Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia napisał(a):
sztunia napisał(a):
a my dalej na 3 jedziemy, jeszcze nam 100 zostało, misiu mój jak zabaczył promocje to kupił chyba z tysiac tych pieluch


i twoja ma 8kg i sie miesci w nie. moja klusek jest i juz ciasne były.


ewcia musi 🙂


hihi w sumie tak 🙂
jak macie zapas to jak pzrejdziecie.
chyba ze komus sprezentujecie. ja np na poczatku dostałam chyba ze 100szt "2" od kolezanki, bo ona mówiła ze syn sie nie miescił a kupili taka duza paczke, i były chyba z 2 zuzyte a 100 oddała. wiec i tak mozna 😉

mówiłam zeby trzymała dla drugiego babla, bo maja tylko synka jednego, ale nie chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ma Majka gust 🙂
tez lubie ta piosenke
czesto w radiu ja slysze


a wiec:
ucho troszke lepiej
nadal jest czerwone i wyciek 😠

mamy zastrzyki 2 x dziennie do srody i w czwartek kontrol
osluchowo ok

z nosa mu ropne koziska wyciagam


lekarka jest taka kochana
przyjecha mnie bez zarejstrowania sie
stwierdzila,ze pozniej dziewczyna da papiery i to zrobia

dala mi zlecenie do Caritas i nie musze jezdzic 2 razy dziennie na zastrzyki do Opola(30km w jedna:blink 🙂tylko Pani do domu bedzie przyjezdzac

spacerki mozemy robic jezeli jest ładnie i bez wiatru

Niko dostal przyczepe .....zajarany
jeszcze troche i mi podlogi u niego zabraknie
nawet kukurydze ma 😲 😁

kurwa nie mam tv
bo wszystkie programy mam w HD,a zapomnialam zaplacic 😠
zostaly tylko zwykle
czyli pare
bez tvn,tvp2 😠

dobrze,ze Julka jest w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja bym wszystkich w pracy teraz rozczarowała gdybym wzięła L4 już tak czekają 😁 Wczoraj mi fotki na komórkę wysyłali jak przygotowali mi stanowisko pracy z nowym biureczkiem. Najbardziej podobało mi się w tym wszystkim, że obok postawili farelkę (oczywiście pomysł Agi, dobrze mnie zna 😉). U nas w pracy ziąb, bo to parter i są małe kaloryfery, a ogromne pomieszczenie łączące się z magazynem. W ten sposób jest tam zazwyczaj koło 18-20 stopni zimą. A przeziębienie mi już przeszło, więc musiałabym udawać u lekarza 😎 Cóż pewnie lada moment w tym zimnie w pracy coś złapię, a wtedy nie będę się zastanawiać nad zwolnieniem. Odmieniona Marta 😉
Jak to jest jak się bierze zwolnienie gdy dziecko jest chore? Pediatra je wystawia?


lady idziesz z dzieckiem do lekarza i lekarz wystawia tylko nie wiem czy na dziecko czy na ciebie ze opieka nad członkiem rodziny i inne swiatki sa w pracy, tzreba cos wypełnic zeby z ZUSu kase dali chyba. i przysługuje ci 60 dniw roku opieki takiej, z tego co sie orientuje.


ZUS płaci nawet jak na tydzień, czy dwa pójdzie się? Czy jak jest ponad miesiąc jak na normalnym zwolnieniu, a jak poniżej to pracodawca? Jest 100% płatne? Orientujesz się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
kasia mąką ziemniaczana jej zasyp to odparzenie

ewcia ja kupuje dady one tak kosztuja, uzywamy tak akurat co mi sie zlapie,bo kupuje tez pampersy active baby. Pampki na noc i na wyjscie a dady to jak mi w rece wpadna generalnie. Ale sa ok.


Też tak używaliśmy Dady na zmianę z Pampersami póki mi kumpela Active Baby nie załatwiała taniej. Tylko trzeba je częściej wymieniać, bo tak to śmierdzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłyśmy w końcu na spacer, bo szkoda było tej pogody nie wykorzystać. Założyłam czapę i szalik i nawet nie spicniałam czytając na ławce. W ogóle to przydałaby się do wózka na rączkę podpórka pod książkę to by można chodzić i czytać 🙃 Że też nikt nie wymyślił.
Łukasz nam zrobił niespodzianę i się z pracy zwolnił wcześniej, więc miał kto wózek wnosić z powrotem 😉 A teraz oba śpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
My też wróciliśmy, ogólnie to mam doła i w ogóle ja pierdoleeeeeeee 😠

Ewcia ja dostałam Amoksiklav jakoś tak na penicylinie.
L4 na 5 dni w sumie ale kto wie czy nie będzie więcej.

Buzi dla Alanka :*

Fiku czemu ja pierdolisz? 🙂 pewnie dołuje Cię to, że chora jesteś i Jasiol ma to oczko chorutkie?
My byliśmy wczoraj na pierwszej wizycie kontrolnej u okulisty i wszystko super, tylko powiedział, że mała ma szeroko rozstawione oczka, w sensie daleko od noska, ale powiedział, że to normalne u takich szkrabolców 🙂 a poza tym Michał też ma szeroko rozstawione oczy, daleko od nosa 🙂 może po tatusiu będzie miała, już wszystko ma po nim, tylko pipę po matce. Lekarz poprostu rewelacyjny, z takim podejściem do dzieciaków, że szok. Jak weszłam z małą do gabinetu to nie była zbytnio szczęśliwa, lekarz do niej powiedział, ale Ty śliczne cudo jesteś, a ta w brecht i korzystając z okazji, że się chichotała zakropił oczka, ale powiedział że ma moje oczy 😎 i czekałyśmy 15 minut, później podczas badania zabawiał ją światełkiem i tym oto sposobem wyszłyśmy z uśmiechem z gabinetu 🙂 jakiś chłopiec po nas wychodził i też smiał się wychodząc z gabinetu 🙂
Później już była jazda bo trzeba było się ubrać 🙂 cała przychodnia Dziunię naszą słyszała chyba 🙂)
Moje serduszko malutkie, usnęło właśnie po kaszce i cycusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
My też wróciliśmy, ogólnie to mam doła i w ogóle ja pierdoleeeeeeee 😠

Ewcia ja dostałam Amoksiklav jakoś tak na penicylinie.
L4 na 5 dni w sumie ale kto wie czy nie będzie więcej.

Buzi dla Alanka :*


Moj Ty Jasiolku 😘
Co tam doktorek powiedzial?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja bym wszystkich w pracy teraz rozczarowała gdybym wzięła L4 już tak czekają 😁 Wczoraj mi fotki na komórkę wysyłali jak przygotowali mi stanowisko pracy z nowym biureczkiem. Najbardziej podobało mi się w tym wszystkim, że obok postawili farelkę (oczywiście pomysł Agi, dobrze mnie zna 😉). U nas w pracy ziąb, bo to parter i są małe kaloryfery, a ogromne pomieszczenie łączące się z magazynem. W ten sposób jest tam zazwyczaj koło 18-20 stopni zimą. A przeziębienie mi już przeszło, więc musiałabym udawać u lekarza 😎 Cóż pewnie lada moment w tym zimnie w pracy coś złapię, a wtedy nie będę się zastanawiać nad zwolnieniem. Odmieniona Marta 😉
Jak to jest jak się bierze zwolnienie gdy dziecko jest chore? Pediatra je wystawia?


lady idziesz z dzieckiem do lekarza i lekarz wystawia tylko nie wiem czy na dziecko czy na ciebie ze opieka nad członkiem rodziny i inne swiatki sa w pracy, tzreba cos wypełnic zeby z ZUSu kase dali chyba. i przysługuje ci 60 dniw roku opieki takiej, z tego co sie orientuje.


ZUS płaci nawet jak na tydzień, czy dwa pójdzie się? Czy jak jest ponad miesiąc jak na normalnym zwolnieniu, a jak poniżej to pracodawca? Jest 100% płatne? Orientujesz się?


wiesz co Lady, ja nigddy nie brałam opieki na członka rodziny. raczej 100% płatne nie jest, bo to jest cos w stylu tego jak maz moze wziac na żone po porodzie. wiem ze jak brała kolezanka z pokoju np na swoja mame co z nimi mieszkała i sie ich dzieckiem zajmowała. i wtedy jakies inne papiery sie wypisywało z takiej opieki, chyba włąsnie do ZUSu ale nie wiem dokładnie. tak jak Ty idziesz na zwolnienie to te twje papiery chyba tez ida do ZUSu, tak czy siak, i te chorobowe jakos sie specjalnie wylicza i np ZUS moze w akzdej chwili wparowac i sprawdzic czy jestes chora naprawde. wiem ze na bank jak długotrwałe zwolnienie, ale mi sie wydaje ze na krótkich chyba tez tak jest, bo np jak ktos udaje, bo cos tam w pracy sie dzieje, jak np teraz u nas była afera z rzecznikiem marszałka 9.10 a juz od 10.10 był na urlopie jeden dzien, teraz na zwolnieniu, wiec watpie zeby sie tak rozchorował z dnia na dzien akurat po aferze, i własnie ZUS tez takie przypadki wyłapuje. tzreba poczytac na necie, bo aj do konca nie wiem, albo powiem ci ajk podpytam kolezanke w pracy, ale to jak wróce, na koneic pazdziernika, jak to jest.

ja byłam z ZUzia na pzredstawieniu z okazji tygodnia dziecka, w kawiarni w miescie. dzieci z jej pzredszkola wystepowały. taki nasz wypad tylko ja i ona, i na koneic jeszcze dali pączka i soczek w kartoniku, które bardzo lubi i dostaje od czasu do czasu powiedzmy w nagrode, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
My też wróciliśmy, ogólnie to mam doła i w ogóle ja pierdoleeeeeeee 😠

Ewcia ja dostałam Amoksiklav jakoś tak na penicylinie.
L4 na 5 dni w sumie ale kto wie czy nie będzie więcej.

Buzi dla Alanka :*


a mozesz przy tym karmic??
oby pzreszło, chyba ze chcesz jeszcze zwolnienie.
i co sie stało??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
fikumiku napisał(a):
My też wróciliśmy, ogólnie to mam doła i w ogóle ja pierdoleeeeeeee 😠

Ewcia ja dostałam Amoksiklav jakoś tak na penicylinie.
L4 na 5 dni w sumie ale kto wie czy nie będzie więcej.

Buzi dla Alanka :*

Fiku czemu ja pierdolisz? 🙂 pewnie dołuje Cię to, że chora jesteś i Jasiol ma to oczko chorutkie?
My byliśmy wczoraj na pierwszej wizycie kontrolnej u okulisty i wszystko super, tylko powiedział, że mała ma szeroko rozstawione oczka, w sensie daleko od noska, ale powiedział, że to normalne u takich szkrabolców 🙂 a poza tym Michał też ma szeroko rozstawione oczy, daleko od nosa 🙂 może po tatusiu będzie miała, już wszystko ma po nim, tylko pipę po matce. Lekarz poprostu rewelacyjny, z takim podejściem do dzieciaków, że szok. Jak weszłam z małą do gabinetu to nie była zbytnio szczęśliwa, lekarz do niej powiedział, ale Ty śliczne cudo jesteś, a ta w brecht i korzystając z okazji, że się chichotała zakropił oczka, ale powiedział że ma moje oczy 😎 i czekałyśmy 15 minut, później podczas badania zabawiał ją światełkiem i tym oto sposobem wyszłyśmy z uśmiechem z gabinetu 🙂 jakiś chłopiec po nas wychodził i też smiał się wychodząc z gabinetu 🙂
Później już była jazda bo trzeba było się ubrać 🙂 cała przychodnia Dziunię naszą słyszała chyba 🙂)
Moje serduszko malutkie, usnęło właśnie po kaszce i cycusiu 🙂


Kasia a czemu wy z takim maluszkiem u okulisty??i miałą takie normalne badanie okulistyczne ze te krople na 15min?? i moze jeszcze czytała literki albo mówiła co widzi w tym urzedzeniu a'la mikroskop. 🙂
tzreba chodzic z takimi dzidkami do okulisty?? ja jeszcze z ZUzia nie była a ma prawie 4 lata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):


dobrze,ze Julka jest w necie


otóż to 🙂 serial nabiera barw, ale jak zwykle Monisia knuje 🙂 musi zaburzyć tą radość zakochańców 🙂



i to mnie wkurzyło....glupia cipa 🤪 🤪


hehe zeby ciekawiej było. teraz bedzie wpierdalac kapuste zeby był wiekszy brzuszek. tak mamuska kotenienku doradziła 🙂 hihi smiac mis ie chce. i chce mi sie obejrzec kolejny odcinek, ale mzoe zostawie na pon, bo jak ogaldam na biezaco to jakos mi ten jeden odcinek mało. jak wróce do parcy to w ogole nie bede miała kiedy bo teraz ogladam jak mała spi. a w tv próbowałam w sobote ogladac chyba kiedys to nie dałam rady, ile tych reklam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...