Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

No izu wszędzie jest tyle dzieciakow 😁 u nas to samo, teściowa mówiła,że co niedziela jest po kilka chrztów i zawsze co najmniej 4 dzieci, ale u nas parafia duża jest 🙂
Bartka jak rodziłam to też był wyżowy rok hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutaj Bartek miał 7 miesięcy:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img0584nr.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img42/1680/img0584nr.jpg[/IMG][/URL]

A tu jedenaście 😁 :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/obraz019en.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img38/8061/obraz019en.jpg[/IMG][/URL]

Boże, kiedy ten chłopak urósł...?

Panienka moja jeszcze spi, a ja siedzę i mam niemoc dzisiaj totalną... Bartek w ogrodzie grabi, bo nam naśmiecily topole od sąsiada,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):


zalajkowane 🙂
bartek smieszny ale na tym pierwszym lezacym zdjeciu jakis niepodobny. a włoski tez miał. ja zaraz was zasypie Zuzia moja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
super Zuziolek 🙂 i nie wiem, do kogo podobna bardziej, do mamy czy do taty hehe


hehe do Igi napewno 🙂 normalnie one jak dwie krople wody sa.
ostatnio siostra marka jak przyjechała mówiła ze juz nie jest do zuzi podobna iga, i maz wyjał album z tego czasu, a ona mówi" nio jest jest"

astra a u Ciebie chłopczyk i dziewczynka i sa tez bardzo podobni. bartek napewno do taty bardzo, taki klon mały chyba twojego meza nie/? a wikucha?? hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Ewcia, to mieszańce 😁 Gdyby się zamienili oczami, to każdy z nas miałby swojego klona hehe bo Bartek cały tata, tylko ma oczy mojego taty, a Wika cała ja, a oczy ma Dawida i jego taty z kolei 😁

Zaraz Wam coś pokażę.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JA - ROK I 3 MIESIĄCE 🤪 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/b05924d3aa1.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img27/6554/b05924d3aa1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Moje Ewcia, to mieszańce 😁 Gdyby się zamienili oczami, to każdy z nas miałby swojego klona hehe bo Bartek cały tata, tylko ma oczy mojego taty, a Wika cała ja, a oczy ma Dawida i jego taty z kolei 😁

Zaraz Wam coś pokażę.... 🙃


chyba mi?? bo tu oprcz nas dwóch chyba nikogo nie ma.cichosza. chyba troche nam forum umiera, jak sztunia wczoraj zauwazyła.dziewczyny mzoe czytajaale nie chca sie udzielac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
TO JA - ROK I 3 MIESIĄCE 🤪 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/b05924d3aa1.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img27/6554/b05924d3aa1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


no nie zartuj???
ja myslałam ze to Wiki 🙂 nio ja pierdziele, naprawde
to Twój klon, słowo daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia 😁
tak dawno szukałam tej foty i nie mogłam znaleźć, a dziś przypadkiem znalazlm w folderze Bartkowych fot 😁 No jest moim klonem, ale kolor oczu i kształt ma po tatusiu. Nie mam zdjęć Dejwa jak był mały, ale my też do siebie podobni byliśmy bardzo.

No dobra, to może ja się do kurwy nędzy wreszcie za obiad wezmę? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ewcia 😁
tak dawno szukałam tej foty i nie mogłam znaleźć, a dziś przypadkiem znalazlm w folderze Bartkowych fot 😁 No jest moim klonem, ale kolor oczu i kształt ma po tatusiu. Nie mam zdjęć Dejwa jak był mały, ale my też do siebie podobni byliśmy bardzo.

No dobra, to może ja się do kurwy nędzy wreszcie za obiad wezmę? 😁


hehe, ja tak tu z doskoku, bo obierałam ziemniaki, odmarzam kupione mieso z indyka z udzca, i bede robic, tylko mało czasu wiec w ciepła wode wsadziłam. nio i marchewka duszona dzis u nas, specjalnie dla córci bo uwielbia. maz po parcy leci do auchana po pampersy i inne sprawunki wiec musze ja jakaos pzrekupic zeby grzeczn była i nie dawały mi obie popalic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko własnie zjadło"warzywa z delikatna wołowinka" po 6mcu, z zołtkiem, pierwszy raz widziałam zeby tak chetnie jadła, jeszcze by zjadła wiecej pewnie. a to dlatego pewnie ze nie było tam ryzu, zauwazyłam ze niechetnie je dania z ryzem. za to duzo było pomidorów i chyba ten smak jej podchodzi bardzo. tylko w sumie niedługo podaje pomidory, tfu tfu zeby nic nie wylazło. ale zjadła super 🙂 przynajmniej nie musiałam jej ganiac, jak kreci buzia z jednej an druga strone fotelika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, jestem w szoku. moja niunia zrobiła kupe na nocnik 😉
zaczeła mi tu stekac, a ja se mysle, a zobacze czy uda sie zrobic na nocnik, jak cos ma zaraz byc. i szybko do łazienki, posadziłam ja na nocniku i trzymałam pod raczki a ona wystekała kupe do nocnika i potem nasiusiała, hehe
i co ja matka teraz z tym zrobie?? co myslicie o tym?? jak wiem ze ma zamiar robic?? wysadzac na nocnik??
wiem ze nie rozumie tego jeszcze ale mzoe jak sie udało zrobic to bedzie łatwiej pzrekonac do nocnika i robienia na niego siku czy kupke. u nas my z zuzia zaczelismy ok 11 mca, i ona zaraz zatrybiła ze tzreba robic na nocnik i kupy nam od tamtej pory nigdy w gacie czy pieluszke nie zrobiła. juz nie pamietam, ale jakos sygnalizowała ze kupa bedzie, jak chodziła to brała nocnik od razu. z siku było gorzej troche, pieluchy nie zdejmowalismy. ale nierobienie kupy w pampersa i unikanie tego smrodu w koszu na smieci dopoki sie nie wyniesie to duza sprawa dla mnie była i cieszyłam sie ze robi kupe na nocnik. a np znajomych córka, juz ma prawie 4,5 roku i zdarza jej sie w majtki kupe nawalic, najczesciej w gosciach, jak sie zabawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja często robi przy przewijaniu, może też powinnam uchwycić ten moment i ją sadzać. Tyle, że jeszcze nocnika nie mamy 😁 Mi się zdawało, że jeszcze za wcześnie na to, ale jak już dzidek stabilnie siedzi i można uchwycić ten moment gdy chce kupkę to może i warto już uczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
polatałam
silesie zaliczyłam jestem umordowana
dla taty krem kupiłysmy z siostrą wiec bedzie sie cieszył bo mama nam zadzwoniła że mu sięskończył
kawe mega ogromna wypiłam wiec mam jazde 🙂
i tak łaziłysmy i oglądałysmy 🙂
i dupa blada koniec wydawania

pola ma katar zółto zielonkawy
jakies pomysły na zmianę koloru macie ?

co do zdjec jaka mała Zuzia hihi fajowa
al ja jak nie ma klona to nie widze kto do kogo podobny
no chyba że astra sklonowała się to widzę od razu :P
i Bartek jaki mały hahaha

pola raczkuje wreszcie do przodu wiec jestem dumna
fakt że jest to jeszcze raczkowanie brzuszne no ale jest :P

robie papryki faszerowane na obiad
🙂

i juz nie wiem wiecej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja często robi przy przewijaniu, może też powinnam uchwycić ten moment i ją sadzać. Tyle, że jeszcze nocnika nie mamy 😁 Mi się zdawało, że jeszcze za wcześnie na to, ale jak już dzidek stabilnie siedzi i można uchwycić ten moment gdy chce kupkę to może i warto już uczyć.


twoja robi kupke przy przewijaniu akurat?? mojej sie zdarzało jak była malusia malusia kilka razy i wtedy tez sikała na przewijak, ale teraz juz bardzo bardzo dawno nie zsikała sie a tym bardziej kupy nie robiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja często robi przy przewijaniu, może też powinnam uchwycić ten moment i ją sadzać. Tyle, że jeszcze nocnika nie mamy 😁 Mi się zdawało, że jeszcze za wcześnie na to, ale jak już dzidek stabilnie siedzi i można uchwycić ten moment gdy chce kupkę to może i warto już uczyć.


twoja robi kupke przy przewijaniu akurat?? mojej sie zdarzało jak była malusia malusia kilka razy i wtedy tez sikała na przewijak, ale teraz juz bardzo bardzo dawno nie zsikała sie a tym bardziej kupy nie robiła.


No kupkę. Jako noworodek jej się często zdarzało i ostatnio znowu parę razy tak miała. Łukaszowi dzisiaj np. kupę walnęła przy przewijaniu. Co sobie będzie dupkę brudzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hejka
polatałam
silesie zaliczyłam jestem umordowana
dla taty krem kupiłysmy z siostrą wiec bedzie sie cieszył bo mama nam zadzwoniła że mu sięskończył
kawe mega ogromna wypiłam wiec mam jazde 🙂
i tak łaziłysmy i oglądałysmy 🙂
i dupa blada koniec wydawania

pola ma katar zółto zielonkawy
jakies pomysły na zmianę koloru macie ?

co do zdjec jaka mała Zuzia hihi fajowa
al ja jak nie ma klona to nie widze kto do kogo podobny
no chyba że astra sklonowała się to widzę od razu :P
i Bartek jaki mały hahaha

pola raczkuje wreszcie do przodu wiec jestem dumna
fakt że jest to jeszcze raczkowanie brzuszne no ale jest :P

robie papryki faszerowane na obiad
🙂

i juz nie wiem wiecej :P


gratki dla polci za raczkowanie 🙂

co do katarku hmmm. jak zielono zołty to juz bakteryjny. i na ten katar to za bardzo ratunku nie ma, lepiej sie go pozbyc szybko zanim na uszy sie przerzuci. ja u zuzy miałam inhalacje z gentamycyny jak juz miała zielony i po jednym razie zeszło, a małej(wtedy sie od zuzi zaraziła) to miałam gentamycyne, krople do oczu ( bo pisałam wam ze szła ropa oczami) i miałam jej do oczu zakraplac, a zeby szybciej wygonic katar to pędzlowac tu z brzega nosek tymi kropelkami. na patyczek z ograniczkikiem z kropelke dwie, i leciutko z brzega noska.
nio ja je pzretrzymałam po prostu, myslałam, ze katar, zaraz minie, az zaczeło oczami isc, i lekarka powiedziała ze dobrze ze uszy czyste przy takiej aakcji, ze w pore przyszłam. nio i chwilka i ropa z oczu zeszła i z nosa katar wygoniony i do tej pory super jest. takze chyba bakteryjnego nie wygonisz inaczej , tzw domowymi sposobami 😞
a gentamycyna na recepte jest wiec musisz do lekarza pewnie uderzyc, przy okazji zbada Polcie i zobaczy czy uszy ok. a pewnie wiesz ze z uszami nie ma zartów, jak cos sie dzieje to wala antybiotyk, bo nieleczone mzoe prowadzic do utraty słuchu... ale wywód mi wyszedł 😞
Polcia bidulcia 😞 cmokasy w nosek kofany malusi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...