Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia, a może weź kropelkę, ale dosłownie kropelkę amolu na gorącą wodę wpuść i mu podstaw pod nosek takie parujące, niech powącha.
Mi to sie zawsze chce śmiać jak ktoś mówi że apetyt zależnie na słodkie i ostre przesądza o płci dzieckaa hehe bo ja w ciąży z bartkiem nie jadłam nic, a jak już to były to pączki/kremówki/napoleonki, wszystko co słodkie, mdlące i w ogóle każdy mówił baba jak nic
a z Wiki to ło jeżu kolczasty, ostre sajgonki, kebaby na ostro, kiszona kapusta, ogóry, etc 😁

nie sprawdziło się jak widać w moim przypadku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co ja Polce sparowałam piersi i plecy PULMEXEM to taka maść lekko rozgrzewajaca i ona tak własnie pachnie lasem, z amolem mozna ale trzeba uwazac, bo mnie nastraszyła lekarka że moze poparzyc drogi oddechowe, ale ja też dawałam kilka kropel na poduszke żeby niuchała

plac zabaw zaliczony, teraz smyry zjadły chleba z pomidorem i tak dzien mi pieknie minął, czekam na siore aż dzieciarnie zabierze i do spania banda 🙂

a ja mam brzuch ja siedze, a jak stoje to jest juz coraz lepiej, no a gdybym nie żarła wszystkiego to bylabym malinowa 🙂

mulant miej smaki 🙂

ja też żarłam wszytko ale dosłownie, czekoladę przegryzałam kiszona kapustą, kiełbasą i ciastkiem, do tego kawa była :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No masakra ile naskrobałyście 😜
Doszłam do Kasi żalącej sie na Michała przedwczoraj i o wychowaniu.
Kasiu nie daj się, bo ja za takie coś już dawno spakowałabym manatki. 😜 Było parę awantur u mnie, a teraz jest na prawdę ok, zmienił się. Zdychałam wczoraj, bo rozchorowałam się i jak wyszłam z łóżka bo mała stękała, a mój był w łazience to wyszedł i mnie wygonił do łóżka. O co go poprosze zrobi, nigdy mi nie odmówił. Tak sobie chłopa ustawiłam. 😜 hahaha
Jeśli chodzi o wychowanie zgadzam się, dyscyplina musi być. Raz w przychodni na oko 2/3 letnia dziewczynka latala do nas i Emi zaczęła za rączki łapać, my oburzeni, a matka nic! I zwróciłam uwagę, żeby powiedziała coś córce, to ta na spokojnie 'Olu tak nie można' i ta mała zaczeła drzeć japę : daj mi tego dzidka! chce go! i tak się darła z 10 minut a matka nic... Obiecaliśmy sobie po tym, że będziemy innymi rodzicami, kochającymi całym sercem, okazującymi to, ale wychowującymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku, kochana wiem co czułaś i współczuję 😘 Na szczęście Janowi nic nie jest 🙂 Ejj ja też mam takie myśli, że coś zrobie Emi, tak ją teraz pilnuje, że masakra. A czasem jak sobie leżymy i ona jara się dotykając moją twarz to ja ukradkiem wycieram łzy, bo nie mogę uwierzyć, że ją mam i jakby coś jej się stało to umarłabym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Noooo dopiero mam chwilę żeby wejść do Was a wszyche śpią jak zwykle :P Porządne mamuśki 🙂

Widze, że Hania in progress 🤪

Dzwoniłam dziś do żłoba, w czwartek i piątek adaptacja a w poniedziałek zostaje na dłużej. Mam stracha, ale chuj, poradzimy. Jakoś..
Fiku, a ile razy młodego cycem karmisz jeszcze?
U mnie żłobek by nie przeszedł póki co, mała nie potrafi żyć bez cycka 🙂
Witam. Pobudka 3 razy. Już sama nie wiem dlaczego 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
hejooooo

Fiku,jak Jasiol bez cyca da rade?

Noc 😠 😠
spal z nami
pierwsza pobudka o 23 😮


dzisiaj mam w planie robic bigos
mam nadzieje,ze Alan mi na to pozwoli
bo wczoraj nic innego tylko rece i rece 😞

Kurde moja nie ma kataru, ząbki jej nie dokuczają, a budzi się 3 razy. Jak piła butlę to spała do tej 5/6 a teraz butlą pluje. Pociągnie dwa razy cyca i śpi, jest chyba poprostu głodna i dlatego wstaje w nocy, nie naje się porządnie wieczorem i później uskutecznia budzenie nocne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu calkiem mozliwe,ze z glodu sie budzi.

Alan budzil sie okolo 4.

Alanek kaszle 😠
Ide prawoslaz mu podac po cycuszku i nos doprowadzic do czystosci.

Fiku udalo sie zabki zlapac 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/a19si.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img6/2503/a19si.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanek jest śliczny, piękny, cudnyyyy 🤪 ale bym wycałowała hehe

Mnie obudził o trzeciej pisk i łomotanie. Myslałam,że ta mysia suka wpadła do zlewu w kuchni i wyjść nie może, bo takie były odgłosy. obudziłam Dawida i poszedł, a jednak się złapała na łapkę, tylko,że za dupsko 🙃 brrr 😁 jedną mniej.
Ale jeszcze jedna jest na bank w korytarzu, prawdopodobnie za szafą i trzeba się jej pozbyć zanim zje mi jakiś płaszczyk albo buty (bo wieszak mi pogryzła).
Atrakcje wsiowe 😠 Zawsze na jesień jest inwazja.

Wikusiowe oczko o wiele lepiej, tylko że ona ma taką metodę owijania pieluchy na palec i wkładania do buzi, to teraz sobie pięść owinęła i oko potarła i ma zaczerwienione, ale na powiece i trochę wokół oka, ale gałka juz biała i nie ropieje, tylko łzawi trochę 🙂

Dzień rozpierduchy
popsułam baterię od kranu w kuchni i klapę od kibla, mało tego coś się popsuło w centralnym i trzeba to będzie naprawic, ale podobno bez kucia nie da rady, więc niebawem wynoszę się do mamy na parę dni az to ogarną 😠 coś gdzieś pękło, chuje muje dzikie węże, wszystko przez to grzanie podłogowe.
jestem zła, bo miałam sprzątać chatę na błysk, a po co teraz jak mi nakurzą wszędzie. Ciekawe kiedy ten majster będzie wolny, mam nadzieję,ze do końca tygodnia, bo zimno w domu. Pocieszam się tylko,że rozwaliło się teraz, a nie zimą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wika dzisiaj spała do 8:30, mleko i spi dalej 🙂 Bartek je śniadanie 🙃 polubił serki topione hochland i danio waniliowe oraz sagę malina-dzika róża, czyli menu nam się rozszerza 😁 huehue no coś takiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to niezle brawo Bartek 🙂
jeszcze trzymam kciuki za zięcia w żłobie 🙂

słoneczko wychodzi chyba trzeba bedzie coś zrobić dwornego 🙂
ale męzu obiecał starszej ze ją wkońcu na konie zabierze po obiedzie wiec moze pojde z nimi to sie Poleonez przewietrzy
kurde u nas dalej cos w tym nosie siedzi, niby nic nie wychodzi juz tak bardzo,a jak wyjdzie to przezroczyste, ale wkurwia mnie to takie sapanio-chrapanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...