Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania daj spokoj nie przejmuj sie niekapaniem i nie mecz Synusia i go nie wybudzaj. Male dzieci nie pocaa sie tak jak dorosli, tutaj zalecaja kapac Maluszki co 2 dni a nie codziennie, daj spokoj. Moj Synus w soboty od 2 tygodni ma wolne od kapania i swirujemy wtedy w 3 do pozna 😉 przecciez pupcie i tak co zmiane pieluszki sie myje chusteczkami i buziulke myjemy tylko rano i wieczorem przy kapieli. Luuuzik 😉
Tusiek strasznie Ci wspolczuje, ja mialam z dziadkiem jak bylam w 5 miesiacu ciazy, zmarl a ja nie moglam jechac do Pl na pogrzeb, bo daleko i za duze ryzyko. Najgorsze bylo to ze poszedl na wyciecie polipa niby rakowego i po operaaccjiu sie obudzil, ba, nawet chodzil i nagle zapadl w spiaczke 🤨 mial niecale 81 lat i baardzo go kochalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zaryczałam się jak diabli. Dziewczyny dziękujmy Bogu, że mamy zdrowe dzieciątka. Ja z pierdołą u Hani do szpitala leciałam i przeżywałam a co muszą czuć rodzice tak mocno chorych dzieci 🥴
Przypomniały mi się praktyki w ośrodku adopcyjnym tam co miesiąc dostawaliśmy listę dzieci które nie zostały przysposobione i ich karty z całą historią ich życia. To ja po przeczytaniu tego to wyłam w głos bo były to głównie chore dzieciaczki 🥴
Mi czasem się zdarza nie wykąpać Hani ale wtedy rano jak wstanie to się przemywamy dokładniej i już 🙂
Tynka ja też różnie dostaje kasę ale w kwoty za bardzo nie wnikam bo co miesiąc inne. W tym miesiącu dostałam urlopowe a się nie spodziewałam 😆
Tusiek współczuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez nie moge smutnych historii slyszec bo strasznie przezywam.
Dzieci oddychaja przez skore i dlatego lepiej utrzymywac skore w czystosci. Nie wazne czy kapiel czy przetarcie zwilzona pieluszka.
Ja teraz z innej beczki. Musze kupic odkurzacz. Czy ktos ma jakis fajny, znaczy, ze sie nie nameczysz bieganiem z nim, a w miare szybko poodkurzasz. Nie wiem czy lepiej maly przenosny, lekki. Czy taki jak miotla??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam! u nas dzisiaj kolejna okropna noc jejku już nie daje rady 3 godziny snu na cała noc to za mało nie wiem czy to ząbki czy co chwile było już dobrze z niedzieli na poniedziałek to nawet obudziła się tylko raz po 5 a teraz znów co godzinę pobudka. Ona się nie budzi tak żeby płakała czy coś takie tylko strasznie się rzuca po łóżeczku stępka, jęczy obraca na brzuszek i tak w koło a wszytko z zamkniętymi oczkami. jak ja biorę na ręce to też za bardzo nie pomaga dopiero cycek pomaga ale jak tylko ja odłożę to znów to samo i siedzę z nią przy cycuszku tak z godzinę jak twardo zaśnie to ją odkładam i za godzinkę to samo.... :/ dziś cztery godzinne przerwy w śnie miałam, sama już nie wiem co to może być!!! Mam nadzieję że jej przejdzie i że nie będę musiała oduczać jej zasypiania przy piersi bo chyba nie dam rady!!!!
Jeszcze dalej te upały wczoraj zanosiło się na burzę wietrzysko się wielkie zerwało a za pół godzinki wszystko przeszło i dalej gorąc jak cholera, może jak by było chłodniej to by sie jej lepiej spało.
A co do odkurzacza to ja w sumie sie nie znam ja mam zelmerowski dostaliśmy na ślub taki jakiś malutki zgrabniutki i lekki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia mam podobnie, tylko Michał rzuca sie i nie pozwala smoczka włożyć a kiedyś pomagało. Tylko ja daje cyca pociągnie 5x i zasypia, odkładam i za 2h to samo. Nie podoba mi sie że się tak wybudzam co chwile 😞 ide kupic dzis maść BoboDent posmaruje na noc i zobacze czy to ząbki, dziąsła opuchnięte więc moze pomoże, w sumie to ja mam taką nadzieje.
Ja tez mam zelmer dostałam na ślub, w media markecie widziałąm taki za 200zł. To zależy czy potrzebujesz nosić po piętrach, czy masz progi w drzwiach, trzeba samemu przetestować, każdy inaczej czuje wygode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 u nas też noc taka srednia, Karol budził się chyba ze 3 razy, mi sie wydaje że to z tego goraca, wczoraj w pokoju mielismy 30 stopni wieczorem...dawałam mu wodę I zasypiał, już nie daje rady z tymi upałami ale te dzieciaki się męcza, wczoraj małego w dzień kapałam w takiej letniej wodzie bo cały sie kleił. Popadało w nocy, była niezła burza ale co z tego jak już znowu jest goraco jak w piekle, wczoraj nawet sie pluskałam w dzieciecym baseniku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupiłam wczoraj w cubusie strój kapielowy, tyle było ładnych dwuczęsciowych a ja z moimi rozstępami to juz chyba do końca życia brzucha nie pokaże, strój prosty może nie jakis piękny ale zajebiscie spłaszcza brzuch I wyszczupla
Tusiek także współczuje, ja już nie mam wogóle dziadków 😞 a dużo bym dała żeby na chwile się z nimi zobaczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek gratuluje zabka.
Ja tez tak mam. Nie moge klimy wlaczac u mlodego w pokoju, ma na rozciez drzwi otwarte, a tez tylko mu moge pokoj schaladzac do 27 stopni. Moj tez sie wybudza z tego goraca. Ja teraz spie przy lozeczku na podlodze, nie chce meza wybudzac jak niania mie budzi. Moj wybudza sie co 2 h i podaje mu wode, popije 2lyki i dalej spi. Jak widze, ze chce ciagnac dalej to szybko robie mleko. A po lozeeczku tez fika nozkami we snie, obraca sie.
Tusiek pisalas, ze bylas w moich stronach. Bylas nad jeziorem Garda czy w Venecji a moze nad morzem? Ciekawe jak ja wyjde w piatek do szpitala na szczepienie. Patrze na pogode to ma byc tylko 29 stopni.
Odkurzacz mi jest potrzebny lekki, mi sie nie chcialo nosic tego starego. I ciagnelam za rure i ona sie zerwala. A ja musze jeszcze na gore fikac. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 U nas noc spoko. Alek obudził się o 7,zjadł,pospał do 9tej i teraz znowu zasnął... 🤔
Gratuluję ząbka 🙂
Ja nawet takcih stron nie odpadalam, zaraz ryczę jak bóbr.
Ten odkurzacz z zelmera używałam u moich dziadków.moja Mama kupiła im żeby nie musieli tachać ciężkiego i wg mnie jest super ! najważniejsze,że nie buczy głośno 😉 tYlko czy Ty dostaniesz zelmera we włoszech ?
Ja pierdziele nie nawidzę upałów !!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandra86 napisał(a):
U nas noc bardzo ładna upałów u mnie nie ma raczej deszczowo 🙂
Czy ktoś jeszcze karmi tylko piersią i nie podaje jeszcze jedzenia czy tylko ja zostałam?
Ja od tego weekendu zaczynam podawać gluten...

Ja też jeszcze nie podałam nic Hani do jedzonka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewo ciesze się ze nie jestem sama 🙂 jakos tak mi teraz raźniej :P
U nas noc taka jak zawsze prawie 9h nieprzerwanego snu
U nas dalej pogoda idealna - czyli jest ciepło wiaterek lekki ale za to słońca brak bo chmury duże 🙂 rano popadało wiec mozna oddycha a Wam wspólczuje upałów ale słysząłam że dziś w całej Polsce maja byc burze wiec mam nadzieje że u nas sie ochłodzi 🙂
JA dziś ide zrobic wyniki tarczycy.... ale nie nastawia sie zbytnio na dobre wieśc bo okazało sie że moja mama ma chorobe genetyczna zwizana z tarczycą :/ Powodująca całkowity jej zanik a co to z kolei powoduje - nadwagę - a mama zawsze zwalała że to po ciązy jej zostały kg.... a okazuje się że ta tarczyca zaczyna atakować właśnie po pierwszym porodzie :/ wiec jak sie diagnoza potwierdzi to sie chyba załamię 😞 nie chce wygladac jak moja mama 😞
Teraz przy planowaniu 2 dziecka bede znów starala sie o chłopca bo ta chorob atakuje kobiety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MOjeemu Azizkowi dzisiaj odbilo. Konczy 5 miesiecy 🙃 i wyjec mu sie wlaczyl jak diabli. Tylko na raczkach sie uspokaja, a co odkladalam to ryk. No myuslalam ze kurwicy dostane ale przy cycu sie za ktoryms razem uspokoil i zasnal. Ciekawe na jak dluggo. Dopiero kawe bede pic. Wczoraj narobilam zakupow, dzisiaj tez przyszalalam, ten moj debil (znowu sie pozarlismy) zawalu dostanie jak zobaczy ile wydalam. jeszcze dzisiaj kupilam nowy telefon bo moj po prostu wczoraj padl. Ja nie wiem co mi sie z tel dzieje ze mi szybko sie psuja.
A gratulacje dla Ninki, no to mamy pierwszego forumowego Zebolka 😉
a u nas duszno jak cholera, pewnie dlatego tak Aziz marudzi, nie sadze ze to po wczorajszej gruszce, bo rano kupka byla. Dzisiaj wcinac bedziemy swiezego bananka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...