Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Trzymam kciuki za dziewczynki Ewcia, oby się wyjasniło. Kurcze w jakiś taki okres weszliśmy że mało któremu coś nie dolega :/
Ja zamierzam Jaśkowi badanie krwi zrobić, zwykła morfologia już może wskazać czy coś się w organiźmie dzieje.
Strasznie smoczkowy ten mój dziecior się zrobił. Wystarczy że mu w nocy wypadnie z gęby i już miauczy :P A kiedyś tak nie było, teraz by ciućkał i ciućkał. Ja mu nie daje non stop, ale sam potrafi znaleźć smoka jak gdzies lezy i se wsadza do buzi i zuje na różne sposoby.

A ja nie czuje cyców, normalnie szczypnęłam się przed chwilą i nic nie boli 😮 lol


hej
fiku co to znaczy ze cycków nei czujesz??
ja teraz mam flaki juz, ale mała ciagnie wiecej niz wczesniej. niby w dzien nie jje, ale w nocy to by non stop przy mnie lezała i ssała. tylko teraz zęby daja czadu i zaczyna mnie gryźć. widac po brodawkach.

dzis gadam tu z kolezanka, i zapisze Zuzie do rodzinnej, tej naszej znajomej, i do alergologa w tym tygodniu sie postaram. kuyrcze tak sie martwie o nia ze szok, o niczym innym nie mysle.
jak ona ma taka silna alergie na roztocza czy na co, ze az sie dusi prawie to niezle bedzie 😞 buuuu
PS. i rozpłakała sie w pzredszkolu, i znów mam banie 😞

kasia_sztuk napisał(a):
Ewcia coś takiego znalazłam o tym badaniu DP
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Otoemisja_akustyczna


a skad Kasia wiesz ze to własnie te DP?? bo tu nei ma ani skrótu takiego ani nic.

lady_m4ryjane napisał(a):
No to mam to samo uczucie. Przy dolnej normie cukru jak jest się głodnym to cukier spada poniżej normy i stąd to osłabienie.
Zmartwiła mnie ta temperatura, bo wczoraj to miała tak 36,4 i ona nie z tych co mają prawie 37 na co dzień. Mój tata np. prawie zawsze ma 37 😉


Lady taka temp sie nie pzrejmuj. jak dziecko nie rozpalone, wesołe, bawi sie, to po co jej mierzyc temp. i nie dawac zadnego pzreciwbolowego bron boze, to własnie ajk Astra napisała nawet nie stan podgoraczkowy.
a moze byc wieksza nawet jak ząbki beda szły i tragedii nie ma, wiec spokojnie.

Astra to marsz do lekarza, jak kazą sie badac na ta zakrzepice, moze cos sie powazniejzego dzieje.
a z kompem to pewnie tez jakis wirus czy cos, jak nic nie przychodzi, tylko maile.
ale durnota, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
leliva napisał(a):

Astra olała moje pytanie, albo nie zauważyła - zastanawiałam się, czy masz takie samo hasło i login do allegro jak na mamusiach, bo skoro dwóm z nas przydarzyło się to samo...

no żartujesz???
nie zauważyłam pytania widocznie, bo na szybko z tel wpadłam
kurde, no pewnie odp na pytanie już znasz 🤨
a ja już miałam dziecko własne albo szwagra podejrzewać bo czasem i on z mojego konta zakupy robi
hmmmmm...


Myślę, że Admin mógłby się w takim razie wypowiedzieć jakim cudem prywatne dane zostały użyte bez wiedzy użytkownika na innym portalu... I to dwukrotnie.

Coraz bardziej mnie wkurza, że każdy może sobie przeczytać co piszemy, pooglądać nasze zdjęcia itp 😠 Na razie kasuję konto. Może wrócę, może nie, na pewno będę Was podczytywać 😘 😘 😘
Ula ściska każdą z Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
okazało się że moja wyjebana w kosmos skorzana kanapa to jakiś shit za w chuj pieniędzy
tylko te jebane włochy chyba chyba ją czymś pokryli żeby może mniej siębrudziła
ja jak chciałam jąprzetrrzeć to się zcierała i byłam załamana
że tyle pieniedzy, i wogóle a tu trzy lata i kanapa do wyjebania
i ostatnio przykleiła nam sięguma wiec wogóle byłam już załamana
no i.... mój szwagier potajemnie wyszorowałam nam gumę i zszorowałam "wartwe ochronna"
okazało się że nic się nie stało
właśnie wyszorowałam pół skóry
jest kurwa nie do poznania
podniecam się... sorryyy ale już szukałam tapicera co by mi to obił, bo wyglądało to fatalnie
juhhhhhhhhhuuuu

aaaa poza tym
Pola siada z raczka, dzisiaj robi to już wspaniale i co chwile
no i zaczyna coraz lepiej raczkować
a wcozraj na zgrzewce od wody u moich rodziców podniosła się na kolanach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no i patrzcie
na brzuszku miałam skasowane konto i teraz na mamusiach też
zwaliłam na Bartka, młody się kręcił w zeznaniach ale kurde do dzisiaj mam kapę jak on to zrobił skoro trzeba wejsc w edycję profilu...ale przyjęłam,ze to on, bo czasami mam stronę odpaloną a on się kręci...hm ale to tylko czterolatek, prawie pięcio-.
Nie drążyłam tematu.
teraz akcja z allegro i nie mamy już lelivy 😞
co tu zrobić....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[/color][/color]astraaa napisał(a):
jak to było z tym termometrem elektr. kiedy się dodaje i ile a kiedy odejmuje?


astra napewnow tyłku sie odejmuje 5 kresek. a ja nigdy nic nie dodawałam, wiec nei wiem czy sie dodaje.

Masakra, myslicie ze to przez mamuski, te akcje z allegro??
dziewczyny, ja nie chce, bez was zyc, ale jak kazda z nas pojdzie sobie to juz i leliva nie bedzie miała kogo podczytywac...

Admin please....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które miały login taki sam tutaj, jak na allegro (w tym ja), leliva i mulant (ktorych już tu nie ma), mają narobione zakupy na kosmiczne kwoty. boimy się,że ktoś wykorzystuje nasze dane, nie czujemy się tutaj bezpieczne i nie mamy wyjścia. ja chyba również opuszczę mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaraz, zaraz, chwileczkę.
To poważne oskarżenie.
Moja firma nie wykorzystuje danych osobowych - wszystko ujęte jest w naszej polityce prywatności.

Sprawa jest bardzo poważna, sugeruję zgłosić to niezwłocznie do administracji Allegro, gdyż zakupy zostały zrobione właśnie w tym serwisie. Jaki związek może mieć to z serwisem Mamusie.Net lub Brzuszek.Net nie mam pojęcia.

Może osoby, które mają konta w Allegro używają dokładnie tych samych loginów i haseł na Mamusie.Net i na Brzuszku, a hasła po prostu zostały wykradzione z komputera tych osób.

Nie miałem żadnych zgłoszeń z administracji serwerów, na którym są moje strony, by były jakieś włamania. Wasze dane są zabezpieczone w sposób NALEŻYTY, hasła są zaszyfrowane i nawet ja ich nie znam, więc nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek udostępnianiu Waszych danych.

Wasze hasła są przechowywane w bazie danych serwisów w postaci zaszyfrowanej , podczas logowania, gdy podajecie hasło w formularzu logowania, jest ono szyfrowane tym samym algorytmem i porównywane jest w postaci zaszyfrowanej z tym, co jest zaszyfrowane w bazie danych. Nie ma więc mowy o tym, że nawet, gdyby ktoś włamał się do bazy danych serwisu i przechwycił Wasze dane, by poznał Wasze hasła - to jest wykluczone.


Administrator serwisu Mamusie.Net
firma Universal Media
Piotr Sitkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię o nic nie oskarża, ja nie mówię,że na pewno problem tkwi tutaj, może faktycznie nie. Tylko po prostu wydaje nam się,ze za dużo tych zbiegów okoliczności u nas. Zaczęło się na brzuszku od oszustki love, która spodziewała się bliźniaków i wszystkie jej uwierzyłysmy, polubiłyśmy, a okazała się oszustką. Potem moje znikające konta, na brzuszku raz i tutaj drugi raz. Sama nie usuwałam, juz kiedys o tym z Tobą adminie zresztą pisałam, stanęło na tym,ze pewnie synuś mi coś zmajstrował. Ale fakt faktem - hasła nie zmieniłam, więc pretensje mogę mieć tylko do siebie w razie czego 😁 Mulant w ogóle ma jakieś problemy z komputerem. Ja i leliva problem z allegro. u mnie na mailu sa jedynie informacje o nadaniu przesyłek i sprawdzałam status w siódemce - piszą,że jest w tranzycie. Problem bedzie kiedy rzeczywiście kurier sie u mnie pojawi, a wtedy tak jak piszesz - zgłoszę się z tym do allegro.

Takie są zady i walety internetu 😉
ale chciałabym jak najskuteczniej móc chronić swoje dane i to, co robię w sieci. Skoro w innych wątkach dziewczyny nie mają podobnych problemow, sądzę,że albo ktoś się na nas od samego początku uparł, albo to zwykły, najzwyklejszy zbieg okoliczności. Póki co - muszę wszystko posprawdzać, walnąć format na kompie i zobaczymy, co będzie dalej.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chcę byście miały pewność, że nie ma to absolutnie żadnego związku z moimi serwisami.
Cóż mógłbym więcej napisać... kod strony jest znany wyłącznie mnie, bo ja jestem jego autorem, nie korzystam i nie korzystałem z żadnych gotowych rozwiązań, z żadnych darmowych instalacji forum czy systemów CMS jak Wordpress, Joomla, itp. Wszystko jest napisane od zera przeze mnie, jest to autorskie rozwiązanie i dlatego w pełni bezpieczne.

Większość for internetowych bazuje na gotowcach, które są dziurawe, ich kod znają wszyscy programiści, bo jest ogólnie dostępny.

Tutaj, ani na Brzuszku nie ma mowy o tym, by ktoś mógł rozszyfrować kod, a hasła użytkowników jak już wcześniej wspomniałem znają WYŁĄCZNIE sami użytkownicy. Ja w bazie danych widzę tylko "krzaczki" - są one ZASZYFROWANE i BEZPIECZNE.

Tak czy inaczej, bardzo Was proszę, napiszcie jak zakończyła się sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze hasła są przechowywane w bazie danych serwisów w postaci zaszyfrowanej , podczas logowania, gdy podajecie hasło w formularzu logowania, jest ono szyfrowane tym samym algorytmem i porównywane jest w postaci zaszyfrowanej z tym, co jest zaszyfrowane w bazie danych. Nie ma więc mowy o tym, że nawet, gdyby ktoś włamał się do bazy danych serwisu i przechwycił Wasze dane, by poznał Wasze hasła - to jest wykluczone.

w takim razie, dlaczego gdy na brzuszku rozmawialiśmy o moim skasowanym koncie, poradziłeś mi zmienić hasło - bo chyba nie w ochronie przed moim 4-letnim, nieumiejącym pisać synem?
mniejsza z tym. I tak nie podoba mi się brak anonimowości. ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego,ze na własne życzenie tę anonimowość straciłyśmy, opowiadając o swoich prywatnych sprawach, umożliwiając sobie kontakt na facebook'u. Zgoda, tak jest i wszystkie zdajemy sobie z tego sprawę. Stanąłeś na wysokości zadania kiedy prosiłyśmy Cię o ochronę zdjęć, które tutaj wstawiamy. Opcja pokazywania tylko znajomym jest ekstra. Ale...
przyszedł czas kiedy nie jesteśmy już w ciąży. Kiedy nie jaramy się tym czasem, oczekiwaniem, kiedy nasze dzieci się urodziły, opadły emocje, szał zakupowy poszedł w zapomnienie, przyszła rutyna, my się zaprzyjaźniłyśmy i zaczęłyśmy siłą rzeczy opowiadać sobie tutaj o naszych troskach, problemach i zmartwieniach, do których dostęp tak naprawdę mają wszyscy. A kto i w jakim celu nas tu podczytuje i co robi z naszymi informacjami - strach pomyśleć. WIem,że to jest forum,że miejsce publiczne, że po co piszemy i tak dalej... Myśmy się zżyły i gadamy, bo jesteśmy babami, plotkujemy, bo lubimy, żalimy się, bo musimy.
Nasza znajomość jest na takim levelu,że trajkoczemy bez opamiętania i nie będziemy cedzić każdego posta - bynajmniej ja 🙂 niewykonalne.

Dziewczyny, na razie się wycofuję z Mamusiek, w razie czego, na fb kontakt mamy zawsze 🙂
Boję się, co z tego jeszcze wyniknie i gdzie jeszcze leży problem.

Admin
, zrobię format, poczekam na zakończenie sprawy z allegro i być może wyłapię jakoś gdzie ten problem tkwi. Wiem, na jakiej zasadzie działają fora, bo trochę pracy włożyłam w to, które wyszukiwarka podaje, jako największe w Polsce, ale to było dawno temu. Od tamtego czasu wiele moglo się zmienić więc jestem i będę podejrzliwa 🙃

Mam nadzieję,ze...
...DO NAPISANIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w takim razie, dlaczego gdy na brzuszku rozmawialiśmy o moim skasowanym koncie, poradziłeś mi zmienić hasło - bo chyba nie w ochronie przed moim 4-letnim, nieumiejącym pisać synem?

Zawsze, jeśli pada jakiekolwiek podejrzenie, że ktoś z rodziny może korzystać z konta użytkownika, najlepszym sposobem jest zmiana hasła. Poradziłem z czystej chęci pomocy.
Jaki miałbym mieć interes w tym, by prowadzić serwis, który dynamicznie się rozwija i jednocześnie oszukiwać w jawny sposób własnych użytkowników? To strzelanie sobie w stopę i proszenie się o kłopoty.
Jeśli nie macie do mnie zaufania, sugeruję usunąć konta. Nie chcę, by ktoś mnie podejrzewał o oszustwa finansowe.
Jestem uczciwym człowiekiem. Nie działam na szkodę użytkowników. Gdyby tak było, w opcji "KONTAKT" nie podawałbym danych adresowych, danych firmowych.
Przykro mi, że macie problemy z Allegro, ale to nie ma nic wspólnego z moimi serwisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...