Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
astraaa napisał(a):
śpi wreszcie moja nerwka
bartek u dziadkow spi, zadzwonil do mnie czy moze haha a niech spi. Odpoczne.

Meti tez mam wrazenie ze po jaszmince spływa.

Jezu co ona tak późno dzisiaj spać poszła? 🙂


Astra??? A nie wiem, mi to sie w ogóle wydaje, ze ja zawsze najdłuzej siedzę 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
astraaa napisał(a):
śpi wreszcie moja nerwka
bartek u dziadkow spi, zadzwonil do mnie czy moze haha a niech spi. Odpoczne.

Meti tez mam wrazenie ze po jaszmince spływa.

Jezu co ona tak późno dzisiaj spać poszła? 🙂


Astra??? A nie wiem, mi to sie w ogóle wydaje, ze ja zawsze najdłuzej siedzę 😜 😜

Nie Astra tylko Wikulina 🙂
Gdzie jest Fiku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
astraaa napisał(a):
śpi wreszcie moja nerwka
bartek u dziadkow spi, zadzwonil do mnie czy moze haha a niech spi. Odpoczne.

Meti tez mam wrazenie ze po jaszmince spływa.

Jezu co ona tak późno dzisiaj spać poszła? 🙂


Astra??? A nie wiem, mi to sie w ogóle wydaje, ze ja zawsze najdłuzej siedzę 😜 😜

Nie Astra tylko Wikulina 🙂
Gdzie jest Fiku?


Nie widziałam posta, dopiero jak cytuj kliknęłam. Moja Zuza ostatnio na kolanach u na susypia, ale moze to przez te zęby. Dwie dolne jedynki naraz ida, lada moment bedą, mam nadzieję 😜 😜
A Wiki, znam ludzi, którzy później kładli w tym wieku, rok później maja masakrę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
nie no ja Wikuśkę kładę 19:30 ale
wczoraj jej o 15 dałam ibum bo płakała i nie mogła usnąc. Druga jedynka u gory wylazi. I sie rozespala do 19 obudzila sie z nerwami i tata ją lulał długo potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti
w ciąży nie byłam na pewno, bo wiatropylna nie jestem 🙃
jaszmince wytrzask sie nalezy...
A fiku zapracowana chyba 🙂
Kusia jeszcze śpi
a mnie brzuch boli i po nospe wstalam
dziwnie bez Bartka 😁 steskniłam sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra zgadałas sie z Alanem 😠
przed 6 wstał

mamusia pije kawke,a synus sie bawi klockami drewnianymi

czekam na klocki w wiaderku
w biedronce zawsze sa na swieta
dokupie to bedziemy mieli iecej do budowania 😜

Alan uczyl sie wczoraj raczkowac
biedak tak płakał jak musiał na czworakach walczyc
ale juz ładnie sie utrzymuje na raczkach wiec sa efekty

Jaszminke podziwiam,bo ja jak sa dzieci chore czy cos sie dzieje to ide do lekarza
sa rzeczy,ze moga poczekac
tylko nie jakies robaki 😠

co tam sie bedziemy denerwowac
moze pojechali do lekarza,bo juz jej nie bylo pozniej

Fiku zapracowana
ciekawe jak tam nasz Dzonus

wczoraj zamowilam sanki
a wiec prezent na mikołaja juz mamy z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej widze ze wszystkie tu na mnie siadlyscie a Kasi to juz zupelnie przeszkadza ze wogole uczestnicze w tym forum..

Iza masz racje bylismy wczoraj u lekarza ale dzis musimy isc na badania a znowu do lekarza z wynikami w poniedzialek..

Maly wczoraj dostal mleko Gerber zajadal az milo i w nocy tylko raz jadl. Obudzil sie z nogami na poduszce a teraz stoji i telepie lozeczkiem akrobata maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Hej widze ze wszystkie tu na mnie siadlyscie a Kasi to juz zupelnie przeszkadza ze wogole uczestnicze w tym forum..

Iza masz racje bylismy wczoraj u lekarza ale dzis musimy isc na badania a znowu do lekarza z wynikami w poniedzialek..

Maly wczoraj dostal mleko Gerber zajadal az milo i w nocy tylko raz jadl. Obudzil sie z nogami na poduszce a teraz stoji i telepie lozeczkiem akrobata maly

Mi przeszkadza? Oszalałaś dziewczyno?! Jakbyś nie zauważyła to napisałam żeby dziewczyny dały Ci spokój bo to Twoja sprawa. I nie denerwuj mnie z rana samego bo mam ciśnienie od wczoraj.
W ogóle po czym Ty stwierdzasz, że mi przeszkadza to, że uczestniczysz w forum? Kobieto ja się nigdy do Twoich postów nie odnoszę, pierwszy raz mi się zdarzyło, a nie odnoszę się bo czasami wydaje mi się ze to co piszesz to bzdura.
Sorry!
Każdy tu ma prawo do wyrażania własnej opinii. Więc się na mnie nie obrażać. Dzisiaj strzelam piorunami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ja też strzelam, więc spoko. i to nie od dziś, a od kilku dni.

Jaszminka, bo czasami to sprawiasz wrażenie jakbyś całkowicie niepoważna była i nie dziw się,że na Ciebie wsiadamy. Nie jesteśmy przewrażliwionymi mamuśkami wyolbrzymiającymi błahostki, ale jedynie znajomymi z forum, które istnieje po to,żeby się dopingować, a czasami nawet wylać na siebie kubeł zimnej wody. Ot tak, dla zachowania równowagi 😜
Ksawek ciągle ma coś, a to grzyb, pleśniawka, skaza, a to zęby wszystkie naraz, itd, itd. Tych dolegliwości jest sporo i to jest naturalny odruch,że my się przejmujemy i Kasia ma 100% racji, więc się nie bulwersuj tylko zejdź na ziemię, bo dziecko to nie zabawka ani nie piesek, że dostanie tabletki na odrobaczenie albo lek przeciwbólowy i będzie po wszystkim. Koniec tematu 😎

Wikson wstał
gryzie jakieś Bartka auto (oczywiście takie, żeby żadne kółko ani kierownica czy inny czort nie został połknięty lub wchłonięty hehe)
pięknie już widać tą jedynkę górną, która wyszła 🙂
ale jeszcze druga niestety
dzisiaj jest całkiem inna, nie złości się, ładnie się bawi 🙂
super.
Kawa 🙂

Dzieciok ma jazdę na "aba ba ba ba ba ba ba papapapapaa" i upluta do kolan przy tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się 😜 Noc przespana pięknie do 8, rano zjadła pięknie ale ma 37,5 :/ Zbijać taką małą gorączkę Nurofenem czy dać organizmowi walczyć? Bym dała Nurofen jak gorączka będzie się zwiększać. Zadnych innych objawów ni ma. Może być trzydniówka z mniejszą temperaturą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia my jestesmy zameldowani u Michala rodzicow, a nie na wynajmowanym 🙂
Ej zaglosujcie 🙂 mozna 3 razy pod rzad, tylko trzeba odswiezyc 🙂 mamakasia26 to ja 🙂
http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=14255&id=4163
Trzeba zamknac to co wyskoczylo i jeszcze raz, drugi i trzeci poodswiezac i glosowac 🙂
Do boju 🙂

aha rozumiem.
Masz moje głosiki 🙂
a jakie sa nagrody??


Proszę NATYCHMIAST pousuwać z treści Waszych wiadomości linki do stron oraz prośby do głosowania. Przeczytajcie regulamin forum!
Za takie coś jest ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...