Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Haj 😜

Lady gratki 🙂 Ja z montowaniem filmików niewiele mam wspólnego 😜 Wole foty 😜
Co do parówek - u mnie problemu nie ma hahaha, nie jem mięsa ;D A nawet jak chwile żarłam drób to nie były to parówy 🙂 Obleśniactwo.
Też bym zrobiła młodemu zupę. Może w weekend cos wymodze 🙂
Ja mam dosc wszelkich lekow i syropow!!! Aktualnie lecze pimpusia inhalacjami z soli fizjologicznej, wczesniej dostal tylko ibufen przeciwzapalny.
Miały byc fotki z mikołajek a nie ma 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
obdarzona w mieście nie ma w sklepach ze zdrową żywnością eko warzyw. Ja zamawiam przez net, bo znalazłam takiego kuriera warzywnego co to zbiera zamówienia, a potem z gospodarstw zwozi te rzeczy. Gdybym miała kogoś tak jak ty nie musiałabym tego robić. Na wsi czy w małych miastach łatwiej o takie produkty od sąsiada, babć, itd.
Nuna się obudziła spadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam full zaopatrzenie eko żywnościowe na przykład huehuehue 🙂

dziewczyny, teściowa była, teraz możemy powiedzieć,że jesteśmy u siebie 😁
już po wszystkim.
Ale nie pytajcie co dalej z wyrwanymi oknami i zniszczonymi wnętrzami, bo o tym jak myślę to muszę coś zażyć zeby się nie rozpłakać 🙃
na wiosnę będziemy myśleć co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Juz kiedys o tym slyszalam 🙂

Carmen a kiedy pokazesz nam to co chcialas pokazac? 😁

No własnie. NIE MOGĘ!!!
Nie mogę wkleić tu zdjęć, już nie jestem nowym userem,a fot po prostu nie widać jak wkleję 🙃 nie mogę też se wgrać awatarku. Jaaaa...
Znalazłam foty Bartka i Wiki, obydwoje na tych zdjęciach mają po 7 miesięcy i 16 dni, jednakowe prawie miny i wyglądają jak klony, aż nie do uwierzenia 😁 jak się to kiedyś naprawi to Wam pokażę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/obraz012rc.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2575/obraz012rc.jpg[/IMG][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/img0175dm.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7218/img0175dm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja uważam, że się różnią. Wiki ma głębiej osadzone oczy, lekko skośne. Jest bardziej do mamy podobna 🙂
Zupka wyszła jak się paczy 😉 Pychotka. Smakuje w sumie jak taka jarzynowa z Bobovity. Konsystencja takiej papki z większymi kawałkami gdzieniegdzie mi wyszła. Teraz wcinamy bułę 🙂 I jest amamam 🙂
Tak pisał ktoś, że go nie stać na warzywa eko, ale jak się samemu porobi takie zupki to wychodzi duuuuuuużo taniej jak słoiczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz cooo...ogólnie fota Bartka jest bardziej z bliska zrobiona. I on miał od początku te paczałki taaaaakie wielkie 😁 ale znalazłam tą fotę i masakra, nie pamiętam już go jak był takim maluchem... 😞 Na tych fotach są bardzo podobni do siebie, a teraz jak na nich patrzę to niby jakieś cechy mają wspólne, ale różnią się bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hihi , trochę się różnią, ale są podobni w ciul 😁
i bardzo bardzo ładni, rzecz jasna 😎

Ja jak jestem w Katowicach albo gdzzieś w chorzowie czy gdzieś widzę pełno takich sklepików, ja nie wiem czy w nich są warzywa czy co, nie wiem. Tak tylko mówię:p
Ale moja kumpela ze szkoły Foto to ona, a w sumie jej facet, przez co też ona i ich synek są tak eko ,że o matko. Mieszkają w Chorzowie, pieczywo kupują tam, mięso w Katowicach, inne mięso w Zabrzu, warzywa w Katowicach, kawę z palarni (mmm pychotka) , nie solą, nie pieprzą, nie cukrzą. Fajnie, podoba mi się to w sumie ale jak jadłam u nich obiad, nie posolony ryż+ indyk suchy, nie wiem czym przyprawiony , z małą kroplą tłuszczu to wiecie..nie mój styl. Mięsa podzióbalam coś, ryż zjadłam jakoś. Jeszcze oni do mnie z tekstem 'kurwa, przesolone mięso jak cholera' a ja se myślę, boże..gdzie ta sól. Ryż bez soli ale jakoś zmogłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Indyk niestety z Almy, ale całkiem udany. Alma nie jest hipermarketem tylko delikatesami to mają sporo dobrych produktów.
A zrobiłam tak. Najpierw w weekend ugotowałam pierś z indyka, poporcjowałam i pomroziłam. Dziś w garnku do gotowania na parze ugotowałam marchewkę, pietruszkę, brokuła parę różyczek, ziemniaka małego (bo młode nie lubi za dużo ziemniaka). Ugotowałam do miękkości warzyw poczynając od marchewki, bo najdłużej się gotuje, potem dodałam ziemniaka i pietruszkę i na ostatnie 15 minut brokuła i rozmrożone pokrojone mięsko. To zalałam wodą ugotowaną tak trochę nie za dużo. Zmiksowałam na papkę nie przykładając się do tego i kawałki, które nie stały się miazgą rozdziabałam na mniejsze. Nie dałam żadnych przypraw, tylko mięso było wcześniej gotowane w osolonej wodzie z liściem laurowym, zielem angielskim i włoszczyzną suszoną. Tyle, że wywar zużyłam do zupy dla mnie i Łukasza 😉
Zobaczymy jak będzie żarło małe, bo jak dałam jej łyżeczki dwie to smakowało. Szkoda, że jutro niania będzie dawać cały ten obiad, a nie ja 😞
Idziemy się kąpać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chce zobaczyc foty 😠
prosze mnie zaakceptowac


w lidlu sa eko warzywa
tylko kurwa co chce kupic marchew to brak 😠
ja miesko mam swoje

jak sa to mamy eko w domu
jak nie to normalne 🙂

teraz mysle co bym tu jeszcze mogla dac Alankowi na drugie sniadanko
mysle o mleku sojowym
musze naszego alergologa pomeczyc i jedzonko dla niego
co poleca

dzisiaj wcinal z mamusia obiad
ale sie zajadal
gotuje bez soli i pieprzu
jedynie ziola dodaje
mi tak smakuje(chyab jestem bez wyjscia 😜)
Niko tez sie zajada takim jedzonkiem
juz widze mine meza na pierwszym obiedzie
hahaha....trudno dzieci wazniejsze

Sztunia ja tez chce nowe firany 😞
szukam i szukam

Jasiolku jak zdrowie?

Lady ,a te warzywa to tylko na Waszym terenie sa
czy po calej Polsce maja filie?
musze poszukac cos takiego
bo tyle co czlowiek zje warzyw to mozna sobie czasami pozwolic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...