Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Obejrzalam master chef i zrobilam sie glodna 🙃
jedzenie jest dla mnie jedna z wiekszych przyjemnosci, jak ja bym chciala tak gotowac 🤪

tesciowa mi dzis powiedziala, ze podoba jej sie jak Ule wychowuje 😮 w szoku jestem normalnie

dobra, ide spac, bo jutro przed praca mam mase rzeczy do pozalatwiania
apoza tym trzeba odespac wczorajsza impreze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, sztunia, moze masz racje, moze niepotrzebnie sie dziury w calym doszukuje 🙂

a jeszcze mam jedno pytanko-czym myjecie zabki dzieciakom? Ja mam taka silikonowa szczoteczke nakladana na palec jak naparstek, chyba na razie wystarczy.
kurcze, podjarana jestem tym zebem jak nie wiem 🤪 tyle sie naczekalam!

Ktoras kiedys pytala o chrupki kukurydziane-ja Uli daje, bez problemu sobie radzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maniutek super 🙂 pyzka jest i słodziak i te kudełki, boskie 🙂
ale jak patzre na łózeczko tak wysoko, maskra. my juz niziutko jestemy, bo nasza cuda wydziwia juz. dzis w wanience sie podciagała do wstawania. teraz tylko siedzenie i raczkowanie i w miejscu juz nie usiedzi.

Leliva to Cię tesciówka podbudowała 🙂 a mówiła co konkretnie jej sie podoba??
moja zubka nie ma, wiec ja jeszcez nie czyszcze, ale czysciłam zuzi na poczatku ta silikonowa na palec co piszesz.

ja wróciłam ze spotkania, 3,5h mnie nie było, fajnie było choc jak posłuchałam o tym autyzmie to szok. Dziekuje po raz kolejny Bogu, ze mam zdrowe dzieci 🙂 wiem ze takie choroby wychodza potem ale mam andzieje ze nas omina 😞
przez ten czas co mnie nie było maz dał Idze pół słoika owocków, pół słoika zupki i 100ml soku pzrecierowego, hardcore... upasie ją chyba jakw róce do pracy 🙂 hehe

nio a propos parcy to kolezanka mnie dzis zdołowała atmosfera w pokoju, moja kumpela ta co ejst na zwolnieniu zachowuje sie jak swinia, juz nie bede wam pisac, i reszta cieszy sie jak jej nie ma. kurde... az mi sie wracac nie chce w ten sajgon ... bo nie dosc ze bede o małej myslała to jeszcze atmosfera nie teges... 😞 jakos doła łapie. a to juz tylko 3tyg... taki dłuzszy urlop wypoczynkowy 😞

maz pracuje wiec lece spaćku. dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkie już śpią? :P

Odkryłam sposób na wyciąganie Janowi kóz z nosa 😁 Dotąd robiłam to na leząco. Teraz najpierw pod światłem badam teren i określam lokalizację a potem sadzam go na kolanie, przytulam i na siedząco wyciągam 😁 I poszło gładko!

Czeka mnie napięty tydzień. Poniedziałek spotkanie z koleżanką i Jej dzidziem, wtorek najazd znajomych z pracy bo się stęsknili hehe, środa okulista w Częstochowie, czwartek i piątek pewnie adaptacja w żłobie no i sobota nieszczęsne wesele :P Aż się boję. Ale przynajmniej już mam strój 😁

Ej właśnie, ile wypada dac w koperte znajomym? Wiadomo, że tyle coby się zwróciło no i kapka dla młodych. Ale ile Wy zwykle dajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo
spam Maniusiowy prześliczny 🙂

Sztunia, ja ten kawałek "jestem Bogiem" do dzisiaj znam na pamięć i też się nie mogę doczekać aż film obejrzę, stara Paktofonika - to jest to. Mnie się gust muzyczny zmieniał, za szczeniaka słuchałam Paktofoniki, starej Molesty, WWO, Kaliber 44, KASTA Skład, Karramby i innych, a undergroundowe kawałki Peji miałam na kasecie i słuchalam na starym pudle w ukryciu przed rodzicami, do chwili aż kasetę zakatowałam i załoba trwała dłuuugo 😁 haha
ale w końcu się odnalazłam i na dzien dzisiejszy folk metal, nasz, rodzimy, to jest to, co kocham najbardziej 🙂 w ogóle - lubię ciężkie brzmienia, na nieszczęście moich sąsiadów. Dzieci lubią to, co mama 🙃 Wika usypia przy Percivalu 😁

Dobra...teraz tak. Wiki już drugą noc z rzędu zrobiła sobie pobudkę o 2:00, wypiła po 240ml, a potem dłuuuugo marudziła i zasnęla.
Dzisiaj wiem,że coś ją musi boleć, bo oko lewe jej tak zaropiało,że nie byłam w stanie jej go dzisiaj otworzyć, długo przemywałam zanim puściło i w ogóle spuchła mi z lewej strony. Dam jej coś przeciwzapalnego, bo nie wiem od czego to, martwię się o dziada małego... 🙃 a na oko rumianek, ewentualnie świetlik.

Słuchajcie, pamiętam jak byłam mala to mama mi wpuszczała w kąciki oka taką żółtą maść w małej tubeczce z plastikowym dzióbkiem...to było na zapalenie spojówek i podobne przypadłości, nam często łzawiły oczy. Wie któraś nazwę, co to mogło byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uuu Astra to niezbyt dobrze u Wikusi 😞 ja nie kojarze masci niestety. tylko linomag mi sie skojarzył, ale to nie do oczu hehe.
a moze ona ma alergiczne te oczko?? mnie jak pieka oczy od alergi, np u rodziców to po nocy własnie mam oczy tak zaklejone ze szok. musze isc prawie z zamknietymi do łazienki i zlac je ostro woda zeby mozna było otworzyc. moje oczy tak własnie reaguja na alergeny.
a katarku nie ma Wiki??
tylko ze ty mówisz ze jedno oko, lewe i spuchnieta lewa strona. biedaczynka 😞 wspołczuje 😞

a u nas nocka, dla odmiany jak u waszych źle, to wspaniale 🙂 mała spała od 20 do 6:00. ja sie budziłam kilka razy w nocy i sprawdzałam czy z nia ok. szok. zadziwia mnie czasami. mąż sie rano smiał, ze chyba po tym jedzeniu co ją tak upasł: deserek, zupka na wieczór. ja sie bałam ze moze ja brzusio bolec po tych atrakcjach a ta cała noc pzrespała bez zadnej pobudki.
ale moje cycki 😞 znów sie zalałam. kurde z tym odstawianiem dziennym. musze sie ostro brac bo bedzie tragedia w pracy... płynie rzeka mleka, beda spiewac 🙂

ja kawusie piję, niuniek po 2h zabawie padła i znów spi 🙂 hihi
musze dom ogarniac bo taki syf ze sozk. jeszcze wczoraj na wieczór wywaliłam wielka torbe ciuszków dla zuzi co mi kolezanka z prayc przyniosła i wszytsko zostało na ławie. musze zobaczyc co bedzie na teraz i poprac 🙂 Zuza niby pzregladała ale przykładała do siebie"dobre", " za duze" i na jedna kupke, wiec musze popatzrec. nio i kolezanka chyba sklep z sukienkami obrabowała, ale wiekszosc za duze i raczej letnie wiec na za rok beda. ide porzadkowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa podejrzewam że ją zawiało, bo tak otworzyłam okno przy wjeździe na autostradę po bilecik i pewnie jej dmuchnęło 😠
albo bo ona spi na lewym boku zawsze z tym paluchem w buzi i kocykiem na głowie, może coś sobie zaprószyła, nie mam pomysłu...........
będę obserwować, jak nie będzie poprawy to do lekarza jutro.

idę zrobić ogień, bo zimnica 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra a mi teraz sie cos skojarzyło. moze detromycyna, czy jak to tam sie pisze. cos mi sie teraz tli w głowie ze to była taka mała tubka i zołta masc. moze to?? trzeba poszukac w necie gdzies.

albo neomycyna, czytam na necie... detromycyna jest do oczu ale czy zołta.?? ale tak czy siak to obie chyba sa z antybiotykiem wiec nie dostaniesz bez recepty ich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou po upojnym weekendzie mrrrr 😁 Takie lubię 😁 Od razu humor troszke lepszy.
Czekam na Jesteś Bogiem strasznie aż na to pójdziemy tylko Łukasz nie chce się przekonać 😠 Jak się nie przekona pójdę sama 😜 Ja byłam wierną fanką Księgi Tajemniczej Prolog K44 po prostu Magik z tymi tekstami tam wymiótł. Paktofonika nie to samo ale też lubię. W ogóle jak robią biografię Magika to powinni czasy Magika w Kalibrze też uwzględnić. Podobnie jakieś wspomnienie w filmie jest, ale tylko wspomnienie. A z Paktofoniki podobał mi się strasznie Fokus mrrrrr 🙃 Dzisiaj jakaś rozmruczana jestem 😉
W ogóle moja promotorka pani profesor dr hab. jest wierną fanką Kalibra i nawet była kiedyś na ich koncercie i ma autografy 😁 A kobitka starsza grubo po 60stce. Wkręciła się gdy jedna studentka pisała pracę z tekstów Kalibra. W ogóle zajebisty temat. Tak się zastanawiałam czy ta moja promotorka rozumie wszystko z tych tekstów ale rozumiała odniesienia do gandzi itd. hahah.
Zaraz sobie muszę posłuchać K44 i Paktofoniki. W sam raz pod mój dół się zgra podkład muzyczny. Zaczynam od tego:
http://www.youtube.com/watch?v=SxSt--3xeuo

Maniusia słodka. Widzę Kasia nabrała ochoty na rozkminianie filtrów 🙂 Ja też nacykałsm mojej zdjęć ostatnio mnóstwo, potem coś wrzucę. No i Paweł kończy pracę nad chrzcinowymi fotkami wreszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
hehe, sztunia, moze masz racje, moze niepotrzebnie sie dziury w calym doszukuje 🙂

a jeszcze mam jedno pytanko-czym myjecie zabki dzieciakom? Ja mam taka silikonowa szczoteczke nakladana na palec jak naparstek, chyba na razie wystarczy.
kurcze, podjarana jestem tym zebem jak nie wiem 🤪 tyle sie naczekalam!

Ktoras kiedys pytala o chrupki kukurydziane-ja Uli daje, bez problemu sobie radzi.


nie myje, zaczełam szorowac jak rok skonczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Wszystkie już śpią? :P

Odkryłam sposób na wyciąganie Janowi kóz z nosa 😁 Dotąd robiłam to na leząco. Teraz najpierw pod światłem badam teren i określam lokalizację a potem sadzam go na kolanie, przytulam i na siedząco wyciągam 😁 I poszło gładko!

Czeka mnie napięty tydzień. Poniedziałek spotkanie z koleżanką i Jej dzidziem, wtorek najazd znajomych z pracy bo się stęsknili hehe, środa okulista w Częstochowie, czwartek i piątek pewnie adaptacja w żłobie no i sobota nieszczęsne wesele :P Aż się boję. Ale przynajmniej już mam strój 😁

Ej właśnie, ile wypada dac w koperte znajomym? Wiadomo, że tyle coby się zwróciło no i kapka dla młodych. Ale ile Wy zwykle dajecie?


fiku my bylismy u znajomych na slubie to dalismy 500 i wino za stówe
no ale oni nam mozna powiedziec sprezentowali obraczki, fakt dałam r=troche złota od siebie, a potem w ramce jeszcze 100$ nam dali 🙂 a do takiego kuzyna co z nim słaby kontakt mamy to dalismy 600zł, ale wtedy wiedzialam jeszcze ze debile za maja mame full tez zapłacili co z pola miała siedziec i winsko też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady mi przypomniałas Kaliber 🙂
ja tez tego słuchałam, i od razu zaraz po bądź a klekne, posłuchałam "plus i minus" - od tego u mnie chyba sie zaczeło słuchanie. pamietam jaks ie rodzice dziwili czego ja słucham, jakichs głupot.
kurde teraz to nie pamietam, ale tez słuchałam jakiegos zespołu w którym tylko k... i h.. leciało, pamietam jak sie pzred rodzicami kryłam i w walkmenie słuchałam, hehe tylko co to było??
ja to w ogole miałam gusta i backstreet boys, i disco polo, przekrojówka jak talala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja dałam 300zł i drogie wino 😮 U nas nigdy znajomi powyżej 300-400 nie dają 😮


my teraz co bylismy na weselu u kumpeli mojej, tej po rozwodzie dalismy 400zł+winko. ale u nas tez mysle ze znajomym to daje sie max 300zł. tak przynajmniej wiem ze moi znajomi daja. takie 500-600 to dla jakichs cioc czy wujków pzreznaczone.
a ile np daja u was rodzice chrzestni??
u mnie w rodzinie utarło sie ze daja po 1500zł. a pamietam ze np my dostalismy od meza chrzestnego 700zł, u nich widocznie nie ma takiego zwyczaju.
a np od mojej babci dostalismy 3tys. na slub 6 lat temu. a od meza babci nic. zalezy wiec od rodziny. moja babcia do tej pory ajk zajedziemy to daje dla dziewczynek jakies pieniadze. a tamta babcia to w ogole jakby rodziny mojego meza nie uwaza, nigdy nikomu nic nie dawała. razem z nia mieszka mojej tesciowej brat i tylko tamte wnuki sie licza. kiedys dla tych meza sióstr lekarek babcia dała jakeis pieniadze, jak były na studiach i mój tesc zmarł, to ponoc do tej pory mówi ze Kasia z Agata to za jej pieniadze studiowały. masakra. moja tesciowa to prawie padła jak usłyszała od kogos.
jak to u was wyglada??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...