Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kamila zazdraszczam takich podarkow!!! wiecie co na szczescie tutaj sa bardzo tanie ciuszki, do tego stopnia ze nie opylalo mi sie kupowac w ciuchglandach w Pl i zeby ktos mi je nawet za darmo przywiozl!
np za 8 euro mam 5 par bodow na dlugi lub krotki rekaw. Za 5 euro mam komplet bluzka i spodenki.
Kurteczke wypsiona kupilam za 7 euro. Bluze z kapturem chyba za 4. Tanio a gatunkowo zajebiscie. Wie nie oplaca mi sie uzywnych kupowac. Spioszki zinowe-4 euro, letnie- 3 euro. No bezcen. Buciki za 3 euro.
Sloiczki po 60-75 centow. I wezcie sobie pomyslce 1000 euro tutaj a 1000 zlotych w Pl. Tu za tysiaka sie utrzymywalismy we dwoje lacznie z wynajeciem pokoju, i jeszcze sobie odkladalismy w w Pl bysmy z glodu zdechli.
zzarlam rosol i sie topie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jej rytmu nie ustalalam ;p. sama sobie ustalila i tego sie jak narazie trzyma :P.
Monisia wspolczuje 😞 u Ady jak narazie spokoj z zabkami, chociaz widze ze ją gdzie stam neca w srodku

Monia- ja wiem :/ w polsce to grrr, 100 zl to wydajesz jednorazowe na zakupy i kupisz same pierdoly :/. W Szwecji jak jedzimy to tam sie wie ze jak sie pracuje to sie utrzymasz, a w polsce? ;/ ciagniesz ledwo od 1 do 1 :/
glupi soczek dla mlodej kosztuje 4 zl :/ a wypije go 1-2 dziennie :/. ostatnio poszlam do sklepu kupilam jej 4 sloiczki i soczek i chuj, 30 zl nie ma :/ masakra jakas :/ dlatego sie ciesze, ze dostalismy wszystko bo nie wyobrazam sobie jakbysmy musieli wszystko sami kupywac :/ 3pak pajacykow 70 zl :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej z rana 🙂
A my się właśnie bawimy.Budzę się patrzę a mały na brzuszku i zadowolony z siebie,że się przekręcił i teraz ciągle brzuch plecy,brzuch plecy...Ja dostałam tylko trochę ubranek a tak to łóżeczko,wózek my kupowaliśmy ubranka na początku też nowe i wiem,że sobie sami poradzimy bo od początku nikt nam nic nie dawał.
A mam koleżankę,której rodzice dla małej nawet pampersy i mleko kupują a ja wychodzę z założenia,że dziadkowie dać mogą ale z własnych chęci a nie ciągnąć ile się da...
Jeszcze z godzinki i idziemy spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 mloda ostatnio mnie budzi non stop ciagnac za nos i pluje ;p potem ciaga za koszule xd
http://youtu.be/iJCGOKNz7gQ pluje non stop xd, zupka nie zupka i plujue, lezy w wozku i pluje xd

wozek tez sami kupywalismy ;p. ale uzywany kupilismy w naprawde dobrym stanie za 350 zl 🤪 , a tak to sami wszystko kupujemy, pamki, mleko, zabawki itd 😁. Ale na start jak moglismy dostac to po co kupywac 😉.
u mnie tez non stop sie na brzuch przekreca, co ja poloze na placy, odwroce sie na sekunde i ona juz na brzuchu xd przez sen tez sie przerwaca i sie wtedy budzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie. U nas nadal masakryczne upaly. Mlody wstal o 6. Wystawilam go na taras bo tylko 26 C z rana, pofikal i teraz spi. wstawilam juz go do domu.
Malwina ja tez duzo rzeczy dostalam od siostry, wozek, bujaczki, ciuszki az do 3 lat. Nie zebym oszczedzala na dziecku ale jak wszystko bylo prawie jak nowe, to po co kupowac. Niektorych to nawet nie zdazylam zalozyc. Tak szybko wyrosl. Tez u mnie juz 3 wielkie kartony ciuszkow malych stoi na poddaszu w skrytce, a nastepne wieksze czekaja.
Piszesz o tesciach, niektorzy sami sie wpieprzaja.
Monisia masz racje z 1000 zl w Pl a 1000 e za granica. Smiac mi sie chce jak ktoras napisala, ze praca w pl w budzetowce to bdb praca. Komu ona oczy mydli. Gdyby za te pieniadze miala zrobic oplaty, utrzymac sie i odlozyc na mieszkanie /a nie meczyc sie katem u tesciow/ to ciekawe czy by jej na kawe pod koniec miesiaca staczylo. Ale to tylko smutna polska rzeczywistosc. sama pracowalam Na Uniwersytecie moja wyplata to 1080 zl po studiach. Mi mowiono, ze mam sie cieszyc bo dziewczyny z kadr mialy po 900 zl. To bylo 6 lat temu. Ta dziwczyna co tearaz pracuje za mnie ma na reke 1550 zl. Dobrze, ze mieszka u tesciow i jej pomagaja. Ale czy to jest zycie? Uzaleznienie od kogos?
Innicone nie moge obejrzec filmiku, jakis blad. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokladnie :/ niestey tu jest Polska, jak gdzies dostaja 10 e za godzine, to w polsce owszem 10, ale złoty :/. Jakbysmyy mieli cos wynajmowac i zyc z Adriana pensji to byla by masakra, nawet na pampki bysmy nie mieli :/
Moja mama wynajmuje pokojz kuchnia i łazienka to płaci 800 zl :/ w tym ze sa wliczone juz wszystkie oplaty. Mieszkania sa drogie :/. w warszawie za kawalaerke ludzi placa po 1200 zl :/ na obzezach to wiaodmo ze taniej. Wiec jak narazie mieszkanie u tesciow jest nam na reke, bo sami bysmy sie nie utrzymali z 1300 zl :/ a tak jesli nie placimy za chate, tyle ze sie do rachunkow dorzucimy i do jedzenia to NAm spokojnie starcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agnese napisał(a):
Witajcie. U nas nadal masakryczne upaly. Mlody wstal o 6. Wystawilam go na taras bo tylko 26 C z rana, pofikal i teraz spi. wstawilam juz go do domu.
Malwina ja tez duzo rzeczy dostalam od siostry, wozek, bujaczki, ciuszki az do 3 lat. Nie zebym oszczedzala na dziecku ale jak wszystko bylo prawie jak nowe, to po co kupowac. Niektorych to nawet nie zdazylam zalozyc. Tak szybko wyrosl. Tez u mnie juz 3 wielkie kartony ciuszkow malych stoi na poddaszu w skrytce, a nastepne wieksze czekaja.
Piszesz o tesciach, niektorzy sami sie wpieprzaja.
Monisia masz racje z 1000 zl w Pl a 1000 e za granica. Smiac mi sie chce jak ktoras napisala, ze praca w pl w budzetowce to bdb praca. Komu ona oczy mydli. Gdyby za te pieniadze miala zrobic oplaty, utrzymac sie i odlozyc na mieszkanie /a nie meczyc sie katem u tesciow/ to ciekawe czy by jej na kawe pod koniec miesiaca staczylo. Ale to tylko smutna polska rzeczywistosc. sama pracowalam Na Uniwersytecie moja wyplata to 1080 zl po studiach. Mi mowiono, ze mam sie cieszyc bo dziewczyny z kadr mialy po 900 zl. To bylo 6 lat temu. Ta dziwczyna co tearaz pracuje za mnie ma na reke 1550 zl. Dobrze, ze mieszka u tesciow i jej pomagaja. Ale czy to jest zycie? Uzaleznienie od kogos?
Innicone nie moge obejrzec filmiku, jakis blad. 😞 😞

http://youtu.be/iJCGOKNz7gQ zobacz teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!! no masakra jakaś od samiuśkiego rana taki skwar i nawet w nocy najniżej spadło do 24:/:/:/ pewnie jeszcze będę chciała gorące dni ale jak na razie obydwie z Amelką mamy serdecznie dość!!!
Jeszcze w dodatku koło domu od 6 rano robią drogę i spać nie można ehh... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia ja bym chciala 24 stopnie, a tu 10 wiecej, a w dodatku prawie 80 procen.wilgotnosc wiec czujesz jakby bylo wiecej. Innicone wyskakuje jakis blad, moze cos u mnie nie tak dziala. Dzis snakerka wyslala mi adres swego blogu, jest swietny. Napisala, ze nie mogla sie do nas zalogowac i dlatego nie pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałam problem,ale zmieniłam przeglądarkę i na tej mi działa 🙂

a chciałyście przepis na kawę mrożoną - ja robię tak:
robię normalną kawę taką jak piję na codzień, czyli rozpuszczalna,słodka z mlekiem, studzę ją i potem do lodówki, jak już będzie zimna to wlewam do wysokiej szklanki, do tego kulka lodów (polecam tiramisu) na wierzch bita śmietana i posypuję kakao rozpuszczalnym, no rewelacja 😁

agnes współczuję ci tych upałów, byłam kilka razy we włoszech, nawet w Twojej okolicy i masz rację,że ta wilgotność jest dobijająca, sauna normalnie się robi 😮

a tu nasz wygrany Słonik z Hippa bardzo fajny jest i Ninie się podoba ta trąba szczególnie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/sonikh.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8/sonikh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila a czy Ty czasem nie masz napadów migrenowych? bo jak czytałam Twoje objawy to tak jak u mnie. Jeśli masz to polecam iść do neurologa, on może ci przepisać takie tabletki Divascan, ja raz w roku robię sobie nimi kuracje i pomaga, już prawie wcale nie mam napadów migreny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂 no niestety to jest Polska ale ja pomimo tego nie chciałabym nigdzie indziej mieszkać, kocham ten chory kraj 😉 ponawiam pytanie Ani, można dać za dużo tej herbatki z hippa? Niby na opakowaniu jest że 100ml ale może to jednorazowo.
my mielismy troche używanych ,troche nowych ale wszystkie inne rzeczy typu wanienka, wozek I milion innych kupowalismy sami. Tetaz kupuje tylko nowe ubranka, przeważnie w pepco bo czasami sa takie smieszne ceny że masakra, ost kupiłam3 kaftaniki bawełniane po 1,99 za szt , body z krótkim rękawem po 5,99 😮 także aż sie niemopłaca w ciuchu kupować
ubranka sobie zostawiam bo napewno jeszcze jeden bobas będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolka wg mnie nie można za dużo dać, ale moja rada jeśli synkowi bardzo chce się pić to dawaj mu na zmianę herbatkę, wodę i soczek, niech się przyzwyczaja do smaków innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilo Szymon też tak rob tylko bez języka 🙂 samymi ustami 🙂 mój M. pokazął kiedyś Szymkowi i mu się to spodobało 🙂
Teraz jest zafascynowany stopami swoimi i tym co my jemy.... zaczyna po wszystko sięgać wiec musimy dawać daleko od niego wszstkie rzeczy.... ostatnio mąż sie zapatrzył i trzymał w ręku racucha i Szymka w drugiej ręce a mały trzymał jego racucha w rączce i probował go do buzi włożyć...

JA byłam wczoraj w rossmanie bo tam była do odbioru druga paczka z hipp i tam był jeden sloiczek dynia z jakims mieskiem i soczek jabłko-marchew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra u nas jest to samo, jak jem i trzymam Ninę na kolanach to wodzi normalnie wzrokiem za tym co jem 🙂 i talerz lubi przesuwać

w ogóle się skapnęłam,że mój Łobuz ma dziś 5 m-cy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusiek, ano owszem mam napady migrenowe :/. masakra jakas, z bolu wymiotuje az :/ i ruszyc sie nie moge bo jeszcze bardziej boli. w sumie nigdy z tym u lekarza nawet nie bylam :PP, a wozek mam taki http://allegro.pl/roan-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-marita-na-raty-i2435117348.html za 350 kupilismy 🤪 🤪 spacerowka jest chujowa i jej uzywac nie bedziemy ;p kupimy inna 🙂 ale gondola jest rewelacja :P wiekszej juz nie ma xd a i oparie sie podnosi w niej 🙂

buziaczki dla Niny z okazji 5cuiu miesiecy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Matko dobiją mnie z tą drogą cały dom się trzęsie jak kopią i w dodatku w tamtym roku posadziliśmy tuje i prawie wszystkie zniszczyli 😞 a do tego taki huk że nie wiem jak Amelka zaśnie!!!
no w pepco są super ceny czasami i dobre jakościowo szkoda że w Krośnie nie ma tego sklepu 😞 ale jak jestem w Rzeszowie to zawsze wstąpię 🙂
Muszę wypróbować te smoczki z Lovi może akurat się nadadzą chociaż mam taki zwykły uspokajający z lovi i nie chciała też 😞 już będę miała przegląd wszystkich firm a ona się nauczy na niekapku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wczoraj zgrzeszyłam najadłam się ruskich pierogów z zasmażką i troszkę potańczyliśmy w nocy z córeczką 🥴 Teraz biedulka odsypia.
U nas od rana burza za burzą mam nadzieję, że się zaraz przejaśni.
Ja ubranka też mam od siostry i od koleżanki ale od czasu do czasu idę coś kupić córci najczęściej w 5.10.15. Ostatnio kupiłam kilka ciuszków w textil market ceny śmieszne a jakość bardzo dobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola moja Hania też nie chciała pić z butelki miała odruch wymiotny 😮 mam butelki TT i wczoraj zrobiłam jej zwykły rumianek słabiutki i troszkę glukozą posłodziłam i dałam jej butle w łapki do zabawy. Bawiła się sporo czasu a po pewnym czasie załapała o co chodzi i pije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...