Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
właśnie leliva, moglabyś się pokazać raz a dobrze 😁
ty też fiku poka foty 😜

ksiądz u teściów, szczęśliwie do mnie nie dotarł i mam nadzieję,że nie przylezie, bo jakiś inny łazi 😉 obiad będzie u nich żarł, bo aż u mnie zapachniało jak okno otworzyłam 😁

Dany ja mam "Hobbita" w wydaniu z 1985r 😁 mama dostała jako nagrodę w technikum 😁 czytałam ze 3 razy w młodocianym wieku, film obejrzę, bo jestem ciekawa, zapowiadaja jakby to było cudo, a cos mi się wydaje,że dupy mi nie urwie, tak samo jak "jesteś bogiem". "Władca pierścieni"...hm...mam trylogię w pieknym wydaniu, pan w empiku polecał to tłumaczenie akurat i w ogóle, więc kupilismy dawno. Mężu kilka razy czytał, wracał do poszczególnych momentów, a ja...zaczęłam "drużynę pierścienia" i odłozyłam w kąt. Bez kitu, "Zmierzch" mnie bardziej wciągnął hahahaha
Mam wnerwa na maksa od chwili, napracowałam się nad jedną fotą i nie zapisałam jej w dużej rozdzielczości tylko do sieci, szlak no :P

Nie da się tego poprawić? W gimpie na przykład?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 😁

Wałki na głowie, dżinsy i koszula naszykowane i buty też. Zaraz Mateusz struga ziemniaki a ja po 16 wezmę się za schaby.

Zawiózł dopiero z godzinę temu małego do rodziców, stanęło na moim.
Kurwa, byliśmy u lekarza, nie było gdzie siąść, kolejka jak murzyńska pała. Czekaliśmy na swoją kolej 1,5 h wśród kaszlu innych po to aby się dowiedzieć ' Agata, nic mu nie jest' :/
No dobra, spoko cieszę się, ale po chuj stałam. Ja to z byle gównem latam do lekarza, taka już natura matki:P

Sztunia, już serio myślałam że tyle wydałaś na sukienkę:P


Ale się dziś najebie, aż się boję. Sami rzeźnicy tam będą, co chleją do rana ale z tego co wiem to będzie pare znajomych o lekkich głowach, więc podczas spacerów na żyganko będę miała towarzystwo.

Wczoraj się kąpałam z Mateuszem we wannie. Boże, czemu faceci mają takie owłosione rowy i wszystko w tych terenach? Kurwa już ja mam mniej włosów na głowie niż on tam. Co za małpiszon, pawian jakiś.

Lecę, wszystkiego dobrego w nowym roku, dużo dzieci, seksu i pieniędzy.
Pa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jasiol piekny
a ja sie przyznaje że zaraziłam fiku
bo najpierw michał srał, potem ja sobie rzygłam, a teraz pola osrała sobie plecy, mam nadzieje że to jednorazowe jak u nas, no ale ona po antybiotyku wiec ten brzuszek taki lichy....
ale ogolnie jest w pyte zadowolona jak srała w krzesle to sie zacieszała wiec moze to tylko zadka kupa po jabłku, teraz ja wymywał przebrałam połozyłam do łózka i słysze jak chichoce
a ja mam skuche walnac sobie oko eyelinerem, ale nie umim
a musze do biedro na zakup mleczny skoczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No czo ty Sztunia eyelinerem nie umiesz oka zrobić? 🤪 Trenuj, trening czyni mistrza 😉 I kup sobie eyeliner w pisaku, idzie łatwiej na początek 😉
obdarzona: 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 A poza tym to nie lataj o byle co do lekarza, bo może tam Fifi jakieś gówno złapać od chorych dzieci. Ej ja z Werką jeszcze nie byłam u lekarza, poza stroną zdrową 🙃 Ale ona to Terminator. Tylko gorączkę i katar raz miała przed pojawieniem się pierwszego zęba. Też nie szłam do lekarza, bo Nurofen na gorączkę pomógł.
Kurde dopiero pizzę skończyłam robić, bo wcześniej jak się wzięłam wywaliłam przypadkiem na podłogę zaczyn z drożdżami, który sobie rósł i musiałam czekać aż Łukasz wróci z pracy i kupi drożdże.
Zrobiłam pizzę z pieczarkami, suszonymi pomidorami, pesto, oliwkami, salami, cebulą i serem oczywiście. Ale paaaaaaaachnie.
Jasiol to już widzę, że ma swoją firmową minę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eeeee Sztunia faktycznie pisałaś że pawia puszczałaś, cholero jedna :P To jest straszne!!!! Nie wiem jak ja przy gościach wytrzymam, nic jeszcze dziś nie żarłam, przespałam się pół godziny z Jasiem, nic nie jest gotowe, ja leże a K siedzi i bąki zbija 🤪
A Dzony tez sie dzis osrał po pachy i jeszcze gnojek uciekał z tą brudną śmierdząca dupą po całym domu ;] Nie było wyjścia jak wsadzić go pod kran :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, wszytskiego naj naj w nowym roku 🙂 ja obaliłam z kieliszeczek winka, mam nadzieje ze mała pospi jak dzis w nocy. ogladalismy z meżem atlas chmur, ale jakis ciezki ten film jak na taka pore, a ja zmeczona i padam, oczy mi sie zamykaja. zaraz idziemy sie kąpac, i poogladamy fajerwerki z okna, zuzie obudzimy na chwilke bo chciała. i tyle , zmykamy lulku
wiec jeszcze raz wsyztskiego naj naj kochane dla nas, naszych dzidziulków i reszty rodzinek 🙂 w sumie juz po połnocy bedzie coraz blizej roczku naszych maluszków. ja tak na Iguske patrzyłam dzis przy kapieli, ze ona juz taka duza babka jest, tyle rozumie. potrafi sie rozryczec nawet ajk zabiore jej cos co sobie upodobała do zabawy a jej sie tym bawic nie bardzo. szok. focha potrafi walnac jak talala. kurde jakie duze juz te dzieciaki.
i Zuzia juz lada chwilka 4 latka skonczy, moja pannica. myslałam o carmenowym barku, bo on w sumie niewiele starszy. i zaraz ma urodzinki w styczniu 6 czy 8 tak?? i kto to jeszcze?? Twój Iza Niko jakos w tym czasie tez czy cos mi sie powaliło?? dobra koniec wspominek, wsyztskim naj naj.... i dla tych co sraja i się źle maja tez, narąbanej obdarzonej na spacerku na rzyganie, hehe 🙂
dobranocka, komp wyłaczam a z kom nie moge postów dodac 😞 do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szczęśliwego Nowego Roku....

Wrocilismy
Maz spi -bedzie rano masakra z jego głowa
Niko widział petardy i szczesliwy
Pil picolo,a my razem z nimi
zimne ognie byly

Potanczylam....mąż sie powyglupial
a wiec sylwek zaliczam do udanych

Alan obudzil sie po 24 od petard i syreny
Dostal cyca i śpi dalej

Maz mial chyba racje z tym glodem
Dzisiaj przed kapiela zjadł miskę łaszkiewicz i do spania cycu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już na nogach, nie ma zmiłuj przy Werce.
Wszystkiego dobrego i szczęśliwej 13stki! Ciężko będzie przebić rok 2012, który był cudowny 🙂
Z maratonu wczorajszego polecam wam Wojnę Domową z moim ukochanym Colinem Firthem i Jessicą Biel. Dużo sarkastycznego humoru jaki uwielbiam 😁
http://www.filmweb.pl/film/Wojna+domowa-2008-336437
A ja niestety musiałam położyć się spać od 22:30 do północy, bo padłam. Ale potem siedzieliśmy do wpół do drugiej. Werka też, bo o północy wstała od strzelania 😉
Jak jej się podobały sztuczne ognie. Główka jej latała dosłownie gdzie cos frunęło i krzyczała: oooooo! Lola nie podzieliła entuzjazmu 😉
Teraz Psikusa wymęczę i pewno lada moment zaśnie na 2 godziny. Ja dziś robię sobie dzień piżamowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja juz tez na nowgach od 7 😠
a poszlam spac o 3
a wiec dzien bedzie ciekawy

maz spi............biedny 😜 😜
Niko spi-ciekawe jak dlugo,bo do Kosciola trzeba isc na 11

w peicu wygaslo wiec juz rozpalilam


ale maz mi wczoraj zrobil niespodzianke
wsiadamy do samochodu ,a on do mnie mam cos dla Ciebie

jedziemy,a z plyt leca utwory przy ktorych si ebawilismy na imprezach..........wrocily wspomnienia
fajnie tak sobie posuchac muzyki co sie 10 lat temu sluchalo
ciekawe gdzie on to wygrzebal

ALan narescie potrafi raczkowac do tylu i podnosic sie do czworakow z brzucha,a wiec i sam jest w stanie usiac 😁
ogarnelam kuchnie,bo sajgon byl
zmywarka juz myje 🙃
pozniej moze jakas fotensje ze swiat i sylwka wstawie
moze kazda sie pochwali kreacjami 😜
moga byc dresy i pizamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas na sylwka byli znajomi, mała ani raz się nie przebudziła mimo hałasów zza ściany i fajerwerków za oknem, a strzelali tak, że co chwilę alarmy samochodowe włączały się. 😜 Myśleli, że dziecku stopery założyłam. 🤪
Nie miałam siły ostatnio pisać. Studia dzienne techniczne i dziecko małe to samobójstwo, czuję się jak trup. Jak dotrwam do końca lutego i wszystko pozdaję to będę skakać z radości. 😜 Do tego w związku u mnie jest kiepsko, ale nie będę tutaj narzekać. 😉
Emilia jest coraz bardziej kumata, rozumie, że czegoś nie wolno, cały czas za mną chodzi i ciągnie za getry, woła mama jak jej źle i dyskusje urządza w swoim języku. 🙂 Chodzi wzdłuż kanapy i innych niższych mebli. Górne jedynki nam się pchają, bo dziąsła wybulone i już białe w w jednym prześwituje. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
w nowym roku my pobalowalismy do 2
leciutka fazke zaliczyłam
al juz prawie usypiałam ze zmeczenia
mielismy zajebiste petardy
okropnego szampana
i ogrom jedzenia którego nawet nie tknelismy :P
Majka miała radio zostawione właczone
i wstała dopiero rano
a gdy czekalismy na gosci o 20 a jej juz oczy sie schodziły, to oswiadczyła ze ona nie da rady doczekac sie gosci i chce spać 🙂
Pola obudziła sie o 2 na mlesio, prawie jak goscie wychodzili
my mieszkamy na wzgórzu i z kazdej strony mielismy zajebisty pokaz fajerwerków,
poza tym POLA DZIS ZJADŁA PIERWSZA W ZYCIU KROMKE Z PASTA JAJECZNĄ

dobra spadam lezec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, moja sie obudziła o 2, a potem po 8. pospalismy, potem sniadanko wspolne w salonie, zuzia bajke obejrzała, maz poszedł do koscioła, a teraz wybyli na południowy spacerek a ja sama zostałam. wziełam rano ibuprom i jakbym chora nie była, działa, ale jak odpusci to masakra. bede pewnie tak chodzic poki goraczka nie wystapi, jak walnie to bez antybiotyku ani rusz.
my fot z sylwka nie mamy, ale mam zaległe ze swiat. tylko nie chce sie zgrywac.
dzis podliczamy wydatki i przychody - ubiegły rok, ciekawe co z tego wyjdzie 🙂 miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...