Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ewcia, pamiętam co było jak Bartek przestawał mi sypać w dzień...masakra 🙃 współczuję.

Nie szło go przetrzymać do ten 20:00, był płacz, niegrzeczny był i dawał nam w kość. Aż pewnego dnia rozebrałam mu łóżko o 17:00, wykąpanego połozyłam, poczytałam bajkę mimo,że płakał, usnął po chwili i spał do 6:00 rano. i tak się zaczęło, z rok czasu trwało jego kładzenie się spać o 17. Potem koło 18. Zależy jak wytrzymywał, jak już się zaczynała jazda to ja go myłam i kładłam spać. Po jakimś czasie sytuacja się unormowała 🙂 teraz około 20:00 sam się kładzie. Ale to już duży chłopak. Co najgorsze za nami 🙂
i przed nami - bo Wikusia rosnie przecież 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ale ona zawsze spała w dzien, i w pzredszkolu tez spi, zdarza sie ze nie zasnie i tyle. ale ogolnie troche sie rytm zmienił. jak byłą w domku to spała ile chciała, do której. kładła sie w sumie wtedy pozniej bo spała i w dzien wiec juz była wyspana. a teraz o 6 pobudka, ledwo wstaje, w pzredszkolu spi albo nie spi, i potem ok 20 padnieta zasypia, z rykiem. juz psotanowilismy ze bedziemy kąpac przed bajką, ale zawsze ejst ryk i szarpanie ze ona nie chce. musimy sie zawziąć i tak robic, juz bedzie wykapana i spac, a nie szarpanina non stop.

kur... ale mnie napiżdza wszytsko, od pasa w dół nic nie czuje albo inaczej, czuje ciagły bol. nad tyłkiem, podlaski, w srodku rwie, i nogi ciagna niemiłosiernie, apap nie pomogł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
masakra 😞
kaszy nie zjadła, soku nie chce, jak próbuje dawac to ryk, juz nawet na kolanacg próbowałam i nic. dupa.
moje dziecko przestało jesc 😞

powód: zęby??
wasze tez nie chciały?? bo nie pamietam.
wiem ze wercia nie chgciała mleka ale ona zebów nie ma.

co jest od wczoraj??
goraczki juz nie ma, ale maruda nie z tej ziemi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia musicie być cierpliwi co do Zuzi i ze spokojem ją po prostu wykąpać wcześniej i kłaść spać. Ja stwierdziłam, że po co na siłę go przetrzymywać do tej 20, kiedy dziennej drzemki nie było / po co go na siłę usypiać w dzień, kiedy spać nie chciał, Niech robi jak mu pasuje. I efekt był taki,ze w mniej aktywne dni już nie spał po południu, ale spać chodził tak jak pisałam, koło 17, a w takie bardziej aktywne dni to i dzisiaj potrafi się w ciągu dnia przespać.
Nie ma co i siebie i Zuzkę stresować 🙂
Spokój 🙂 tylko spokój nas uratuje haha

I właśnie tego się trzymam. Mam 8 dyń do ogarnięcia 🙃 Wikusia dzisiaj dostanie zupkę z dyni i ziemniaka. Zrobię trochę dyniowych przecierów na zimę. A resztę zamarynuję. Dzisiaj.
Ale później. A może jutro 😁
🙃 🙃 🙃

Nieeee chceeee mi sieeeeee!!! 😜

Ewcia, moja teraz jak ząbkuje to tez gardzi mlekiem, woli z lyżeczki.
Acha, z tydzień nie je kaszki. Na sam widok pluje. najpierw wchłaniała takie ilości i chciała jeszcze, a teraz ma brzyda. Nie nadążam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ewcia musicie być cierpliwi co do Zuzi i ze spokojem ją po prostu wykąpać wcześniej i kłaść spać. Ja stwierdziłam, że po co na siłę go przetrzymywać do tej 20, kiedy dziennej drzemki nie było / po co go na siłę usypiać w dzień, kiedy spać nie chciał, Niech robi jak mu pasuje. I efekt był taki,ze w mniej aktywne dni już nie spał po południu, ale spać chodził tak jak pisałam, koło 17, a w takie bardziej aktywne dni to i dzisiaj potrafi się w ciągu dnia przespać.
Nie ma co i siebie i Zuzkę stresować 🙂
Spokój 🙂 tylko spokój nas uratuje haha

I właśnie tego się trzymam. Mam 8 dyń do ogarnięcia 🙃 Wikusia dzisiaj dostanie zupkę z dyni i ziemniaka. Zrobię trochę dyniowych przecierów na zimę. A resztę zamarynuję. Dzisiaj.
Ale później. A może jutro 😁
🙃 🙃 🙃

Nieeee chceeee mi sieeeeee!!! 😜

Ewcia, moja teraz jak ząbkuje to tez gardzi mlekiem, woli z lyżeczki.
Acha, z tydzień nie je kaszki. Na sam widok pluje. najpierw wchłaniała takie ilości i chciała jeszcze, a teraz ma brzyda. Nie nadążam 😁


nio z zuzia to postanowione. trzeba wczesniej. tylko nie zawsze wiemy czy spała czy nie. i o 17 jej nie połoze bo ona po 16 w domku jest dopiero. chyba bym sie zapłakała, wcale by dziecka nie było.

a iga od wczoraj ma te jazdy z jedzeniem. w sumie cyca jadła, nie widziałam zeby jej nie pasował. ale wczoorajszy obiuadek z jajem i dzis kaszka. a w sumie cos na rzeczy musi byc skoro była ta goraczka. toc przeciez nie od jajka ona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja u dentysty z Majka nawet jeszcze nie byłam
wybieram się ale wybrać się nie moge
przy okazji mnie obejrzą i będzie zaliczone
musze wkoncu jakiś dzien wygospodarować
ona pieknie zebiska myje
wieczorem my myjemy jej porzadnie
a ona sobie rano szoruje
wydaje mi sie ze z tamikm maluchem to leciec nie trzeba, chyba że cos cie niepokoi


ewcia moja przez zebby tez straciła apetyt
widze to wlasnie po zupkach
bo jak je lubiła to teraz nie za bardzo
a takie same jej daje
ogol nie mniej je, a wiecej cyca ciagnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, ja tak musialam wcześnie go kłasc, bo on arie odstawiał takie, że mała bania.
Po prostu trzeba ululać wcześniej i już, nerwów szkoda.

Zupa-krem dyniowo-marchewkowo-ziemniaczana się gotuje 🙂 sama zjem trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
astraaa napisał(a):
Ewcia musicie być cierpliwi co do Zuzi i ze spokojem ją po prostu wykąpać wcześniej i kłaść spać. Ja stwierdziłam, że po co na siłę go przetrzymywać do tej 20, kiedy dziennej drzemki nie było / po co go na siłę usypiać w dzień, kiedy spać nie chciał, Niech robi jak mu pasuje. I efekt był taki,ze w mniej aktywne dni już nie spał po południu, ale spać chodził tak jak pisałam, koło 17, a w takie bardziej aktywne dni to i dzisiaj potrafi się w ciągu dnia przespać.
Nie ma co i siebie i Zuzkę stresować 🙂
Spokój 🙂 tylko spokój nas uratuje haha

I właśnie tego się trzymam. Mam 8 dyń do ogarnięcia 🙃 Wikusia dzisiaj dostanie zupkę z dyni i ziemniaka. Zrobię trochę dyniowych przecierów na zimę. A resztę zamarynuję. Dzisiaj.
Ale później. A może jutro 😁
🙃 🙃 🙃

Nieeee chceeee mi sieeeeee!!! 😜

Ewcia, moja teraz jak ząbkuje to tez gardzi mlekiem, woli z lyżeczki.
Acha, z tydzień nie je kaszki. Na sam widok pluje. najpierw wchłaniała takie ilości i chciała jeszcze, a teraz ma brzyda. Nie nadążam 😁


nio z zuzia to postanowione. trzeba wczesniej. tylko nie zawsze wiemy czy spała czy nie. i o 17 jej nie połoze bo ona po 16 w domku jest dopiero. chyba bym sie zapłakała, wcale by dziecka nie było.

a iga od wczoraj ma te jazdy z jedzeniem. w sumie cyca jadła, nie widziałam zeby jej nie pasował. ale wczoorajszy obiuadek z jajem i dzis kaszka. a w sumie cos na rzeczy musi byc skoro była ta goraczka. toc przeciez nie od jajka ona 🙂

Ewcia cyca może chce bo przynosi jej ukojenie i spokój. Ja dałam mojej rosołek z hippa i go na mnie wyrzygała, chyba jej nie zasmakował, ale poprawiła jarzynową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
No wlasnie ja nie wiem bo wszedzie pisza ze najlepiej pojsc jak tylko pojawia sie pierwsze zabki... Mnie martwi bo on caly czas nimi zgrzyta...
Ksawery oszalal jak do tej pory smoczek byl bee tak teraz caly czas smoczek w buzi

Moja też zgrzyta jak opętana 🙂 ale już coraz mniej na szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dziś na piknik rodzinny uderzamy
bedzie pieczenie kiełbasek i wogole jakies gry i zabawy
organizuje to przedszkole ale tam gdzie chodzi mojej siostry córka
wiec się wkrecamy 🙂
mam nadzieje że michał zdąrzy
potem chce jechc na zakupy juz prawie wsyztsko mam na impreze
ale jeszcze drobne pierdołki musze dokupic
no i mam chytry plan że tylko pojade na nie z Maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
astraaa napisał(a):
Ewcia musicie być cierpliwi co do Zuzi i ze spokojem ją po prostu wykąpać wcześniej i kłaść spać. Ja stwierdziłam, że po co na siłę go przetrzymywać do tej 20, kiedy dziennej drzemki nie było / po co go na siłę usypiać w dzień, kiedy spać nie chciał, Niech robi jak mu pasuje. I efekt był taki,ze w mniej aktywne dni już nie spał po południu, ale spać chodził tak jak pisałam, koło 17, a w takie bardziej aktywne dni to i dzisiaj potrafi się w ciągu dnia przespać.
Nie ma co i siebie i Zuzkę stresować 🙂
Spokój 🙂 tylko spokój nas uratuje haha

I właśnie tego się trzymam. Mam 8 dyń do ogarnięcia 🙃 Wikusia dzisiaj dostanie zupkę z dyni i ziemniaka. Zrobię trochę dyniowych przecierów na zimę. A resztę zamarynuję. Dzisiaj.
Ale później. A może jutro 😁
🙃 🙃 🙃

Nieeee chceeee mi sieeeeee!!! 😜

Ewcia, moja teraz jak ząbkuje to tez gardzi mlekiem, woli z lyżeczki.
Acha, z tydzień nie je kaszki. Na sam widok pluje. najpierw wchłaniała takie ilości i chciała jeszcze, a teraz ma brzyda. Nie nadążam 😁


nio z zuzia to postanowione. trzeba wczesniej. tylko nie zawsze wiemy czy spała czy nie. i o 17 jej nie połoze bo ona po 16 w domku jest dopiero. chyba bym sie zapłakała, wcale by dziecka nie było.

a iga od wczoraj ma te jazdy z jedzeniem. w sumie cyca jadła, nie widziałam zeby jej nie pasował. ale wczoorajszy obiuadek z jajem i dzis kaszka. a w sumie cos na rzeczy musi byc skoro była ta goraczka. toc przeciez nie od jajka ona 🙂

Ewcia cyca może chce bo przynosi jej ukojenie i spokój. Ja dałam mojej rosołek z hippa i go na mnie wyrzygała, chyba jej nie zasmakował, ale poprawiła jarzynową 🙂


ale ja musze ogramniczac, za tydzien i troche do pracy. wczoraj i tak wczesniej dałam. narazie wali kupe. zobaczymy jaka po jaju bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha była u nas Iza, mój syn to mały jebaka, rwał się do Alanka że ten az się przeraził. Ale później już się bawili 🙂 Zrobie jakiś kolażyk to Wam pokażę 😁

Ja też chcę dynieeeeeee, uwielbiam swoją zupę odchudzajkę z dynią, mmmm.

PS. Izu znowu zapomnieliście grzechotki! hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny 😞
kolejny doł 😞
Iga zasneła a tu kolejna wiadomosc.
tesciowa w szpitalu, robia badania, ale nie ejst dobrze. dzowniła siostra meza, ze rozmawiała z lekarka, oprócz pzrerzutów do watroby sa kolejne 😞 do kości, zaatakował ten skurwysyn kregosłup. czekaja na wyniki badan, dadza pewnie hormony albo kolejna chemie, słabą jakąs, tak zeby nie było ze nic nie robią. Ale jej dni są policzone 😞
mama nie wie o tym kregosłupie, wiemy tylko my.
maz jedzie dzis do niej... ja nie wiem czy bym potrafiła. ten cholerny wrzesien i cała batalia, zawsze na swieta BN była juz bez włosów 😞 ciekawe czy tych swiąt doczeka 😞 matko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupa dyniowa dla Wiki miała być na dwa dni, a ten potwór zjadł porcję i darł się o jeszcze 😮 No i wyszło na to,że zjadła cały głęboki talerz 😁 i to taki, z jakiego my, duzi ludzie w tym domu, jemy 🤔 😁
usnęła na spacerze, przeniosłam zwłoki do łóżeczka i już śpi dosyć długo 🙂

_________________________________________________________________

Ewcia, przykre wiadomości. 😞 Nie wiem, co można poradzić w takich sytuacjach...Ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze a napewno tak bedzie..
Ja mam powod do zmartwien bylam dzis u lekarza z maly i powiedzialam jej ze Ksawery jak sie zmeczy to od razu zaczyna mu tak dziwnie grac w plucach i wyglada jak by bylo mu ciezko oddychac no i musimy isc do alergologa podejrzewa cos z ukladem oddechowym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka,a do kardiologa Was nie wysłała?
Mojej sąsiadki mała jak się zmęczyła to też miała szmery jakby w płucach, a okazało się,że coś z serduszkiem. W późniejszym czasie sporo w szpitalu spędziła. Jejku, oby nie. Lepiej to sprawdź, bo nie ma żartów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Ewcia trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze a napewno tak bedzie..
Ja mam powod do zmartwien bylam dzis u lekarza z maly i powiedzialam jej ze Ksawery jak sie zmeczy to od razu zaczyna mu tak dziwnie grac w plucach i wyglada jak by bylo mu ciezko oddychac no i musimy isc do alergologa podejrzewa cos z ukladem oddechowym 😞


podejrzewa astme?
bo chyba takie sa objawy
moj strasznie sapie,ale to wina otylosci 🙃 🙃 🙃hihii......tak lekarz stwierdzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje cudowne dziecie już śpi 🙂 dzisiaj same byłyśmy cały dzień 🙂 było super. Niunia grzeczna, nawet w wózku spała dzisiaj. Wieczorem przed kąpielą ją wycałowałam, wyściskałam. W wannie już leżeć nie chce, podnosi się i chce siadać 🙂
Byłyśmy u lekarza znowu i dostała jakąś maść ze sterydami, Cutivate się nazywa.
Kurde zmieniliśmy na Premium Care i smarowałam Alantanem bo w poniedziałek inna lekarka nam to przepisała, ale gówno daje, zamiast schodzić to jest cały czas czerwone i gorące 😞
Mam nadzieję, że to pomoże bo jak nie to będę jej pieluchy tetrowe zakładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...