Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Już po wizycie, niewielka infekcja, mam psikać 3 razy dziennie tantum verde. W czwartek na szczepienie możemy przyjść. Na basen mamy szlaban 😞 To już drugi tydzień 😞

Gratulacje dla ząbkujących oraz dla dzielnych przedszkolaków 🙂

Od wczoraj na diecie z mężem - nie żremy słodkiego, nie pijemy piwska, ograniczamy węglowodany. Niech żyją mięsko, nabiał i warzywka 🙂

A w lodówce ciasto od teściowej... Chyba muszę je komuś opchnąć, bo kusi jak cholera! Kto wpada na ciacho? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku masz rację, będziemy razem biadolić w październiku 😁
U nas zębów nie widać, tzn dziąsła na miejscu dolnych jedynek są podpuchnięte już 2 miesiąc 😜 A marudera znika po zmianie pozycji czy miejsca.
Mulant z tą grubością to chyba przegięcie, jaki Hubcio rozmiar nosi? I co łyżeczka dziennie glutenu niby zrobi dziecku, przegięcie, żeby taką dietę wprowadzać 😮
Dziewczyny jakie rozmiary noszą wasze bąble? Bo u nas już tylko 74.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała waży coś koło 7gk, pytałam dziś czy to nie za mało, ale jest ok. Podwoiła wagę urodzeniową, więc nie ma się czym martwić 🙂 I mam zakaz zaglądania do siatek centylowych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my nosimy 68 🙂
polka sppi jedziemoj tata zeby byc na warcie a ja ajde po majoneza
hubciu własnie nie wyglada na takiego kolosa, zastanawiam sie ileon bedzie wazył jak bedziemiał rok 🤪 🙂

posprzatałam na górze,reczniki wstawiłam do prania
zbieram sie do zrobienia rewolucji w szafie
jeszcze troche to chce wszedzie pieknie sobie wysprzatac 🙂
a wczoraj ogladalismy perfkcyjnapania domu i michał mowi ja pierdole jakie bzdety
jak babka podniecała sie umytymi kafelkami
aja do niego skoro bzdety to szoruj jak ty nawet dobrzekiblaumyc nie umiesz
chopok wymiekł i wreszcie racje przyznał 🙂
i powiedział że wydaje mu sie że w porównaniu z innymimamymega czysto w domu
to mi powiedział hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiku widzę,że ostro się wzięłaś za nowy sprzęt, Jaś cudny 🙂 piękne fotki.

Moja już nie wchodzi w nic w rozmiarze 68. Właśnie dzisiaj byłam na zakupach, dokupiłam kilka rzeczy, rajstopki, śpiochy, bluzy, bo ubywa nam w Wikusiowej szafie.
Pampersy te active baby mamy trójki i są dobre, ale dady czwórki już muszą być.
Reakcja na gluten dobra, nie wiem czy pisałam.

Ogólnie to...żyjemy 😉


Mania, sto lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Ksawery nosi juz roz 74 buciki roz 19 wiec teraz robie zapasy iekszych ubranek. Dzis moja sistra poszla do przedszkola do pieciolatkow i normalnie kazala mamie isc do domu ze ona zostaje sie uczyc i bawic 🙂
Ja wczoraj pierdyknelam kolanem o dywan ze dzis nie moge chodzic malemu wychodzi piaty zabek wiec mam sajgon. My mamy szczepienie 17 wrzesnia dokladnie w 6 miesiacu 🙂 jestem ciekawa ile maly warzy bo ostatnio gotujemy rosolek i narescie nie jest taka chudzinka a takie slodkie faldki i pyzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję 🙂 I owszem wzięłam się i teraz już nie odpuszczę bo kiedyś się bawiłam w fotografie ale zaniedbałam i miałam kilka lat przerwy a dzięki Jankowi pasja wróciła i jestem meeeega podniecona 🙃 Tylko teraz modeli mi brakuje i z niecierpliwościa czekam na siorkę bo to urodzona modelka hahaha 😜

Moja szafa za to pęka w szwach, tyle mi tego zwożą że nie nadążam i sporo fajnych ciuchów przegapiliśmy. Nawet jak widzę coś fajnego w sklepie to musze się powstrzymywać przed kupnem bo bez sensu :]

Majka słodziak! Fajnie, że tak zareagowała na przedszkole. Moja Matylda też wczoraj zaczęła i wyobraźcie sobie, że na 18 dzieci sa tylko 3 dziewczynki 😮 Z czego jedna chora a druga na wakacjach więc bawi się póki co z samymi samcami :P Ale podoba się 🙂 Moja siostra to chyba bardziej przeżywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nosimy 68, pare rzeczy 74, ale są takie jak te 68, więc dziwna rozmiarówka.
Facet z Almy nas przygonił ze spaceru, bo zapomniałam, że zamówiłam 🙃 A jaki dżentelmen, pomógł mi z wózkiem 😁 W ogóle fajny gość, jak byłam w ciąży nigdy nic nie dał dźwignąć, od razu zakupy do kuchni wnosił, a jak zobaczył, że już brzucha nie ma to musiałam mu Nunę pokazać 🙃
Dziś nic nie gotuję, bo mam szaszłyki z wczoraj, zrobię tylko pieczone ziemniaki. Nakupowałam też wszystko do hamburgerów domowej roboty i zrobię w czwartek, bo jutro wybywamy z domu na cały dzień. Wy tu o dietach, a ja muszę tego mojego chłopa trochę utuczyć, bo chudzina z niego straszna.
A co do sprzątania to się też biorę za dogłębne przed powrotem do pracy, bo przecież jak chłop będzie rządził to zrobi się burdel na kołkach. Chciałam zrobić remont łazienki przed powrotem do pracy ale do kurwy nędzy nie mogę znaleźć ekipy za rozsądną cenę co by miała czas teraz, a nie za kilka miesięcy 😮
Astra znasz kogoś w Łodzi co by zrobił tylko i wyłącznie kafelki na podłodze i ścianach w mikro-łazience?
Jan jest tak przystojny, że aż serce szybciej bije jak się na niego patrzy 😁 No i dawaj fiku ten aparat! Ja też chcę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Lady, u mnie tata zakładał 😜 ale będę dzisiaj wieczorem u męza kuzyna, oni na Teofilowie mieszkają, to się go zapytam, też się niedawno urządzali, a mieszkanko mają mikroskopijne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Dziecior mi usnał przy jedzeniu słoikowego rosołku z kaszą manna (haha chyba wszystkie chapnęłyśmy tą promocję z hippa 😜). Uwieczniłam to oczywiście, jak zgram i nie zapomne to pokaże łajze 😁

No, ja kupiłam kilka słoików 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy 86 😮 😮 😮 😮 😮 😮a i 80 jedną pare śpiochów resztę dalam już sistrze bo na lutego ma 😁
ja nie skorzystałam z promocji tylko własny zrobiłam rosołek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku wpadam do Ciebie na sesje Alankowi.............ale sobie wymyśliłam 🙂

Idzimy na spacer.
Marchewka z jablkiem.............bleee.............dostanie pies 🥴
Sporobujemy innym razem,bo wczoraj malo zjadl...dzisiaj od samego poczatku bylo wypluwanie z buzki.

Ale mi moj synus spiewa.
Dobra spadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje małe dzisiaj zjadło marchewkową z cielęciną. Kurna ona tak wcina te z mięchem słoiczki, że musiałam wziąć tą większą łyżeczkę, taką do kaszki, bo na tą małą się wkurzała, że za wolno i za mało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...