Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Izu do wózka spacerowego taki śpiworek chcesz? Alanek ci w tym usiedzi?



tak

Alanek uwielbia spacerki
grzecznie siedzi caly czas
a my duzo spacerujemy

nie mam kombinezonu(za maly)
a kurtki 4 wiec wybralismy zakup spiworka do wozka,bo i na sanki sie przyda
Nikos ma podobny na sanki tylko bez miejsc na pasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
hej ho
mamuchna wczoraj była, tzn przyjechali pod pretekstem pożegnania, bo tato dziś już wyjechał i chciał się z dzieciakami pożegnać. Kasę mi oddali 🙂
ale mamy wkurwa, bo chyba głównie to chodziło o to,żeby się nową bryką pochwalić 🙃
Zawołaliśmy teściów i długo żeśmy siedzieli, na koniec z teściową wypiłam wino i mam dziś kaca.

Mąż z Bartkiem jakąś wstrząsającą rozmowę odbyl - nie chcę wnikać, grunt,że młody ma odwrót o 180stopni. Zobaczymy, na jak długo. Ja tam nadal na niego jestem zła.

Wikusia śpi. Dzisiaj cudem na śpiku udało mi się jej dać do picia soczek bobo fruta 🙂
Zaraz chłopaków wywalam do fryzjera i po wołowinę, robię strogonowa 😜



dobra wiadomosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,
Izu łączę sie z toba w bolu nieprzespanej nocy 😞 buuuu
moja sie budziła co 2h, nie wiem czy gardło czy zeby, ale tak okropnie płakała, tylko cyc troche uspokajał, ale za któryms razem i on rady nie dał. wiec dałam pedicetamol. to juz druga taka noc, ciekawe jak ja do pracy wróce po takich nockach, ale moze to pzrejsciowe, od gardła np.

Medalion super Fiku, bedziecie mieli pamiatke 🙂 fajnie ze panie taka inicjatywe wymysliły.
Astra dobrze ze Bartus troche lepiej i kase odzyskałas od rodziców.
u nas zuzia wczoraj chyba sie wyspała w pzredszkolu bo zupełnie inne, grzeczne dziecko i poszła ładnie spac i sie pobawilismy. a w nocy, bez budzenia na sikanie, bez alarmu pzreespała całą noc, nei zsikała sie, jestem dobrej mysli.

Igusia robi przysiady, z pozycji stojacej schylała sie do dywanu a teraz przysiada, bierze zabawke wstaje, upuszcza, znów pzrysiada, skubaniec mały.

dziewczyny chyba od jutra w auchanie beda pieluchy pampersy, 4 wychodza po 55gr, 29,99zł za paczke 54szt. bedziemy polowac. w gazetce starej nie ma, a od jutra nowa, a widziałam tylko reklame w pzrerwie pytania na sniadanie, wiec jakby co walcie.
mojej sie cwzoraj tyłek odparzył, nie wiem czy od DADY czy po prostu nie zauwazyłam jak kupke robiła i troche dłuzej była przy tyłku i mamy.... dady odstawione, zuzyje ta pczke i wiecej nie ryzykuje. kupuje tylko pampersy bo mała ma tyłek jak francuski pies chyba.

Astra a jaka bryka sie rodzice chcieli pochwalic?? co kupili?? jakies nowe wypasione autko z salonu??

u nas dzis wierca, bo wchodzi do bloku nowy internet i łacza montuja. pewnie małą nie bedzie spała, chyba ze zmeczona po nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do spiworka to fajny Izu, jesli tylko alanek chce siedziec, bo moja najpierw odtsawia jak ja wsadzam, ale watpie ze ona jak pojdzie na nogi zechce siedziec w nim. z zuzia tak miałam, ona wózka potem nienawidziła, wszedzie na pieszo muysiało byc.
ale mam teraz od kolezanki pozyczony taki spiworek, nie gruby zimowy, tylko jesienny, i ja woze w nim, fajna sprawa, własnie ma na ppasy otwory. lepszy napewno niz otulanie kocykiem. fajne fajne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwielbia spacery i jeżdżenie wózkiem, ale nie znosi być opatulona to u nas śpiworek by nie przeszedł. Się zastanawiam jak zniesie kombinezon 😁 Na pewno będzie ryk przy zakładaniu, bo ona nie lubi jak ją się grubo ubiera 😉 Ale na zimę wyjścia nie ma 😉
Cudny medalion.
Fiku jakbym miała ten zaufany żłobek ze znajomą nie na drugim końcu miasta to może bym dziecko posłała, ale w okolicy zostaje tylko prywatny, u nas dofinansowania nie ma, więc już wolę dołożyć do niani. A jak niunia podrośnie może na parę godzin chodzić do klubu malucha w prywatnym przedszkolu pod naszym blokiem by się z dziećmi pobawić, bo to od roku i 8 miesięcy jest u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia oni kupili takie żółte sportowe renault megane, w sumie mojemu bratu, bo to on będzie tym jeździł, tato w De, a mama nie ma prawka, bo po 8 egzaminie dała se spokój. Dali prawie 50 tysięcy, bo miało jednego właściciela przed nimi, ale było bite, niewielka stłuczka, ale była i coś tam był bok pognieciony, ale szybko naprawili. Auto jest efektowne, super się prowadzi, kolor jeszcze dodaje wyglądu, ale ja tam francuzów nie lubię 😉
I nie lubię jak ktoś zamiast się przywitać to w drzwiach mówi: przyjechaliśmy nową furą, no idź zobacz.
Beznadziejna jest ta kobita, im starsza tym gorzej.

Ej, my mamy dady czworki i ja naprawdę nie narzekam. Raz się nam dupsko zaogniło jak jadła słoiczek, w którym były biała fasola i groszek i zrobiła kupkę, która ewidentnie ją uczuliła. I w ogóle jakoś wolę te dady od active baby, bo active baby szybko ta moja Józia moczy. Może dlatego,ze dady mamy większe, a pampy jeszcze trójki męczymy, bo mamy zapas. Ja jej na zmiane zakładam, a na noc musi być pampers. w razie czego mamy maść pośladkową z ziajki i smarujemy, sudocrem na tyłek odkąd się urodziła to może ze 2 razy używalam.

Jasiu, artysta jak trzeba 🙂 ekstra.

Ewcia, u nas na wsi też wiercą wszędzie i kopią i cudują, bo światłowody puszczają. Fajnie, będzie szybszy internet 🙂 chociaż teraz nie narzekam, bo mamy radiówkę i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łooo 50 tysi za używany i bity? 🙃 Może jest taki super ekstra ale jakbym miała 50 tyś zł to na pewno nie kupiłabym za to tylko auta. Myśmy dali 7 plus powiedzmy jakies koszty więc niech będzie 10 tyś za audi a4 w kombiku i ma mooooooooooooooc skubany, na początku się nie lubiliśmy a teraz ja wsiadam za kierownice częściej niż pancio Karol :P W kazdym razie 50 tyś to strasznie dużo moim zdaniem 😞 Z całym szacunkiem oczywiście bo kazdy robi z kasiora co chce 🙂))
Chciałabym wygrac jakąś kase kurcze bo szybko to się nie dorobie a przydałoby się parę dupereli :P

Na dniach kombinuję chrzciny :] Knajpę mam upatrzoną tylko teraz zgrać terminy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ewcia oni kupili takie żółte sportowe renault megane, w sumie mojemu bratu, bo to on będzie tym jeździł, tato w De, a mama nie ma prawka, bo po 8 egzaminie dała se spokój. Dali prawie 50 tysięcy, bo miało jednego właściciela przed nimi, ale było bite, niewielka stłuczka, ale była i coś tam był bok pognieciony, ale szybko naprawili. Auto jest efektowne, super się prowadzi, kolor jeszcze dodaje wyglądu, ale ja tam francuzów nie lubię 😉
I nie lubię jak ktoś zamiast się przywitać to w drzwiach mówi: przyjechaliśmy nową furą, no idź zobacz.
Beznadziejna jest ta kobita, im starsza tym gorzej.

Ej, my mamy dady czworki i ja naprawdę nie narzekam. Raz się nam dupsko zaogniło jak jadła słoiczek, w którym były biała fasola i groszek i zrobiła kupkę, która ewidentnie ją uczuliła. I w ogóle jakoś wolę te dady od active baby, bo active baby szybko ta moja Józia moczy. Może dlatego,ze dady mamy większe, a pampy jeszcze trójki męczymy, bo mamy zapas. Ja jej na zmiane zakładam, a na noc musi być pampers. w razie czego mamy maść pośladkową z ziajki i smarujemy, sudocrem na tyłek odkąd się urodziła to może ze 2 razy używalam.

Jasiu, artysta jak trzeba 🙂 ekstra.

Ewcia, u nas na wsi też wiercą wszędzie i kopią i cudują, bo światłowody puszczają. Fajnie, będzie szybszy internet 🙂 chociaż teraz nie narzekam, bo mamy radiówkę i śmiga.



u nas jest jedna kablówka, a tearz druga wchodzi, bo sie wspolnota zgodziła. zobaczymy, porównany co nam zaproponuja. tylko zeby mi teraz dziecka nie zbudzili, bo zasneła.

a u nas te dady ok były w sumie, aa mzoe tez od tej zupy co z ryzem co mi pluła, musze odkłądnie popatzrec co tam jest, mzoe tez własnie cos innego. albo dlagtego ze dłuzej ta kupa siedziała. pierwszy raz ja pzretrzymałam. jakos nie była taka cuchnac i i nie czułam. wrecz byłam zaskoczona pzred kapaniem ze kupa jest. nio i na cipce tez takie krosteczki wyskoczyły. ewidentnie jakby po tamtej kupie.

nio a autko jak zołte i sportowe 🙂 hmmm moze było sie czym. ale jak mówiła ze od drzwi miałas isc zobaczyc to zaraz mi sie moja mam przypomniała, ze sie naszym samochodem pzred ciotka chwaliła, jak mozna w pzredsionku powiedziec, a widzieliscie jaki maja samochód. az byłam zniesmaczona i ja opieprzyłam jak zajechalismy do białego i u nich gosci nie było. powiedziała ze nikt tego tak nie odebrał, oprócz samych zainteresowanych czyli mnie i marka. a ciotka tez sie lubi chwalic i tez ponoc zaraz móiła ze moja siostra kupiła drugi samochód toyote corolle z salonu 🙂 hehe nio cóz, starosc nie radosc, mzoe my tez tak bedziemy miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Mam nadzieje,ze Alanek bedzie dlugo jezdzic w wozku tak jak Niko
wygoda i spokoj byl
narazie jest ok
cieszy sie jak wsadzam go do wozka

nawet w domu w nim siedzi jak cos robie

wlasnie sie obudzil ,a matka golabki i sosik juz ma zrobiony 🙂


a moje chyba nie smoczkowe, i niewózkowe. zuzia nie chciała jezdzic, mała poki nie smiga na dwóch to jeszcze siedzi. ale np pamietam ze zuzia nienawidziła jezdzic w tym rowerku trojkołowoym, a chłopczyk z drugiej klatki 2,5 roku chyba jezdził, az sie raczka urwała czy cos. a nasz wcale niezniszczony, zobaczymy jak Idze podpasuje 🙂 hehe

no a co do wózka to wam mówiłam ze w ubiegła zime jeszcze w wózku zuzi kolega jezdził, w grubej kurcie, babcia go pchała. albo moja kolezaka co ma w wieku zuzi tez córke, tylko taka drobniutka, ze na dwa latka wyglada to jeszcze teraz smiga do pzredszkola widziałam, ze spacerówka. szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Mam nadzieje,ze Alanek bedzie dlugo jezdzic w wozku tak jak Niko
wygoda i spokoj byl
narazie jest ok
cieszy sie jak wsadzam go do wozka

nawet w domu w nim siedzi jak cos robie

wlasnie sie obudzil ,a matka golabki i sosik juz ma zrobiony 🙂


a moje chyba nie smoczkowe, i niewózkowe. zuzia nie chciała jezdzic, mała poki nie smiga na dwóch to jeszcze siedzi. ale np pamietam ze zuzia nienawidziła jezdzic w tym rowerku trojkołowoym, a chłopczyk z drugiej klatki 2,5 roku chyba jezdził, az sie raczka urwała czy cos. a nasz wcale niezniszczony, zobaczymy jak Idze podpasuje 🙂 hehe

no a co do wózka to wam mówiłam ze w ubiegła zime jeszcze w wózku zuzi kolega jezdził, w grubej kurcie, babcia go pchała. albo moja kolezaka co ma w wieku zuzi tez córke, tylko taka drobniutka, ze na dwa latka wyglada to jeszcze teraz smiga do pzredszkola widziałam, ze spacerówka. szok...



hahaha.....takie wielkie dziecko 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde,Alanek mial dzisiaj ropke w prawym oku
lewe oko czasami sie zaczerwieni i lzawi
nos nadal zatkany 😠

Fiku rodzinny zobaczy co jest z oczkami czy tylko okulista?
bo cholera jasna boje sie o uszy
to wszystko jest powiazane


glowa mnie boli od karku]tak mi sie wydaje

Alanek jadla dzisiaj ryz z golabkow
caly ,ale mlaskal 🤪

wczoraj dostal troszke kluski i tez ladnie sobie poradzil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
łosz popisaly troche wreszcie 🙂
a wiec spiworek mysle ze spoko, my mamy taką otulinkę na nózki a pod nią kocyk
co do fury, http://www.google.pl/imgres?q=renault+megane+coupe+%C5%BC%C3%B3%C5%82te&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1525&bih=718&tbm=isch&tbnid=YjfYJ1xbE-r0oM:&imgrefurl=http://sprzedajemy.pl/renault-megane-coupe-1-6-16v,665136&docid=-THWX-nnx-QAbM&imgurl=http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_renault-megane-coupe-v-2914606.jpg&w=541&h=406&ei=YnCGUOn0LsvptQbd64G4BA&zoom=1&iact=hc&vpx=817&vpy=151&dur=2744&hovh=194&hovw=259&tx=155&ty=111&sig=105061050165236890860&page=1&tbnh=140&tbnw=192&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:3,s:0,i:77
takie astra?
POla wkoncu usneła bo na lawie cały czas zagadywała kolezanki
w
sobote idziemy na bibę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu myślę, że spokojnie możesz najpierw rodzinnego zapytać bo bardzo możliwe, że ta ropka jest powiązana z przebytą chorobą. Albo po prostu sobie podrażnił. Z doświadczenia domowe sposoby to świetlik, baaaardzo delikatny rumianek, czarna herbata, sól fizjologiczna.
Jesli miałoby byc coś nie tak to rodzinny na pewno skieruje Was do okulisty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Izu myślę, że spokojnie możesz najpierw rodzinnego zapytać bo bardzo możliwe, że ta ropka jest powiązana z przebytą chorobą. Albo po prostu sobie podrażnił. Z doświadczenia domowe sposoby to świetlik, baaaardzo delikatny rumianek, czarna herbata, sól fizjologiczna.
Jesli miałoby byc coś nie tak to rodzinny na pewno skieruje Was do okulisty 🙂



tez mysle,ze to przez ten jebany nos
nadal zatkany
moze sie do niego przejade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
pola też czasem jak ugryzie to jestem w szoku cieżkim
a najlepiej pochłania chrupki kukurydziane siedzi jak królowa i gryzie
ale nie daje jej narazie tych chrupów bo chyba przez nie ma lekki problem z kupą



wlasnie u nas jest tak samo
i tak jest ciezko
to po chrupkach jeszcze gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chya jednak programator siadl w pralce
teraz daje na inne pranie niz zawsze i dziala 😮


ide klopsika polozyc spac
i moze pojde mezowi pomoc na dworze

tesciowa miala mi kupic wrzosy i wiadra(jako doniczki beda)przed dom
zaraz ja pogonie gdzie ona jest 😜

chce ktos kupic liscie z debu 😮cale podworko zasypane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
Kasia , widziąłam zdjecie na fb, Ty dajesz Mani prince polo?? czekolade??!!??

Tak Ewcia, całego wafelka zjadła! 🙂
Czyś Ty zwariowała kobieto? Polizała tylko. Bez przesady, od lizania nic jej nie będzie.


nio wiem ze nie zjadła całego, Kasia, nio ale buzia w czekoladzie ubrudzona, wiec zjadła. a czekolada uczula mocno. ja bym sie bała. ale to Twoje dziecko. robisz co uwazasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
Kasia , widziąłam zdjecie na fb, Ty dajesz Mani prince polo?? czekolade??!!??

Tak Ewcia, całego wafelka zjadła! 🙂
Czyś Ty zwariowała kobieto? Polizała tylko. Bez przesady, od lizania nic jej nie będzie.


nio wiem ze nie zjadła całego, Kasia, nio ale buzia w czekoladzie ubrudzona, wiec zjadła. a
czekolada uczula mocno. ja bym sie bała. ale to Twoje dziecko. robisz co uwazasz.

Ewcia ona nie raz lizała przez 5 czy 10 sekund wafelki i nic jej nie jest. Nawet nie ugryzła. Ssała sobie i się pobrudziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...