Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Póki co nie pociąga, szykuje się na święta :P:P:P Hahaha, nie no oby nie :P
Ja w tym roku choiny nie stawiam 🙂 Będą same lampki gdzieś na czymś 🙃



ja mam kule z hmm..ratan,patyki drewiane...(..wie z czego to jest) i do srodka dalam lampki
u Ciebie na komodzie fajnie bedzie pasowac takie cos 😜

to trzymam kciuki za Jaska
tyle prezentów bedzie to musi byc zdrow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój też śpi od 19:30, uffff. Bo ubieranie go po kąpieli to dla mnie gehenna:/ Normalnie jak opętany, sama bym go nie ubrała 🙃 taki niedobry był dzisiaj, że modliłam się o cierpliwość. Ale to kolejna faza na ból dziąseł, kurwa niech wyjdą i będzie św. spokój.

Jutro teście przyjeżdżają 🤪 niby fajnie ale tak naprawdę nie:P Ale jutro sam Mateusz do nich z Fifim pojedzie bo ja o 17 ruszam na spotkanie z kumplem i przyjaciółką, spotkanie w starym sk ładzie jak za szczenięcych lat 🙂 ojjj...obym się nie najebała jak zawsze z nimi, chyba mi już nie wypada.

Za niedługo mój serial- na dobre i na złe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
MAryska Ty swinko....
Ty matka te plyny na ziemi 😠 😜

u mnie sa w szafce,ale jeszcze troche i wszytsko laduje w pralni na regale 🙃
Niko to ial gdzies butelki itp.
ale Alan moze byc inny

Mania ile wlosow na glowie

Izu to Mania ma tak jak Niko, ma gdzieś butelki, koło zlewu stoją moje lakiery do paznokci i latają po całej łazience 🙂 ona je uwielbia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, dotarłam do pracy. parkimng pod blokiem super odsniezyli, ale pod praca, tzn blokiem koło pracy jest masakra. mzoe jakos uda mi sie potem wyjechac 😞
poza tym nawet wyspana jestem. mojej cos ewidentnie dolega, zęby pewnie bolą. darła sie na wieczór okropnie, zjesc kaszy nie chciała. dałam jej Ibum i potem było ok. i w nocy w miare spała.
cały dzien była super pogodna, niania mówiła ze pzreszła siebie wczoraj, ze taka była gaduła, i puszczała sie non stop i próbowała stawiac pierwsze kroczki. ciekawe czy zrobi nam niespodzianke na swieta.
my zaraz mamy "wigilie" w pracy. pisze w cudzysłowiu, bo to mandarynki, orzechy i sztuczne zyczenia, które mus wszytskim składac 😞 najchetniej by człowiek wziął wolne 😞

do potem, miłegoi dnia babeczki 🙂

PS> Mania słodziak 🙂
ja staram sie swoja izolowac troche w łazience. choc ona sie tam ciagle pcha i na Zuzi podstawke włazi i wywala ubrania do prania. ale do kibelka jeszcze nie doszła, na szczescie, on na samym koncu, wiec po drodze ja zawsze cos zainteresuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas od 11 wigilia 😁 Wczoraj mieliśmy awarię i wróciłam później z pracy, bo padł prąd w garażu i się drzwi nie dało zamknąć 😠 A z nowości to znalazłam kurwa klucze. Już są wymienione zamki arrrggghhhh. Były pod podszewką torby, która bynajmniej nie ma dziury tylko jakąś durną kieszeń prowadzącą pod podszewkę 😠 Noż kurwa. Jeden zamek prawie 100 kosztował 😠 😠 😠
A ja mam ordżinalną torbę LV ten klasyczny kuferek speedy. Z czasów gdy mieszkałam jeszcze z rodzicami, awansowałam na kierownika i nie miałam co z kasą robić 🙃 Kiedyś mi się marzyła oryginalna Hermes Birkin, ale teraz mi przeszło. Nasza szefowa z Bułgarii ma i jeszcze taka menadżerka z Węgier. Napatrzyłam się na te ich torby jak byłam w Niemczech i uznałam, że nie ma szału. A kiedyś trzeba było być zapisanym na listę oczekujących by je dostać. U nas w Polsce większość nosi podróby, wyjdziesz z oryginałem i uznają, że jesteś tandeciara, która nosi podróby 😉
Noc cudna. Małe wstało po 6, więc zbudził mnie nareszcie budzik. Nie Wera, nie kocura 😁

Ej a ja trzymam lakiery do paznokci w lodówce :P I są długo dobre do użytku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...