Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zaczeło się po kąpaniu wczoraj sraczka jedna druga śluz trzecia krew dzwonie do lekarza ok jutro przyjechac podać smekte do rana poszła paka pampersów co się okazało zapalenie gardła jesteśmy chorzy znaczy Hubuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my......
my szukamy pracy dla mojego chłopa 😁
zrobili remanent i wyszło 7000zł strat, prawdopodobnie w tym miesiącu zostaniemy prawie bez wypłaty, dostaniemy 600zł, bo na pół muszą to oddać z kumplem, bo straty powstały na ich zmianie. NIBY. Bo oni wszystko liczą po dwa razy, kombinują teraz gdzie ta kasa i taka równa kwota, podejrzewają,że szef to pierdolnął, bo jest w dołku finansowym, a teraz wałka kroi. Ja pierdole, normalnie zyc się odechciewa.
Ofert jest kilka i kilka pewniaków po znajomości, ale wiadomo - trzeba mądrze wybrać,żeby kasiorka była dobra i teraz rozkminka. Tyle lat tam pracował i teraz taka nagroda, pies jebał tego dziada, my damy jakoś radę. A ja to nawet mówię,że już czas na zmiany, ile można w jednej firmie pracować 😉
Zobaczymy jutro, jaki będzie efekt poszukiwań, ale prawdopodobnie od nowego miesiąca D będzie pracował gdzie indziej.

Wikusia śpi, oczko coraz ładniejsze, chłopaki pojechali do tego majstra od centralnego....
....chyba się dzisiaj upiję z wrażenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
zaczeło się po kąpaniu wczoraj sraczka jedna druga śluz trzecia krew dzwonie do lekarza ok jutro przyjechac podać smekte do rana poszła paka pampersów co się okazało zapalenie gardła jesteśmy chorzy znaczy Hubuś

ale od zapalenia gardła taka sraka, a potem krew w kupie? 😮
Pewny jest ten lekarz?
Nadal Hubuś tak sra? Jak nie smecta to kleik marchwiowy Hipp Ors 200, albo sok z kupionych w aptece suszonych jagód - my to po rotawirusie dostaliśmy i lekarka mowiła,że w razie sraki jagody i kleik hippa nawadniający.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

fotki przepiękne 🤪
przeziębiona jestem 😠
byłyśmy dziś pierwszy raz na rehabilitacji i była masakra 🙃 rehabilitantka bardzo sympatyczna ale to moje małe nic nie dało ze sobą zrobić, był jeden wielki płacz mimo wszelkich prób zabawienia, tulenia itp.
ale zwalam to na zły humor i niedospanie
mam nadzieję, że w czwartek będzie lepiej 😉

aaa na pupie i pipce pojawiły się czerwone krostki po kupce i nie wiem od czego
od wczoraj daję jej kaszkę manną do zupki, może to być od tego?
a może jabłuszko?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maz pojechal z kolega na piwko
Alan spi-troche cyca wypil 😠 🥴
na bank bedzie pobudka


pralka mi sie zje......... 😠 😠
firany musialam w rekach plukac i teraz skonczyly kapac
wiec ide je wyprasowac i powiesic
jutro maz musi zobaczyc


Hubercik zdrowka 😘

Alan ładnie cwiczy.Mysle,ze wiki tez bedzie 🙂
Ciekawe jak długo bede chodzic na rehabilitacje.W pazdzierniku mamy kontrole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):


Alan ładnie cwiczy.Mysle,ze wiki tez bedzie 🙂
Ciekawe jak długo bede chodzic na rehabilitacje.W pazdzierniku mamy kontrole.


mam nadzieję Izunia 🙂
a Wy jak długo już ćwiczycie? i ile razy w tygodniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kika82 napisał(a):
izunia1986op napisał(a):


Alan ładnie cwiczy.Mysle,ze wiki tez bedzie 🙂
Ciekawe jak długo bede chodzic na rehabilitacje.W pazdzierniku mamy kontrole.


mam nadzieję Izunia 🙂
a Wy jak długo już ćwiczycie? i ile razy w tygodniu?



2 razy w tygodniu
kurcze wiesz co jakies 2 m-c chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😎
piękna pogoda się zapowiada dzisiaj
okazuje się,ze musimy wymienić piec od centralnego i dzisiaj jadą kupić
majster dopiero w przyszłym tygodniu

Oczko Wikusiowe piękne, zero ropki już, rumianek jak zwykle dał rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej, jakies fatum widze nad nazymi dzieciaczkami, jedne sie rehabilituja, inne chore gardełko, inne katar, inne ropiejace oczka.
u nas tez jakas choroba chyba w koncu bedzie, zuzia w nocy kaszle strasznie. i z nosa nie leci wcale a non stop nim ciaga , a dalej nie chce wysmarknac, juz ja brałam na zabawy ze traba dmuchamy jak słonie albo uczymy sie pływac, nabieramy powietrza buźka a noskiem wydmuchujemy, a ona mói ze nie moze sie w to bawic bo ma gile w nosie 😞
nie wiem, chyba bede musiała uderzyc do lekarza, mzoe cos tam sie jej rozwija, bo skoro nie leci nic a miałoby spływac, ze tak okropnie kaszle w nocy.
z sikaniem tez było lepiej a teraz kazdej nocy sie zsika, dosłownie 3h nie mzoe wytrzymac. zawsze zanim sie kłądlismy ja wysadzamy a teraz zawsze zlulana 😞
malusia tez ma ten katarekj, juz w sumie dłuhgo i juz było lepiej a dalej jest, tez mi jej szkoda. moze jakos strasznie sie nie morduje, ale widze jak siedzi a jej wypływa az do buźki 😞 jutro szczepienie, pewnie sie tylko skonsulruje i szczepic nie bedziemy, bo czasami takie biało zielone te gilki 😞
och... ja po kawci, zaraz sie biore za pranie reczne...
u nas moze bedzie łądna pogoda, ale póki co okropna mgła, przystanka z drugiej strony ulicy nie widze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, bo dzieci nawet te, które nie sikają, jak są przeziębione to potrafią się zesikać w łóżko w nocy 😉 tak że spoko.

Ja też po kawie, chciałam prać pościel, ale patrzę,że mam mało płynu do płukania, więc musze zaczekać aż królewna się obudzi to pójdziemy do sklepu 🙂 bo ja lubię jak mi wszystko pachnie 🙂
Ej własnie, słuchajcie, jakiego płynu do płukania używacie i czy intensywnie pachnie?
Bo ja nie wiem, czy to wina mojej pralki, czy czego, bo jak wleję Lenor albo Silan to szału nie ma, dupy nie urywa 😁 a jak ostatnio kupiłam w promocji w biedronce taki koncentrat do płukania E, to myslałam,że padnę, tak slicznie i długo pachnie, ach uwielbiam 🙂 mam nadzieję,ze u nas w sklepie będzie 🙂 on jest bardzo, bardzo gęsty. może dlatego jest ok dla mojej pralki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ewcia, bo dzieci nawet te, które nie sikają, jak są przeziębione to potrafią się zesikać w łóżko w nocy.


myslisz ze to od choroby astra?? sama tak myslałam, mzoe i tak.
tylko jak jej pomóc, łózko non stop zalane 😞 i jak sie zsika to lezy w tym. to niezbyt tez.
a od tego cipka chora , mówi "mamo posmaruj mi pupke bo boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo,że jak mokro, to i bakterie się rozwijają. Ewcia ja oduczyłam Bartka lać jak miał 2 lata i 4 miesiące, gladko nam poszło, jak szedł spać to miał mówione,że jest duży i śpi bez pieluchy - nie sikał, wytrzymywał do rana (podkład na łóżku był w razie czego i długo mu podkładalam). A pewnego razu mi sie podziębił na jesieni i też się spompował. I w nocy i podczas popołudniowej drzemki, a nie to,że był chory, coś tam smarkał i chrypkę miał, a to wystarczyło, zeby się posikał. Po chorobie już było ok.
A Ewcia Zuzia brała jakieś antybiotyki ostatnio? Bo one strasznie zagrzybiają, taki efekt uboczny. Może dlatego ta pipucha ją swędzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia,a robilas jej badanie moczu?
Bo moze przez infekcje sie tez moczyc.Moja siostra tak ma.
Jak jest łóżko mokre to mama zaraz jedzie z moczem i zawsze dostaje antybiotyk dla niej 🥴


Czesc 🙂
U nas dzisiaj oczko zaropiale 😠
Co polecacie stosowac?Bo ja mam jeszcze kropelki jak nam łzawilo w wieku niemowlecym to moze tym potraktuje.
Ciagle cos 😠

Pije cappucino i wcinam drozdzowke.
Wczoraj zjadlam troche bigosu i Alankowi nic nie bylo,a mi chcialo brzuch rozsadzic 😞Masakra byla....jak w 9 m-c mialam.

Musze dom ogarnac i pozniej biore sie za prasowanie-Sztunia wbijaj ...masz juz wprawe w duzych ilosciach 🙂2 duze kosze 😲

Kupilam sobie ciasteczka anyzkowe-mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia, ja małej gazikami co chwilę oczko przemywałam przegotowaną wodą, przykładałam rumianek i parę razy zakropiłam physiodose, bo myślałam,ze coś jej tam może wpadło.
Wczoraj wyglądąło brzydko bo sobie tarła i normalnie jakby oczko świeżo podbite miała, dziś śladu nie ma ani ropy ani zaczerwienienia 🙂

Ewcia właśnie, rumianek. Moja chrzestna Amelce robi nasiadówki z rumianku, bo też ma zapalenie pochwy co chwila, i smaruje ją sudocremem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...