Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
hejko
my po zoo
deszcz na zlał 3 razy
Pola była za ostatnim razem też zmoczona ale przygody były 🙂

dziś znowu basanik zaliczony

ja wczoraj na panieńskim siętroszke wyszalałam alepadnieta już jestem bo póxno spać poszłam



Sztunia ,a mozna isc tylko czasmi z bobasem na basen?Bo ja raczej sie nie widze w stroju z moja tuszaAle z mila checia bym malego z mezem wyslala na basen.Wiesz moze jak to wyglada?


Izu, u nas to chyba tylko to: http://szkolaplywania.pl/

Cześć baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pierdziele......musze tescia zagonic do roboty.Niech mi pompe wrzuci do naszego basenu i sobie wyczyszcze.Kupie Alanowi koło do plywania czy cos i bedzie miec raj.Tylko musi byc gorac na dworze,bo w zimnej nie bedziemy sie kapac 🙂Hihi....
Cos wymysle w lato 🙂


Ide zaraz do lozka.....na rowerku pojezdzilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
hejko
my po zoo
deszcz na zlał 3 razy
Pola była za ostatnim razem też zmoczona ale przygody były 🙂

dziś znowu basanik zaliczony

ja wczoraj na panieńskim siętroszke wyszalałam alepadnieta już jestem bo póxno spać poszłam



Sztunia ,a mozna isc tylko czasmi z bobasem na basen?Bo ja raczej sie nie widze w stroju z moja tuszaAle z mila checia bym malego z mezem wyslala na basen.Wiesz moze jak to wyglada?


izu u nas są zajecia gdzie najczesciej to tatusiowe wchodza do wody
laski musza miec zaswiadczenia od lekarza 🙂
a ja np. jakoś słabo się czuję w wodzie jak mam te cwiczenia wykonywać
bo jakoś nie mam wprawy w tym 🙂
ja jestem na brzegu i asystuje
a Michał najpierw z Majka a potem z POlą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
hejko
my po zoo
deszcz na zlał 3 razy
Pola była za ostatnim razem też zmoczona ale przygody były 🙂

dziś znowu basanik zaliczony

ja wczoraj na panieńskim siętroszke wyszalałam alepadnieta już jestem bo póxno spać poszłam



Sztunia ,a mozna isc tylko czasmi z bobasem na basen?Bo ja raczej sie nie widze w stroju z moja tuszaAle z mila checia bym malego z mezem wyslala na basen.Wiesz moze jak to wyglada?


izu u nas są zajecia gdzie najczesciej to tatusiowe wchodza do wody
laski musza miec zaswiadczenia od lekarza 🙂
a ja np. jakoś słabo się czuję w wodzie jak mam te cwiczenia wykonywać
bo jakoś nie mam wprawy w tym 🙂
ja jestem na brzegu i asystuje
a Michał najpierw z Majka a potem z POlą 🙂



Tak wlasnie myslalam 🙂fajnie tak poplywac w wodzie.Ja mam na basen 30km 😮Ale musze pomyslec .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałam fotki, ale tylko 3, bo juz ludzie pomyślą, że ocipiałam z radości 😉 Ogółem to nacykałam jej dziś całą sesję i tak pozowała, że nie wiem 😁
Werci rosną włosy z tyłu i na bokach głowy i są już długie i z fryzury wygląda jak Gargamel 🙃 Ciekawe kiedy jej włoski zaczna rosnąć normalnie, bo taki łysol jest po tacie (on też długo włosów nie miał). Ja się urodziłam jak Mańka Kasi z czarnymi długimi włosami, a potem szybko mi się wytarły od poduszki i urosły blond, ale też dużo od razu. Na swój roczek miałam już blond czuprynę z loczkami 😁 No i wygląda na to, że Werka oczy będzie miała albo niebieskie albo zielone, bo chyba ciemne już nie. Coraz jaśniejsze jej się robią 😉
Powinnam iść spać, bo jak nie pójdę to będę tego żałować rano 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My pojechaliśmy dzisiaj na wieś, 130 km od Szczecina. Mała całą drogę spała 😮 później jak zajechaliśmy to spała jeszcze 1 godzinę, po czym obudziła się na cyca i poszła spać dalej 🙃 jednym słowem dzisiaj cały dzień śpi. Jak wróciliśmy i wyjęłam ją z fotelika to nawet nie drgnęła i śpi cały czas 🙂 ciekawe o której nam zrobi pobudkę 🙂
Pasuje jej przebywanie na wsi na powietrzu 🙂
Zmykam dokończyć mecz, jutro fryzjer a mała z moją kuzynką zostaje 🙂

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Hej. My pojechaliśmy dzisiaj na wieś, 130 km od Szczecina. Mała całą drogę spała 😮 później jak zajechaliśmy to spała jeszcze 1 godzinę, po czym obudziła się na cyca i poszła spać dalej 🙃 jednym słowem dzisiaj cały dzień śpi. Jak wróciliśmy i wyjęłam ją z fotelika to nawet nie drgnęła i śpi cały czas 🙂 ciekawe o której nam zrobi pobudkę 🙂
Pasuje jej przebywanie na wsi na powietrzu 🙂
Zmykam dokończyć mecz, jutro fryzjer a mała z moją kuzynką zostaje 🙂

Dobranoc.

no widzisz kasia,to dlatego moja jest taki spioch,bo na wsi mieszkam hehe 😁
ja tez dziś fryzjer,a męzu na podboj Łodzi w poszukiwaniu dobrego laptopa,bo mam dosc tego grata,ktory nie wykrywa kabla od netu 😠 ciągle z tel wchodze.
LADY, mojej malej tez sie fryz nie wyciera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werka dziś się na papu obudziła o 5 i za 10 dziewiąta 🙂 Wczoraj pobiła swój rekord jeśli chodzi o łączną ilość jedzenia jaką pochłonęła przez cały dzień i widać na dłużej jej starczyło 🙂
Wy macie fryzjera, a ja dziś gina. Pewno wrócę z receptą na plastry przez te kłaki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, jestem spowrotem, po chrzcinach, odwiedkach, weekendzie u rodziców i z mega alergia 😞 buuuuu mam chyab z 20 stron do odczytania, cos wczoraj wieczorem na kom was podzcytałam, ale to juz padałam na nos, wiec niewiele pamietam. z tego co kojarze to werci ropieje oczko. nam teraz przy Idze nie pomogła ciemna herbata, swietlik, sol fizjologiczna, nic... dopiero antybiotyk Gentamycyna, ale poszło szybko, to ponoc najsłabszy. u zuzy i ten wtedy nie pomogł, ale tym razem obyło sie bez pzretykania kanalika...
a reszta nie wem co pisała do czego mogłanym sie odniesc. zaraz moze was nadrobie...i napsize co u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Hej 🙂

Panieński był ekstra 🤪 Dobrze wyjść z domu samej bez dziecka, bez męża, normalnie ubraną, a nie do karmienia 🙂

Sztunia, myślisz że marchewka? Podawałam jej przez 5 dni zanim zrobiłam zupkę i było ok. ylko podawałam jej tartą surową z jabłkiem, a w zupce dałam gotowaną. Może gotowana jakoś inaczej na trawienie wpływa? W każdym razie dziś robimy dzień przerwy. nic jej nie będziemy podawać, a jutro zaczynamy od początku, czyli od jabłuszka przez 4-5 dni. Może to po prostu za wcześnie dla niej. Zalecane jest dokarmianie dopiero po 4 m-cu, a myśmy od początku 4-ego już ją dokarmiali. A ona jeszcze wcześniaczek jest. Kurczę, trzeba być mądrzejszym od lekarzy 😠


nie wiem jak z surowa, mi sie wydaje ze dzieci lepiej gotowana toleruja i aj bede gotowana jak juz zaczne miksowac. mojej zuzi ogolnie marchewka słuzyła, nic tam sie jej nie działo, ale niektóre dzieci albo rozmowlnienia albo okropne zaparcia i bole brzuszka. ale powoli tzeeba wprowadzac, próbowac, oczywiscie pod okiem lekarzy. my w srode na szczepienie lecimy, i Igunia bedzie juz miała 3 skonczone miesiace, ale nie wiem czy sie zdecydujemy jzu cos dawac, chyba po 4 miesiacu dopiero. wracam do pracy w padzierniku wiec mysle ze zdaze ja na inne pokarmy pzrestawic spokojnie, w ciagu dnia, jak bede w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
MY OD 4 GRASOWALIŚMY A O 10 POSZEDŁ MÓJ KIBOL SPAĆ HE HE
KASIU MAŁA TERAZ MOŻE SPAĆ CORAZ MNIEJ MÓJ SYNUŚ JUŻ NIE ŚPI TYLE CO MIAŁ MIESIĄC PRZED NOCNYM SPANIEM NIE ŚPI OD 17-18 DO 21 I MUSZĘ GO ZABAWIAĆ ALE Z NIM TO RÓŻNIE BO RAZ MU SIĘ MATA PODOBA A RAZ MU SIĘ NIE PODOBA


no nasza w sumie spi ładnie w nocy,a tak to ma jedna drzemke, 3-4h i potem juz nie spi, takze moje dziecko ejst bardziej czuwajace niż spiace juz. dzis jest wyjatek, bo spi drugi raz teraz, ale to po wrazeniach ostatniego tygodnia...tak mysle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Jeny moje dziecko wchodzi już w ubranka roz.68 😲
Całe szczęście że rośnie wzdłuż a nie w szerz 😁 😁 😁


moja tez 68 nosi, mzoe troche na wyrost dla niej jeszcze, ale cały czas szeroko pieluszkujemy wiec w kroku ma duzo i juz ten krok z 62 sie szybko konczy.
a wiecie, doznałam szoku, wazyłam mała po chrzcinach, myslałam ze jeszcze ona nie wazy 6kg a tu 6100. a tydzien wczesniej ja wazyłam to miała 5700, kurde,a z niemozliwe zebyw tydzien tyle przybrała. kurde chgyba musze cyca ograniczyc, juz taki klocuszek sie z niej zrobił. a to dziewczynka wiec delikatniejsza powinna byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Jeny moje dziecko wchodzi już w ubranka roz.68 😲
Całe szczęście że rośnie wzdłuż a nie w szerz 😁 😁 😁
moja tez juz nosi 68.
Dzien dobry.
Umarła mi babcia i mam z pewnego powodu cholerne, CHOLERNE! wyrzuty sumienia. Nawet nie widziała Wikusi,a Bartka moze z 5 razy. A była ciężko chora, rak kości. Mniejsza o to.
Jestem niewyspana,bo musialam o 2 wstac i jechac po siostre męza na 18-tkę, 1,5h na jaśnie panią czekałam 😠
mysia śpi, ja piję kawę. Cholera, kiepsko mi na duszy.


wspołczuje Astra smierci babci [*], a w sumie najgorzej jak jeszcze jakies niewyjasnoone sprawy zostana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chciałam oddacsukienkędo pralni i jej nie oddałam bo pani powiedziała żenie reczy co zostanie
nosz kurwa to jakmam jąuprać
pojde chyba w niej na wesele a po weselu sama upiore i zobacymy co z niej zostanie
tyle kasy i jebana jednorzówka
ale kupiłam sobie za to super dwie bransoletki 🙂

ide gotowaćjakies zarełko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
hej dziewczyny, jestem spowrotem, po chrzcinach, odwiedkach, weekendzie u rodziców i z mega alergia 😞 buuuuu mam chyab z 20 stron do odczytania, cos wczoraj wieczorem na kom was podzcytałam, ale to juz padałam na nos, wiec niewiele pamietam. z tego co kojarze to werci ropieje oczko. nam teraz przy Idze nie pomogła ciemna herbata, swietlik, sol fizjologiczna, nic... dopiero antybiotyk Gentamycyna, ale poszło szybko, to ponoc najsłabszy. u zuzy i ten wtedy nie pomogł, ale tym razem obyło sie bez pzretykania kanalika...
a reszta nie wem co pisała do czego mogłanym sie odniesc. zaraz moze was nadrobie...i napsize co u nas...


Pomógł nam rumianek i nie musiałam realizować recepty na antybiotyk 🙂 Podejrzewam, że coś jej wpadło i to oko przez łzawienie i ropę się oczyszczało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
sztunia napisał(a):
oto moja teoria:
marchewka gotowana scLA KUPE, jak bedziemy do tego dawac jakues sokiowocowe to luz ale sama bedzie słabo z kupa, leliva dziecku takiemu małemu dawałas surowizne- niezła jestes ja bym sie bała. a wogole to ze dajesz jesc ustalałas z lekarzem? i sorki ale nie pamietam ty cyc czy butla


Zaczęłam jej rozszerzać dietę, bo pediatra, do której chodzę (a ma bardzo dobrą opinię wśród rodziców) mi na to pozwoliła. Powiedziała, że dzieciom matek, które szybko wracają do pracy wprowadza się nowości trochę wcześniej. I pytałam się jej właśnie czy podawać jabłko i marchew surowe czy gotowane, to kazała surowe, a dopiero w drugiej kolejności zupki. A przy następnym szczepieniu na kolejne rzeczy dostanę przyzwolenie. Poza tym Ula jest na piersi. Tak, wiem, że w tym przypadku powinnam jej rozszerzać dietę od 6 m-ca, ale tak jak mówię - dostałam na to zielone światło.


dziwne ze lekarz kazał surowe. ja uwazam ze gotowane znosniejsze. nawet po porodzie mi mowili ze trzeba mi jesc jablka gotowane lub pieczone a dopiero po miesiacu próbowac surowe. a marchewka chyba tym bardziej... dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Dzien dobry musze sie pochwalic 🙂 Mojemu Ksawciowi rosnie pierwszy zabek 🙂 Ogladalam mu dziaselka patrze a na dolnym dziaselku tam gdzie rosna jedynki w jednym miejscu jest tak twardo i widać biala plamke. Kurcze jestem dumna z mojego Anioleczka 🙂



o gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...