Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wariacje na tym forum cos, kasia chciała miske, wkleiła to co do zuzy mojej miało byc o tym DP. pewnie taka co ja wklejałam któregos razu.
Kasia fajna??

PS> zapisałam Zuze do rodzinnej naszej znajomej na jutro, mzoe zleci jakeis dodoatkwoe badania.
i na czwartek (az za tydzien 😞) do alergologa. i leków nie bede mogła jej podac pzreciwalergicznych do tej pory, mzoe testy zrobi.
zobaczymy, musze jakos dzieciakowi pomóc, bo martwie sie okrutnie i ona sie meczy, mało sie nie udusi biedak. az widac jej sie odechciewa wszytskiego.
jutro znów nie idzie do pzredszkola, i znów ja ominie ukochany basen. ale dzis rano powiedziała: mamo, ja dzis nie ide na basen, bo nigdy nie wyzdrowieje, zobacz jak kaszle 😞
ona ledwo mówi, czasami chce mi piosenke zaspiewac i zaczyna kaszlec. cieszyc sie dzieciak zyciem nie moze. biedak mój... a do tej pory problemów nie było. a tu pzredszkole, i najpierw ten katar i ropa w oczach a terazten kaszle, najpierw tylko podczas spania a teraz juz i w dzien 😞 ki grom 😞 buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi miseczka niewysypka do rzucania 🙂 kochana Maniusia. ja weszłam na ten link i sie zastanawiac zaczełam co by moja Iguska z ta miska zrobiła, hihih

Mam banie i ryczec mi sei chce bo se poczytałam:

http://babyonline.pl/przedszkolak_zdrowie_przedszkolaka_artykul,4452.html

wszytsko mi pasuje, i juz sie schizuje, nie chce jesc, kaszle, boli brzuch, wiecznie zmeczona niewyspana, rozdrazniona. i ta wysypka pod pacha, co wam pisałam, te krostki 😞 buuuuu
dobrze ze jutro do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nio czekam niecierpliwie do jutra. wole zeby cos wyszło i było wiadomo co, i od czego to. bo mi sie dzieciak zadusi 😞
juz niech nawet te robale jakeis wyjda, pzreleczyc i mzoe bedzie lepiej.
a jak tu czytam te artykuły to mi wsyztsko pasuje.
ona tez od jakiegos czasu wsadza palce do buzi, praktycznie od poczatku pzredszkola, rece wiadomo,niedopilnowane, w domku tez srednio chetnie myje, tzreba ją pilnowac zeby umyła, a te raczki non stop w buzi. wiec wcale byms ie nei zdziwiła jakby to cos takiego było.
grunt to teraz znaleźć winowajce kaszlu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To chyba zamawiam 😜
A co tamjak polecasz 🙂

ale sie ciesze 🤪
dostalam gratis obrazek 30x30
wiec przesłałam jeszcze jedną fote od Alanka
bardzo mi sie podobala i bede ja te miec na płótnie.........juhhhuuuu

chyba na spacerek sie wybiore z banda
mlody musi isc spac
bo tylko rano spal wiec jakies 2h teraz walnie komara

aktulanie siedzi na dywanie u Niko w pokoju
i patrzy sie jak brat buduje z lego
a jak sobie gadaja
Alan zaczepia Niko ,a ten tak samo odpowiada

fajnie tak posłuchac wlasne dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!
Nie zagladałam wczoraj, okres mnie przykuł do łóżka 😞
Zuza zasnęła wczoraj po północy, cena za pierwszego ząbka. MAMY ZĄBKA 🤪 🤪 🤪 🤪 dolna jedynka, tylko nie wiem która 😜
Idę sprzatać, bo mam dziś chęci, później was podczytam, wieczorem cos skrobnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Hej laski!
Nie zagladałam wczoraj, okres mnie przykuł do łóżka 😞
Zuza zasnęła wczoraj po północy, cena za pierwszego ząbka. MAMY ZĄBKA 🤪 🤪 🤪 🤪 dolna jedynka, tylko nie wiem która 😜
Idę sprzatać, bo mam dziś chęci, później was podczytam, wieczorem cos skrobnę



gratulacje zębolka

oj,oj to tatus popije dzisiaj
kto znalazł ten stawia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale afera.
Siedzę z nianią, a tu taki zonk.
Powiem tyle ja korzystam z kompa do wszystkiego. Mam konta w wielu sklepach internetowych, na allegro, w Almie itd. itp. Jestem zalogowana na stałe na mamusiach w swoim domu, w rodzinnym domu i na laptopie w pracy i w ogóle nie wylogowuję się i żadnych problemów nie mam. Więc nie skreślajcie tych mamuś, bo nam się znajomość rozleci 😞
ADMINIE ozłociłybyśmy Cię gdybyś umożliwił nam posiadanie prywatnego wątku dyskusyjnego. Przecież z naszych codziennych rozmów żaden użytkownik pożytku nie ma, bo co kogo obchodzą jakieś nasze jazdy z mężami, czy narzekania na trudne chwile w pracy czy domu. A nawet jak zamieszczamy dla siebie nawzajem jakieś porady dotyczące dzieci to ktoś kto szuka informacji nie znajdzie tego w nawale naszych plotek. Również czuję dyskomfort, jak każdy tutaj, że nie wiem kto może mnie czytać. Tym bardziej, że swojego nicku używam w internecie od ponad 10 lat i właściwie każdy kto mnie zna wie, że to mój nick. Nie sądziłam, że tak mnie wkręci to forum, albo raczej kontakt z dziewczynami przez forum, dlatego też kiedyś nawet pisałam do Ciebie czy jest możliwość zmiany nicku. Niestety nie ma. To, plus niemożliwość ukrycia postów robi z nas łatwy cel dla ludzi, którzy by chcieli namącić komuś (i to raczej pewnie tymi ludźmi są nieprzychylni znajomi, bo kto inny miałby potrzebę mącenia obcym ludziom?). To na pewno zniechęca do forum użytkowników, którzy tu tak się zaprzyjaźnili jak my.
Zżyłyśmy się, więc trudno niektórych rzeczy o sobie nie opowiadać. Szkoda, więc, że musimy się tu czuć jak w domu Wielkiego Brata. Czy więc nie ma nawet najmniejszej szansy na zablokowanie danego wątku dla osób z poza grupy? Wiem, że takie opcje istnieją na forach, więc chyba było na to zapotrzebowanie. Jeżeli nie, to pewno wylądujemy wszystkie na jakimś forum bezpłatnym w końcu. Może nie będzie to bezpieczniejsze jeśli chodzi o hasła, loginy itd., ale chociaż da się zablokować wątki, a forum nieznane nikomu nie będzie stanowić tak dużego zagrożenia. Nie piszę tego by stanowić jakąś konkurencję, bo sama takiego forum nie założę z braku czasu chociażby, ale piszę po to by zachęcić do przemyślenia jeszcze raz tematu blokowania. Dla utrzymania części swoich użytkowników, których chyba można nazwać rodzajem klientów.

Ech zdołowałam się dziewczyny tą akcją 😞
Z nianią było ok. Najpierw Werka płakała, ale szybko zaczęła się oswajać. Nawet trochę wychodziłam do kuchni coś zrobić, a ona sama bawiła się z nianią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O w mordę to się porobiło 😮
Nie wiem co o tym sadzić, dziwne to wszystko. W kazdym razie nie sadze zeby to byla wina serwisu. Przykra sprawa ;/

Dziś pierwszy dzień ja w pracy a Dżony w żłobku, jakoś to było. Łeb mnie napierdala strasznie i w jednym oku mi się kręci 😮
Ewcia nie czuje cycka w tym sensie że czuje jakby był znieczulony albo nie mój, szczególnie od dołu. Bo jak szczypie a nic nie czuje. Może skóra się tak naciągnęła i zdechła. Aaa nie wiem.
Nostalgia jakaś mnie dopadła :/

Izu pokaz te płótna, to na jakiejś aukcji?:P Mówiłaś mi ale zapomniałam :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, mam pewne podejrzenie, co mogło się stać.

Ponieważ tak, jak już wcześniej wielokrotnie wspominałem, wasze hasła są na serwerze zaszyfrowane, więc nawet ewentualne włamanie się do bazy danych nic hakerowi nie da, bo zamiast haseł widzi krzaki w stylu 6dsfg3d2324dfsf324dxsfrfwsw345dsf

Natomiast, nie mam żadnej pewności co do komputerów użytkowników. Nie każdy używa programów antywirusowych i ewentualny trojan (program typu "Koń trojański) może mocno zaszkodzić, ale to tylko moje przypuszczenie, bo nic innego, sensowniejszego do głowy mi nie przychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...