Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikos w łóżku
zakupy na allegro robil 😁
złoto do swojej kopalni chciał zamówić
z bólem serca musiał ze skarbonki kase wyciągać 😜
a co!


Jasiek co jest z tym okiem 😠
Fiku moze to jakas alergia?
nie wiem czy ktos mi ostatnio nie gadal,ze czyjes dziecko wlasnie ciagle tak mialo i sie okazalo alergikiem
ciocia musi Cie nawiedzic i wycałowac 😜

u nas problem z jedzeniem
o 12 zjadl troche obiadku i popił cycem
i dopiero o 18.30 cyca wypil
no i przed spaniem tez cyc
ciekawe co jutro bedzie

to musi byc bol jak dwa zeby ida 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejo, moje madziumdzie spia obie, zuzia przed 20 juz chrapała, mzoe w koncu nauczy sie wysypiac. postanowilismy kolacjowac i kąpac pzred bajką, potem myszka miki jedna na kompie i spaćku. dzis sie udało, zobaczymy ajk bedzie dalej.
ja zaraz lece głowe myc i jeszcze musze bluzke do pracy upraspwac i spac. kolejny tydzien, tylko kurde dłuższy, bo w sobote pracuje za 2 listopada.
nio a po weekendzie nastepnym mamy goscia, moj brat cioteczny, ksiadz, ma jakies szkolenie w białym i postanowił sie u nas zatrzymac, do piatku. ciekawe jak bedzie, bardzo rzadko sie ostatnio widujemy 🙂 ale moze nas natchnie 🙂 nio i poswieci Iguski łancuszek z chrztu, bo pojechał z marka siostra, zeby odebrac catering do domku. i nie było jej juz na koniec mszy jak ksiadz swiecił. i tak czekał az do koledy a moze sie uda wcezsniej poswiecic.
niunia dzis maruda była okropna, maz az sie jutro boi.
znów mi kurde cos siąpi z nosa, nie wiem, co za cholerna jakas alergia., bow czoraj pzrewalałam ciuchy dziewczyn znów, wiec pewnie te moje kochane roztocza.
cały czas tez obmyslam plan jak tu jeszcze zuzie uzdrowic, ten gastrotuss od refluksu poki co nie pomaga, inhalacja jakby miała pomoc juz pewnie by pomogła.
zapisze ja chyba pod koniec tygodnia do tej znajomej kierowniczki pzrychodni, lekarki, zobacze co ona powie, i chyba do alergologa sie smigniemy, moze to jakas alergia, na roztocza np. ponoc mzoe sie ujawnic w pzredszkolu, a u nas pzredszkole stare, wykładziny sa, wiec moze miec tez na te cholerne roztocza, tylko mis ei z nosa lało zawsze i oczy łzawiły,ale nie kaszlałam. choc ja w sumie mam taka alergie ze lakrka mówiła ze moge sie astmys zybko nabawic 😞

Astra a jak Ty sie czujesz?? jak te zielone skrzepy?? sa jeszcze czy juz ok??

z tym allegro masakra. myslicie ze tez jakis wirus??
ale w sumie nic nie blokuje kompa, tylko co?? kupuje na allegro??
Ty astra jakis czas temu pisałas ze cos kupiłas i cos jedzie czy listonosz niesie za pobraniem. i co wtedy było?? przyszło cos?? robiłas raban??
czy to jakies fikcyjne konto na allegro i ktos hakerzy przez nie, jak np wejdziesz cos u tego uzytkownika patzrec.
ot i zagadka...
lece sie myc, zajrze moze potem an chwilke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia nic mi nie leci ale ból jest co najmniej...przeszywajacy. Boli mnie jajnik prawy i po prawej stronie w krzyzu bol przez ktory ledwie noge ciagne...
Ewcia wtedy zakupy dlugo szly ale doszly,zaplacilam i potem nic nie kupowalam. A teraz zapchana skrzynka mailowa,jakbym miala zaplacic toby prawie 900zl bylo za wszystko. A na alegro w zakladce o zakupach nic nie ma, tylko te maile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do Jaśka zębów to nie ma i nie ma, lekarz tez powiedział że nie widzi by coś szło :P Więc stanęło na dwóch dolnych jedynkach 😁
A z okiem to juz sama nie wiem, masuje, zakrapiam, poobserwuję jeszcze.

Astra współczuję bólu, musisz jak najszybciej trafić do lekarki bo to kurde nie jest normalne :/

Te zakupy na allegro to jakiś szok 😮 Astra a pisałaś do zespołu allegro o tym? Jakie jest ich stanowisko?

Przeczytałam wszystko i połowy nie pamiętam, ale te robale u Ksawcia mnie przerażają, bidulek, oby jak najszybciej mu to wypędzili 😞

Już 22 prawie, aż się boje jutra 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my z Maniusią same zostałyśmy. Mój kochany pojechał z siostrą do Łodzi na pogrzeb.
Też rozmyślałam czy nie jechać, ale stwierdziłam, że dla Niuni to będzie zbyt męczące. To ponad 6 godzin jazdy samochodem, a pociągiem ponad 8. Więc odpada.
Idę spać bo nie lubię siedzieć sama jak nie ma mojego Misia Pysia 😞
Dobranoc.
Paa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia nic mi nie leci ale ból jest co najmniej...przeszywajacy. Boli mnie jajnik prawy i po prawej stronie w krzyzu bol przez ktory ledwie noge ciagne...
Ewcia wtedy zakupy dlugo szly ale doszly,zaplacilam i potem nic nie kupowalam. A teraz zapchana skrzynka mailowa,jakbym miala zaplacic toby prawie 900zl bylo za wszystko. A na alegro w zakladce o zakupach nic nie ma, tylko te maile.


nio to musisz do lekarza grzac, ewidentnie cos sie dzieje, jak taka miałas akcje a teraz boli dalej....
a ty bierzesz jakies anty?? mzoe cos na nie kiepsko reagujesz?? moze zmieniałas ostatnio??

a z tymi zakupami to naprawde zagadka, moze odezwij sie do allegro.
a wtedy to Ty chyba tez mówiłas ze nie kupowałas nic, a ze siodemka do ciebie jedzie i kaza ci zapłacic 270zł chyba, cos tak pisałas, i mówiłas ze nie zapłacisz bo nic nie zamawiałas. zapomniałas czy sie okazało ze maz zamawiał??
nio ciekawe jak sie to skonczy. kiedy maja przyjsc te pzresyłki?

fiku kurde biedny Jasiolek z tym okiem, i tyle juz lekarz robił przy tym oczku i dalej nie teges. a moze on rzeczywiscie na cos uczulony?? ma katar?? mzoe jak ma jakis alergiczny katar to jemu idzie tymi oczami, wiadomo ze maluszek nie wysmarknie.
albo zagadka taka jak u mojej zuzy. tylko u ciebie, o ile dobrze pamietam, nowy ten złobek to nie ma zadnych starych wykłądzin czy cos. kurde.... z dziuecmi.
ja to sie teraz tak ta zuzia martwie, juz nie wiem gdzie ja ciągac, i od czego ten kaszel moze byc. i te krostki pod pacha?? ale one juz zaschły i wyglada ok. bede patzrec czy znów sie gdzies nie pojawia.
a do tego zuzia jakas dzwina, jesc nie chce, pic nie chce. rozpoczeła kartonik z soczkiem ze słomka, dajemy jak ktos w gosci przychodzi, to ona sie raz zabiera i ssie dopóki jest, jak sie skonczy to pzrestaje pic. a tearz dwa łyki wzieła i zostawiła. masakra jakas... my jej te picie ograniczalismy z powodu tego nocnego sikania, ale teraz mało pije... juz o tych owsikach tu było, pomyslałam ze moze miec.
jakie sa objawy owsików, oprócz widocznych??
ona ostatnio mówi ze brzuszek boli, pamietam ze kiedys robilismy pasozyty w kale jak sie skarzyła na bol brzuszka...
kurde, znowu głowa pełna.

Astra fajne fotki na fb. ide zaraz sztuncie ogladac...i mykam lulu...dobranoc, do juterka

Sztunia foty cudne, co robisz z ubrankami po dziewczynach?? bo taka majusia zestrojona, młoda dama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia, a może Zulka ma przerośnięty 3-ci migdał i dlatego tak kaszle. No nie wiem. Może ma astmę nie daj boże.


nio nie wiem, niby teraz laryngolog mówiła ze ok, zagladała do gardła. ale ma miec jakeis badanie w czwartek , jakies DP, nie wiem co to, to jakis skrót. wiecei moze?? ide bo płacze, cyca dac tzreva. anwet do 1-2 nie dotrwała. cholerne zęby.a w dzien inne dziecko.
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trzymam kciuki za dziewczynki Ewcia, oby się wyjasniło. Kurcze w jakiś taki okres weszliśmy że mało któremu coś nie dolega :/
Ja zamierzam Jaśkowi badanie krwi zrobić, zwykła morfologia już może wskazać czy coś się w organiźmie dzieje.
Strasznie smoczkowy ten mój dziecior się zrobił. Wystarczy że mu w nocy wypadnie z gęby i już miauczy :P A kiedyś tak nie było, teraz by ciućkał i ciućkał. Ja mu nie daje non stop, ale sam potrafi znaleźć smoka jak gdzies lezy i se wsadza do buzi i zuje na różne sposoby.

A ja nie czuje cyców, normalnie szczypnęłam się przed chwilą i nic nie boli 😮 lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia, a może Zulka ma przerośnięty 3-ci migdał i dlatego tak kaszle. No nie wiem. Może ma astmę nie daj boże.


nio nie wiem, niby teraz laryngolog mówiła ze ok, zagladała do gardła. ale ma miec jakeis badanie w czwartek , jakies DP, nie wiem co to, to jakis skrót. wiecei moze?? ide bo płacze, cyca dac tzreva. anwet do 1-2 nie dotrwała. cholerne zęby.a w dzien inne dziecko.
dobranoc

Z moją jest to samo. Właśnie przed chwilą dałam cycusia. Niech już wyjdą te cholerne zębiska i przestaną dokuczać maluszkom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam urlop. O 10 przyjdzie niania. Ale jestem ciekawa jak sobie będzie radzić i jak Weryfikus zareaguje na to, że ktoś obcy cos przy niej robi.
Mam doła, bo rano zmierzyłam jej temperaturę i ma 36,9. Kurde już nie wiem czy iść do lekarza, ale boję się, że tam dopiero coś złapie. A ona nie ma żadnych innych dolegliwości. Śpi ładnie i humor ma super. No i chyba na taką temperaturę Nurofenu już dawać nie będę. Wczoraj też już nie dawałam, bo wczoraj miała temperaturę w normie. Zaczęłam jej jeszcze podawać witaminę C. Dziąsła jak napompowane poduchy.
Wczoraj nie zjadłam nic słodkiego. I prawie zemdlałam 😮 Jak badałam sobie cukier jeszcze nie w ciąży to zawsze mam tą dolną granicę, ale w normie. Tyle, że jak jestem bardzo głodna to mi się łapy trzęsą i najlepiej na to działa coś słodkiego. Detoks normalnie. Potrzebuję cukru nie tylko z łakomstwa jak widać 😜 Muszę iść w końcu do lekarza.
Astra ty też idź do jakiegoś normalnego, bo strasznie brzmi to co Ci się stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
.
a ty bierzesz jakies anty?? mzoe cos na nie kiepsko reagujesz?? moze zmieniałas ostatnio??

a z tymi zakupami to naprawde zagadka, moze odezwij sie do allegro.
a wtedy to Ty chyba tez mówiłas ze nie kupowałas nic, a ze siodemka do ciebie jedzie i kaza ci zapłacic 270zł chyba, cos tak pisałas, i mówiłas ze nie zapłacisz bo nic nie zamawiałas. zapomniałas czy sie okazało ze maz zamawiał??
nio ciekawe jak sie to skonczy. kiedy maja przyjsc te pzresyłki?

Nie biorę żadnych anty Ewcia...ze mną to jest długa historia
powinnam zrobić badania w kierunku zakrzepicy, bo gina mi kazała a jakoś mi sie nie pali.

Aha, Ewcia, bo ja myślałam,ze Ty mówisz o tej spóźniającej się przesyłce co kiedys pisałam, a Ty o tym. Nie, z tego co nie zamawiałam, a niby wysłali nic jeszcze nie przyszło, a moim zdaniem jakby miało przyjść toby było, bo to już tydzień, a siódemka szybko dostarcza. nie ma, więc może tak jak mówię - może to tylko na mailu dziadostwo siedzi. Sie okaże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady przecież 36,9 to nawet stan podgorączkowy nie jest, spoko. Taką temperaturę to moja ma często,ale się nie spinam.
Co do cukru to sie nie wypowiadam, mam dokładnie to samo z tymi trzęsącymi się rękoma, w ogóle to jakoś tak mnie dziwnie zasysa, słaba się czuję i jakbym miała zaraz paść, jeśli nie zjem czekolady 😁
wczoraj mąż zrobił pycha śledzie w oleju, jak się nażarłam, to wstawałam całą noc
a że ktoś napił się wody z butelki mordą po śledziach (ciekawe kto.... 🙃 ) to została mi cola 😁
i takim sposobem mąż wypił 1,5 litra wody, a żona 2l coli w nocy i jak wstałam o 4 z pragnienia i zobaczyłam m&m'sy to wzięlam i je zeżarłam dziecku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam to samo uczucie. Przy dolnej normie cukru jak jest się głodnym to cukier spada poniżej normy i stąd to osłabienie.
Zmartwiła mnie ta temperatura, bo wczoraj to miała tak 36,4 i ona nie z tych co mają prawie 37 na co dzień. Mój tata np. prawie zawsze ma 37 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
wysexiłam się i było extra
dziewczyny czulam sięjak dziewica
ale smaka miałam to zaatakowałam
mam nadzieje że jak melko zniknie całkiem to dopiero sie zacznie :P

lady Majce ja np. podaje coś przeciwgorączkowego jak podchodzi do 38, no chyba że jest mega spiąca to wtedy nie czekam, ale u takiego malucha 37 to nie jest jeszcze moemnt do paniki

ewcia poki co ubrania po Majce czekają na Polę, a pożniej częśc ubrań mam zamiar sprzedawać, a część oddać, teraz mam koleżankę co w ciazy jest i lekarz powiedział ze w 80% widezi dziewczynkę 🙂

wyszykowałąm sięa mą oświadczył że on zawiezie Maje i tym oto sposobem jestem piękna :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izu co idziesz robić? 😁

Ja zrobiłam, ale kawkę 🙂 Bartek się bawi żołnierzykami (cud,ze nie pisze ani nie rysuje, tylko się bawi_. Porozstawiał zasieki, armaty, czołgi wszędzie i wojnę prowadzi. Dowódcą jest niejaki Piłkowski 😁 Chyba wpływ wczorajszego święta i tatusiowe opowieści 😁 bo to na bank miał byc Piłsudski a nie Piłkowski hahaha

Wikulander śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyż ni ma. To już za dużo praca, dziecko i seks 😜 No i plastry działają coraz bardziej tak jak niegdyś. Więcej mam dni takich co mnie głowa boli, chociaż ćmi, niż takich co nie boli wcale (nie mogę na to brać przeciwbólowych środków, bo musiałabym je stosować niemal codziennie), a seks może dla mnie nie istnieć. Nawet mi się nic erotycznego nie śni 🙃 Rzucam ustrojstwo jak wykończę 2 opakowania co już wykupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...