Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie używam sudocremu
bo ta ziajka jest wspaniała i nie muszę, ale uzywałam kilka razy na zaczerwienienie i pomogło
ale to jak nie miałam ziajki 🙂
a w ogóle to od ziajek jestem uzalezniona, kocham je 😁 ta do kąpieli i do dupki zwłaszcza hehe

super meti
ja tez tak nałogowo lapy myję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gratki Hubert
moja POlka za to zrobiła kilka rasowych raczków, ale już za cholerę nie chce tego powtórzyć :P
jeju dzień mi prawie cały minął bez Mai, jak odpoczęłam szok
jutro muszę posprzątać dziewczynom w pokojach
i jutro wizyta o 17 u laryngologa
mam nadzieje ze wyrobimy się do 18 bo chce na aerobik zdązyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dzieciarnia spi, tzn zuzia, bo iga spi niby od 20, ale pzred chwilka płakała na siedzaco. dałam po kapieli pzred cycem pedicetamol, bo widziałam ze pzrebija nam sie prawa dolna jedynka, i jej pewnie dokucza, bo te kilka ostatnich nocy to budzi sie z płacze i od razu wstaje. a teraz nawet do tej 1-2 nie dospała. jzu czuje ze noc bedzie moja 😞
sztunia my jutro tez do laryngologa , tylko ze z Zuzia, bo ty pewnie w tym uszkiem polinkowym 😞 a juz dobrze?? jak oceniasz?? lepiej??
z zuzia idzie tata a babcia zostanie z iga. dostałą co prawda od wczoraj chemie w tabletkach, ale ponc sie lepiej czuje niz po wlewach. miała jeszcze raz scjentografie *czy jak to sie tam pisze) i chyba nie ma nic w tych kosciach. tesciowa ma choroby zwyrodnieniowe i to mzoe to, albo to wersja dla babci, nie wiem. pogadamy z meza siostra któregos dnia.
jutro nie wioze zuzi wiec mam chyba z 20-30min snu gratis, a lece juz zaraz tylko tatuskowi przygotuje ubranka dla dziewczyn i przekaze co ma powiedziec u laryngologa, na co zwrócic uwage.
dobra leec spacku, doezwe sie z pracy rano, przy kawce. dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Kasia ja ci polecam bebilon sa jego rozne rodzaje np.HA najlepiej zebys sama poczytala i wybrala odpowiedni u nas wszystkie jego rodzaje sa w stokrotce a w rossmanie i tesco tez chyba sa 🙂

Sztunia suuper ze antybiotyk działa i Pola ma sie juz lepiej 🙂

Czytałam, że po bebilonie są ponoc zaparcia. Miałam bebilon i małej nie smakowal, jest strasznie gorzki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Alanek juz sie przebudzil 😠

jutro chce skoczyc do lidla,bo mialy byc od dzisiaj sniegowce dla doroslych
moze kupie i bede miec obuwie do odgarniania sniegu 😜


Izu świetne te sniegowce, chciałam wziąć ale nie było rozmiaru 36 😞 one kosztują 29 złotych więc tanioszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...