Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fiku biedna Ty....bawic ci sie chce?Ja juz sie wybawilam 🙂Albo tak glosno bedzie 😁


Ja po spacerku.
Dzisiaj zjadlam 6 czeresni,a mialam ich caly koszyk na truskawki 😞Mniam.....
Alan sie napil i teraz do 21 musimy walczyc.Pobawimy sie troche.Ale najpierw przygrzeje Niko spagetti,bo juz czeka.Glodomor maly.

Ale mialam koncert jak wracalam ze spaceru....moje dziecko chcialo jesc o 18.30,a nie 19 i ryk na cala wioche,zanosil sie....pierwszy raz moj syn plakal podczas spaceru 😁Ale mamusi motorek do dupki i szybko do domu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Booooże dlaczego moje dziecko jest tak niedobre?!! Beksa jakich mało 😞
Astra jak ja Ci zazdroszczę tego, że masz takie kochane dziecko. Moja to mały potworek, tak samo jak Dżony Fikumiku 😞 strasznie męczące jest takie dziecko, a jak jeszcze mu coś dolega to poprostu tragedia 😞 ja przez te kolki i inne pierdy tak się zniechęciłam do drugiego dziecka, że aż nie poznaję samej siebie, bo ja straasznie kocham dzieci.
Ale drugie odpaaadaaaaa!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Booooże dlaczego moje dziecko jest tak niedobre?!! Beksa jakich mało 😞
Astra jak ja Ci zazdroszczę tego, że masz takie kochane dziecko. Moja to mały potworek, tak samo jak Dżony Fikumiku 😞 strasznie męczące jest takie dziecko, a jak jeszcze mu coś dolega to poprostu tragedia 😞 ja przez te kolki i inne pierdy tak się zniechęciłam do drugiego dziecka, że aż nie poznaję samej siebie, bo ja straasznie kocham dzieci.
Ale drugie odpaaadaaaaa!!! 🙂



Dasz rade.....wyrosnie z tego 😉Mysl pozytywnie tylko tyle Ci pozostaje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje chlopaczki grzecnie spia.
Maz wlasnie wrocil z szalenstw po polach 🙂
Głowa umyta i włoski ułożone-pierwszy krok za mna 🤪

Jutro zakupki i dzien matki i ojca w przedszkolu.W niedziele mamy gosci to moze jakies ciacho zrobie.
Ide pazurki malowac i pozniej spac.
Mam problem z wieczornym jedzeniem.Alan pil o 19 i o 21 juz nie chcial.Ale oszukalam go raz smoczek raz cycek i tak cos tam wypil.Haahahaha

Moze pozniej wpadne.....ale tu tłumy na forum 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No poszłabym się odstresować, nie przeczę :P Ja niestety nie zdążyłam się porządnie wyszaleć. I w ogóle Jasiol nieplanowany to taka melancholia mnie czasem dorwie, ale tak naprawde to On jest dla mnie najważniejszy i nie oddałabym Go za milion takich wyjść 🙂

Kasia spoko, ja też żyję już tylko nadzieją że ten mój łachudr jak to Iza ładnie napisała 'wyrośnie z tego' 😉 Chciałabym bo w innym razie będę musiała Go sobie przyszyć do cycka 🙂
I wciąż chciałabym drugie. Pytanie tylko czy dotrwamy w związku czy się całkowicie rozpierdoli nasze pożycie pseudomałżeńskie 😁

Również ślę buziaki na dobranoc. Do jutra! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dzidek wczoraj zjadł przed 21 bo się spacer z moją mamą przeciągnął i mimo że rąbnęła 170 obudziła się na butlę o 3:30 😮
Na 9:15 mamy wizytę u neurologa. W ogóle co macierzyństwo nauczyło mnie organizacji to brak mi słów. Wstałam specjalnie o 6 by zdążyć włosy umyć wysuszyć, umalować się, dobrać ciuchy. Zwykle jak szykowałam się do pracy potrzebowałam 2 godzin (bez jedzenia śniadania! bo tak wcześnie nic nie przełknę), a dziś się wyszykowałam w pół godziny. I teraz siedzę jak pipa i będę czekać na wyjście. Po powrocie idziemy na spacer do biura mojego. Niech wreszcie chłopaki moje zobaczą dzidka, bo kumpela to jest u mnie stałym prawie codziennym gościem 😉 Szefa muszę pogonić za to, że mnie 2 miechy bez kasy zostawił przez to, że zapomniał o tym akcie. Już się dowiedziałam w ZUSie, że kasę zobaczę dopiero w drugiej połowie czerwca.
Ludki nareszcie są TRUSKAWKI. Teraz to mój posiłek na śniadanie, obiad i kolację. Mogę nawet czekoladę zdradzić dla truskawek. Boże jak mi się ich chciało w ciąży.
Co do dzidków to ja chcę drugiego bez dwóch zdań. Nawet jakby pierwsze było najgorsze na świecie. Jestem jedynakiem i wiem co to znaczy. I pamiętam jak żebrałam u rodziców o rodzeństwo. Niestety mama po poronieniu długo leczyła depresję i potem już bała się próbować 😞 Łukasz też jedynak i teraz nawet mamy problem by chrzestnych dobrać 😞 Przy drugim dzidku to chyba ludzi z ulicy będziemy prosić 🤨

Dzięki mulancik za info o promocji Dady. Kupiłam pakę, ale cholera dwójek, bo trójki już były wyprzedane :/ A jeszcze mam sporo Pampersów dwójek. Mam nadzieję, że zdążę je zużyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
No poszłabym się odstresować, nie przeczę :P Ja niestety nie zdążyłam się porządnie wyszaleć. I w ogóle Jasiol nieplanowany to taka melancholia mnie czasem dorwie, ale tak naprawde to On jest dla mnie najważniejszy i nie oddałabym Go za milion takich wyjść 🙂

Kasia spoko, ja też żyję już tylko nadzieją że ten mój łachudr jak to Iza ładnie napisała 'wyrośnie z tego' 😉 Chciałabym bo w innym razie będę musiała Go sobie przyszyć do cycka 🙂
I wciąż chciałabym drugie. Pytanie tylko czy dotrwamy w związku czy się całkowicie rozpierdoli nasze pożycie pseudomałżeńskie 😁

Również ślę buziaki na dobranoc. Do jutra! 🙂



Niko to tez była wpadnka.Jakos z mezem nie nalezymy do tych imprezowiczow 🙂Ja pomagalam siostrze w dyskotece za barem.I te czeste imprezy mnie wykonczyly.Dlatego ja juz sie wyszalalam.Hhihihi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziewczyny, ja chyba muszę się wreszcie wyspać porządnie. W nocy dałam małej espumisan o 23.20, zamiast o 4, bo mi się wskazówki zegarka pomyliły, a dziś jej założyłam pampersa tył na przód 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku nie przejmuj się, jak facet kocha to poczeka 😉 U mnie też z tymi sprawami ciężko, nie wiem czy go nie pociągam czy co, ale po prostu ma mniejszą ochotę i dla mnie 2 razy w tygodniu to mało w porównaniu z tym co było przedtem, nawet w ciąży... W ogóle to mi powiedział, że mnie kocha bo urodziłam Emilię, zajebiście nie? Nie za to jaka jestem, tylko za to, że mu urodziłam dziecko. A już się nie przejmuję, myślę tylko o niej.
Lady ja też jestem jedynaczką i chciałabym mieć 2, ale drugie to pewnie z innym facetem sobie zrobię 😜
A jeśli chodzi o imprezy to ja się wybawiłam powsze czasy na 1 roku studiów 🤪 Teraz jedyne o czym marzę to o spokoju i poczucia bycia kochaną i potrzebną, ale moje dziecko mi to daje w 100 % 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
E tam, jako takie imprezy w sumie nigdy mnie nie kręciły, bardziej lubiłam wyjść gdzieś ze znajomymi, posiedziec, pogadać, popić, taka beztroska ogólna :P Już tak nie będzie. Trudno.

Dziecior wstał o 8. 10h snu. Zjadł cyca na luzaku i już się nastawiam psychicznie, że za chwilę się do mnie przylepi na caaały dzień :P
Chcę iść dzisiaj po Dady z wozem, pewnie Dżonku znowu zrobi mi borutę i najem się wstydu haha :P Ile tak w ogóle kosztują?
I też chcę truskawy!!! Mimo że nigdy za nimi nie wariowałam to zjadłabym takie ze śmietaną i cukrem albo z kefirem, mniam mniam! 🙂

Cześć poza tym :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku nie przejmuj się, jak facet kocha to poczeka 😉 U mnie też z tymi sprawami ciężko, nie wiem czy go nie pociągam czy co, ale po prostu ma mniejszą ochotę i dla mnie 2 razy w tygodniu to mało w porównaniu z tym co było przedtem, nawet w ciąży... W ogóle to mi powiedział, że mnie kocha bo urodziłam Emilię, zajebiście nie? Nie za to jaka jestem, tylko za to, że mu urodziłam dziecko. A już się nie przejmuję, myślę tylko o niej.
Lady ja też jestem jedynaczką i chciałabym mieć 2, ale drugie to pewnie z innym facetem sobie zrobię 😜
A jeśli chodzi o imprezy to ja się wybawiłam powsze czasy na 1 roku studiów 🤪 Teraz jedyne o czym marzę to o spokoju i poczucia bycia kochaną i potrzebną, ale moje dziecko mi to daje w 100 % 😉


To u nas odwrotnie....maz ma wieksze checi niz ja.Ale u mnie to raczej kompleksy 😠Takim sloniem byc,ale coz.Na wszystko potrzeba czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
E tam, jako takie imprezy w sumie nigdy mnie nie kręciły, bardziej lubiłam wyjść gdzieś ze znajomymi, posiedziec, pogadać, popić, taka beztroska ogólna :P Już tak nie będzie. Trudno.

Dziecior wstał o 8. 10h snu. Zjadł cyca na luzaku i już się nastawiam psychicznie, że za chwilę się do mnie przylepi na caaały dzień :P
Chcę iść dzisiaj po Dady z wozem, pewnie Dżonku znowu zrobi mi borutę i najem się wstydu haha :P Ile tak w ogóle kosztują?
I też chcę truskawy!!! Mimo że nigdy za nimi nie wariowałam to zjadłabym takie ze śmietaną i cukrem albo z kefirem, mniam mniam! 🙂

Cześć poza tym :P



wlasnie w biedronce ostatnio kupilam za 250g truskawek zaplacilam jakies 3 zl.Ale pycha byly.
Tez dzisiaj kupuje truskawki,bo jutro ciacho robie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia i to jest normalne, że facet bardziej chce. A kompleksy schowaj do szafy, podczas seksu nie można o nich myśleć 😉
Czekam, aż tabsy mi zmniejszą ochotę, może się nie doczekam, ale żyję nadzieją, że będę oziębła i mój zatęskni za starymi czasami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku nie przejmuj się, jak facet kocha to poczeka 😉 U mnie też z tymi sprawami ciężko, nie wiem czy go nie pociągam czy co, ale po prostu ma mniejszą ochotę i dla mnie 2 razy w tygodniu to mało w porównaniu z tym co było przedtem, nawet w ciąży... W ogóle to mi powiedział, że mnie kocha bo urodziłam Emilię, zajebiście nie? Nie za to jaka jestem, tylko za to, że mu urodziłam dziecko. A już się nie przejmuję, myślę tylko o niej.
Lady ja też jestem jedynaczką i chciałabym mieć 2, ale drugie to pewnie z innym facetem sobie zrobię 😜
A jeśli chodzi o imprezy to ja się wybawiłam powsze czasy na 1 roku studiów 🤪 Teraz jedyne o czym marzę to o spokoju i poczucia bycia kochaną i potrzebną, ale moje dziecko mi to daje w 100 % 😉


Gulciu to Ty dzielna kobita jesteś. Nie wiem jak bym postąpiła po usłyszeniu takich słów.. Dobrze, że Emilcia taka znakomita 🙂
Może jest szansa, że te chłopy zmądrzeją. I że jakoś to się poukłada 🤨

A jak nie to faktycznie drugie machniem z innym 😜 Bedzie ciekawiej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku wydaję mi się, że to bardziej głupota niż odwaga, ale zostaję z nim dla małej i chyba ze strachu przed byciem samą z dzieckiem. No i niestety kocham go. Myślałam, że wiążę się z dobrym chłopakiem, a jest z niego kawał chu.. Nauczę Emilię kochać, żeby nie była taka bez serca jak on. A i jeszcze nie wiem czy pisałam kiedyś o tym, jestem wierząca, a on ateista zagorzały i w życiu nie weźmie kościelnego, a jest dodatkowo takim egoistą, że nie zgodził się nawet na ekumeniczny... Boli mnie strasznie to, że nie pójdę do Komunii na chrzcie własnego dziecka, a to dla mnie było bardzo ważne.
Właśnie, życie byłoby ciekawsze gdyby tak strzelić dziecko z kimś innym i miałoby się porównanie. 😜 A i nuda może nie wdarłaby się tak w życie, bo ja czuję się jakbym miała dłuższy staż od moich rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Oj kompleksy to główny powód czemu się nie bzykam. Ale ja zawsze miałam banie na tym punkcie, cóż 🙃
Nie wiem jak ja dzida zrobiłam, haha. Bo to było po tym jak skręciłam nogę i w miesiac przytyłam 5 kilo. Po pijaku chyba :P

Hahaha będziesz miała co Dżonemu opowiadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku jesli u mnie sie tez nie znieni to czeka mnie przyszycie do cycka tego malego dziada. Nasze dzieci pasuja do siebie. Oboje tacy nieznosni. Moja jak wypije cyca, to pospi troszke, otwiera oczy i pogapi sie troszke i za chwile drze jape 😞 jakby nie mogla polezec spokojnie i pogapic sie na karuzele chociazby. Ja juz nieraz mam jej dosyc... Ale wystarczy jeden usmiech tego gnoja i mija wszystko.
Biedna ma kolki rano i jeszcze do tego te jebane plesniawki 😞
Podlozylam jej pieluche pod tylek, nalala i wysmarowalam dzioba.
Ja mam pierwszy drugi raz za sobą 🙂 na poczatku troszke bolalo, ale pozniej tylko w niektorych momentach bolalo, ale bylo cuuuuuuuuuudnie ajjjj 🙂 kocham mojego łogiera hej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku wydaję mi się, że to bardziej głupota niż odwaga, ale zostaję z nim dla małej i chyba ze strachu przed byciem samą z dzieckiem. No i niestety kocham go. Myślałam, że wiążę się z dobrym chłopakiem, a jest z niego kawał chu.. Nauczę Emilię kochać, żeby nie była taka bez serca jak on. A i jeszcze nie wiem czy pisałam kiedyś o tym, jestem wierząca, a on ateista zagorzały i w życiu nie weźmie kościelnego, a jest dodatkowo takim egoistą, że nie zgodził się nawet na ekumeniczny... Boli mnie strasznie to, że nie pójdę do Komunii na chrzcie własnego dziecka, a to dla mnie było bardzo ważne.
Właśnie, życie byłoby ciekawsze gdyby tak strzelić dziecko z kimś innym i miałoby się porównanie. 😜 A i nuda może nie wdarłaby się tak w życie, bo ja czuję się jakbym miała dłuższy staż od moich rodziców.


To moze dobrze by było sie juz rozgladac tak zeby sie emocjonalnie jeszcze bardziej nie pograzac 😉

Kasia, mam dokladnie to samo 😜 Szczescia takie dzidy maja tyle ze natura obdarzyła je w przeboskie usmiechy hehe 😜

Wróciłam z Biedry. Pizgawica i słońce naraz, na spacer wrecz 'idealnie' 🙃
Droge do Dżonku spał, w Biedrze pobudka ale na szczescie rozryczał sie dopiero pod klatka.. A w domu zaniósł no bo jak ja śmiałam Go tak długo w wózku trzymać.
Aaaaaa!

🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku dzisiaj idę z koleżanką na rynek to może się ktoś trafi 😁 hehe (żart)
Pierwszy raz ubieram od czasu ślubu sukienkę i wyprostowałam włosy, a wczoraj zamówiłam wreszcie paski wybielające na moje żółte zębiska od kawy, czas na zmiany 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...