Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas rzadko wieje, jednak czapeczke zakladam bo slonce mocno swieci.
Milena uwazaj na Nikosia na budowie. Teraz to przez 2 lata bedziecie mieli pelno roboty, nic nie pisze o wykonczeniach to najbrdziej pracochlonne ale najprzyjemniejsze. 🙂 🙂 🙂
Konefka ale bedziesz miala pomoc przy dziecku. Haneczka ci pocno pomoze. 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ewka pojemniki tanie ale z przesyłką wychodzi już drogo, w Pepco kupiłam za 20zł podobny.
Ja dziś dostałam telefon z uczelni że miałam się bronić ale w rozdz 2.6 stwierdzono plagiat 😠, o 14 będzie wiadomo jak ze mną postąpią, najprawdopodobnniej będe poprawiac tylko ten podrozdział. A myślałam że łatwiej będzie 🤢 dla osób piszących prace: nie pobierajcie materiałów ze strony ściąga . pl. Do tego się doczepili... Jak to słyszałam to ryczeć mi się chciało, nie podobne to do mnie, prace lecencjacką obroniłam z wyróżnieniem, byłam najlepsza w grupie. A t taki wstyd, stwierdzony plagiat 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Ania współczuję. Będzie dobrze. Pewnie nie Ty pierwsza i nie ostatnia.
U mnie na uczelni przepuszczali przez program każdą pracę, nawet te pisane w trakcie semestru, te na zaliczenie także, więc oczywistym było, że magisterską tez przepuszczą. Wszystko pisałam sama. I jak całe życie myślałam, że ze mnie żadna pisarka, tak po studiach odkryłam talent i nawet przez klilka miesięcy pisałam artykuły dla różnych gazet, także na strony int. Ale dałam sobie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny !
wczoraj wypatrzyłam takie o to wózki,nawet fajne i trochę tańsze od Liry,bo oba kosztują ok 380 zł. Co o nich sądzicie? Nie wiem czemu,ale wydaje mi się,że nasze dzieci są jeszcze za małe na taki wózek? Wyprowadźcie mnie z błędu,proszę ;-)

http://allegro.pl/x-lander-xs-wozek-typ-parasolka-folia-gratis-i3149909657.html
http://allegro.pl/espiro-metro-wozek-spacerowy-parasolka-ocean-nowy-i3165157049.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka, mój Daniel od kiedy zaczął siedzieć to jeździ w parasolce. Rozkłada się do pozycji leżącej, więc ok, jakby mu się kimnęło czasem... nadzieja matką głupich, może z raz w nim spał.
Ja jestem zwolenniczką jak najlżejszych i najmniej uciązliwych wózków. W ogóle nie korzystałam z tego od kompletu. Przy Natalii krótko. Po prostu za ciężki.
Ten drugi ma fajne małe kółka, pojedyncze, więc się nie będa blokować na wertepach. Mi osobiście odpowiadają.
No ale waga 7 i 8kg. Niby lekki, ale dodać 10kg dziecko i ja jestem już zesrana. Mój waży 5kg, ale z Danielem też swoje niestety.
U nas się katar przypałętał. Daniel przyniósł, a dzisiaj już Natalia smarka. danielowi chyba jeszcze idą zęby, bo od jakiegoś czasu się ślini mocno. Zaśliniony i zasmarkany ciągle, nie nadążam wycierać. Super widok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka kurde, ja tez jestem na etapie wybierania wozkow, chce sprzedac swoja kolumbryne XA xlandera. I non stop siedze i przeglądam spacerówki. Im wiecej ogladam, tym mniej wiem jaka chce :P
ta mi sie kurewsko podoba, wyglada bardzo solidnie. Nie wiem czemu, ale ubzdurałam sobie wozek z tacką :P. Moze dlatego, ze ADa non stop cos dziamgoli, a jak nie ma na cos polozyc do rzuca psom.
http://allegro.pl/solidne-wozki-quatro-royce-z-folia-najtaniej-i3162505030.html

http://allegro.pl/wielkie-i-lekkie-8-9kg-wozki-parasolki-lotos-i3145740660.html
http://allegro.pl/spacerowka-michelle-petit-czarny-stelaz-7-5kg-i3147871245.html
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-bertoni-foxy-nowe-kolory-2-tacki-i3156389874.html

juz jestem po prostu az głupia tyle tych wozkow. KURWA! Adrian powiedzial, ze jak jeszcze 2 mu pokaze to mnie z domu do wozkarni przetransportuje na nocleg :P.

Aha, byłysmy z Ada w pon na szczepieniu MMR, jak narazie jest wszystko ok. Bestia wazy całe 9 kg :P mierzy 75 cm. Pani doktor przekonywala nas na szczpienie na pneumokoki, po 2 latach - jedna dawka. Tesciowa powiedziała, ze ona nam da na to szczpienie, ale zebysmy ja zaszczepili bo ona tyyyle sie na ten temat naczytała :P.

Musimy kupic Adusi piaskownice, ale chwilowo cierpili na brak gotowki :P. Dziecko wczoraj poznalo piach i nie bylo je przez 3 godziny, lyzka kopala :P wiec tatus z mamusia juz nakupywali jej zabawek do piachu, a piachu brak 😁 biedne dziecko bawi sie w czarnym na podjezdzie dla saomochodow. Dzis jej usypalam malutka gorke bialego piachu zeby sie w tamtym nie bawiła 🙂.

Byłam dzis u chirurga, zdjał mi szwy 🙂 o niebo lepiej mi sie chodzi 😁DD.
Adrian dostał awans w pracy 😁 teraz meza to chyba bede tylko od swieta widywała :/
Adusi smiesznie idą zeby, na dole na tylko dwa 😁, a na gorze własnie się jej czworki przebili! a trojek brak, haha, ale juz ida, napuchniete ma te dziasła, ze szok 😞 lekarka zauwazyla 6(!!!!) wychodzacych zebow.

Krolewana juz w wozku siedziec nie chce, tylko zapyla na tych swoich dwoch kikutkach 😁. Dobrze, ze mamy wlasnie podworko spore 🙂 dziecko biega, wspina sie na murki, za psem gania, a mama siedzi i sie patrzy, czasem tylko psa pogoni zeby dal jej spokoj bo cholera chodzi za nia krok w krok i poluje tylko az jej jedzenie z raczki wypadnie. cham, nie pies :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj Ricciemu zdjelam jeden bok od lozeczka i przystawilam je do naszego. Radoche ma na calego. Z naszego lozka wskakuje na swoje.
Wczoraj przyszedl list z zaproszeniem na szczepienia na 17 maja. Szczepienie bedzie przeciwko rozyczce, ospie wietrznej, swince, odrze. Dzis znow idziemy na rower. Zycze milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam taki, zerwono-czarny http://www.bangla.pl/opinie/p363/baby-design-wozek-spacerowka-walker
bardzo chwale wózki z tacką, czasem jak Michał zgłodnieje to podaje mu na nią chrupki czy inne smakołyki, i jest przy tacy miejsce na butle i ładnie potrafi sobie w nią włozyć butelke. Rodzic też ma tace przy prowadnicy.
Agnes a to Wy jeszcze nie byliście na MMR? Widze że ospe macie za darmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MMR mielismy 8 marca. Wtedy bylo przeciwko 7 roznych chorob. U nas wszystkie szczepienia sa gratis.
Tynka to ty jeszcze Alka w spacerowce nie wozilas? czy chcesz zmienic powoz?
U nas spacerowka jest do wozenia torby. Jak jedziemy na zakupy Ricci siedzi w wozku na zakupy, sciele mu tylko kocyk, by mial miekko. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
poszliśmy dziś na spacerek bez wózka. I chyba tak zostanie, bo i tak wózek pusty.
Obok mnie wyprzedają sklep obuwniczy, kupiłam buty z Befando za 20 zł 😁 co prawda różowo-granatowe, już odprułam serdszko i szew rózowy.
Olcia Ty masz szyba auto Renalt Kangooo? powiedz jaki silnik i co o nim sądzisz, bo chcemy kupić taki model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa, kobieto, chyba oszalałaś. Kładź się czym prędzej.

Właśnie weszłam na chwilę na allegro, pooglądac ubranka używane i ceny. Bo moja mama przymierza się do sprzedaży ubrań po Natalii, te które już w PL zostawiłam.
Na allegro ludzie licytują tylko markowe ubrania, te z UK przytargane. Normalnie masakra, szkoda gadać. Nie wiem czyje to niespełnione marzenia, bo przecież nie dziecka. Nie ważne, że używane, ważne że markowo i modnie. Ciekawe czy do chleba też zjedzą bluzeczkę z NEXT 'a czy George'a. Przecież te rzeczy sa na chwilę, bo dziecko rośnie jak szalone, nie wiem zatem czy jest sens na kupowanie markowych rzeczy. Rozumiem kilka rzeczy, ale całe paki 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze coś miałam problem z zalogowaniem się no i z czasem tez ostatnio średnio bo w pracy sezon i nie ma kiedy włączyć internetu a w domu wiadomo są ważniejsze zajęcia no i ta przepiękna pogoda ach... aż chce się Zyc i Amelka ciągle tylko na podwórku nie chce wracać do domu tylko ciągle rower i piaskownica i pisanie kreda to jej ulubione zajęcia póki co 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobietki u nas też gorąco codziennie jezdzimy na przejazdzki rowerem pare razy dziennie Nikoś ładnie siedzi w foteliku ogląda wszytsko woła koko traktor ma duzo ubawy przy naszych wycieczkach.na spacerki chodzimy tylko na nózkach powiem wam szczerze ze załuje ze kupiłam spacerówke wogule jej nie urzywam leży złożona.jutro musze mu kupić czapeczke z daszkiem bo tak ciepło dzis gonił w krótkim rekawie i bez czapki w cieniu.tez siedzimy caly dzien na polu tylko na spanie w południe idziemy do domu 🙂 Nikoś nawet nabrał rumieńców od tego słoneczka 🙂zauwarzyłam tez ze mniej je ale za to duzzzzzzzzzo chce pić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Aga- oczywiście,że jeździmy już od dawna w spacerówce. Chcę zmienić na lżejszy/mniejszy model. Chyba zdecydujemy się na Lirę 4 w tej wersji 2013. Nie ma co- jest porządna,lekka i po prostu śliczna. 🙂 Ewa,patrzyłam na ten wózek milly (jakos tam) i przy lirze jest naprawdę licha. Dla mnie ważna jest amortyzacja w wózku a tutaj to jest.Fakt,koszyk na zakupy to porażka,ale ile można ze sobą wozić... Do robienia dużych zakupów mam samochód i jadę na nie sama. Więc zdecydowałam 😉 Na weekend majowy chcę już go mieć ;-) Mimo,że Alek lubi chodzić na nóżkach to podróżować w wózku tez lubi,zwłaszcza w nowych miejscach czuje sie pewnie siedząc w wózku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,ża jakaś awaria na serwerze nastała... Trudno 😞
Napiszę to co pamiętam-
Myślę,że dyskusja na temat marek ubranek dziecięcych jest bez sensu. każdy patrzy na co innego. Jeden na cenę (wyższa/niższa) jakość czy tylko wzór albo markę. Nigdy nie kręciły mnie za specjalnie marki Next czy George. Zauważyłam,że w Polsce ludzie się na nie rzucają,w Anglii to nic specjalnego- ot,zwyczajny sklep z ubraniami dla klasy średniej. Owszem Alek ma kilka rzeczy z obu firm,ale kupiłam je bo po prostu mi się podobały i na dodatek były za grosze, w ciuchlandzie 🙂
Zazwyczaj kupuję ubranka nowe w 5-10-15, Smyku, H&m czy Cubusie. Oczywiście nie rzucam się na śpiochy za 59 zł,ale czekam na dobre obniżki. Ostatnio kupiłam śpiochy za... 15 zł 🙂 przecena z 59. Bodajże z Disneya,ale nie to decydowało o ich kupnie,ale to jak są rozpinane i czy db wykonane ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo kobietki!
No coś nam forum obumiera mam nadzieję, że to chwilowe, że wszystkie cieszymy się wiosną i wszystko wróci zaraz do normy.
Powiem Wam, że mnie zaczyna mały dół dopadać boję się, że sobie nie poradzę pod koniec mają mąż wyjedzie na półtora miesiąca a ja już teraz ledwo daje sobie radę jak on jest na służbie.
Zejście z Hanią z czwartego piętra z brzuszkiem to już wyczyn. Fakt teraz już jest cieplej i mogę już na dole posiedzieć chwile odpocząć. Ale jak wracam i muszę sama się wciągnąć na górę to aż płakać się chce po muszę ze 2 razy odpocząć bo oczywiście Hanka mi szopki stroi, że nie chce do domu 🥴
Wczoraj wzięłam od siostry spacerówkę to będę ją zostawiać na klatce jak ktoś ją zapieprzy to trudno. Nie mam siły ciągać wózka z piwnicy. Ja do końca ciąży to będę przeogromna już teraz brzuszek 98 i na wadze plus 7 kg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki 🙂
My wczoraj byliśmy w mojej szkole,bo miałam jechać po wpis.Za tydzień mamy imprezkę pożegnalną na którą biorę Gabinia.
Fajne body były w biedronce z 10 zł obniżone na 7 zł,szkoda,że tylko jeden rozmiar na małego był.
Dzisiaj miałam zamiar małemu iść zabawkę kupić za te cierpienia z ostatniego tygodnia ale bankomat nieczynny ;/
U nas ładna pogoda i spacerujemy troszkę.
Czeka mnie również wizyta w szpitalu bo moja siostrzenica leży na dziecięcym 😞
Zapiekanka zrobiona ciekawe jak będzie rodzicom moim smakowała.
Ewcia a Ty kobietko jak się czujesz?
Buziaki i dużo słonka Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czESsc Dziewczyny
zagladalam od czasu do czasu ale niestety nie nadrobilam wszystkiego i nawet juz nie probuje
Malwina jak Gabrys? i co powiedzial chirurg?
my dzisiaj po s zczepionce na meningokoki i ta MMRi czy jakos tak u nas to sie zwie chyba BMR, mam nadzieje ze obejdzie sie bez sensacji, tak strasza ta szczepionka ze jak powiedzialam ze szczepimy to sie poryczalam ☺️ trzymajcie kciukasy
Azizek w niedziele skosztowal piasku z lodem baaardzo mu posmakowal :P
szaleje, ja mam dosc mojej roboty ale jeszcze 3 miesiace i szukam innej
strasznie tesknie za forum ale czasu coraz mniej ostatnio Azizek strasznie histeryzuje normalnie dziecka nie poznaje ale przetrzymuje go i jest lepiej, zaczal gryzc i drapac swoimi szponkami pazurkami ostatnio dalam mu buzi a ten mnie za warge tak ugryzl ze gwiazdki zobaczylam dostal automatycznie klapsa w dupe w sumie w pampersa ale N mnie sprowadzil na ziemie wiecej tego nie zrobie strasznie zalowalam ale poskutkowalo bo od tamtej p[ory owszem gryzie i szczypie ale jak to zrobi to od razu mowi nie i kiwa glowa na nie :P wiec sie ogarnia chlopak 😜 poza tym okdzisiaj mialam wolne a jutro znowu do praccy tak nie chce mi sie ze szok!!!!!!!
Ewwcia pokaz brzusio jeszcze raz moze uda mi sie zobaczyc tym razem jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Czuję się dobrze ale dołek we mnie siedzi i nie chce mnie za cholerę opuścić. Dziś z Hanią jedziemy na odczulanie mam nadzieję, że teraz już się uda i wprowadzimy mleko h.a. na stałe.
Monia napisz jak Aziz po szczepieniu. Zdjęcia nie mam może jutro coś cykniemy to wrzucę 😆
Wczoraj mój mąz pierwszy raz poczuł mega kopniaki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dziasiaj dzien dziecka, wolne zatem, ale mąż jak zwykle w pracy, z przerwą na występ Natalii w parku na scenie, z całą przedszkolną grupą.
Mi dzisiaj upływa koniec okresu próbnego. Ale pracuje do końca miesiąca, bo wezmę całą wypłatę. Mój szef ma takie humory od jakiego czasu, że ja pierdziuuuuu... nie zamierzam tego znosić ani tolerować. Swoją drogą, że Turcy pracują specyficznie i kto leseruje to widać od razu, więc ma powód do złości i wylewania żalów, ale tez bez przesady. Wczoraj nawet na zebraniu zwrócił nam wszystkim uwagę, że jestesmy niegrzeczni...bo jak ktoś przychodzi do firmy z gości, klientów to nie odpowiadamy dzień dobry... sratata w sensie nie włazimy w d.... nie lecimy i nie podajemy ręki i witamy przesłodko. Ja akurat wszystkim odpowiadam, ale tyle jest do roboty zawsze, że głowy od kompa czasem nie można oderwać, więc nie zawsze spojrzę na człowieka i o to tez własnie się rozchodzi, że nie zawsze patrzymy, a niektórzy nawet się nie odzywają. No normalnie jak ktoś się zesra to też się wszyscy mamy zebrac nad kupą chyba... Co za naród. Czekam do wtorku i moja noga już tam nie postanie. Coś mu na głowę padło kilka tygodni temu, z normalnego człowieka zrobił się nie do zniesienia. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zajrzalam dokladnie do karty szczepien Ricciego. Pierwsza dawka na pneumokoki byla rok temu jak Ricci mial 2,5 miesiaca. Druga dawka jak mial 5,5 miesiaca. Bedzie jeszcze trzecia dawka. 8 marca mielismy pierwsza dawke na mnemokoki. U nas bylo po 3 dniach 38 stopni przez 3 dni a na koncu wysypka. Wiec Monia trzymamy kciuki by bylo wszystko ok.
U nas wczoraj caly dzien padalo. Od dzis ma byc ladnie.
Konefka wrzucaj zdjecia brzusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia nie byłam z małym u chirurga bo 2 tygodnie temu był chory a od poprzedniego wtorku miał gorączkę i siedział ciągle u mnie na rękach.
No ale dzisiaj z ciocią rozmawiałam i pojadę do chirurga w następnym jak rodzice samochód z naprawy odbiorą.
Moja siostrzenica będzie miała tomografię głowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja was poczytuje ale nie mam czasu odpisać bo ciągle coś....
konefka mam nadzieje że odczulanie powiedzie się w 100 %.

A co do nas no to my jedziemy do kliniki do Wrocławia na badania odnośnie brzuszka Szymona oraz z tym że waga i wzrost stoi od kiedy miała 9 miesięcy - teraz dostaje leki i troche urósł i przybral na wadze (teraz ma 74 cm i 8720 g - czyli przez prawie pół roku urusł tylko 1 cm i przytył niecałe 200g i to tylko dzieki tabletką w ciągu 2 tyg) ale jak to lekarz mówił nie ma sensu dawac dziecku sterydów by rosło jak sie przyczyny nie znajdzie wiec jedziemy - bedziemy wykluczac uczulenia: celiakę, gluten, itp. - prawdopodobnie Szymon nie ma jakiegos enzymu w trzustce dlatego wszystko przez niego przelatuje i nic dla organizmu nie zostaje...
no cóz zobaczymy co wyjdzie - termin w szpitalu mamy na 17 czerwca i zobaczymy ile beda nas tam trzymać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...