Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wreszcie widać świat za moimi oknami 😎 Musiałam w towarzystwie Werki kończyć, bo sąsiad postanowił pierdnąć dwa razy wiertarką i mi dziecko zbudził. Kurwa czasem mam wrażenie, że on siedzi na kanapie przed telewizorem, nagle spojrzy na ścianę i myśli: "MUSZĘ TU NATYCHMIAST POWIESIĆ OBRAZEK". Bo co kurna można wywiercić dwoma pierdnięciami wiertarki? I tak prawie co dzień. Dzień bez wiercenia to dzień stracony.
Astra ale moja ma apetyt - na wszystko co nie jest mlekiem i na kaszkę tylko wieczorem. Słoiczki pochłania i siedzi z dziobem otwartym jeszcze chwilę po skończeniu 😁
Fiku zdawaj relację na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Fiku widze,ze brakuje Ci zajecia 🙂
zaraz Alan bedzie u Ciebie,bo stwierdzil-sama sobie idz spac wole plakac 😠
kurcze jemu cos dolega tylko co 😮
ide go przytulic 🙂

Izunia może to ta kupka Go męczy 😞 może pomasuj brzusio, daj jabłuszko. A w ostateczności daj mu czopek 😞 biedny.
Ciekawe jak moja zareaguje na tą kaszkę. Teraz siedzi w bujaczku, piszczy i ogląda bajki bo ja na tronie mam posiedzenie 🙂 zaraz ją wezmę i będziemy się kokosić na łóżku 🙂 a później może jakieś spanie i później obiadek 🙂 potem tatuś przyjdzie i pojedziemy na zakupki jakieś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejooooo

Dopiero dotarlismy do domu ;] Bylismy u okulisty. Jednak nie obyło sie bez płukania i udrazniania kanalika. Zrobił to na miejscu, rachu ciachu. I nie mam pojecia dlaczego Ewcia u Was kazali przynosic dziecko na czczo 😮 Rozumiem zabieg, operacja ale przetykanie kanalika?
Nie było miło bo wygladalo strasznie ale przezylismy. I ropy spooooro wyszlo. Teraz antybiotyk ;]
Poza tym uwielbiam tego lekarza, jest mega zajebisty i warto jechac do Czestochowy 🙂

Ide czytac 😜


fiku wiem że przetykanie kanalików tez jest na spiocha, no a wtedy trzeba byc na czczo
tak było w przypoadku mojej przyjaciółki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
astraaa napisał(a):
Hejo 🙂
my wczoraj wyruszyliśmy do lasu pod wieczor, z dzieciakami na spacer i zaginęłiśmy na 2 godziny, jak wyłaziliśmy z lasu to całkiem ciemno się robiło haha 🤪 normalnie szłam sobie drogą i prawdziwki zbieralam, przywiozłam cały koszyk od wózka, teściowej dałam do suszenia na święta 🙂
Super było, w lesie zero wiatru, w ogóle był ciepły wieczór, Wiki spała w wózku, Bartek jechał dzielnie na rowerze i w końcu przetestował swoje światła przy rowerze.
🙂

za to wstalam z zaklejonymi oczami, katarem i swędzeniem w uszach, mam chrypę i chciałam się wydrzeć na psa, a nie mogłam, ból jakbym papier ścierny połknęła 😁

Ewcia, te ropiejące oczy to chyba coś z powietrza, bo kogo się nie zapytam to albo to właśnie ma albo miał, albo będzie miał, bo oczy swędzą 😎

Gulek normalnie zamknęłabym drzwi i babę poćwiartowała. Stara jędza, nie ma czego żałować, ale życzę Ci żebyś znalazła kogoś lepszego dla Emilci i nie sugeruj sie kochana wiekiem, tylko referencjami, doświadczeniem.

Kaśka, za ten kebab, do którego dałaś linka, zaraz Cię zamorduję 😜 szarpałabym jak Reksio szynkę 😁

Dzieci oglądają Yogi'ego, Wiktoria się śmieje na głos, a Bartek wmusza w siebie od godziny dwie kanapki i wmusić nie może, a jeszcze danio na niego czeka. Ten to jest element dopiero 😁 wyjada najpierw środki, a na końcu zjada skórki 😮 jaka w tym ideologia tkwi - nie wiem i nie śmiem wnikać 😁
Ja mam kawę i bałagan w chałupie. Majster umówiony na wtorek/środa. Pewnie posiedzę do końca następnego tygodnia u mamy.

Spóźnione życzonka dla Jasiuleńka 🙂 rośnij zdrowo kochany!



Bartek zjada skorki?Nikos nie,bo go dziasla bola.
Ja tez w jego wieku wywalalam dla psa 😉


ej m owicie o skórkach od chleba ?
moja młoda je skórki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Widzisz Lady, jak ważne jest mieć kogoś kto i przytuli i potrząśnie 🙂
Może jak tata się boi to zróbcie próbny dzień, spędźcie cały razem i niech to On głównie zajmuje się Werką? Może się przekona jak zobaczy że to nie takie straszne. Moja mama też ma obawy przed głupią sobotą jak pójdziemy na wesele. Ale to są własnie dziadkowie, o wnuki drżą bardziej niż o własne dzieci kiedyś.

Dzięki za życzonka wszyche 🙂

Tez mam doła od rana bo oko znowu zaropiałe. Pierdoleeeee. To dopiero 1 dzień kuracji ale mam wrażenie że po tym płukaniu znowu się tam zajebało ropskiem 😞
A za chwilę wyruszamy do żłobka i mam banie. Idę sę.


fiku po dwóch tygodniach chyba znajomycm tak całkowicie slepie pzrxestało ropiec

całusy dla ziecia i badz dzielny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku to napisz jak było. 😉
Zaraz mnie rozniesie, bylam u lekarki i powiedziała, że pod depresje zalatuje, no ku... Ja wulkan energii i optymizmu, ok od wczoraj mam wku... na ludzi i dzisiaj stresa, a ta mi o depresji gada. Niech spada na drzewo. Dała mi żelazo na anemię i baju babo.
Od 13 mam przyjmowanie nianiek, dzisiaj 4, jutro 5 i dalej dzwonią. 🤪 Patrzyłam na ogloszenia i oferują często 5/6 zł na godzinę, a ta wczoraj powiedziała, że w ogłoszeniach to wszędzie po 10 zł widziała, no ok ale ze sprzątaniem. 🙃 Po głębokim przemyśleniu dochodzę do wniosku, że ta baba zrobiła to specjalnie, na ostatnią chwilę chciała więcej kasy wyłudzić.
Wpieprzam żelki. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia tak,o skorkach od chleba.
U nas jest brak jedynek na dole wiec jego to boli jak gryzie takie skorki.Tak mi sie wydaje.
Ale ja kupuje bułke wrocławska i to ma skorki miekkie.

Chlopaki przyniesi wiaderko grzybów,a wiec mam co robic
tylko czekam ,az Alan pojdzie spac
zjadl zupke ze smaczkiem

pralka naprawiona-zdolny maz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
od rana byłam na zakupach
kupiłam milion słoików i juz tych po 7 miechu
do tego kupiłam torbe tesciowej bo dzisiaj idziemy na urodziny, mini bukiecik od Majki
majce super bransoletke w reserved
dwa kominy na zime
i album wiec zabieram sie za układanie

boze wspołczuje wam z tymi bolami i innymi, my jemy wszystko, co nam w rece wpadnie, obiadki, owoce, jogurty, kaszki- ale zdrowy brzuszek na wodzie nie na mleku, bo te zwykłe ryzowe chyba ciut nas zklejały, jajeczko 2-3 razy w tygodniu, no i dzis pola w markecie ciumkała grahamke, wygladała przeuroczo, kupiłam jej biszkopta z hippa zaraz jej dam a ja za fotki sie biore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
http://allegro.pl/cudna-retro-czapka-z-kokardka-35-41cm-biala-i-jasn-i2643223171.html
Szukam kurde takiego sweterka dla młodej jak ten ciemny różowy 🙂

my mamy taki tylko biały i jest super bo ma kapturek i jest troche za duzy, ale podwijam rękawki i jest spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze jak ja bym tak chciala,zeby Alanek zjadl i wszystko bylo ok 🥴

a nasze zmiany na ciele sie znowu pogorszyly
bo matak bez czekolady nie umie zyc(kur...mac)i sie skusilam pare razy na wafle czekoladowe
dlaczego to jest silniejsze 😠 😠
2.10 mamy wizyte,a to znowu brzydko wyglada 😠
wpierdolic mi i nic wiecej
maz si epytal dlaczego znowu tak wyglada Alanek i jak powiedzialam,ze jadlam czekolade to tylko popatrzyl sie na mnie i poszedl 🤔Glupia jestem i tyle
robie dziecku krzywde,bo mi sie chce czekolady

posmarowalam Alanowi dziasla,po chwili dalam cyca(i ladnie wypil)poszedl spac
biore sie za obiad i grzyby

jak dzisiaj nie bedzie kupy i w nocy bedzie sie budzic to chyba potraktuje go czopkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy już w domu :]

Średnio było. Pół godziny się bawił i był grzeczny a drugie pół całe przeryczał 🤔 Uspokoił sie dopiero u mnie 😞
Był bardzo śpiący a jesli sie Go odpowiednio i w pore nie uśpi to koniec. I tak się stało, kurwaaaaa.
Poza tym spaniem spoko by było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Izu a Alankowi dajesz jeszcze po słoiczku cyca?



on je maly slioczek i dzisiaj tylko pol,bo to nowosc byla podana drugi raz
czasami zje caly maly sloi,a czasami tylko pol
wczoraj zjadl jablko z moja gruszka i to caly sloiczek wiec cyca ju znie dostal 😉
on sam sie domaga piersi....przytula sie i szuka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jestesmy już w domu :]

Średnio było. Pół godziny się bawił i był grzeczny a drugie pół całe przeryczał 🤔 Uspokoił sie dopiero u mnie 😞
Był bardzo śpiący a jesli sie Go odpowiednio i w pore nie uśpi to koniec. I tak się stało, kurwaaaaa.
Poza tym spaniem spoko by było 🤨



a one na bank go nie beda bujac do spania
caluski dla Jasiolka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
http://allegro.pl/cudna-retro-czapka-z-kokardka-35-41cm-biala-i-jasn-i2643223171.html
Szukam kurde takiego sweterka dla młodej jak ten ciemny różowy 🙂

my mamy taki tylko biały i jest super bo ma kapturek i jest troche za duzy, ale podwijam rękawki i jest spoko 🙂

Gdzie kupiłaś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, moj też się nie wybiera, zresztą my zeby obejrzeć film, musimy jechać do Łodzi. Normalnie bym się z Tobą umowiła w sobote na film, ale mój idzie do roboty na popołudnie i niedzielę robi całą, więc pewnie by marudził,zeby mnie zawieźć, a ja sama tym nowym autem w kombi się boję 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...