Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja stosowałam kalendarzyk, ale nie jako antykoncepcji, ale tak zeby siebie poznac. i z kalendarzykiem planowalismy dzidzie i sie wstrzelilismy za pierwszym razem, tak jak chceilismy i w ogole.
ale ja zanim zaszłam w ciaze z zuzia to obserowałam sie pzrez 2 lata prawie.
teraz chocbym chciała nie da rady, bo to tzreba np przy mierzeniu temperatury przynajmniej 5h spac ciurkiem, bez budzenia, zeby było wiarygodne, wiec odpada.
nio i po zuzi miałam cykle raz 20 dni, raz 40dni, wiec masakra zanim sie ustabilizowało. ale teraz ciote dostałam wiec zobaczymy jak bedzie po idze, choc z okresem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie przy tym moim pierwszym skurwysynie, ciocie pieprzonej tylko gumki, przy drugim już plastry, z Michasiem plastry, później nic i Mania wyjszła, a teraz przy karmieniu cerazette 🙂
Mania w żłobie bardzo grzeczna 😮 😁 w szoku jestem 🙂 teraz chrapie w aucie. Nie wyciągam jej bo się zbudzi 🙂
A Obdarzona kazała Wam przekazać spóźnione życzenia świąteczne, napisała do mnie wczoraj wieczorem w drodze do Niemiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daenerys napisał(a):
No ja na pewno nie będę stosować tylko kalendarzyka, bo w ten sposób powstałby i Borys i pewno jeszcze kilkoro innych dzieci 🙃 Będzie bzykanie w teoretycznie bezpiecznym czasie z gumkami oczywiście.

tylko to tak już jest podstępnie,że w płodne najwięcej się chce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
sztunia napisał(a):
nie no kurde ewcia ja juz na wakacjach sie nie bzykam :P


hihi to pojedziesz na wakacje sie zrelaksowac i nie bedzie unga bunga?? hehe
choc w sumie Tyw domku jestes wiec dla Ciebie wakacje to nei tak ze mozna od pracy odpoczac. tylko miejsce inne i plaza słoneczko. bo u nas to by było unga bunga bo tak jak do pracy, Zuza do pzredszkola to ze zmeczenia człowiek pada wieczorem. choc kolejny raz postanawiam poprawe. mzoe dzis jak goscie pojada, zeby dobrze rok zakonczyc 🙂


uwierz mi ewcia ja jak chodziłam do pracy byłam czasem bardziej wypoczęta niż jak siedzę w domu, czasem jak sobie strzele jakąś misje to jestem wykończona :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant to rób testa
ja siębzykałam zawsze na tabletach, potem jak wiedizelismy że slub ustalony to na brzuch, a potem do srodka i wyskoczyła MAjka, potem cerazete , potem POla teraz musze sie zebrac, kase ustukac i zapodac tą wkładke, tylko sie boje tego usypianina 🙂

byłam w centrum handlowym ło kurwa dzikie tłumy
kupiłam POli buty z elephanten, ale norlmalnie u nas wszytsko przebrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Carmen a z czym Ty dajesz Wiki naleśniki? 🙂
U mnie histeria nie z tej ziemi 🙂 jem grześka bez czekolady, a ten szkodnik mały przyszedł do mnie i dzioba otwiera, ja do buzi aona w ryk 🙂 hahaha dałam jej teoszkę to zachwyca się i mlaska do tej pory 🙂

Moja też tak robi jak widzi że coś jem, zawsze chociaż kawałek, a do dzioba trzeba włożyć, bo tam mlaska i cmoka,że idzie się zlać 😁
Kasia, moja babcia zrobiła dżemik z własnych malin, bez cukru i konserwantów, mam jeszcze 8 słoiczkow i z tym jej dałam naleśnika. Już dwa razy jadła i jest ok.

Ja tam sobie nie dam żadnej wkładki zamontować, mało się bzykamy, zawsze z gumą i raczej uwaznie. Jak widzę i czuję,że mam płodne to daję se spokój na wszelki wypadek 😉

Mulant 🙂 ale to dobrze, jeśli jesteś w ciąży, przecież my tu czekamy na Hanię 😎 zrób teściora!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant ty jak dojebiesz do pieca to wyje hahahha
nie ja po tabletach jestem nie teges
a na gumkach nie lubie
a nie wyobrażam niczym się zabezpieczać, bo jak zarmen powiedziałaś my juz mamy dwójkę dzieci

moja mama sobie chwali tą wkładkę
no i najważniejsze jest prawie 100% szansy że okresu mieć nie będe :P
wieć jestem na taaaaaaaakkkkk
tymbardziej że moje cykle sa mega pojebane i żadne akcje kalenarzykowe nie wchodzą w gre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czekamy na chrzestna Alanka
Niko na urodzinach,ale mam go odebrac jak tylko goscie przyjada 😲
wogole powiedzial,ze ostaje w domu
ciocia z wujkiem przyjada(wujek ulubiony,bo sie bawi z Niko jak tylko chce)i musi byc w domu

mlody siedzi obok i gada koko do zabawki
a tam same slonie,zyrafy,malpy............gdzie koko?

łobuz jeden

goscie juz sa
papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka laluny 🙂 Mie pożegnałam się z wami, nie miałam czasu Pojechałam do Niemiec na święta ( ostatni wyjazd w moim życiu na wigilię 😎 ) nie ma to jak w domu 🙂 Filipowi coś się poprzestawiało w głowie, zachowywał się podczas powrotniej jazdy jak tarzan z buszu. W domu jak zajechaliśmy na 12 wieczorem oczywiście nie chciał spać ani jeść. Darł się, wył i rzucał do 3. W życiu nie miałam takiej akcji z nim. Na początku myślałam że coś go boli, ale potem z Mateuszem kapnęliśmy się że on ma taki kaprys i nie chce spać, darł papę równo. Już snułam wizję opętania 🥴

Ja zaś sama w domu z Mateuszem, rodzice w górach. Zostawili taki syf,że dopiero teraz skończyłam sprzątać.
Podłoga taka brudna,że chyba z 3 godziny odkurzałam 😠
zaraz was podczytam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Hej my po swietach ok. Ksawery jest chory ja tez mam go do poniedzialku inchalowac jak nie minie to wtedy leki. A co myslicie o zastrzyku antykonpepcyjnym?? Ostatnio troche o tym czytalam i sie zastanawiam czy warto


po nim mozesz miec objawy jak przy menopuzie, moja gina odradzała mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...