Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

A ja muszę, bo po prostu ma strasznie ostre. Nawet mnie parę razy podrapała. Ona chyba będzie mieć moje paznokcie, bardzo podłużną płytkę do samego krańca palca. Ja też nigdy nie mogę obciąć tak całkiem krótko, bo mam już tam taką błonkę, która boli.

Astra w uchu właśnie też mi się raz zadrapała, a na nosie raz tak, że aż się rozpłakała po tym jak se drapnęła 😞 Teraz obcinam raz w tygodniu i piłuję co 2-3 dni i jest spoko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lady_m4ryjane napisał(a):

Astra w uchu właśnie też mi się raz zadrapała, a na nosie raz tak, że aż się rozpłakała po tym jak se drapnęła 😞 Teraz obcinam raz w tygodniu i piłuję co 2-3 dni i jest spoko 🙃

A wiesz,ze jak mi się B drapnął w policzek pod okiem jak mial 5 miesięcy, to ślad ma do dziś? Takie te maluchy mają szpony,ze czasami nieźle sobie maskę potrafią porysować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia ze mnie to taki gad niestworzony,ze nawet do szczepionek tak do końca nie jestem przekonana. Wszelkie takie, jak to odczulanie, ingerencje mi zbytnio nie odpowiadają.
Nie znam nikogo, kto by się odczulał, dlatego zupełnie nie wiem o co kaman 😁


aha, a mojej kumpeli ze studiow maz miał np taka alergie na siersc psa, ze jak szedł ulica i niedaleko szedł pies to mu sie od razu wypryski na ciele robiły, nie mowa juz o katarze i łzawieniu oczu. i wiem ze on sie odczulał. i jest ok.
moja kierowniczka tez syna odczula, i ona kiedys mówiła mi ze to tak wyglada. ale nie wiem na co ten dzieciak uczulony. chłopak chyba 13 lat ma teraz i nie wiem czy juz skonczyli czy nie. napewno jak podejme decyzje to po dogłębnym zbadaniu tematu...
a narazie musze naprawic nasz seks 😞 tylko jak 😞 bo juz maz nabuzowany, mówi ze sie oddalamy od siebie, ze teraz tylko dzieci i dzieci... a mi sie nie chce wcale... któregos tu wieczora, chyab wtedy co i wy miałyscie takie seks wieczory to i ja sie zawzięłam... ale nie do konca wyszło 😞 brrr
PS> dziewczyny jakie ma własciwosci dynia?? bo ja wczoraj dałam Idze słiczek jabłko i dynia i dzis wcale kupy nie było, do tej pory. teraz dopiero zrobiła, ale chyba bardziej gesta niz po marchewce. a myslałam ze dynia nie zatwardza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam jeszcze drugą osobę co się odczulała, jest to córka koleżanki z pracy mojej mamy i u niej też masakra. Są takie okresy, że w ogóle z domu nie wychodzi. Może jak ktoś ma taką konkretną alergię na jedną rzecz i ją odczuwa bardzo mocno i wie, że to jest to to wtedy takie odczulanie ma sens, ale jak jest tych alergii po trochu na różne pyłki drzew i traw to po prostu to nie działa, a wręcz wywołuje odwrotny skutek. A katar niestety zazwyczaj jest właśnie na takie pyłki.
Nunek mi padł i potem o 20 nie będzie chciała iść spać :/ Może się obudzi jak goście przyjdą, ale była już tak marudna i tak tarła oczy, że musiałam ją położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS> dziewczyny jakie ma własciwosci dynia?? bo ja wczoraj dałam Idze słiczek jabłko i dynia i dzis wcale kupy nie było, do tej pory. teraz dopiero zrobiła, ale chyba bardziej gesta niz po marchewce. a myslałam ze dynia nie zatwardza

No nie powinna, tym bardziej z jabłkiem, Wik je to jabłko z dynią i kupka po tym normalna, nie za twarda. Może po prostu tak Iga reaguje na nowości, jak moja Wikusia na ten kleik ryżowy - bo mojej małej kleik zamiast kupy scalać to sprawia,że robi całkiem wodniste 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się dzieje z kiką i meti...? Hm.

Gdzie Was wywiało? weekend poczuły? hę?
Ewcia, a seksik to wiesz - dla chcącego nic trudnego, a grunt,że chcesz. I teraz trzeba cos zrobić, żeby dupa chciała 🤪 Może jakiś nastrój...?

A ja czuję,ze mi się ciota zbliża... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
PS> dziewczyny jakie ma własciwosci dynia?? bo ja wczoraj dałam Idze słiczek jabłko i dynia i dzis wcale kupy nie było, do tej pory. teraz dopiero zrobiła, ale chyba bardziej gesta niz po marchewce. a myslałam ze dynia nie zatwardza

No nie powinna, tym bardziej z jabłkiem, Wik je to jabłko z dynią i kupka po tym normalna, nie za twarda. Może po prostu tak Iga reaguje na nowości, jak moja Wikusia na ten kleik ryżowy - bo mojej małej kleik zamiast kupy scalać to sprawia,że robi całkiem wodniste 🙃


w sumie ta kupa nie była jakas ekstra gesta, ale gestsza duzo niz po mleczku i mała długo nie robiła kupki. jak po samym mleku robi 4-5 dziennie zawsze. dopiero wczoraj było 2, a dzis dopiero po 16 jedna. szok.
nio nie wiem, a to znaczy ze źle reaguje na nowosci?? bo ja myslałam ze źle to raczej biegunką 😞 a mi sie wydaje ze marchewka jej mniej słuzyła bo widac było jak sie meczyła zeby zrobic kupke, a tu w sumie nie meczyła sie, tyle ze nie było jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ciekawe co się dzieje z kiką i meti...? Hm.

Gdzie Was wywiało? weekend poczuły? hę?
Ewcia, a seksik to wiesz - dla chcącego nic trudnego, a grunt,że chcesz. I teraz trzeba cos zrobić, żeby dupa chciała 🤪 Może jakiś nastrój...?

A ja czuję,ze mi się ciota zbliża... 🙃


nio postanowiłam, ze musze chciec. ale kiepsko to wychodzi 😞 niestety.
a u mnie nastroje nie skutkuja, bo ja sie wtedy jakos spinam, im dłuzej uplanuje, robie tą otoczke to mnie to bardziej jakos stresuje i mysle o tym bolu przy wejsciu i sie włączyc na "seks" nie moge. lepiej bardziej spontanicznie, bez jakiegos wiekszego planowania... och skomplikowana widac ja jestem, ta moja głowa 😞 wkurzam sie, bo chce i dla meza dobrze. a maz znalazł na naecie jakis artykuł, ze seks jest wrecz konieczny dla zdrowia faceta, wiec jak chce zeby był długo ze mna to musi sie cos zmienic.
ale teraz sa moi rodzice, wiec nic z tego, nio i jutro te wesele. plan jest na po weekendzie 🙂 musze sie starac, zawziac, zmuszac sie, moze sie odblokuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Robiłam dzisiaj porządki w szafkach i mam nieotwarte 1 opakowanie cerazette, chce któraś odkupić?
Astra niezłe masz przeboje z Bartkiem, ja do mojego kompa jak do świętości, jakby mi ktoś coś zmajstrował oj ciężko by było ;O
Pazurki hmm skąd ja to znam, co chwilę buzia podrapana i uszy 😜 A manicure piękny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spią 🙂
mażcały dzień w pracy
ja cały dzień się szlajałam
ale kapiel dzieci prawiezrobilismy razem 🙂

ewcia myslezekiedyśtylekup dziennie musi się skończyć,tymbardzij żezacznie coś jeśca nie tylko mleko
alergia-jestemzielona, nie mam i nie utożsamiam się 🙂
aco dosexu,ja się ewcia zawzięłam i biorąc pod uwageże jestem mega planująca, planuje i dziś zaplanoiwałam wiec bede się bzykać.... ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
he he

a Ty co się cieszysz? Hankę rób,a nie się tu ciotą zasłaniasz 🤪

śpią 🙂

ej taki łamacz języka o Hance mi się przypomniał:

Hanka modrooka niesie wodę od potoka, Hanka modrooka niesie wodę tu
honko modrooko noso wodo od potoko honko modrooko noso wodo to,
hynky mydryyky nysy wydy yd pytyky, hynky mydryyky nysy wydy ty,
hanka madraaka nasa wada ad pataka hanka madraaka nasa wada ta.
henke medreeke nese wede ed peteke henke medreeke nese wede te,
hunku mudruuku nusu wudu ud putuku hunku mudruuku nusu wudu tu
hinki midrioiki nisi widi id pitiki hinki midriiki nisi widi ti 🙃 🙃

Po kolei się samogłoski wstawia 😁
A pataka wada taka, pawamawa twaja aka, Hanka madraaka na wastawaj ta 😁
🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplanowałam bzyku bzyku na jutro, bo dziś już ciota się kończy. Koteczek namawia na dzisiaj, ale nie ma, musi poczekać 😉
Goście byli i jak przyszli Werka się obudziła po półgodzinnej drzemce, a jeszcze nie chciała się obudzić. Więc zbudzili bestię. Gdy ten Sebastian wziął ją na ręce wpadła w tak dziki szał. Szczęscie Łukasz wrócił dziś wcześnie i razem ją uspokajaliśmy. Nakręciła się tak jak swego czasu po kąpielach tylko teraz było zmęczenie plus osoba, która nie przypadła jej do gustu. Ci planują ślub za rok i coś czuję, ze o dziecko za szybko nie będą się starać jeśli Werka znów tak da czadu przy ich wizycie 🙃 Ponad godzinę ją uspokajaliśmy, w międzyczasie przy ryku wypiła mleko i nie mogła za bardzo usnąć póki siedzieli choć nigdy u nas nie jest grobowa cisza gdy śpi. Kwękała co jej smoczek eypadł. Jak tylko poszli to zasnęła 🤢 Nie wiem co w nią wstąpiło.
A gość spoko. Chodziliśmy razem do podstawówki do równoległych klas i wreszcie skojarzyłam kto to. I kojarzę go z imprez old schoolowych z tych czasów co z Doti chodziłyśmy 🙃 Świat jest mały 🙂
Ewcia spontany najlepsze są jesli za dużo o tym myślisz i kup ten żel, albo podkradnij dziecka oliwkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tam na żelu nawet takim aptcznym nie mogłam,mnie to szczypała
no ale mój chłop się zemnie smieje że jestem mega inwigilator i pani z kalendarza
wszystko wywesze i mam ułozone co do minutki hahha
tak wiec posprzatałam jeszcze na fb skocze i niby pod pretektsem rutynowego masazu plecówmoich oczywiscie pojdzie ze mna do łózka hahha

a tak poza tym to powiedziłmi że chciałby na moto iść w niedzile, jechać z kumplami do Zakopca, a my tu planowalismy kraków, no i już sama nie wiem czy go puscic czy nie, Kraków nie ucieknie a im pogoda moze tak, ahhhhhhhh.....

wiec goodnight 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś żel teraz z Oriflme co to się nazywa Love Potion 🙃 Kupiłam, bo myślałam, że to do higieny intymnej, a to taki di masażu tamtych miejsc też 🙃 U mnie z nawilżaniem też dobrze ale masażu nie odmówię 🙃
Spaduję też. Do Winterfell 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂

Ale skrobiecie 😜 Aż pozapominałam co ;]
Ogólnie odrobinka oliwki bambino zajebiaszczo działa 🙂 Ale dziś raczej nie ma szans bo łajza na piwie siedzi. W sumie byłby łatwiejszy ale pewnie jak wróci to braknie sił ;] Hehe.

Mam wątpliwości co do tego, że zęby Jaśka to faktycznie zęby 🤢 Ma tylko białe kropki i tyle.. Do tego pojawiła się jeszcze jedna gdzieś z tyłu z boku więc obawiam się pleśniawek :/ Nie zdziwiłabym się bo pcha do gęby wszystko. Shit :[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiku, no one teraz mają wszystkie taki etap, te nasze dzieciory, że pchają do buzi wszytsko co wpadnie im w łapki...niestety.
No i mądra Wikusiowa mama wymyła dziecku butelkę, po czym wrzuciła ja do gotowania, zagadała się z Wikusiowym tatą i zamiast wyparzyć gryzak i grzechotkę, wrzuciła w ten gar i nie zdjęła z ognia...zadzwonił tel, odebrała, i po 15 minutach wyciągnęła z wrzątku butelkę, oblepioną topionym gryzakiem, jak żelem, wykrzywioną grzechotkę i smoczek do butelki, tzn do wywalenia 🙃 dobrze,że kupiłam 3 trójprzepływowe i zapas jest 😁
o higienę trzeba dbać w miarę możliwości, ale gotowania gryzaków nie polacam 😁 potem wyłam ze smiechu jaki czub ze mnie bezmózgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dokładnie, choćby nie wiem jak się starać to się nie uniknie. A teraz jak już się czołga po całym pokoju to w ogóle. Robię mu plejgrałnd z koca ale dziś przyłapałam gnide jak ssie te farfocle od dywanu, bleeeee 🤔
Będzie trza to skonsultować.

Hehe Astra, ja z mamą kiedyś (jak Matylda była w wieku naszych) też popełniłam tę głupotę i chciałyśmy wygotować gryzak. Nie rozpuścił się, ale był nie do użycia od razu :] Za to Jankowi chciałam wyparzyć tą taka miękką książeczkę z piszczałką i w efekcie się skleiła. Też nie polecam 🙂

A tu Jasio śmieszek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...