Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Iza alergolog powinien pomoc najlepiej gdyby zlecil badanie Alanka w kierunku skazy albo mozesz sama pojsc i zrobic np u nas panel badan w kierunku uczulen na 20 alergenwo w tym na mleko czekolade orzechy itp kosztuje 150zl


A wykaże cokolwiek w tym wieku??? 😮


nio ja własnie o tym pisałam wczesniej. moze jakas skaze to mzoe i tak, ale składniki inne.
u nas np jak chodzilismy z zuzia, akurat miała chyba 9-mcy to pani mówiła ze testy sie robi i tak powyzej 2 roku. ale jesli bedzie widział alergolog koniecznosc zrobienia i bedzie twierdzic ze da odpowiedz na to, co szkodzi Alankowi to mzoe i warto zrobic, nawet prywatnie. co ma sie dziecko meczyc.
a czym smarujesz Iza te zmiany??

spadam zaraz do domku, zalece do ciuszka , mzoe cos znajde dla dziewczynek, bo dzis dostawa, i do apteki po ten gastrotuss od refluksu i zobaczymy.
do potem laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak myślałam,że ta pipa nic mądrego mi nie powie, królowa aborcji jebana
ale do mojej giny 60km a ta w szpitalu i dwa kilometry, więc pojechałam, była na korytarzu, od razu mnie do sali wzięla i położyła pod usg. W brzuchu czysto, zadnego zapalenia, nic. jajniki ładnie pracują, żadnego torbiela, czyli nowość, bo zawsze jakiś był. powiedziała,że może się czyszczę jeszcze po łyzeczkowaniu 😮 8 miesięcy po porodzie kurwa? No jaja se chyba robi! Albo tak gada bo to ona mnie łyżeczkowała, pytała się kto czyścił, ja mówię: pani. A ona nic nie powiedziała. stwierdziła że parę rzeczy jej się nie podoba ale musiałaby mnie wziąć na oddział, inaczej nie moze bo to szpital a nie jej gabinet i zebym przyszla do niej prywatnie bo tu nawet nigdzie nie bedzie wpisywała,ze byłam. Powiedziała ze mam nie panikowac i zrobic jakieś testy krwi na jakieś białko 😮 i ze zrobi mi cytologie i da mi skierowanie na wszytskie badania jak do niej przyjdę bo tu i pod kątem raka trzeba badac
Badała mnie bardzo szybko i powiem Wam ze jej nie wierze
wstrętne, zimne babsko
powiedzialam ze do niej przyjdę ale nawet mi się nie śni, pojadę do swojej ginki
pytała się mnie o moje dolegliwości i ona od razu ze to są specyficzne objawy 😮 czyli że co?
po badaniu usg już diagnozę stawia kretynka jedna?
Żałuję że pojechałam, chociaż z drugiej strony mam pewność że w brzuchu czysto i nie wiadomo skąd to się wzięło ani co to było, bo jak jej opisywałam to powiedziała że to jej na pozostałości łożyska pasuje 😮

A przecież ja byłam u mojej ginki 3 miesiące po porodzie i niczego nie miałam w macicy, wszystko było dobrze, z ciotą problemów nie było, teraz tylko co się spóźniła 6 dni. Nie wiem, nic już nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no właśnie jestem po okresie, dostałam 1.11 a szóstego się skończył, czyli jak na moje miesiączki był długi, bo zawsze mam góra 3 dni. Teraz mi się spóźnił, był długawy i teraz to.
Zadzwonię jutro do mojej ginki kiedy mnie może przyjąć najwcześniej, pewnie dopiero w styczniu...bo u niej pierwszeństwo mają ciężarówki, a tak to trzeba trochę poczekać, bo ma pacjentek od zajechania. No zobaczę co uda mi się z nią załatwić, moze mnie wciśnie jakoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju 😞 Zadzwonił Łukasz, że malutka ma 38 stopni gorączki 😞 Pierwsza jej gorączka. Nic innego się nie dzieje i nie jest marudna, więc może to przez zęby. Co radzicie zrobić? Pedicetamol? Bo mi tu znajoma radzi Nurofen dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu dopiero teraz po południu poszłaś, trzeba było iść od rana..
Jaszminka to nie jest tak,ze pójdziesz z nim do lekarza i powiesz ze znalazłaś owsika a on ci zapisze leki
na bank da skierowanie na badanie kału na pasozyty i dopiero z wynikami jak pójdziesz to Ci da receptę i resztę wskazówek co i jak
ja bym nie wytrzymała jakbym znalazla u Wiki choćby pół owsika i jeśli byłaby taka sytuacja z przychodnią to bym nawet na IP pojechała albo do innej przychodni i trudno. Przecież muszą Cię przyjąć. u nas jak nie było pediatry bo miała dzień wizyt domowych a ja nie byłam zapisana to pojechałam do innej przychodni i zagadałam z babką w rejestracji zeby mnie jakiś pediatra przyjął (wydawało mi się,ze maly ma ospę, a to była wysypka od proszku do prania 🙃 ) i sie udalo chociaż byłam tam pierwszy raz w zyciu
Pomyśl sobie jak już długo Ksawek zgrzyta tymi zebami i się źle czuje, mnie już przeraza mysl ile to ścierwo mogło narobić szkód w jelitkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Jeju 😞 Zadzwonił Łukasz, że malutka ma 38 stopni gorączki 😞 Pierwsza jej gorączka. Nic innego się nie dzieje i nie jest marudna, więc może to przez zęby. Co radzicie zrobić? Pedicetamol? Bo mi tu znajoma radzi Nurofen dla dzieci.

Pedicetamol szybciutko dziala, ale ja jeszcze polecam ibum w syropku od 3 miesiąca, mam akurat teraz, bo pedicetamolu nie było w aptece a nie chciało mi się szukac w kolejnych
i jak mloda marudzi już do przesady to jej daję 1,5ml chociaż piszą żeby dawać 2,5 i przechodzi jej po chwili jak ręka odjął
Na gorączkę też jest okej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pedicetamol jest w czopkach czy to syrop? Kaśce w szpitalu mówili, że śrdoki zawierające Ibuprofen lepiej i szybciej działają, bo na wiele ludzi Paracetamol nie działa w ogóle. Więc chyba dam jej ten Nurofen lub Ibum zależy co dostanę. To już jeden chuj. Oba od 3 miesiąca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Lady my uzywamy Nurofen dla dziec od 3 miesiaca o smaku truskawkowym bo ten pomaranczowy jest okropny blee.
U nas sie sprawdza najlepiej


Właśnie to mi radzi kumpela z pracy właśnie ze względu na smak i że działało u jej dziecka najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibum jest malinowy 🙂
ja nie widzę różnicy między ibumem a nurofenem, nurofen miałam już też kilka razy dla Bartka, oba są skuteczne. Jeszcze kiedyś miałam panadol w syropie, tez jest truskawkowy chyba.

Aha - i ten podajnik z pedicetamolu to jest straszna lipa albo ja nie umiem nim operować
bo młoda mi się krztusiła i to okrutnie
a tym od ibumu sie fajnie podaje
a może to i smak ma jakiś wpływ? 😁 grunt,że działa.
Kaśce w szpitalu mówili, że śrdoki zawierające Ibuprofen lepiej i szybciej działają, bo na wiele ludzi Paracetamol nie działa w ogóle. Więc chyba dam jej ten Nurofen lub Ibum zależy co dostanę. To już jeden chuj. Oba od 3 miesiąca.

też tak słyszałam, ale u nas wszystko działa, więc spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiła, że Ibum ma jakis nie teges posmak. Ona ma dziecko chorowitka i wszystkie te leki obcykane 😉 Jej Majka nie lubi tych innych. Dobra spadam z pracy do apteki i do mojego Bąbla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Mówiła, że Ibum ma jakis nie teges posmak.

Wika nie narzeka 🤪
jak urośnie to mi najwyzej sypnie 😁
ale synusiowi tez dawałam i nic nie mówił, mówił,ze dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Czy Pedicetamol jest w czopkach czy to syrop? Kaśce w szpitalu mówili, że śrdoki zawierające Ibuprofen lepiej i szybciej działają, bo na wiele ludzi Paracetamol nie działa w ogóle. Więc chyba dam jej ten Nurofen lub Ibum zależy co dostanę. To już jeden chuj. Oba od 3 miesiąca.


lady daj jej ibuprofen, on jest przeciwzapalny i przeciwbólowy, nie wiadomo z czego ta gorączka, a nóż widelec sie coś kroi wiec zawsze zadziałaś przeciwzapalni
paracetamol jest tylko przeciwbólowy
a jak to się nazywa czy nurofen, czu ibum czy inny ciort to jeden kij
moje dzeci są lekomankami i chleją wszytsko
pola od antybiotyksu to sięoblizuje a dla mnie to gówno okropne

jaszminka przeciez ksawi cierpi
a on jest za mały zeby tyle z robalami życ
szukaj ratunku dla małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz Kaśka to bierz moją, ja nie używam prawie 😁 jakby się zjebała to tragedii nie będzie, bo ja zmywam naczynia na bieżąco, zmywara stoi 5 lat,a używana była chyba w ramach dobrej eksploatacji może raptem z 10 razy z okazji większych imprez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza Bartek dostal owsiory jak już był mówiącym dzieckiem
i ja wiem jak on wtedy stękał dlatego sobie wyobrażam co przechodzi Ksawcio, który nawet poskarżyć się nie może...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...