Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izu niby kurtke narciarską zamowiłam ale rozmiar jak spadochron i ogolnie jakies szajsowate rzeczy od sprzedawcy o nazwie goodlookin 🙃
dzieci spią od 18:30, oboje usneli wtuleni w siebie na kocu 🙂
u nas znajomi byli dopiero pojechali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ej Hania dzisiaj u nas nocuje. I wyobrażacie sobie, że ona nie śpi jeszcze? Siedzi na tablecie i gra. Normalnie chodzi spać o 22/23 koszmar.
Jak można dziecku pozwalać na takie rzeczy?
Po wieczorynce i kolacji powinno już być w łóżku.
No rozumiem, że w weekend może sobie posiedzieć dłużej, ale nie do przesady.


hahaha....
Nikos tez jeszcze wlaczy z lego
jeszcze troche i idzie spac

Izunia ale Hania skonczy 21 listopada 3 latka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asta na narty sie wybierasz?

ciekawe co z tego wyjdzie

Noc taka sobie
mały przez nos kaszle
pojawił sie problem z oddychaniem i chyba dlatego
2 dni było spokoju,a teraz znowu ma zatkany 🙃 🙃 😠
ja tylko o uszka sie boje

polozylam go spac,bo marudzil
ciekawe czy zasnie

mam w planie isc do Kosciola
zalezy jaki Alan bedzie


KAsia ,no to ładnie ją rodzice nauczyli
przecież ja chcodze wczesniej spac niz ta mała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra, a hasło i login na allegro masz takie same jak na mamusiach?

Ula ma ma od wczoraj podniesioną temperaturę i marudzi jak ja pier.... Spałam w nocy 4 godziny... Zęby idą chyba, bo się zalewa śliną tak, że jak idzie, to znaczy za sobą drogę. Z dolnymi jedynkami nie było żadnego problemu, a teraz taka ostra jazda. Jak jutro też jej się temperatura będzie utrzymywać to idę do lekarza.

Nie mam siły dzisiaj więcej pisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje małe dzisiaj ma już normalną temperaturę. To aż dziwne, że ona nie marudzi przy tych zębach i ładnie śpi w nocy. Jezu jakie to jest cierpliwe dziecko. Za to dostała dziś piętkę od chleba i pierwszy raz z przyjemnością ją obrobiła 😉 Sporo z tego zjadła. Ale jak sobie szorowała te dziąsła i jak nimi rwała ten chleb 🙂
Jutro o 10 zaczynam okres próbny niani 😉 Strasznie się ucieszyła jak do niej zadzwoniłam.
Acha ta maść od lekarza to shit nad shitami. Dupka się bardziej czerwona zrobiła. Posmarowałam Tormentiolem raz i już jest dużo bledsza. A maść wylądowała w śmieciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia bo tak jest jak rodzice sie nie potrafia zmobilizowac do pewnych czynnosci
jakby miała w nawyku bajka-kolacja-mycie-łóżko toby koło 20 juz spala. Grunt to se nie dac wejsc na głowe, poczytac dziecku, wyciszyc i ma spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izu nie wiem co to bedzie bo mam na mailu tez automatyczne wiadomosci od siódemki ze towar jedzie, ceny masakryczne podaja
a moze to sciema taka jak z tym komunikatem u ewci
nie spinam sie na razie heh 🙂
leliva wspolczuje, moja dzis spala 11 godzin i teraz tez spi
gorne kiełki bardziej daja sie we znaki,u nas wylazly wiec jest spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema. Noc przeklęta. Mala sie budzila, Hanka caly czas na mnie włazila, krecila sie aaaaa masakra. Tez spalam moze ze 4 godziny. Astra wlasnie to jest blad popelniony przez mame Hani, jest weekend to niech posiedzi 😮 no kurwa!
Hania jest ogolnie dzieckiem rozbitym bo rodzice nie sa ze soba. U babci (mama Michala) chodzi spac o 21, u ojca podejrzewam ze tez wczesnie a u mamy wtedy kiedy jej sie chce, u niej nie ma systematycznosci. I caly czas tylko bajki i tablet. Katastrofa. Juz Michalowi wczoraj mowilam ze od malego dziecku trzeba staly rytm wprowadzac. Musze tego dopilnowac. Kolacja-wieczorynka-kapanie i spac. I grunt to nie dac sobie wejsc na glowe. Przy sniadaniu cyrki odstawiala. W tle leciala bajka, a ona zamiast jesc ogladala telewizor, wylaczylam i sie zaczela jazda. Jak jej kazalam wstac i odejsc od stolu to sie uspokoila. Ale jest koszmarnie niegrzeczna. Koniecznie trzeba sie wziac za nia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
ja wczoraj poł winska wywaliłam
:P

poza tym jest słonko i pieknie
i mam zamiar zrobic MAjce jesienne foty 🙂

kasia, ja nie kumam bazy jak tak moze byc
ja MAjce tez nie kazę isć spać zaraz po kapieli, ale zazwyczaj tak jest
ale jak sie wykąpie to od razu idziemy do pokoju i tam czytamy bajke i zostawiam ją potem,
i nie ma wychodzenia z pokoju
dzisiaj np. weszlam a ona miała całe łózkow zabawkach, mówiła że z nimi spała 🙂

drugi raz zlaminowałam sobie włosy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dzieciaki chyba wlasnie w wieku około 3 lat mają taką banię na późne chodzenie spać
ale nie można im na to pozwalać
u nas też zawsze było bajka-kolacja-kąpiel i do łózka, czytanie bajek, a potem tylko lampeczka w kontakcie i ma być w łóżku. I usypiał.

Chłopaki na zakupach
bo mamy dziś banię na słodkie
potem spacer

chujowo się czuję
boli brzuch po prawej stronie, boli w krzyżu normalnie jakbym rodziła i miała bóle krzyżowe
i ogólnie jakaś rozbita jestem
bu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo laski, noc do dupy...
mała budziła sie jak zwykle, ale wczoraj wyszedł zabek drugi i mzoe bedzie lepiej, tyle ze teraz bedzie wychodził wiec bedzie bolał pewnie tez, a potem beda kolejne, wiec chyba sie nie wyspie, do 3 lat, poki nie wyjda wsyztskie, hehe
u nas mała w dzien jest słodka, bawi sie, nie płacze, troche z jedzeniem teraz gorzej jest, a w nocy jak pojdzie ok 20-21 to spi do 1 a potem non stop pobudki.
a zuzia chodziła pozniej spac, ale sie skonczyło. bo ona jak była w domku, miała ta drzemke w ciagu dnia ile chciała, nawet 3h sie zdarzało, wiec potem jej sie o 19-20 nie chciało spac. i stad moze teraz te zmeczenie i problemy z nia, ale było mineło, czasunie wróce, moze nie powinnismy jej dawac spac ile chciała wtedy w dzien tylko 2h i tyle.
nio ale...

u nas wczoraj od rana, sprzatanie, gotowania, gyrosa robilismy bo mieli przyjsc sasiedzi opic póki w piwnicy, pozyczył nam sasiad wiertarke.
przyszli ok 18, i tak wychdozili wychodzili a my ich zatrzymywalismy. dziewczyny poszły spac a my przysiedzielismy do polnocy. a dzis spałam do 11. ale fajnie było, oni popiwkowali, ja jedno shandy wuypiłam ledwo. oni maja dzieci 18 i 16 lat, wiec posłuchalismy o innych problemach, hehe
poszlismy spac to było ok 1, i mała sie obudziła,w iec ja cała noc jak lunatyk byłam...

miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sobie teraz pomyślałam to nie miałam ani jednej nieprzespanej nocy z dzidkiem. Bywałam jak zombie, bo się zasiedziałam nad książką, a ona potem wcześnie wstała, ale nie było jeszcze tak, żeby całą noc się budziła, płakała, marudziła. Naprawdę jest to Aniołek wcielony 🙂
Łukasz pojechał do rodziców po kołduny litewskie. Dziś miał być u nich obiad, ale wolę z Werką jeszcze nigdzie nie jeździć, więc obiad przyjedzie do nas 🙂 Mniam, mniam już mi ślina cieknie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień temp około 37 stopni pomimo, że dawałam jej pedicetamol 😞 Cały czas trzeba ją czymś zajmować, a i to niekiedy nie pomaga, żeby nie marudziła. Żal mi bidulki strasznie 😞 Kupiłam dentinox, ale nie dała sobie dziąsełek posmarować, ani zębów umyć, musi ją bardzo boleć 😞 Niech jej już te zęby wyjdą, bo mnie serce boli, że nie mogę jej ulżyć...
Już się zastanawiałam, czy to na pewno przez zęby, ale na nic innego nie wskazuje.

Od jutra nie jem słodyczy!!! Bo wpierniczam tego w pracy na kilogramy, koniec!!!

Astra olała moje pytanie, albo nie zauważyła - zastanawiałam się, czy masz takie samo hasło i login do allegro jak na mamusiach, bo skoro dwóm z nas przydarzyło się to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leliva napisał(a):

Astra olała moje pytanie, albo nie zauważyła - zastanawiałam się, czy masz takie samo hasło i login do allegro jak na mamusiach, bo skoro dwóm z nas przydarzyło się to samo...

no żartujesz???
nie zauważyłam pytania widocznie, bo na szybko z tel wpadłam
kurde, no pewnie odp na pytanie już znasz 🤨
a ja już miałam dziecko własne albo szwagra podejrzewać bo czasem i on z mojego konta zakupy robi
hmmmmm...


Wika tez se nie dała posmarowac jak jej górne zęby szły
lelivka kup jej ibum albo nurofen, bo ten pedicetamol to nie za bardzo skuteczny jest, zresztą pewnie nie na każde dziecko tak samo działa, u nas sie nie sprawdził, ja tam stawiam na ibuprofen a nie paracetamol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć klachy 🙂
Nareszcie w domu. Byliśmy na weekend u rodziców K. Spoks.
Jestem zła bo jutro znowu do pracy a Jasiolek już do żłobka 😞 Nie wiem jak to będzie. Ostatnio zrobiłam rozeznanie i pojechałam autem do pracy to sie pół godziny spóźniłam bo miejsca nigdzie nie było 😞 Ch mnie strzela.
Jaśkowi coś odwala od kiedy pracuję i spać jak na złośc chodzi 22-24 no i czemu????? A wcale nie spi w ciągu dnia więcej.
Oko dziś było mega zaropiałe z rana, ręce mi juz opadają.

Całuję wszystkie bobaski :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano
bidulki nasze
ja zaraz swojej wcisnę flaszkę na śpiku i mam nadzieję,ze do jakiejś 7:00 pośpi 🙂 o siedemnastej jadła... 🤨 niby już ok, już tak te ząbki jej nie męczą, ale wole dmuchac na zimne hehe

idę do mężusia bo sie zmuliłam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...