Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Carmen, buziak i mega oklask za wizualizację wybierania sie z dwójka dzieci. u mnie prawe tak samo to wygląda, tylko ja sie pzrez moja alergie nie maluje ale tez miedzy włozeniem jednej nogi do spodnicy i potem drugiej załatwiam cos jeszcze.
moje własnie oprócz tego ze ciezko sie spakowac to potem w drodze się dra. nienawidza fotelików, mzoe nie tyle fotelików co byc długo przypietym. zuzia fotelik swój uwielbia, ale jedzie nie dłuzej niz 10min do sklepu, potem jzu wszedzie jest za długo 😞 i Iga teraz własnie sie darła, a jak sie uspała po 1h to zaraz sie zuzia obudziła, i zaczeła jeczec, ile jeszcze minut, i ze nie utrzyma i ze brzuch boli i kolanko boli i reka boli, wszytsko boli, i jęczy do czasu az nie wysiadzie z samochodu. wiec u nas pakowanie to jest tylko połowa sukcesu 😞 jak se przypomne... brrr
a najkrótsza droga do rodzinki to 60km, a do moich rodziców 120km. i przez pierwsze 30km nie idzie sie nawet na chwilke zatrzymac, bo jest ekspresówka w budowie... masakra...
jestem mega zmeczona tymi swietami, i dzis doła jakiegos mam, wszytsko mi zwisa i jakos mi tak byle jak, juz od rana, nic sie nie chce i w ogole czuje sie mega beznadziejnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas w miare ok wychodzi pakowanie i wyjazdy
musze to sama ogarnac i chyba dlatego jestem nauczona do tego 🙃

zakupy udane
Alan ma 3 pary nowych butów 😲
ale sie ciesze,bo 2 pary z Elefanten i jedna Nike
i za wszystkie zabulilam 118 zl 😜
w deichmanie jest promocja(niby)jedne elefanten mialam za free
bo byly trzebia para w promocji i najtansze


sobie kupialm 3 sweterki to za czesc kasy od mojej mamy na swieta
chcialam kurtke,ale wszystko w sklepach wykupione

spadam pranie rozwisiec
z kosza si ewysypuje

alan mowi koko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i pierwszy raz za nami....
Mania spadła z łóżka 😞 jezu co za uczucie. Straszne, mam nadzieję że nic jej się nie stało. Nie ma nigdzie guza ani nic. Spadła na rączki i kolanka 😞 jezu jezu jezu już nigdy jej nie zostawię na łóżku śpiącej 😞 takiego huku to nie słyszałam 😞
Nie mogę się uspokoić do tej pory. Teraz popłakuje troszkę, jest z Michałem bo ja u ginekologa w kolejce czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza a czym się ta kasza różni od innych? ja jej nie widziałam nigdzie
a kurde moja kaszek wcale nie toleruje, Bartek zre jej bananową, która kupiłam do entego podejścia 🙃
mąż pojechał po piwo i czekamy na gości 😉 ja mówię na niego angol a to irlandczyk i dopiero się kapnęliśmy ze trzeba by kupic piwo, jak wspomniałam,ze go zamierzam uraczyć orzechową soplicą haha bidok od któregoś sylwestra nie tknie polskiej wódki. Pamiętamy dobrze, jak się darł do telefonu w Nowy Rok, kiedy mu tłumaczyliśmy by się leczył tym, czym się struł i zapraszaliśmy do siebie, a on podobno na samo wspomnienie się porzygal i powiedział,ze przyjdzie, ale to jego "you're gonna kill me" kiedy przylazł jak zwłoki, do dziś pamiętamy 🙃 🙃 🙃 wypił wtedy kieliszek i byl gorzej pijany niż dzień wcześniej 🙃 widać,że nie Polak 😁

Ubrałam Wiki nową pościel od Mikołaja 🙂 jeszcze tylko zmienię prześcieradlo, będzie spała jak księżniczka dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba Jaszminka dla Ksawcia ta kaszke dawała, pamietam jak ją odkryła, pisała nam. to chyba jakas dla "skazańcow" dobra

ja mam doła ciag dalszy... zmeczona jestem na maksa i wsyztsko mnie wkurza...

Dobrze ze Mani nic sie nie stało
a Ciebie Izu nieźle synus urządził...

mam kilka zaległych odcinków Julki, wiec chyba z mezem ustale ze dla odstresowania udam sie do sypialni na oglądanie....

Iga zesrała sie po pachy i juz wykąpana, zuzia siedzi i sie pluska, mzoe pojda wczesniej spac...

A z niania wsyztsko ok, zuzia bardzo zadowolona, ma na głowie dobieranca dookoła głowy i wybawiona... szczesliwa. zeby mi sie tylko nie zbuntowała z pzredszkolem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cóż u mnie w samochodzie najgłośniej drze się kot i to całą drogę bezustannie, nie robiąc sobie nawet chwili przerwy 😜 Gdy jechaliśmy po teściową to ona się zapytała jak Łukasz do niej zadzwonił by już schodziła: czemu dziecko tak strasznie płacze 🙃 A to Lola daje czadu i ryczy jak dziecko 🙃 Nie podróżujemy z nią tak dużo na co dzień, ale na wigilię musieliśmy ją wziąć. To nasz pełnoprawny członek rodziny 🙂
Mój mąż UWAGA, UWAGA poszedł na piwo 🙃 A raczej pojechał samochodem i piwa pić nie będzie jeśli nie namówi kumpla by przyjechali do nas na osiedle do takiej knajpki 🙃 Jego dobry kumpel, z którym się znają od dziecka przyjechał z Anglii i właśnie ostatni raz widzieli się rok temu też jakoś po świętach. Mam wieczór wolny. Wercik już śpi, bo dziś spała tylko raz, ale za to hardcorowo długo, bo 2,5 godziny cięgiem. Niemniej jednak obudziła się o 13:30 to od 17 już strasznie marudziła. Tatuś wrócił wcześniej z pracy, o 18 zrobiliśmy kąpiel i od wpół do już śpiunia 🙂
A ja mam w planie obejrzeć Gossip Girl. Mam 7 odcinków do nadrobienia. Pewnie dam radę maks 2 obejrzeć i mi się spać zachce. Zresztą Łukasz wróci koło 23.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak więc mój ginekolog tak się podniecał moją jak to stwierdził "dziurką" 🙂 że masakra, aż się rumieniłam 🙂 powiedział, że w ogóle nie widać żebym rodziła i że mam "dziurkę" jak dziewica 😮 😁
Nie mógł się nadziwić jak perfekcyjnie mnie pozszywali 🙂
A tak poza tym to stwierdził, że być może mam zapalenie pęcherza, stąd ten potworny ból
😞 jak nie pomoże furagin(nie wiem czy go mogę brać w ogóle jak karmię cycem) to będzie to oznaczało, że mój kręgosłup jest wrakiem i to on mi dokucza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/kaszka-bobovita-minima-bezglutenowa-350g-i2900654050.html

to jest ta kaszka

w smaku ok
mi smakowala
Alankowi tez

kurwa skusilam sie na zajebiste cukierki z Belgii
niebo w gebie
kleja si edo mordy jak...ale pycha
oblane biala czekolada
i co Alan juz dzisiaj zmiany ma mocniej czerwone 😠
zjadlam ich moze 5 przez cale swieta
to byl moj jedyny rarytas 😜

Sztunia ta promocja to chyba dotyczy calego asortymentu przecenionego
tylko u nas to tylko Alan bez butów by
maz w sumie tez,ale on szuka chyba zlotych butow 🙃

ide grac w Wii
zakwasy sa na calego ,ale fajnie

aaa.....waga pokazuje juz 75 kg
jaram si ejak dziecko na nowa zabawke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia nie tęsknisz za karmieniem cycem?


wiesz co tęsknie, ale za takim małym dzidkiem przy cycku a takim dużym jak teraz Polka to nie wogóle
aaaaa no i teskni mi sie za rozmarem cycków, bo teraz to mam kurwa wklesłe 😞
dzisiaj powiedziałam do mojej chrzesnicy ze bym chciała jeszcze raz być w ciąży, rodzić i wogóle... nno ale raczej na to sie nie skusze, musze zaczac zyc, a nie tylko bawić bachorzęta 🙂

aaaaa dzisiaj pojawił się w naszym zyciu temat wakacje
na ten moemnet lecimy gdzies samolotem chyba z siory rodzinką 🙂
jeju aż mi się chce tego słońca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jeju kjak ciemno na dworze
masakra
my na wakacje na bank gdzies gdzie jest ciepło, co równoznaczne jest z opuszczeniem naszego kraju
wiec chyba samolotem najszybciej, tylko że trzeba bedzie spakować się w kilka walizek a nie w cały samochód. No ale to są jeszcze plany, mnie nadal ciągnie na Chorwacje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
nie no kurde ewcia ja juz na wakacjach sie nie bzykam :P


hihi to pojedziesz na wakacje sie zrelaksowac i nie bedzie unga bunga?? hehe
choc w sumie Tyw domku jestes wiec dla Ciebie wakacje to nei tak ze mozna od pracy odpoczac. tylko miejsce inne i plaza słoneczko. bo u nas to by było unga bunga bo tak jak do pracy, Zuza do pzredszkola to ze zmeczenia człowiek pada wieczorem. choc kolejny raz postanawiam poprawe. mzoe dzis jak goscie pojada, zeby dobrze rok zakonczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja muszę dzisiaj unga bunga zrobić ostatnie spokojne, bo w czwartek zerwałam plaster i jutro nadciągnie ciota i nowy cykl. Hmm chyba jeszcze będzie bezpiecznie, jak sądzicie? Tuż przed ciotą powinno tak być i jeszcze plastry działają do następnego czwartku, bo wtedy gdybym kontynuowała zakładałabym kolejny plaster.
W ogóle wstyd się przyznać, ale ja nigdy nie stosowałam innych metod antykoncepcji poza hormonami. Muszę zacząć prowadzić kalendarzyk i się dokładnie dowiedzieć jakich dni się strzec 😉 No bo będzie z tego Borys 😁
Małe śpi, ja wybrałam kolejne zdjęcia do wydruku. Zaraz przyjedzie mój tata i mykamy na spacer, bo wciąż słońce w pełni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...