Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzieki Meti

martwie sie o szkraba
ale jedno szczescie jestesmy w domu
Niko wrocił z przedszkola i takim zalamanym glosem''mamus,ale Alanek bedzie ze mna w domu?''
tesciowa musiala po drodze cos mowic
znowu antybiotyk
wogole babka w aptece mi powiedziala,ze oslone podawac jeszcze tydzien po zakonczeniu antybiotyku
wiedzialyscie o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
dzieki Meti

martwie sie o szkraba
ale jedno szczescie jestesmy w domu
Niko wrocił z przedszkola i takim zalamanym glosem''mamus,ale Alanek bedzie ze mna w domu?''
tesciowa musiala po drodze cos mowic
znowu antybiotyk
wogole babka w aptece mi powiedziala,ze oslone podawac jeszcze tydzien po zakonczeniu antybiotyku
wiedzialyscie o tym?


tak, tylko zawsze zapominam ☺️ ale to jest wazne, szczególnie u takiego maluszka, żeby odbudować prawidłowa florę bakteryjną, coby kłopotów z brzuszkiem nie było... W ogóle cały czas profilaktycznie można dawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze mój zięć musi się wykurować! Trzymaj się Kruszynko 😘
5 bab dzwoniło z ogłoszenia. Gadałam też z Panią Anią co do tej niemiłej sytuacji, bo tak mi jakoś było nie bardzo na sercu. Usłyszałam, że mam cudowne dziecko i jestem cudowna mamą. Znowu się wzruszyła, ale przyznała, że zachowała się nieprofesjonalnie. Serce ma dobre, ale jak mówię za mało zaradna była 😞
Łukasz szkoli tatę, bo go poprosił by przyjechał. Nunek chce się popieścić, a on z tą anginą powinien się trzymać z daleka. No to chłopaki działają, a Wernisaż jaki radosny. Słyszałam przez telefon jak gaduliła i pokrzykiwała zadowolona. Ja to tej małej zalotnicy powinnam znaleźć faceta nianię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia jezju raz siębzyknęłam jak w łóżku był
ale ogólnie daleko mu do sypialni i ostatnio siedzi na dole
a ja sie wykapie i ide na góre

ale były koleżanki i okazało się że nie jestem sama
mąż do jednej zadzwonił zapytać gdzie są kluski
ona mówi że w lodówce
on do niej że nie ma
jak kurwa nie ma jak je wczoraj wkładałam
no nie ma
wkoncu baba się zlitowała mi mówi w talerzu przykryte drugim talerzem
słyszałam taka zmulone acha 🙂

chyba zostane lesbijką
kasia przeprowadzasz siędo mnie czy ja do ciebie :P

astra juz ci mówie
firma turtle wax z takim zielonym zółwikiem
preparat do czyszczenia i pielegnacji skóry
wiem ze jest to srodek do
bo mam to od znajomego który tym handluje

Dawaj do mnie, niech mąż żałuje za swoje zachowanie. Tyle, że wiesz mój też jest Michał, a Michały to ciężkie stwory, ale we 5 damy radę jemu samemu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
Daenerys napisał(a):
Ewcia a czemu piszesz, że mąż nie wykorzystuje tego czasu z Igą? Nie siedzi z nią teraz w domu?


no siedzi, ale wiecie, projekt zrobic na czas głowa zajeta.
i wstaje rano do małej, zostaje z nia cały dzien, zajmuje sie, karmi, pzrewija, opiekuje, wychodzi na spacerki. ale jak tylko zasnie to od razu droga do kompa wytyczona. jak połozymy dziewczyny spac to od razu idzie pracowac i siedzi do 2-3. nie ma goscia a mógłby sie jej poswiecic te chwile, 5 tyg co jest tylko z nia. ale nie. rozumiem ze szofowi obiecał tamto, ale hałtury mogłby robic od 3.12, a nie teraz. az tacy biedni nie jestesmy 😞

Ewcia sorry bardzo ale co ma robić jak mała śpi? Bawić się z nią? Czy jak? Bo nie czaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my dzis caly dzien latamy 🙂
zmieilam malemu przychodnie zobaczymy moze w koncu trafimy na jakiegos madrego lekarza.
Ksawerian ma dzis bzika wlasnie zdjal wieczko z pudelka na zabawki przysuna do fotela i stoi na nim pokazujac mi jezyk 🙂 nauczyl sie robic papa 🙂
Biedyny Alanek buziaki dla niego:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Całuski dla Alanka, kuruj sie i zdrowiej szybko!!!!! :*
O tej oslonie czytalam na opakowaniu ale oczywiscie zapomnialam ;] A jaka oslone zwykle dajecie? Zaczne mu czesciej podawac 🙂
Lady podziwiam, ja nie wiem czy bym taki kasting umiala zrobic, miekka pała ze mnie.
Zalegle naj dla Iguni :*
W pracy spoko ale kupa roboty no i musze nadgonic coby cele na premie wyrobić ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz po lekarzu, dał mi skierowanie na morfologię, alat, kreatyninę, cholesterol, TSH, cukier i GB. Zaraz będe czytac w necie bo część nie wiem na co 😜 Cukier przed chwilą mierzyłam, mam w normie, jeszcze z rańca jutro zmierzę na czczo. W piatek idę się kłuć 🤨

Ja daję też dicoflor, po bio gai Zuza miała uczulenie, ale to przez skazę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...