Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ola - u nas to obojetne 🙂
wspolczuje dziewczyny Wam tych klotni 😞(

u mnie tesciowa prasuje :PP kazda rzezcz Ady :P ja czasem jej pomoge jak sie nie wyrabia 🙂 ona nawet majtki prasuje 😮

mloda mi sie wlasnie caaaala usrala lacznie z lezaczkiem 😠 😠 zle jej pampka zalozylam i bokiem jej wylecialo ;//

u nas skwar jak cholera. 31 w cieniu. siedzimy w domu, pod wieczor wyjdziemy 🙂
dzis Adi 1wszy dizen do [racy 😁D . On akurat bardzo mi pomaga przy malej 🙂 kapie ją, w nocy mi ja daje do karmienia i przewija 🙂 jestem ciekawa jak to dalej bedzie wygladac jak prace zaczał ;p bo wczesniej z nami w domu siedzial . mam nadzieje, z enic sie nie zmieni bo chyba do ubije wtedy :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny od kilku dniz auważylam,ze po wyjęciu Alka z łóżeczka,leżaczka materacyk pod główką jest cały mokry :/ Nie wiem czy to przez te upały głowa mu się poci,reszta materacyka pod pupą,plecami jest sucha.... czy to neidobór witaminy D ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata dobrze mówisz o tym Tomku... bo jakbym kiedys jeszcze miał mieć chłopca chciałam dac Tomek - teraz juz nie dam...

Tynka ten Twój faceta jakiś "chory" że tak powiem - faceta powinien wspierać kobiete a jeżeli chce sie krztałcic to jak najbardziej - chyba ze Twój boi się że będziesz mądzrejsza od niego 🙂
I tak jesteś mądrzejsa 🙂

Mój to mnie wlasnie namawia na studia.... tylko że musze jakis sensowny kierunek wybrać.... a brak pomysłów......... :/

Jutro szczepienie... :/

U nas wczoraj było na dworze strasznie gorąco a dziś jest fajnie chłodno (w porównaniu do tego co było) 22 stopnie i wiaterek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo przy usg babka powiedziała ze ma przeswity w kościach - urósł bardzo duzo i robił sie ciezki i kości trzeba bardziej wzmocnic i pomomo iż zaraz beda wakacje to mam nogi jego wystawiac na słońe i dawać podwójną dawke witaminy D az do pojawienai się pierwszego zebka chyba ze padiatra powie że dłużej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka 🙂 u nas dokładnie to samo poduszka mokra, ale to raczej z gorąca

mój mąż to również Tomek 😁 jesteśmy 11 lat po ślubie a razem 13 🙂
pierwsze lata były okropne 😞 😞 szkoda gadać...wiele wybaczyłam...też myślałam o rozwodzie.
postanowiłam dać szansę i nie żałuję 🙂 🙂 🙂 kryzys minął i zdecydowaliśmy się na drugie dziecko 🙂 🙂 tak też pojawiła się Emilka 🙂 🙂 jest nam ze sobą naprawdę dobrze 🙂 choć wiadomo że sprzeczki się pojawiają ☺️ te Tomki to nie takie złe 😉 a wina gdzieś tam zawsze leży po środku.
a tak na marginesie to mój T. dopiero teraz dorósł do roli ojca, jak rodziła się Ola to nie w głowie było mu dziecko, tak wyszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czytam o biegunkach na necie a tu piszą że czasem są przy ząbkowaniu 😮 podaje smecte zobaczymy czy sie unormuje, a miałam isc na szczepienie, wstrzymam sie do nastepnego tygodnia.
Mamusie nie wypowiadam się na temat małżeństw, bo uwazam ze nie mam prawa, jestem katoliczk i tylko 3 osoby odpowiadają za związek, żona, mąż i Bóg. Jednak NIE MA IDEALNYCH ZWIĄZKÓW.
Agnes tez uwazam ze wina jest podzielona
Tynka ja pobiegłam do lekarza jak Michał miał mokrą głowe, i stwierdziła ze to krzywica, czyli od niedoboru wit D, a jaką masz wit, w kapsułkach?Ja taką miałam i ponoć pełna dawka nie dostawała sie do buzki, zostawało na łyzce i w kapsulce, dostalismy w kropelkach, 2krople bezposrednio do buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola,mój Tomek nie zabrania mi studiować 😁,tylko mógłby być troche bardziej domyslny i zabierac czasem Małego zebym mogła do sesji się przygotowac lepiej.bo zaliczyc,pozaliczac ale co to za oceny 3 i 4. moja mama skonczyła ciezkie dzienne studia ze mna i bratem blizniakiem ze srednia 4,5 😮 🙃 a Tomasz sam studiował,ale juz dawno i chyba zapomniał jak to jest sie uczyc do sesji...

jesli chodzi o kolejnde kierunki studiów-zalezy co,bo za duza ilosc kierunkow na cv nie wyglada zbyt dobrze.;lepiej wokół swojej dziedziny robic kolejne studia.
mi jeszcze do mgr zostały 2 lata,nie mam licencjatu,wiec nic teraz nie zrobie.ale myslałam o kursie migowego i pojscia w strone psychologa dla głuchoniemych osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci to inny gorszy gatunek już kiedyś pisałam 🙂 ja od kiedy się poznaliśmy z moim to mieliśmy układ partnerski, zanim się Nina urodziła oboje pracowaliśmy po tyle samo, więc i w domu dzieliliśmy się po równo, ja akurat nie jestem z tych, co dadzą sobie wmówić,że cały dom ma być na głowie kobiety i już.

Jedna rada z mojej strony, zanim podejmiecie jakąś decyzję, zastanówcie się nie raz i nie dwa, ale dogłębnie, bo wypowiedzianych słów nie da się cofnąć. Każda decyzja pociągnie za sobą konsekwencji i nie koniecznie musza być one negatywne, bo my kobiety, jak zostajemy same to płaczemy z tydzień,a potem taka w nas siła się rodzi,że mogą być z tego same pozytywy, ale teraz jest jeszcze mały człowieczek zależny od obojga i to ze względu na niego trzeba przeanalizować wszystko na spokojnie.

Ja z moim będę mieć 3 rocznicę ślubu, a znamy się 4 lata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka90 napisał(a):
myslałam o kursie migowego i pojscia w strone psychologa dla głuchoniemych osob.


bravo!
Agata, moze jak pojedzie do pracy to zateskni i przejrzy na oczy. Musi byc dobrze. Wzloty i upadki sa, a z tego co pisalas, to dopiero teraz razem zamieszkaliscie sami. Wiec i czasu trzeba.My sie ile czasu juz docieramy 🤪 to tak na pocieszenie 😉 nie daj sie!!
no wlasnie Agnese 1978 czasami warto sprobowac i wybaczyc. Jestesmy tylko ludzmi. tyle ze czasem ciezko 😉
Tynka mojemun Azizkowi tez czasem sie strasznie poci glowka. i to nie zawsze upaly.
tez slyszalam ze przy zabkowaniu moga byc rzadkie kupki.
Dzieczyny pamietacie co wam mowilam o tych znajomych co nam kase wisza? chcieli teraz zmienic mieszkanie i zwiac z nasza kaucja. 700 euro! Normalnie mam ochote pojechac do nich i im pocisnac. Ale rozmawialismy z wlascicielka i da nam ta kase, a kaucje beda musieli zwrocic 🤪 zlodzieje kur*a, tyle im pomoglismy a pokazali nam fige na koniec. nie wierze jacy ludzie sa oblesni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek napisał(a):
my nad morze się kopsniemy na parę dni, zdążymy jeszcze na moim macierzyńskim 🙂


my tez myslimy zeby gdzies pojechac na kilka dni,ale chyba najpierwb zmienimy auto na wieksze :P
monia ludzie to czasem swinie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już w zeszłym roku stwierdziliśmy,że auta szkoda nam zmieniać, dużo w niego włożyliśmy, więc dokupiliśmy bagażnik dachowy i box i się elegancko mieścimy teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i po masazu. Dzisiaj mnie tak wytarmosila ze szok, czuje caly krzyz, az syczalam z bolu, poiedziala ze jak to nie pomoze (zwiekszylismy ilosc wizyt- 2 x w tyg) to do specjalisty. na poczatku symulowalam, a ze mialam ost 10 lat problem z krzy7zem to iedzialam co i jak robic, ale teraz naprawde czuje krzyz znowu, czasami jak Azizka podnosze to boli to az sykne, bo ciezko. iec w sumie dobrze sie stalo, moze mnie w koncu naprawia i bede miala spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ah te chłopy... :/

U nas też burza idzie chyba Tynka od ciebie od Ukrainy 🙂 🙂

My samochodu nie zmieniamy póki co chociaż szczerze mówiąc ja chciała bym dla siebie jakiś mniejszy bo tym co mamy nigdzie nie mogę zaparkować taka krowa no ale póki co to temat rzeka.
A co do wakacji to myślimy teraz pojechać bliziutko w Bieszczady na weekend a w sierpniu jak się uda a Chorwację ze znajomymi ale to się jeszcze okaże jak to wszystko wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
normalnie ktos mi dziecko podmienil 😮 spokojny dzisiaj ze szok. Tak jakby mi sie przestawil. Sam sie bawi, czasami mu tylko miejscowe zmieniam albo innego pluszaka podmieniam i koniec. Tyle dzisiaj rzeczy poki co zrobilam ze szok 😮 😮 😮 ciekae jak dlugo. Albo sie przestawil, bo odkad brat Nabila pojechal to troche z nim walczylam, oczywiscie nie dawalam mu wyc nie wiadomo ile ale nie lecialam tez od razu na zawolanie. nie wiem. Albo mu dziasla chwilowo nie dokuczaja. No szok 🤪
Ola a w pracy jakim autem jezdzilas do klientow? ja mialam Pande, zadzebiste zwinne autko.
teraz my sie czaimy na Citroen Xara Picasso , zakochalam sie w nim na amen, Nabila tez do niego przekonalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka to znak pójdzie Ci sesja ino myk 🙂

a co do kręgosłupa, ja od 14 roku życia mam z nim kłopoty, przeciążyłam go, jak trenowałam koszykówkę i teraz co jakiś czas dysk mi się wysuwa i wtedy boli jak cholera, ale na szczęście mam zapas tabsów, teraz tez jestem na kuracji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek a gdzie dokładnie wybierasz się nad morze??Pamiętaj,że ja mam rodziców pod Kołobrzegiem także w razie czego zapraszam na kawkę 🙂
A my na wakacje nie wybieramy się nigdzie,ja biorę swoją siostrzenicę do siebie na 2 tygodnie a później sama nie wiem co będę robiła...Znając życie będę się leniła nad jeziorem może mi się trochę tłuszczyku z brzucha wytopi na słonku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...