Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę niepoważna jakaś czy co? Ręce opadają. A takie miałaś do niej dobre przeczucie.
Powiem wam, że jak stracę pracę to chyba na nianię pójdę, bo to kurna dobry biznes jest tyle sobie kasy życzą. Niektóre biorą 25 zł za godzinę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia_sztuk napisał(a):
Astra, jak robisz sama Wikusi zupki? Z jakich warzywek?

gotuję ziemniaka, marchew, kawałek pietruszki na parze
wkładam do blendera, dolewam pół literatki przegotowanej wody z kleikiem ryżowym albo kaszką kukurydzianą, łyżeczkę masła albo oliwy z oliwek i miksuję razem 🙂
ostatnio dodałam gotowany na parze kawałek piersi kurczaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Astra te pomidory to tak mają w kawałkach pływać w tej zupie? 🙂

Mnie się zawsze rozgotują, bo ja na male kawałki kroję 😉 i w ogóle robię tą zupę bardzo, bardzo gęstą 🙂 śmietana to tak naprawdę obojętnie jaka, ja i z 12% bo akurat miałam robiłam i też dobre wyszło 😜

Gulek...ja pierdzielę, trzeba było babie uszu natrzeć 😠

Wyprasowałam pościel, zaraz mi garb wyrośnie....Idę sobie od razu ubrać taką świeżą na moje wywietrzone podusie 🤪 ale bedzie spanko 🤪

Lady kocham Twoje zdjęcie, które masz w awatarze 😁 Werka ma takie słodziutkie fałdki hehe co tam fałdki - rękawy 🤪 bosko wyglądacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra to znaczy, że zanim dodajesz to mleko ze śmietanką i serkiem to najpierw te pozostałe składniki gotujesz w garnku same? Bo tak do zagotowania samego z tą polewka mleczną pomidory fasonu nie straciły. Ale i tak jest pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Astra to znaczy, że zanim dodajesz to mleko ze śmietanką i serkiem to najpierw te pozostałe składniki gotujesz w garnku same? Bo tak do zagotowania samego z tą polewka mleczną pomidory fasonu nie straciły. Ale i tak jest pycha 🙂

Si.
Właśnie teraz patrzę,że nie napisałam w przepisie,że ów garnek, do którego wrzucamy skladniki, ma być na małym ogniu aaaaa! potem edytuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Jestem załamana, niania mi odmówiła, powiedziała, że za mniej niż 10 zł za godz pracować nie bedzie, no ja pierdole... ;( W poniedziałek mam już zajęcia, mąż nie może urlopu wziąć... ;( A było umówione to 7 i zapomniała sobie, albo pomyliła.


o matko, jakis kurde dzien pojebany.
naprawde niepowazna, a tak sie cieszyliscie...
i co teraz gulciu robicie?? szukacie drugiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdole, ocipieje zaraz, co za dzien.
maz odebrał zuzie i sa w sklepie, dzwonił do mnie i sie pyta czy zuzia cos wczoraj podejrzanego jadła, bo Pani w pzredszkolu mówiła ze jakies ma dziwne oczy, ze sie ropa z nich leje.
kiedys jak po tych cytrusach to jej napuchły i maz skojarzył ze moze od zarcia.
ale to nie pzrelewki, bo i mała z jednym okiem zaropiałym dzis jest.
kurwa, co sie dzieje?? co to moze byc??
chyba nie od tego kataru,a mzoe jak juz dłuzej trwa, to mzoe sie cos na oczy rzuciło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja pierdolę niepoważna jakaś czy co? Ręce opadają. A takie miałaś do niej dobre przeczucie.
Powiem wam, że jak stracę pracę to chyba na nianię pójdę, bo to kurna dobry biznes jest tyle sobie kasy życzą. Niektóre biorą 25 zł za godzinę 🤢


no ja widziałam takie ogłoszenia, ze laska 18 lat skonczyła, nigdy sie dzieciakiem nie zajmowała a 10zł za godzine chce. jak cos uprasowac czy ugotowaac to kolejne złotówki, napreawde złoty interes.
ja do swoich nie mam cierpliwosci czasami, wiec bym nie mogła. ale jak ktos ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
jedziemy do fryzjera
tzn.chlopaki mieli tylko jechac,ale stwierdzilam,ze tez sie opytole ....a co tam 😉


co za babsko 😠
wczesniej nie wiedziala za ile chce robic
specjalnie to zrobila tak mysle


a co ty chcesz Izu z tymi włosami zrobic, ty w miare krótkie juz masz 🙂

te nianie swoja droga to własnie takie sa, juz nie pierwsyz raz o takim numerze słysze, albo standard to zatrudniasz, a ona np po tygodniu czy dwóch przychodzi ze chce podwyzke, ni to zwalniac i szukac drugiej, ni dac wiecej kasy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siedziała u nas 2 godziny i pod koniec zapytała się jaka stawka... czaicie? A już od miesiąca byłyśmy umówione i wiedziała, bo mówiłam. 7 zł to jest dużo, mała jest mega grzeczna i to przyjemność z nią siedzieć. A wiecie co, jak ona była u nas to płakała Emi strasznie u niej na rękach i jak się do niej zwracała, a przedtem tego nie było... Co prawda wcześniej na rękach jej nie trzymała, ale u nikogo nie płakała jeszcze... Wyszła, mała jak anioł. Mały bąbeł przeczuł co za babsko. Mogła chociaż popracować dopóki nie znajde kogoś nowego, as tu jestem na lodzie.
Dałam ogłoszenie, na razie zgłosiła się 19latka i opiekunka starszych ludzi, odmówilam im...
Racja Lady śliczne zdjęcie w awatarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podłamałam tą Twoją sytuacją gulek, bo już zaczęłam trochę przekonywać się do niań wiedząc, że ty kogoś fajnego znalazłaś i ta moja Magda. Obie byłyście zadowolone z rozmów z nianiami i wydawało się, że można w ten sposób jako tako dowiedzieć się z jakim człowiekiem masz do czynienia, a tu dupa blada. Oszuści łasy na kasę są wszędzie. Magda póki co zadowolona, ale ona sobie wymyśliła miesiąc okresu adaptacyjnego, więc niania jeszcze wie, że dziewczyna nie ma noża na gardle, więc na razie nic nie odpierdala. No i oby nie odpierdoliła, miejmy nadzieję. Jagódka się nawet dostała do państwowego żłobka bez żadnych znajomości, ale ona taki chorowitek nie powinna do żłobka chodzić, więc Magda zrezygnowała.
Moja mama za to będąc u fryzjera się zgadała z fryzjerką, że jakaś jej znajoma niania szuka teraz pracy, więc fryzjerka wzięła numer do mnie. I jakoś nikt nie zadzwonił. Pewno już znalazła. Ta super niania przyjaciółki mojej Gosi natomiast brała 800zł za 4 godziny 4 razy w tygodniu to jest kurwa 50zł za godzinę. Nie mam nawet co do niej dzwonić.
Ja to w ogóle jestem w czarnej dupie. Tak jak zawsze muszę mieć wszystko dograne i ustalone wcześniej tak teraz się wiję, miotam i czekam aż nastąpi cud. Żreć nie mogę, ryczę co dzień i po prostu pierdolnę robotę w pizdu jak wyjścia nie będzie. Bo wychodzi na to, że w Polsce niania chce zarabiać więcej niż kierownik działu finansowego w międzynarodowej korporacji. I z takimi cwaniakami mamy dzieci zostawiać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
sztunia napisał(a):
wróciłam, mam tone ubrań znowu dla MAjki 🙂 ale jeszcze z dwa lata poczekac na nie musi 🙂

teraz sie wystroje bo do kina jade,
pola w aucie śpi 🙂

A Poldek z kim jak Ty na filmie będziesz? 🙂
Sztunia Ty już wcinasz kebaby z kapustą? Bo coś pisałam wcześniej 🙂
Faaaajnie masz, też bym zjadła ale się cykam trochę 🙂


polka razem z majka u moich rodziców
no niestety na kebaba się nie udało bo nie zdązylismy
ale wiesmaca zezarłam z frytami

doczytuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i jestem

gulek jaka pizda, ale dobrze ze wyszło teraz...

a o filmie...
hmmmm fajny, koles jak zarapował +i- to aż miałam gęsią skórkę SUPER
reszta fajnie się patrzy bo zna się te ulice
obok kosciłae w którym chajtał się MAgik urodziłam dzieci
obok bloku magika michał chodził do szkoły
no i najlepsze że na filmie jest koncert paktofoniki w M1 w Czeladzi na którym byłam
i własnie do tego centrum jezdze na zakupy zawsze bo jest najwieksze i najblizej mnie
nie wiedziałam że był ich to powaznypierwszy koncert za kase
poza tym był megaclub w którym tez na kilku imprezach byłam
wiec tak domowo i sentymentalnie mi sie zrobiło
a sam film, fajna biografia pfk, kilka scen smiesznych,
ogolnie dobry i konkretny, ale też niczym specjalnym mnie nie zaskoczył
ale polecam bo warto 🙂

ok banda w domu polka oczy otwarła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejooooo

Dopiero dotarlismy do domu ;] Bylismy u okulisty. Jednak nie obyło sie bez płukania i udrazniania kanalika. Zrobił to na miejscu, rachu ciachu. I nie mam pojecia dlaczego Ewcia u Was kazali przynosic dziecko na czczo 😮 Rozumiem zabieg, operacja ale przetykanie kanalika?
Nie było miło bo wygladalo strasznie ale przezylismy. I ropy spooooro wyszlo. Teraz antybiotyk ;]
Poza tym uwielbiam tego lekarza, jest mega zajebisty i warto jechac do Czestochowy 🙂

Ide czytac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejooooo

Dopiero dotarlismy do domu ;] Bylismy u okulisty. Jednak nie obyło sie bez płukania i udrazniania kanalika. Zrobił to na miejscu, rachu ciachu. I nie mam pojecia dlaczego Ewcia u Was kazali przynosic dziecko na czczo 😮 Rozumiem zabieg, operacja ale przetykanie kanalika?
Nie było miło bo wygladalo strasznie ale przezylismy. I ropy spooooro wyszlo. Teraz antybiotyk ;]
Poza tym uwielbiam tego lekarza, jest mega zajebisty i warto jechac do Czestochowy 🙂

Ide czytac 😜



super,ze jestes zadowolona z wizyty 🙂
płakał Jasiol?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...