Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Co do owsikow to wczoraj powtarzalismy badania i sa prawidlowe lekarz stwierdzil ze mamy sie nie martwic bo owsikow napewno nie ma wiec co to bylo ja sie pytam??? Teraz mam inny problem bo maly ma straszny kaszel a osluchowo jest czysto wiec znowu szukam powodow i sie martwie bo juz nie wiem co jest grane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My mamy taki szezlong na stałe to jest rozłożone. I tą sofę mamy pokrytą materiałem i wtym miejscu gdzie jest ta szpara w sofie zwisają sobie falbanki i ona obczaiła, że tam jest dziura i sobie postanowiła wpełznąć 🙂 gad mały mój 🙂
Jaszminka i jak tam mleko? Ksawciu nie ma problemów z kupką?
Dzisiaj rehabilitacja, odpocznę troszkę. Jak na razie nic nie daje ta rehabilitacja. I jak nie da to niech mnie zapisują na masaże lecznicze. Bo kurwicy dostaję jak złapie mnie ból. A do tego jeszcze kolana mnie bolą. Kurde sypię się.
Na wysypisko ze mną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia u mnie wczoraj tez byl informatyk
skanował kompa,grzebał w nim i nic kompletnie nie znalazł. Nasz lapek jest nowy. Ale przeinstalowalismy
system (oryginalny windows 7 )
a problem jest nadal
mysle tak jak pisalam ze to alegro ma problem

jaszminka wypad z ksawciem na badania pod katem pasozytow do laboratorium PRYWATNIE !
jak sa pasozyty to tez jest kaszel
zmarnujesz tego dzieciaka kobito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
kasia u mnie wczoraj tez byl informatyk
skanował kompa,grzebał w nim i nic kompletnie nie znalazł. Nasz lapek jest nowy. Ale przeinstalowalismy
system (oryginalny windows 7 )
a problem jest nadal
mysle tak jak pisalam ze to alegro ma problem

jaszminka wypad z ksawciem na badania pod katem pasozytow do laboratorium PRYWATNIE !
jak sa pasozyty to tez jest kaszel
zmarnujesz tego dzieciaka kobito

A no to pewnie z allegro coś się dzieje, skoro mulant i leliva też mają taki sam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje kasia

jaszminka ogarnij sie i nie kłam
kiedy i gdzie zrobilas 3 razy badania? 3 razy konsultowalas to z lekarzem w ciagu 2 dni, nie liczac niedzieli?
Znalazlas robala wiec są, z pieluchy sie nie wykluł
zmien laboratorium jesli nic nie wyszlo
jakie badania dokładnie robilas?
Szydere se robisz a mi sie twoje dziecko juz sni po nocach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pierdole jakie cyry
kurwa mać a mój Polonez ma wysypkę na całym ciałku, pod palcem nie wyczuwalną tylko takie plamki, jak cyztałam na tym antybiotyku co brała, to reakcje niepożaane w przypadku 1 na 10 wysypka, wiec moze to to, no bo od czego?
poczekam dwa dni i lece do lekarza

mój ojciec wrócił z Majka z przedszkola i pani powiedziała zę kaszle
a teraz cisza
ale dowiedziałam sie ze spała
a ona bierze pulmolan na rozrzedzanie wydziliny z nosa i to chyba ją podrażniło
oby jutro musze sama ją zawieźć i dowiedziec sie co i jak

a propos chusteczek pola też je atakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra w piatek bylismy u lekarza a w sobote robilismy badania wczoraj o 9 mialam juz wyniki i zadzwonilam do lekarza poprosilam o wizyte domowa bo padalo i nie mialam mozliwosci dostania sie do jego gabinetu przyjechal i stwierdzil ze wyniki ok i ze jesli mam watpliwosci to moge badania powturzyc a ze do laboratorium mam jakies 10 m t zdarzylam i dzis znowu odbiur wynikow wizyta u lekarza o 12.30 i znowu wszystko ok. Badania byly kalu w kierunku pasozytow. I nie oskarzaj o klamstwo bo na tym forum jestem po to zeby podgadac i sie poradzisc a nie p to aby klamac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alan mial spac i chyba zapomnial
bawi sie na ziemi
jak bedzie marudzic to spada do łóżeczka

no to mulant łady prezent zzrobiliscie sobie na święta 😜

bylismy zobaczyc jak straz sciaga syrene z dachu,bo sie spalila
fachowcy montowali 😁 😁
Niko zajarany ,bo drabina i wogole
młody tez patrzyl

takie mialam checi do pracy ,a jakos odlecialy w p....du

biore sie za obieranie jablek na sok,bo Nikos chce soczek
bo ile mozna wody niegazowanej pic 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja codziennie kupuje coś na allegro i nie mam takich jazd 😮 Może macie hasła zbyt proste? Może zostawiłyście zalogowane allegro gdzieś? Dostajecie wiadomości normalnie z serwisu allegro, że coś kupiłyście czy tylko od kurierów, że coś jest w drodze? Jacyś konkretni kupujący do was wysyłają? Mają potem pretensje, że coś kupiłyście i nie chcecie odebrać i zapłacić? Serio nie jarzę w czym problem z tymi zakupami. Mało kto decyduje się na wysyłkę za pobraniem w ciemno, bo po prostu na tym traci gdy adresat nie odbierze przesyłki i musi płacić za paczkę w obie strony. Do tego wysyłka za pobraniem jest droga. Astra coś pisała, że paczka za pobraniem do niej przyszła, a mulant i leliva też tak miałyście czy tylko na maila dostajecie info, że coś kupiłyście? Może ktoś sobie jaja z was robi?
Jedyny przekręt, który jest możliwy na allegro to to, że sprzedający oferują wysyłkę listem zwykłym na odpowiedzialność adresata, a że to jest przesyłka nierejestrowana to po prostu nie wysyłają towaru i mówią, że zaginął na poczcie. Dlatego trzeba brać polecony lub paczkę, lub wysyłkę kurierską. Drugi przekręt jest taki, że czasem po zakończeniu licytacji ktoś do użytkownika dzwoni, że jest zmiana numeru konta do wpłaty i ludzie dają się na to nabrać i wpłacają kasę komuś obcemu zamiast sprzedającemu. Ale to było na tyle nagłośnione, że teraz jeśli ktoś nie dostanie maila z allegro, wysłanego za pomocą formularza allegro przez danego sprzedającego to każdą inną korespondencję należy olać. Jak ktoś dzwoni, trzeba prosić by potwierdził to info przez formularz allegro wysyłając wiadomość ze swojego konta, z którego sprzedał przedmiot.
Serio mam tam kilkaset transakcji. Kupuję i sprzedaję i nie wierzę, że ktoś allegro tak zhackował. Jeśli dostajecie jakieś maile sprawdźcie ich pochodzenie czy faktycznie są z allegro. Myślę, że nie są.

Niania poszła. Ona jakoś się mnie boi (nie wiem czy ja taka straszna jestem) i jakoś stresuje jak jej na ręce patrzę i dziś np. zapomniała umyć ręce po spacerze z małą. Znaczy musiałam jej przypomnieć. Raz też za daleko odsunęła się od przewijaka by sięgnąć pieluchę, bo zabrakło w przyborniku. Mówiłam by nigdy w życiu tak nie robiła, ale przeraziło mnie to. Nie odeszła całkiem, tylko tak się wychyliła, no ale Wernisaż jest teraz bardzo ruchliwa i trzeba ją bardzo pilnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej konity, co za dzien
Fifi nie był dzis w szkole, vbo strasznie rano kaszlał, bylismy u lekarza, ale nic sie nie dzieje, jutro idzie juz do szkoły. Dostał claritine, za 10 dni moze uda mi sie go zaszczepic w koncu na grype, bo ciagle cos... No i kazała zrobic kał na pasożyty.... Plaga jakaś?
Zuza masakra, w niedzielę zasnęła po połnocy, wczoraj po 22. Wasze dzieci też robia wam takie akcje ze wstawaniem w łóżeczku. Ona zamiast spać wstaje, boi sie puścić szczebelki i się drze, potrafi tak 4 godziny zamiast spac. Wczoraj sciagnełam z łóżeczka przewijak, bo sie go łapała... Znalazłam jakis spiworek w szufladzie (jedyny w który jeszcze wchodzi) i wpakowałam ja w niego, 10 min i zasnęła, ze ja wczesniej na to nie wpadłam. Dzisiaj będę szukać na allegro spiworka, bo w tym tygodniu ie ma szans, na wycieczke do Żar, meżu ma popołudniówki 😞 Poza tym druga jedynka idzie, do jutra powinna być na wierzchu, oby...

Kurde, dziewczyny, ale akcje z tym allegro....

Przeczytałam was i nie pamietam co mialam pisac, dupa...

Ide z Fifim lekcje robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Lady to Werkę na przewijaku przewijacie jeszcze? Moja się nie mieści, a po drugie nie da się za żadne skarby świata jej utrzymać.


Ledwo się mieści, ale się mieści 🙂 I nie mamy problemów z jej utrzymaniem, bo zazwyczaj po odpięciu bodziaka i zdjęciu pieluchy ona grzecznie leży z rozkraczonymi nogami i trzyma stopy w rękach i klaszcze stopami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale w sumie na zostanie z nianią schowam przewijak i powiem by na kanapie lub podłodze przewijała. Będzie bezpieczniej. Sobie i rodzinie ufam. Obcej babie nie.

to jak jej nie ufasz to dziecka nie zostawiaj z nia bo ja bez zaufania nie zostawie bercika z nikim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ej ja codziennie kupuje coś na allegro i nie mam takich jazd 😮 Może macie hasła zbyt proste? Może zostawiłyście zalogowane allegro gdzieś? Dostajecie wiadomości normalnie z serwisu allegro, że coś kupiłyście czy tylko od kurierów, że coś jest w drodze? Jacyś konkretni kupujący do was wysyłają? Mają potem pretensje, że coś kupiłyście i nie chcecie odebrać i zapłacić? Serio nie jarzę w czym problem z tymi zakupami. Mało kto decyduje się na wysyłkę za pobraniem w ciemno, bo po prostu na tym traci gdy adresat nie odbierze przesyłki i musi płacić za paczkę w obie strony. Do tego wysyłka za pobraniem jest droga. Astra coś pisała, że paczka za pobraniem do niej przyszła, a mulant i leliva też tak miałyście czy tylko na maila dostajecie info, że coś kupiłyście? Może ktoś sobie jaja z was robi?
Jedyny przekręt, który jest możliwy na allegro to to, że sprzedający oferują wysyłkę listem zwykłym na odpowiedzialność adresata, a że to jest przesyłka nierejestrowana to po prostu nie wysyłają towaru i mówią, że zaginął na poczcie. Dlatego trzeba brać polecony lub paczkę, lub wysyłkę kurierską. Drugi przekręt jest taki, że czasem po zakończeniu licytacji ktoś do użytkownika dzwoni, że jest zmiana numeru konta do wpłaty i ludzie dają się na to nabrać i wpłacają kasę komuś obcemu zamiast sprzedającemu. Ale to było na tyle nagłośnione, że teraz jeśli ktoś nie dostanie maila z allegro, wysłanego za pomocą formularza allegro przez danego sprzedającego to każdą inną korespondencję należy olać. Jak ktoś dzwoni, trzeba prosić by potwierdził to info przez formularz allegro wysyłając wiadomość ze swojego konta, z którego sprzedał przedmiot.
Serio mam tam kilkaset transakcji. Kupuję i sprzedaję i nie wierzę, że ktoś allegro tak zhackował. Jeśli dostajecie jakieś maile sprawdźcie ich pochodzenie czy faktycznie są z allegro. Myślę, że nie są.

Niania poszła. Ona jakoś się mnie boi (nie wiem czy ja taka straszna jestem) i jakoś stresuje jak jej na ręce patrzę i dziś np. zapomniała umyć ręce po spacerze z małą. Znaczy musiałam jej przypomnieć. Raz też za daleko odsunęła się od przewijaka by sięgnąć pieluchę, bo zabrakło w przyborniku. Mówiłam by nigdy w życiu tak nie robiła, ale przeraziło mnie to. Nie odeszła całkiem, tylko tak się wychyliła, no ale Wernisaż jest teraz bardzo ruchliwa i trzeba ją bardzo pilnować.

nie wnikam w to zglosilam fakt do serwisu o wlam i mam zawieszone konto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ale w sumie na zostanie z nianią schowam przewijak i powiem by na kanapie lub podłodze przewijała. Będzie bezpieczniej. Sobie i rodzinie ufam. Obcej babie nie.



jezeli juz masz takei podejscie to moze lepiej jak Twoj tata bedzie ciagle z małą
bo raczej spokojna nie będziesz w pracy gdy babeczki zostaną same 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a zapomnialam w tym miesiacu okresu nie mialam 🤪 🤪 🤪 🤪
nie jestem w ciazy bylam u lekarza robil mi usg no i wychodzi na to ze okres zgubilam calkiem dostalam tabletki na obnizenie dolegliwosci i zazylam 2 i dzis rano obudzilam sie bez uczucia goraczki potow nie marudzilam chlopu sukces tylko one sa dla kobiet po45 roku zycia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam jej po dwóch dniach po 6 godzin spędzonych z nami, dopiero babę poznaję. Nie jest powiedziane, że po tym tygodniu próbnym ją zatrudnię jeżeli będzie jeszcze jakieś babole robić. Mój tata też czasami robi coś za co muszę go pogonić, a babcia tym bardziej. Ostatnio babcia mało co by Werkę na rękę nie nadepnęła, zrobiło mi się i mojej matce słabo w tym momencie. Żebym była w pełni spokojna to mała musiałaby zostać albo ze mną, albo z Łukaszem, albo z moją mamą. Niestety jest to niemożliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...