Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boże co ja dzis przeżyłam. Poszłam do gina, a ten jak się dowiedział, że wciąż krwawię kazał mi zrobić w te pędy usg jak najszybciej i od razu wypisał skierowanie do szpitala. Wystraszyłam się nieźle, ale powiedział, że nawet jak łożysko wyjdzie całe to czasem jakiś płat jest osobno i zostaje. Powiedział też, że może to nie jest nic i po prostu macica długo się kurczy, bo nie karmię. Ale że trzeba natychmiast usg zrobić i że jeśli nie mam transportu to karetkę wezwie. Zapewniłam, że nie jest mi słabo i nie kręci się w głowie i że mogę pojechać sama.
Zrobiłam to usg i na szczęście wyszło, że jest wszystko ok. Aczkolwiek jeśli krwawienie się nie skończy w ciągu dwóch tygodni to możliwe, że będę musiała iść do szpitala. Skierowanie już mam :/
Póki co mamy się bzykać nawet mimo krwawienia by się oksytocyna wydzielała i żeby macica się w końcu skurczyła. A krwawienie teraz raz jest, a raz go nie ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja właśnie mam pytanie dotyczące macicy,bo dzisiaj dostałam chyba okres ale przed byłam w łazięce i zobaczyłam na wkładce nie wiem nawet jak to określić bo nigdy czegoś takiego nie widziałam ale mój facet stwiedził,że ta są jakieś kawałki jak on to powiedział wygląda jak mięso 🤢 Boli mnie brzuch ale jak stoję to tak jakby mnie co ś rozrywało w środku i nie wiem co mam robić 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Dziewczyny ja właśnie mam pytanie dotyczące macicy,bo dzisiaj dostałam chyba okres ale przed byłam w łazięce i zobaczyłam na wkładce nie wiem nawet jak to określić bo nigdy czegoś takiego nie widziałam ale mój facet stwiedził,że ta są jakieś kawałki jak on to powiedział wygląda jak mięso 🤢 Boli mnie brzuch ale jak stoję to tak jakby mnie co ś rozrywało w środku i nie wiem co mam robić 🤔 🤔 🤔


kontaktować się z ginem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka to tak jakby Ci się jakieś skrzepy porobiły 😮 Do tego ten ból. Może nawet do szpitala warto pojechać skoro boli?

A mnie chyba widok lekarza uzdrowił, bo znów prawie nie mam krwawienia. Znaczy już wczoraj wieczorem tak się zrobiło i rano prawie nic nie było, potem znów dużo pociekło i teraz znów prawie nie ma 😮 Z okresem to to nie ma nic wspólnego, bo raz wygląda, że się kończy, a potem znowu. I to żywa, rzadka krew :/ Trochę sobie nie wyobrażam bzykania jeszcze przy takiej ilości jak była przez ostatnie 3 dni. No i muszę doleczyć tą grzybicę. Teraz niby znów nic nie czuję, ale przepisał mi jakieś leki doustne tym razem. Drogie dziadostwo. Mam nadzieję, że pomoże. I żelazo mam brać. Czy wy pisałyście kiedyś, że od żelaza robią się hemoroidy czy cos bredzę? 🤢 Jeśli tak to kurde dlaczego? 🤨 Brr nie wiem czy brać skoro miałam morfologię jeszcze 2 tygodnie temu dobrą.

Dzidek leży w łóżeczku i sobie gada po swojemu 🙂 Powinna zaraz usnąć, bo była w dzień dość aktywna. Najpierw siedziała z tatusiem swoim, a potem Łukasz pojechał ze mną na USG, a Wera została z babcią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady ja pisałam
bo ktoś mi kiedyśmówił że po żelazie ma sie mega zatwardzenia
ale jak ja brałam żelazo to aż tak źle nie było
tylko ze ja je brałam w kratkę 🙂

a teraz i tak mnie tyłek boli, a żelaza nie biorę, to chyba jakieś wysiłkowe są czy coś, a najlepsze że zrobiły mi się jakis tydzień temu dopiero, ale mikruski wiec szybko je wylecze 🙂

dzieciorki moje już spią
ufff dałam radę uspić je sama a bałam się że może byc ciezko bo na poczatku ferajna mi się rozryczała ale opanowałam i teraz moge odpoczywać, niestety sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka to tak jakby Ci się jakieś skrzepy porobiły 😮 Do tego ten ból. Może nawet do szpitala warto pojechać skoro boli?

A mnie chyba widok lekarza uzdrowił, bo znów prawie nie mam krwawienia. Znaczy już wczoraj wieczorem tak się zrobiło i rano prawie nic nie było, potem znów dużo pociekło i teraz znów prawie nie ma 😮 Z okresem to to nie ma nic wspólnego, bo raz wygląda, że się kończy, a potem znowu. I to żywa, rzadka krew :/ Trochę sobie nie wyobrażam bzykania jeszcze przy takiej ilości jak była przez ostatnie 3 dni. No i muszę doleczyć tą grzybicę. Teraz niby znów nic nie czuję, ale przepisał mi jakieś leki doustne tym razem. Drogie dziadostwo. Mam nadzieję, że pomoże. I żelazo mam brać. Czy wy pisałyście kiedyś, że od żelaza robią się hemoroidy czy cos bredzę? 🤢 Jeśli tak to kurde dlaczego? 🤨 Brr nie wiem czy brać skoro miałam morfologię jeszcze 2 tygodnie temu dobrą.

Dzidek leży w łóżeczku i sobie gada po swojemu 🙂 Powinna zaraz usnąć, bo była w dzień dość aktywna. Najpierw siedziała z tatusiem swoim, a potem Łukasz pojechał ze mną na USG, a Wera została z babcią.


o jacie Jaszminka, nio ale tyle czasu po porodzie jakies skrzepy?? lepiej pruj do gina czy do szpitala, moze cos tam sie dzieje. ale Ty juz nie krwawiłas tylko dopiero dzis z dnia na dzien. a moze cos sie pzredzwigałas czy jak ze sie tak zaczeło znienacka??

kurde wy sie macie z tymi krwawieniami, tyle czasu juz mineło od porodu, a tu mało która ma spokój, u mnie poki co luks, co prawda sa te suchoty, ale juz wole sucho niz jakies krwawienia...

Kasia a Tobie Marysia tyle pzrespała czasu po tym jak ja nakarmiłas długo z jednego cyca?? pierwszy raz?? wczesniej tak nie karmiłas?? czy taki zbieg okolicznosci ze akurat tak pospała, po tej mojej doradzie 🙂

Izunia ja tez bym podejrzewała u Niko jakas alergie jak ma opuchniete oczy. pomysl co jadł wczoraj, dzis, moze cos nowego, albo jak mówisz ze sie zdarza czasami to własnie po czyms konkretnym...
u nas tak było z ZUzia, ona nie jest dzieckiem alergicznym ale ewidentnie ma jedna alergie na cytrusy. miała czerowne placki na polikach jak miała 9 miesiecy, potem sytrusów nie dawalismy, bo tego sie jakos nie jje czesto, wiec juz potem nie jadła. i jakis czas temu maz kupił super pomarancze, nie moglismy sie ich najesc. jej dalismy ostroznie, jednego wieczorku zjadła jeden kawałek, drugiego sama chciała, ale tez zjadła niewiele, a nastepnego dnia rano miała opuchniete powieki, nie skojarzyłam nawet ze to mzoe byc po tych pomaranczach. potem sie zrobiły takie rany czerwone ze prawie płakałam jak na nia patrzyłam, az za kilka dni strupy. dobrze ze sie w miare skapnelam, od razu dałam zyrtec i wapno i pzreszło, ale wiem ze cytrusów jej nie wolno napewno. takze moze i Niko cos takiego ma. ja bym nigdy sie nie spodziewała ze alergia moze sie objawiac takimi cudactwami na powiekach... 😞 brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
lady ja pisałam
bo ktoś mi kiedyśmówił że po żelazie ma sie mega zatwardzenia
ale jak ja brałam żelazo to aż tak źle nie było
tylko ze ja je brałam w kratkę 🙂

a teraz i tak mnie tyłek boli, a żelaza nie biorę, to chyba jakieś wysiłkowe są czy coś, a najlepsze że zrobiły mi się jakis tydzień temu dopiero, ale mikruski wiec szybko je wylecze 🙂

dzieciorki moje już spią
ufff dałam radę uspić je sama a bałam się że może byc ciezko bo na poczatku ferajna mi się rozryczała ale opanowałam i teraz moge odpoczywać, niestety sama 😞


nio mi sie tez w ciazy zrobiły po witaminach z zelazem. to zatwardza. a i dzieciom na kupki szkodzi, ale jak ty lady nie karmisz to chyba mzoesz brac, tylko mzoe ostroznie, co 2 dzien bierz czy jak naj[pierw.
ja teraz koncze moje witaminki ciazowe jeszcze ale zeby małej nie szkodziły to biore jedna tabletke co 5 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewci@ pierwszy raz tak długo spała i to po jednym cycu 🙂 zawsze obala dwa i zazwyczaj jej mało to jeszcze zawsze coś tam doje sobie z któregoś cyca i wtedy to już zasypia 🙂 teraz to samo 🙂 poczuła cycka i odpływa 🙂 chyba dzisiaj zrobimy unga bunga bo jutro moja mamusia przyjeżdża i Misiu będzie spał na sofie w salonie, a mamka ze mną w sypialni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Ewci@ pierwszy raz tak długo spała i to po jednym cycu 🙂 zawsze obala dwa i zazwyczaj jej mało to jeszcze zawsze coś tam doje sobie z któregoś cyca i wtedy to już zasypia 🙂 teraz to samo 🙂 poczuła cycka i odpływa 🙂 chyba dzisiaj zrobimy unga bunga bo jutro moja mamusia przyjeżdża i Misiu będzie spał na sofie w salonie, a mamka ze mną w sypialni 🙂


a czemu jak mama przyjezdza to nie spicie razem?? ona nie moze spać na sofie?? czy niewygodna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
heheh............ja bym mojego meza z sypialni nie wypuscila.A mama niech spi tam gdzie jest miejsce 🤪Wredna jestem wiem ☺️


jestem tego samego zdania Izunia 🙂 niby czemu ma sie wynosic na konto mamy?? mama chyba powinna zrozumiec ze jestescie małżeństwem i spicie razem.
a poz atym pewnie Mania spi z wami, wiec on powinien byc tam gdzie tatusia miejsce, i ze jak trzeba bedzie wstawac w nocy to powinien byc obok. jeszcze jak Kasia pisałas ze ciezko Wam w tej nowej sytuacji czasami.... nie wypuszczaj go stamtad 🙂

Izu łap oklaska ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki 🙂

Zajrzałam na brzuszka, ale widzę że na stałe się przeniosłyście. Przez dłuższy czas nie miałam netu i nie miałam jak się odezwać. Jak wcześniej pisałam 02.04 urodziłam swoją Córcię, spędziłyśmy 10 dni w szpitalu z powodu zapalenia ucha, dodatkowo stwierdzono u Małej hipotrofię wewnątrzmaciczną stąd tak niska masa urodzeniowa. Cały czas zastanawiam się jak to się stało, że mój lekarz tego nie zdiagnozował. W tym miesiącu czeka nas wizyta u neurologa, okulisty i w poradni preluksacyjnej i mamy nadzieję że wszystko będzie w porządku 🙂 Najważniejsze, że prawidłowo przybiera na wadze, w zeszłym tygodniu ważyła 3560 g i jest karmiona cycem 🙂
Postaram się Was częściowo nadrobić i częściej zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane to mój Misiu zadecydował tak, że się poświęci dla teściowej 🙂 bo u nas w salonie jest strasznie zimno, a on woli jak jest chłodniej w pokoju bo w sypialni jest cieplusio 🙂 🙂 a ja i moja mama jesteśmy ciepłolubne 🙂
Ewcia kryzys między nami już jest zażegnany. Daliśmy mu kopa w dupę i se poleciał w pizdu do lasu 🙂
Ej macie tak, że chciałybyście z miłości pogryźć dziecko? 🙂) ja tak mam 🙂 tak koham tą małą gnidę, że z miłości ją kiedyś ugryzę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...