Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Astra ten lekarz nie jest dla mnie wyrocznią, bo ona tez uważała, że dziecko na wszystko co się tylko da trzeba szczepić. Unikałam wizyt u niej, bo ona była na tej wizycie kontrolnej w domu i mi się wtedy nie spodobała. Teraz na nią trafiłam i w sumie bardziej mi się spodobała niż za pierwszym razem, ale tego Hippa to oni po prostu za bardzo promują w tej poradni. Jedyne co to mogę potwierdzić, że to Bebiko jest słodkie to fakt wystarczy spróbować. Tyle, że ja nie uważam, że słodycze psują jakoś strasznie zęby. Całe życie zażeram się słodkim i gryzę czekoladę z lodówki, rozgryzam landrynki i mam zęby mocne. A jak ktoś ma słabe to po prostu się psują czy je słodycze czy nie. Trzeba dbać o ząbki dzidka jak tylko się pojawią i tyle.
Potwierdzam żarcie samych słodyczy nie tuczy. Najgorsze są stałe posiłki, dla mnie zgroza jeśli te stałe posiłki składają się z dań, które uwielbiam 😉
A co do włosów to po ciąży jestem zadowolona bo myję co trzeci (!) dzień i to na wieczór i nawet tego trzeciego dnia nie są przetłuszczone tylko już za bardzo przyklapnięte. Dla mnie to ogromna odmiana, bo też był czas co myłam co dzień, albo chociaż grzywkę myłam co dzień, bo się od czoła przetłuszczała, a resztę włosów co drugi dzień. Ale cerę też mam teraz super. W ogóle nie używam już podkładu. A przed ciążą często robiły mi się pryszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia bo grzywka to zuoo jak ktos ma wlosy sklonne do przetłuszczania 😜


nio bo zaraz tłusta wiem, próbuje juz odchodowac, ale dupa... wiecie jak to jest, juz troche podrosnie i zonk, zaraz scinam, nie ma nic gorszego niz grzywki zapuszczanie 😞

Fiku jak w pracy?? dawaj znac, jak minał pierwszy dzien.

kasia_sztuk napisał(a):
Dajcie cyfry bo na stronę lotto nie da się wejść 🙂
Smutna wiadomość, Michała babcia zmarła 😞


wyrazy wspołczucia z powodu babci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

noc nawet ok 🙂
spała z nami w łózku
rano uszko było roche brudne, ale poki co goraczki nie ma wiec ciesze sie i chyba antybiotyk działa 🙂
teraz w skoczku skacze wiec naprawde ona czuje sie przy tej chorobie wysmienicie

słodycze moze nie tuczą, ale sieją spustoszenie w organiżmie, do życia cukier nam nie wystarczy, były przeprowadzane badania gdy karmiło się szczury tylko cukrem i wodą, zdechły szybciutko 😞 ogólnie moje wyznanie jest takie jeść mało a częscto, ale co ja bede gadać jak wczoraj zeżarłam tabliczke czekolady przed snem :P

musze znalezc kuponiki bo mi zniknęły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Sztunia Ksawery tez mial ten antybiotyk tyle ze na zapalenie gardla tez tyle placilam a bez recepty kosztuje cos ok 90 zl..
Ja wlosy moglabym myc co 4 dni tyle ze mi sie strasznie kreca i od kiedy je obcielam to musze myc i ukladac gdy chce gdzies wyjsc..
Maly spal od 22 do 6 zjadl 220 ml mleczka i spal do 8 ale i tak sie nie wyspalam..
Wolam dzisiaj Ksawery idziemy sie ubierac a on zaja zaja i ucieka 🙂 zabawne dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewojki!

Kasiu, trzymajcie się!

Jaszminka, czy ja dobrze pamietam, że walczyłaś u Ksawcia ze skazą białkową? Dalej jest na pepti?

Co do przetłuszczajacych sie włosów znam kilka osób, które mają z tym ogromny problem. Moja znajoma myje rano głowę a po południu już wygląda jakby tydzień prysznica nie widziała. Moja bratowa z kolei niedość, że jej się przetłuszczają to jeszcze ma rzadziznę na głowie. Czasem używa suchego szamponu, podobno dobry, ale oczywiście to nie to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ahhaha........Sztunia,bo takuch głupich liczb dawno nie bylo 😠

jestem wk............zamowilam kiedys tam spiwor i gryzak dla malego i ku....wcielo
debile maja kontakt tylko przez @
zeby odpisali ok

ku.....zaraz im @wysle to im monitor padnie
chce kase i zamowie u innego 😠
29.10 dostalam @,ze towar powinnien byc jutro(30.10)wysłany
i co gdzie on jest 😠 😠 😠

jestem wkurwiona ......okres sie zbliza wiec gryze
wszystko mnie denerwuje
a najbardziej,ze musze poplacic rachunki tyle kasy..grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, grunt to spłukiwać głowę po umyciu chłodną wodą i nie dotykać przy myciu czy czesaniu za bardzo skóry głowy, bo się pobudza gruczoły łojowe.
Ja pamiętam jak mnie diabeł podkusił i opierdzieliłam se grzywę w liceum 🙃
przekleństwo. Ale zaczesywałam na bok, lekko tapirowałam żeby się trzymały i na lakier z pół roku trwało zanim przestała mi opadać na czoło 🙃
Teraz mam tak włosy zcieniowane, że jak sobie sczeszę grzywkę na czoło to mam taką do brwi i mogłabym ja nosić, ale ja grzywki nienawidzę. Ledwie się czoło spoci to strączki się robią, ble.

Lady no właśnie to tak jest z tymi lekarzami. A mi się wydaje co do słodkości mlek modyfikowanych, ze każde jest słodkie, tylko niektóre bardziej zajeżdżają metalem, a inne mniej 🙃
Tak samo jak moja ginka np, widziałam,że ma kitel z logiem daylette to mi je zapisała, a jak miała notesiki yasminelle 3 lata temu to też je pacjentkom wpychała, tak to już jest...
Ja też mam po ciąży fajną cerę i włosy, zawsze miałam syfy na brodzie przed ciotą, a teraz mi się zrobił mały czerwony punkcik, który zniknął na drugi dzień. Ale nie od razu po porodzie, bo zanim się pozbyłam hormonów ciążowych to chodziłam jak dojrzewająca nastka 😁

izunia, ja się juz sparzyłam tyle razy na allegro
że jak zamawiam to za pobraniem i chuj
wtedy wiem,że jest szybko i uczciwie, wolę dopłacić, niż sie potem wkurzać niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to robimy otwory na najniższym poziomie w łóżeczku, wczoraj wypila butlę, zgasiłam lampkę, odłożyłam do łóżeczka z myślą, że zaraz zaśnie bo przy butli już zasypiała, położyłam się na łóżku i czytałam coście napisały i nagle słyszę chichot, zwróciłam telefon w jej stronę, a ta trzyma się za szczebelki i próbuje się podnosić 🙂 na kolanach klęczała 🙂 zaczęłam się tak brechtać, że ona też zmałpowała i się rechotała razem ze mną. Nauczyła się tak sapać nosem, tak wiecie wdychać i wydychać powietrze szybko i ma zajawkę z tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia super....
Astra jakos dla mnie to problem za pobraniem,bo czesto paczki odbiera sasiadka.A jej dac kase i,zeby placila ..ojoj.wiecej gadania niz to warte.
Juz napisalam @.


Ide pranie posciagac z wieszaka.
Mlody spi.

Mam cycki jak flaki.
Juz widze jak beda wygladac po odstawieniu od piersi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to nie zwlekajcie, bo moja się w kilka godzin nauczyła siadac, klęczeć i stać, w ciągu jednego dnia...
i też tak robi nosem, zwłaszcza teraz jak próbowała wstać przy szufladzie, szuflada się otworzyła i dzwoneczek nosem zarył, wpadając do szuflady...strupa ma do dziś na lewej dziurce, wszytsko mamy w domu pozabezpieczane, bo ten cudok czego się nie złapie to stoi, za chwilę puszcza i chce iść, a nie umie złapac równowago i zawsze kończy się upadkiem na plakata oraz kwikiem i nerwami 🤢 😁 ale mamuchna ratuje 😉

izu, no tak, ja w razie czego mam teściów, a oni już przywykli do odbierania mi paczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Kasia to nie zwlekajcie, bo moja się w kilka godzin nauczyła siadac, klęczeć i stać, w ciągu jednego dnia...
i też tak robi nosem, zwłaszcza teraz jak próbowała wstać przy szufladzie, szuflada się otworzyła i dzwoneczek nosem zarył, wpadając do szuflady...strupa ma do dziś na lewej dziurce, wszytsko mamy w domu pozabezpieczane, bo ten cudok czego się nie złapie to stoi, za chwilę puszcza i chce iść, a nie umie złapac równowago i zawsze kończy się upadkiem na plakata oraz kwikiem i nerwami 🤢 😁 ale mamuchna ratuje 😉

izu, no tak, ja w razie czego mam teściów, a oni już przywykli do odbierania mi paczek 😁

Michał ma przynieść z pracy wkrętarkę i powiercić dziury 🙂 szok! Z dnia na dzień te dzieci się tak rozwijają, że to niepojęte. W łóżeczku nie usiedzi, raczkuje tylko i się podnosi 🙂 nauczyła się szuflady w szafce RTV otwierać, my mamy takie z Ikei, że trzeba wcisnąć i one się otworzą, a mały spryciarz podpełza do tego, jeb z buta i zagląda co w nich jest 🙂 są bardzo nisko więc nie stanowi dla niej żadnego problemu żeby sobie coś wyciągnąć 🙂
Teraz zacznie się jazda 🙂 chyba będzie trzeba zaopatrzyć się w kojec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
No to robimy otwory na najniższym poziomie w łóżeczku, wczoraj wypila butlę, zgasiłam lampkę, odłożyłam do łóżeczka z myślą, że zaraz zaśnie bo przy butli już zasypiała, położyłam się na łóżku i czytałam coście napisały i nagle słyszę chichot, zwróciłam telefon w jej stronę, a ta trzyma się za szczebelki i próbuje się podnosić 🙂 na kolanach klęczała 🙂 zaczęłam się tak brechtać, że ona też zmałpowała i się rechotała razem ze mną. Nauczyła się tak sapać nosem, tak wiecie wdychać i wydychać powietrze szybko i ma zajawkę z tego 🙂


to wy jeszcze łóżeczka nie obniżyliście?? moja już dawno wylądowała by na podłodze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe tam kojec 😁 ja tam nie będę jej ograniczać, jak mi będzie przeszkadzała to pójdzie do łóżeczka i finał 😉 te kojce to dla chodzących dzieciaków są do dupy, bo maluchy chcą zwiedzać mieszkania a nie siedzieć w klatce 😁 miałam przy Bartku ale może ze 3 razy w nim był, dałam sąsiadce dla jej małego więźnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
No to robimy otwory na najniższym poziomie w łóżeczku, wczoraj wypila butlę, zgasiłam lampkę, odłożyłam do łóżeczka z myślą, że zaraz zaśnie bo przy butli już zasypiała, położyłam się na łóżku i czytałam coście napisały i nagle słyszę chichot, zwróciłam telefon w jej stronę, a ta trzyma się za szczebelki i próbuje się podnosić 🙂 na kolanach klęczała 🙂 zaczęłam się tak brechtać, że ona też zmałpowała i się rechotała razem ze mną. Nauczyła się tak sapać nosem, tak wiecie wdychać i wydychać powietrze szybko i ma zajawkę z tego 🙂


to wy jeszcze łóżeczka nie obniżyliście?? moja już dawno wylądowała by na podłodze 🙃

Obniżone było do środkowego poziomu, a teraz będziemy na najniższy opuszczać. Ona wcześnej nie cudowała z podnoszeniem się, więc nie było potrzeby żeby obniżać, ale od wczoraj wiem że trzeba to zrobić jak najprędzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):


to wy jeszcze łóżeczka nie obniżyliście?? moja już dawno wylądowała by na podłodze 🙃

no własnie, moja tak samo. A czemu Kasia musicie wiercić dziury w łóżeczku? Nie macie gotowych? U nas było aż 5 możliwości, teraz mamy najniżej opuszczone, a dziury były z takimi jakby wkrętami w środku,żeby można było śrubkę wkręcić, sama jej opuściłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
łe tam kojec 😁 ja tam nie będę jej ograniczać, jak mi będzie przeszkadzała to pójdzie do łóżeczka i finał 😉 te kojce to dla chodzących dzieciaków są do dupy, bo maluchy chcą zwiedzać mieszkania a nie siedzieć w klatce 😁 miałam przy Bartku ale może ze 3 razy w nim był, dałam sąsiadce dla jej małego więźnia 🙂


Moja w łóżeczku nie chce siedzieć zbyt długo 🙂 woli zaiwaniać po podłodze, ale kojec nie po to żeby cały czas w nim siedziała, tylko jak będę robiła obiad czy sprzątała to ją włożę, będę miała spokojną głowę, że nigdzie się nie pizgnie no i na oku będzie i przede wszystkim będzie mnie widziała 🙂 bo w łóżeczku mnie nie będzie widziała i nie usiedzi długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
meti84 napisał(a):


to wy jeszcze łóżeczka nie obniżyliście?? moja już dawno wylądowała by na podłodze 🙃

no własnie, moja tak samo. A czemu Kasia musicie wiercić dziury w łóżeczku? Nie macie gotowych? U nas było aż 5 możliwości, teraz mamy najniżej opuszczone, a dziury były z takimi jakby wkrętami w środku,żeby można było śrubkę wkręcić, sama jej opuściłam 😉

No właśnie kurwunia nie było dziurek 😞 chujowo ale nie spojrzałem jak kupowaliśmy, a kupiliśmy używane. Nawierci się 🙂 da radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/avent-kubek-niekapek-200-ml-6m-nowe-wzory-0-bpa-i2739355663.html?source=oo&ac=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Favent-kubek-niekapek-200-ml-6m-nowe-wzory-0-bpa-i2739355663.html&ac_sig=e8423c0271584fc&rf=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Findex.php&rf_sig=b2d9c4ea769a618
oto kubeczek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...