Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

kasia_sztuk napisał(a):
Kurde mała zrobiła niby kupę, całkiem przezroczysta i jeden wielki glut ciągnący się :/ po jabłku?

Czyli co? sam śluz?
O kurde... 🙃

U nas kupa była twarda po tej marchewce z szynką, wiec dzisiaj dostanie jakieś jabłuszko,żeby się ta kupa unormowała.
Jutro kończymy 5 miesięcy, w weekend podamy gluten, więc chcę,zeby z brzuniem było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
ewcia napisał(a):
ale fiku to ze nie miałas okresu to nie znaczy ze wpadki by nie było?? mozna wpasc juz na poczatku, neiktórzy sie o tym pzrekonuja 😉 ponoc tylko połóg jest bezpieczny, ewentualnie 3 pierwsze m-ce, ale hehe, w połogu nie mozna, a potem lepiej sie zabezpieczyc. mój to sie cały cas smieje ze czas na syna. on mówi ze chciałby ale jakby nie było ciazy, porodu i tych pierwszych 2-3 miechów.


Teoretycznie brak cioty to brak jajeczkowania a jak nie ma jajek to jest sie bezpłodnym 😜 Druga sprawa, ze niektorym kobietom ciotka wraca zaraz po urodzeniu mimo karmienia. A trzecia, ze nawet jak nie wroci od razu to nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi a wczesniej kiedy zaczniemy jajkowac. Tak czy siak jestem zalamana ale muffinki wyszly pyszne 🙂

Astra nic nie widac, jam proszem o takie w calej okazalosci 😜

Dzid usypia.


fiku moja gina mówi że jesli karmienie cycem jest rzadziej niż co trzy godziny absolutnie nie jest sie zabezbieczonym nawet jeslinie maszokresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Dzień doberek 😜
Zrobię se zdjęcie kiedyś tam to się Wam pokażę ehehehe. Teściowej się podoba (a ona dotąd tolerowała mnie tylko w czerni), czyli osiągnęłam minimum ogarnięcia 😎 bo nie marudzi

Dzieciok spał od 19:30 do 7:15, butla, kupa i jeszcze śpiuchna.
Mamy drugą dolną jedynkę w pełnej okazałości, niech bedą te ząbki bardziej widoczne to Wam pokażę.

U Bartka akcja-swędząca dupa powróciła, nawet po kąpaniu. I mi się wydaje,że on se tam podrażnił, bo ma takie zatwardzenia,że nie może się zalatwić i może stąd to. Posmarowałam mu ziajką na odparzenia, może mu się polepszy, a jak nie to znowu lekarz i badanie na pasożyty. Jestem przwrażliwiona 🙃

Mam moc, będę sprzątać, na obiad schabowy z ziemniakami i kapustą, mam chęć na wyżerę 😜 ciota się zbliża...

Izunia, mój Bartek to potrafi się podpisać tak,że pisze swoje imię w idealnym odbiciu lustrzanym 😁 Od prawej do lewej oczywiście. I ja się z niego śmieję, ze pisze jak ajatollah, więc zaraz się poprawia.
A to jest jakiś powód do niepokoju? 😮


Wiesz co u nas juz tak,bo za rok do szkoly...............popracujemy nad tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia ciezkomi powidziec jak zposiłkami mlecznmi bo ona jest dalej na żadanie
alekoło 7, 10-na spanie,potem koło 12.30-obiad, i gdzies 14 cyc na spanie, potem koło 17, 19 i na spanie 20.30, czyli wychodzi 6 aleogólnie jej jakośnie wyliczam,jak widze że chcepic to daje cyca,ona raczej słabo chce pic herbatke z butli

a tak wogóle czesc
wkurwod rana wiecmi sie nie chce nic

rosól się gotuje
dzis zebarka z buraczkami, które wszadze mezowi w dupe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia ciezkomi powidziec jak zposiłkami mlecznmi bo ona jest dalej na żadanie
alekoło 7, 10-na spanie,potem koło 12.30-obiad, i gdzies 14 cyc na spanie, potem koło 17, 19 i na spanie 20.30, czyli wychodzi 6 aleogólnie jej jakośnie wyliczam,jak widze że chcepic to daje cyca,ona raczej słabo chce pic herbatke z butli

a tak wogóle czesc
wkurwod rana wiecmi sie nie chce nic

rosól się gotuje
dzis zebarka z buraczkami, które wszadze mezowi w dupe 🙂


Sztunia jaka Ty łagodna z rana 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde mała zrobiła niby kupę, całkiem przezroczysta i jeden wielki glut ciągnący się :/ po jabłku?

Czyli co? sam śluz?
O kurde... 🙃

U nas kupa była twarda po tej marchewce z szynką, wiec dzisiaj dostanie jakieś jabłuszko,żeby się ta kupa unormowała.
Jutro kończymy 5 miesięcy, w weekend podamy gluten, więc chcę,zeby z brzuniem było ok.

No taka zbita galareta 😞 kurde już mam banię :/
Michała siostry facet wyszedł wczoraj o 12 z domu bez dokumentów, portfela, telefonu, zegarka i do tej pory nie wrócił, a na tablecie oglądał strony o samobójcach :/ ja pierdole :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Maz z Niko juz pjechali
wlaczylam pranie
zaraz marude poloze spac
tylko sprawdze na ktora godzinke mamy cwiczenia


u nas problem z kupka jest 😠
cisnie cisnie i nic.........pomoge troszke to moze zrobi

Izu u Was też po jabłku problem z kupką!? Ja się zabiję normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
fikumiku napisał(a):
ewcia napisał(a):
ale fiku to ze nie miałas okresu to nie znaczy ze wpadki by nie było?? mozna wpasc juz na poczatku, neiktórzy sie o tym pzrekonuja 😉 ponoc tylko połóg jest bezpieczny, ewentualnie 3 pierwsze m-ce, ale hehe, w połogu nie mozna, a potem lepiej sie zabezpieczyc. mój to sie cały cas smieje ze czas na syna. on mówi ze chciałby ale jakby nie było ciazy, porodu i tych pierwszych 2-3 miechów.


Teoretycznie brak cioty to brak jajeczkowania a jak nie ma jajek to jest sie bezpłodnym 😜 Druga sprawa, ze niektorym kobietom ciotka wraca zaraz po urodzeniu mimo karmienia. A trzecia, ze nawet jak nie wroci od razu to nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi a wczesniej kiedy zaczniemy jajkowac. Tak czy siak jestem zalamana ale muffinki wyszly pyszne 🙂

Astra nic nie widac, jam proszem o takie w calej okazalosci 😜

Dzid usypia.


fiku moja gina mówi że jesli karmienie cycem jest rzadziej niż co trzy godziny absolutnie nie jest sie zabezbieczonym nawet jeslinie maszokresu


No tak, bo wtedy można już zacząć jajeczkować 🙂 Ale dla mnie logiczne jest, że ciota bierze się z niezapłodnionej i umierającej komórki. Dlatego tak mówią, żeby się nie sugerować bo teoretycznie MOŻE się pojawić jajeczkowanie. Podobnie z pierwszą miesiączką. Mi widocznie tak się podziało bo nocne przerwy wynoszą u mnie po 7 godzin. Eh, już się oswoiłam ale i tak mam wkurwa 😁
Sztunia a Ty jeszcze nie masz? Moja siorka chyba też późno dostała ;/ Zawsze czułam się pokrzywdzona pod tym względem :P Mama i siostra damulki dostały okres w 8 klasie pedałówy a ja chłopczyca jeb w 6. Zła byłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia sluz w kupie taki jednorazowy nie jest powodem dopaniki
widocznie brzuszekk z jabłkiem sobie niedokonca poradził,
zaobserwuj co bedzie dalej,a jak jej przejdzie to spróbuj raz jeszcze

boze kolejny szalony, brrrrr

izu no bo normalnie było tak wpsaniale z rana to mnie tak wkurzył ten imbecyl że nie mam siły normalnie, w dupie mam, olewam sprawe...a gadac mi sie juz nie chce o nim, bo fajny jest golnie ale czasem stanie na odcisk 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilości posiłków nie umiem ocenić ale hmmmm mniej więcej tak:
Około 20:30 - butla i cyc na spanie
Ok 4 - cyc
Ok 8 - cyc
Ok 10-11- cyc
Ok 13 - zupka z kaszą z glutenem
Ok 15 i 17 tez cyc
Ok 19 - kaszka z deserkiem 😁

Poza tym prawie już w ogóle nie śpi w dzień, jebnęęę 🙂

Izu a może Niko jest leworęczny?
Życzę zdrowych kup, kupa galareta raczej nie jest dobrze chyba że to jabłko za bardzo Manie przeczyszcza.. Może odstawić na trochę?
Co z tymi samobójami. Ten tez ma deprechę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia sluz w kupie taki jednorazowy nie jest powodem dopaniki
widocznie brzuszekk z jabłkiem sobie niedokonca poradził,
zaobserwuj co bedzie dalej,a jak jej przejdzie to spróbuj raz jeszcze

boze kolejny szalony, brrrrr

izu no bo normalnie było tak wpsaniale z rana to mnie tak wkurzył ten imbecyl że nie mam siły normalnie, w dupie mam, olewam sprawe...a gadac mi sie juz nie chce o nim, bo fajny jest golnie ale czasem stanie na odcisk 🙂




Meeehehehe dobre. Mnie jak Karol wkurwi mocno to łaże podminowana i powtarzam w duchu - 'normalnie Go przecież kocham, kocham, kocham, nie pierdolnij nic głupiego..'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
sztunia napisał(a):
fikumiku napisał(a):
ewcia napisał(a):
ale fiku to ze nie miałas okresu to nie znaczy ze wpadki by nie było?? mozna wpasc juz na poczatku, neiktórzy sie o tym pzrekonuja 😉 ponoc tylko połóg jest bezpieczny, ewentualnie 3 pierwsze m-ce, ale hehe, w połogu nie mozna, a potem lepiej sie zabezpieczyc. mój to sie cały cas smieje ze czas na syna. on mówi ze chciałby ale jakby nie było ciazy, porodu i tych pierwszych 2-3 miechów.


Teoretycznie brak cioty to brak jajeczkowania a jak nie ma jajek to jest sie bezpłodnym 😜 Druga sprawa, ze niektorym kobietom ciotka wraca zaraz po urodzeniu mimo karmienia. A trzecia, ze nawet jak nie wroci od razu to nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi a wczesniej kiedy zaczniemy jajkowac. Tak czy siak jestem zalamana ale muffinki wyszly pyszne 🙂

Astra nic nie widac, jam proszem o takie w calej okazalosci 😜

Dzid usypia.


fiku moja gina mówi że jesli karmienie cycem jest rzadziej niż co trzy godziny absolutnie nie jest sie zabezbieczonym nawet jeslinie maszokresu


No tak, bo wtedy można już zacząć jajeczkować 🙂 Ale dla mnie logiczne jest, że ciota bierze się z niezapłodnionej i umierającej komórki. Dlatego tak mówią, żeby się nie sugerować bo teoretycznie MOŻE się pojawić jajeczkowanie. Podobnie z pierwszą miesiączką. Mi widocznie tak się podziało bo nocne przerwy wynoszą u mnie po 7 godzin. Eh, już się oswoiłam ale i tak mam wkurwa 😁
Sztunia a Ty jeszcze nie masz? Moja siorka chyba też późno dostała ;/ Zawsze czułam się pokrzywdzona pod tym względem :P Mama i siostra damulki dostały okres w 8 klasie pedałówy a ja chłopczyca jeb w 6. Zła byłam 🙂


Fiku ciota nie tylko jest z jajeczka, są to też łuszczące się ścianki macicy. Dlatego ma się ciotę biorąc pigułki anty, mimo że się nie jajeczkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm w tedy co wpadliśmy 1 raz, nie miałam okresu po chemii 🙃 Wszystko jest możliwe 😜
Kasia a miał jakieś problemy z tym? masakra
Zazdroszczę, że potraficie się powstrzymać, jak mnie wku... to mu robię pranie bani, okropne to... Mówię np. że go nie kocham, że chce zakończyć ten związek, itp dużo gorszych rzeczy... ☺️ Niestety jestem za bardzo impulsywna, ale staram się z tym walczyć, bo kiedyś zamiast olać to weźmie na serio i mi przytaknie.
Leliva jak doszłaś do wniosku, że gluten nie przyjął się?
Lady powiem tak, mąż i jego siora nie mieli problemów z alergiami pokarmowymi, a ona ma astmę, mój też alergik na wszelkie pyłki i trawska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas po marchewce jest bol brzucha.
Po samym jablku bylo ok.
Wczoraj dodałam łyzeczke kaszki i zonk............ale jeszcze dzien jest dlugi wiec mysle,ze kupcia bedzie 🙂

Alan lubi jablko z Bobovity czy jak to tam jest.
Gerber bleee
Dzisiaj z Hippa chce kupic.

Papierowki sie juz skonczyly i nas 😞

Wczoraj dalam mu brzoskwinie,ale sie zajadal.
Tzn.lizali cyckal.Caly brudny byl 😉

Ide sie szykowac na cwiczenia
Ksiaze spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):


Wiesz co u nas juz tak,bo za rok do szkoly...............popracujemy nad tym 😉

Izunia, my też za rok do szkoły, bo Bartka rocznik idzie obowiązkowo jako pięciolatki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Hmmm w tedy co wpadliśmy 1 raz, nie miałam okresu po chemii 🙃 Wszystko jest możliwe 😜
Kasia a miał jakieś problemy z tym? masakra
Zazdroszczę, że potraficie się powstrzymać, jak mnie wku... to mu robię pranie bani, okropne to... Mówię np. że go nie kocham, że chce zakończyć ten związek, itp dużo gorszych rzeczy... ☺️ Niestety jestem za bardzo impulsywna, ale staram się z tym walczyć, bo kiedyś zamiast olać to weźmie na serio i mi przytaknie.
Leliva jak doszłaś do wniosku, że gluten nie przyjął się?
Lady powiem tak, mąż i jego siora nie mieli problemów z alergiami pokarmowymi, a ona ma astmę, mój też alergik na wszelkie pyłki i trawska.

Gulek nie było z tym wcześnie problemów. jak kolejna kupka będzie taka sama to idę do lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):

No taka zbita galareta 😞 kurde już mam banię :/
Michała siostry facet wyszedł wczoraj o 12 z domu bez dokumentów, portfela, telefonu, zegarka i do tej pory nie wrócił, a na tablecie oglądał strony o samobójcach :/ ja pierdole :/

Kasia, poczekaj do następnej kupy, może taka reakcja, mi się wydaje,ze jak jej będziesz teraz dawala samego cyca to powinno być ok

U nas 2 tygodnie temu laska szukała narzeczonego, z dzieckiem na ręku latala i pytała, on z sąsiedniej wsi, jeszcze sie nie znalazł, nikt nie wie czemu i gdzie polazł, nikt go nie widział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiku, uważaj, bo młodszy brat mojego chłopa się wziął z takiej naturalnej antykoncepcji podczas karmienia piersią 😁

Byłyśmy po pieczywo, kupiłam chleb orkiszowy, pyyyycha 🙂
i na spacerku
i u babci, która akurat zlewała winko wlasnej roboty do butelek, jak sobie walnęłyśmy po szklance to mam teraz wykurwiste rumieńce hehe 😜 pyszota takie winko.

To na poprawę humoru, bo wygląda na to dziewczyny,że stracimy niebawem połowę domu i zostaniemy w trzech pomieszczeniach + łazienka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde mała zrobiła niby kupę, całkiem przezroczysta i jeden wielki glut ciągnący się :/ po jabłku?


hej, u nas nocka super, juz od kilku nocy nie budzi sie tak, dzis spała od 21 do 4:30, i potem nie wiem do której bo maz ja wział na mate rano zebym mogła pospac i zeby miała wiecej miejsca na szalenstwa jak wstawał i przyniósł ok 8 jak wcyjezdzał do pracy.

kupa była z nocy, nie jakas mega gesta, troche jakby zielona w tym kawałku, ale jak wycierałam z pupki to zołta była, wiec nie wiem, mzoe dłuzej była w pieluszce i zmieniła kolor, ponoc po kontakcie z powietrzem tak sie dzieje. takze u nas ok.

ja glutenu nie podawałam, ale dam, bo za 2 tyg konczy pół roczku. zobaczymy jak bedzie.
Leliva a jak to jest jak nie jest zaakceptowany ten gluten?? brzuszek boli?? kupy luźne??
bo ja czytałam ze z tym glutenem to po 2-3 podaniach dopiero sie cos moze dziac, po jednym jeszcze organizm nie ma odpowiedniej dawki ewentualnego alergenu.

poza tym u nas znów deszczyk 😞 zuza mokra, a wysadzałąm ją o 4:30 jak mała karmiłam.a maz ja obudził o 7 to była zasikana 😞 kurcze
juz mi rece troche opadaja. doszłam do wnisoku ze moze jakas pzreziebiona jest czy jej zimno bo spi pod poszewka sama, posciela. a juz chłodniejsze noce... tyle ze nic nie powlekałam wiecej bo ona zawsze spocona sie budzi...
a chyba fiku pisałas zeby porozmawiac z nia, gadałąm wczesniej to móiła ze nie czuje ajk siku leci. a dzis mówiła ze czułą ze chce ale jej sie wstac nie chciało 😞 brrrrr noz kurde 😞 a nocnik obok łózka stoi. ale nie krzycze , cierpiliwie czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia ciezkomi powidziec jak zposiłkami mlecznmi bo ona jest dalej na żadanie
alekoło 7, 10-na spanie,potem koło 12.30-obiad, i gdzies 14 cyc na spanie, potem koło 17, 19 i na spanie 20.30, czyli wychodzi 6 aleogólnie jej jakośnie wyliczam,jak widze że chcepic to daje cyca,ona raczej słabo chce pic herbatke z butli

a tak wogóle czesc
wkurwod rana wiecmi sie nie chce nic

rosól się gotuje
dzis zebarka z buraczkami, które wszadze mezowi w dupe 🙂


u nas wychodzi srednio 7-8 karmien w ciagu dnia. wczesniej budziła sie ok 1 wiec dostawała 1 raz, potem 4-5, 8-9, 11-12, 15-16, 18-19, 20:30 pzred spaniem 🙂 teraz moze zejdzie do 6, ale ogolnie tez tak ajk ty sztunia daje cyca na zadanie, moja tez herbatki czy soczków z butli nie chce. nic sie skubaniec nie chce napic, tylko cyc. zobaczymy, tzreba pracowac nad nia, jak mam isc do roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
sztunia napisał(a):
kasia ciezkomi powidziec jak zposiłkami mlecznmi bo ona jest dalej na żadanie
alekoło 7, 10-na spanie,potem koło 12.30-obiad, i gdzies 14 cyc na spanie, potem koło 17, 19 i na spanie 20.30, czyli wychodzi 6 aleogólnie jej jakośnie wyliczam,jak widze że chcepic to daje cyca,ona raczej słabo chce pic herbatke z butli

a tak wogóle czesc
wkurwod rana wiecmi sie nie chce nic

rosól się gotuje
dzis zebarka z buraczkami, które wszadze mezowi w dupe 🙂


u nas wychodzi srednio 7-8 karmien w ciagu dnia. wczesniej budziła sie ok 1 wiec dostawała 1 raz, potem 4-5, 8-9, 11-12, 15-16, 18-19, 20:30 pzred spaniem 🙂 teraz moze zejdzie do 6, ale ogolnie tez tak ajk ty sztunia daje cyca na zadanie, moja tez herbatki czy soczków z butli nie chce. nic sie skubaniec nie chce napic, tylko cyc. zobaczymy, tzreba pracowac nad nia, jak mam isc do roboty.

To u mnie też mniej więcej tak karmienie wygląda. Pić też nie chce, soczków jej nie daję, jak już to wody trochę wypije.
Dzisiaj nie daje jabłuszka, zobaczymy jaka będzie kupcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...