Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jestem z wykształcenia matematyk a pracuje w biurze tłumaczeń i podatków zagranicznych 😁 tak się śliznęłam i wylądowałam w całkowicie czymś innym. Człowiek całe życie się uczy.

Ale teraz przydałoby się wykształcenie medyczne lub chociaż pedagogiczne było by mi łatwiej

Tusiek widze ze i Tobie życie różne scenariusze pisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteś zadowolona to najważniejsze, fajnie robić to co się lubi,a nie z musu chodzić do pracy, ja sama jestem ciekawa gdzie teraz zląduję, też sobie myślę,że może zacznę robić coś co mi sprawi jakąś satysfakcję

Aniu nie przypuszczałabym nigdy,że będę budowlańcem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe widzę że wykształcenie wcale nie ma do rzeczyco się później robi, ja skończyłam studia przyrodnicze-ochronę srodowiska a zawsze byłam humanistka 😉 różnie to bywa w zyciu 🙂Karol leży na macie I walczy żeby sie przewrócic z pleców na brzuch, już mu sie kilka razy udało, boję się go samego na łóżku zostawiać
ledwo żyje, mam w pokoju 31 stopni masakra jakas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ukrop jest niesamowity

zdążyłam Wam napisać,że młoda nie przepada za owocami, dziś jej dałam banany z brzoskwinią i marchewką z bobovity i normalnie szał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam kubek taki:
http://olmik.pl/pl/p/Kubek-treningowy-EasyStart-PILKARZE-120-ml-35105-Canpol/4961
Ten ostatni na zdjęciu wygląda jak zółty a on jest delikatny zielony 🙂
Od jest od 6+ i ma miękki ustnik są jeszcze od 12+ i one mają plastikowy - jak dziecko ma juz ząbki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu - nie podaje sie cukry dla dziecka bo jeszcze jest za male zeby rozlozyc cukier na prosty, i ma wiele skutkow takie podawanie np. moze byc nadpobudliwe, albo wrecz przeciwnie zmeczone, moze miec klopoty z nerkami, cukrzyce, prychnice, problemy naczyniowo-sercowe. Jak juz podajesz z cukrem to gotuj ta wode bo wtedy rozklada sie na cukier prosty i dziecko juz to strawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej u nas coraz blizej temat podawania posilkow. Przeraza mnie to 😉
Dziewczyny wczsoraj nie napisalam co sie stalo, zlapalismy flaka w kole w wozku i ledwo dojechalam do domu. No i dzisiaj na gwalt wyciaganie spacerowki z piwnicy i wozek z gondola tez wyladoal u nas w domu. Nabil dzisij przed praca zaginal na warsztat samochodowy zeby nam dziure zakleili w detce 😜 Spacerowke wymylam cala na balkonie, cala mokrusienka ale nie mialam wyjscia bo niechialam tych materialow znowu sciagac a potem kombinowac. Jest rozkladana wiec spokojnie moze spac w niej Aziz. I wozek z gondola chyba zostanie w domu, bo zajebsicie to wygodne jest, Mloody jzu 2 godzine (!!!) spi na balkonie, no bosko. A ja sprzatam i robie swoje rzeczy 🙂 A spacerowk jak bedzie pogosda to bedzie uzywana na codzien. Ost raz ja widzialam jak bylam 9 m-cu ciazy i ciagle bylam pewna ze jest ogromna, szeroka i Aziz dopiero jak bedzie siedizla bedzie w niej jezdzil. I nie myslalam ze jest rozkladana. i wyglasda zejeciaszczo. Ale sie ciesze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze Monia to miałaś przygodę 🙂 u mnie balkon odpada bo od 12 jest mega słońce na nim, zero cienia...

karolka u nas jest tak samo jak Ty piszesz, ale dziś np już była kupa 3 razy 😮 coraz bardziej podejrzewam te cholerne zęby

taka duchota, że Nina paraduje tylko w pieluszce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wlasnie razem z mloda wskoczylysmy do wanny sie ochlodzic xd. Ale miala radoche jak pluskala na mnie xD. wpierw sama weszłam pod prysznic sie obmyc, potem napuscilam wody i z mloda weszłam 😁.
u nas kupy sa takie 'dorosle' ze tak ujme ;p brazowe i smierdza, czasem sie trafi jaka zielona, ale to normlane bo dziecko musi wszystko dostosowac, i czasem to co wczesniej trawila nie strawi ;p

u problemu nie mam 😁 mam wielkie podworko i zawse gdzies jest cien. dzis wystawilam jej kojec na dwor, do srodka mata i tak sobie lezała, a pies zaczepial ja non stop i lezal obok xd

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/imag0731p.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7289/imag0731p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/imag0736d.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9435/imag0736d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka tymi twardszymi kupkami się nie przejmuj bo dzieci po 3 miesiącu rzadko robią typowe musztardowe kupki i takie rzadziutkie...
Mój mały od 2 miesięcy robi twardsze i to znaczy,że daję radę strawić pokarmy tak mi mówiła lekarka...
U nas twardsze kupki to norma...
Monia ja ostatnio miałam flaka w przednim mniejszym kole,tatusiek mój mi je zrobił wróciłam do Drawska i przebiło się duże koło ale Bartek naprawił...
A u nas cień jest w parku a do parku mam 5 minut spacerkiem...
A moje dziecko wstało o 12 i do 16 nie spał bo po co a był nie do zniesienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kawe zaparzylam i wstawilam do lodowki, ale jak maz przyjechal w poludnie na obiad zapomnialam o niej. Wypijemy wieczorem.
Innicone mam taki sam kojec ale wiekszy, jeszcze mlodego tam nie wrzucam, bo ten spod jako materac jest kiepski.
U mnie na tarasach sa rozwiniete markizy i upal straszny. Wychodzimy dopiero po 19. Juz sie nie moge doczekac jak bedziemy sie kapac w basenie u gory na tarasie. 🙂 🙂
Ja konczylam liceum klase matematyczno-fizyczna, kocham matematyke. Po liceum zdawalam na medycene, nie udalo sie. Tam na egzaminach wstepnych sa pytania z chemii, biologii, fizyki i angielskiego. Wiec jak sie nie dostalam musialam wybrac studia takie gdzie sie zdaje tylko te przedmioty, wiec zostala chemia.
Do jezykow nie mialam talentu. Bardzo duzo musialam poswiecac czasu na szlifowanie angielskiego, los dal tak, ze w Ameryce pracowalam tylko pol roku, jeszcze na wize studencka. A do Italii przyjechalam przypadkiem i poznalam tu swego meza. A okazalo sie, ze on jest tez z Zielonej Gory. W Pl pracowalam w ZUSie Wydzial Alimentow, a potem na Uczelni Na Uniwersytecie w Instytucie Sztuk Pieknych.
Ja tu do was pisze a mlody sie przekreca sam pierwszy raz z brzucha na plecy caly czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę Ewka mam nadzieję,że to coś niegorźnego

Nina wyrosła z gondoli szybko,ale spacerówka była sporo za duża i po kilku spacerach jak mi latała i ten kręgosłup miała w powietrzu to przeszliśmy na nosidełko wczepiane w stelaż i teraz jest zadowolona bo wygodnie sobie półleży, jeszcze trochę tak ją powożę i już dorośnie do spacerówki to od razu ją przesadzam w nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...