Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
My dostaliśmy antybiotyk dzisiaj idziemy znowu do osłuchania bidulek nosek zawalony mierze temp to raz jest 36,7 a raz 37,4/37,6 ehhhh podałam paracetamol mam nadzieje ,że pomoże. 🤨

a na co ten antybiotyk?
Mnie tez od dawna uczono by do 38 zbijac temp naturalnymi sposobami a powyzej + leki. W praktyce jak mialam swiadomosc, ze Manie jeszcze cos bolo ( np stopy po operacji czy dziasla przy zabk.) to i tak dalam jej wczesniej paracetamol bo w koncu tez przeciwbolowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna_malutka napisał(a):
Aj na zabki to chyba jeszcze wcześnie. mój Piotrek miał 9 miesiący jak pierwsza jedyneczka sie przebiła.

ba to ja tez niby wiem ale uwzgledniam anomalie 🙂 jestem czujna. jeden z przypadkow zabkow w 3- im m-cu byl u corci siostry. U mojej Manii- rowiesnicy tej dziewczynki- jak piasalam 7 tyg i tydz ( w dzien dziecka akurat 🙂 )
A 9 m- cy ohoho pozno, to sie naczekaliscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rjustyna_malutka napisał(a):
Aj na zabki to chyba jeszcze wcześnie. mój Piotrek miał 9 miesiący jak pierwsza jedyneczka sie przebiła.

ba to ja tez niby wiem ale uwzgledniam anomalie 🙂 jestem czujna. jeden z przypadkow zabkow w 3- im m-cu jak pisalam byl u corci siostry ciot. U mojej Manii- rowiesnicy tej dziewczynki- 7 mies. i tydz ( w dzien dziecka akurat 🙂 )
A 9 m- cy ohoho pozno, to sie naczekaliscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie u nas upal, mam nadzieje że nie nawiedza nas znów potówki.

U nas wczoraj wybuch Elektrowni był Masakra po prostu, dobrze tylko że nikt nie zginął.

Tak wyglada po wybuchu ten blok
http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=27&id=8168&long&t=news2b

http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=27&id=8166&long&t=news2b

http://remigiusznaruszewicz.files.wordpress.com/2012/07/mg_9704.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
witam sie i ja w końcu po urlopie!
z tel jakoś nie mogłam się zalogować!

u nas też non stop piątki w buzi i wycie jak smok wypadnie

Emi pytanie do Ciebie - butelkowej mamy - ile Twój Wiktorek wypija na raz?? jak je ? bo u nas mniej niż piszą na opakowaniu :/

paniętam że Dlmce już jak miała 3 mce dawałam marchewkę itd i żyje 😜 ale ona mlek w ogóle niepiła więc musiałam...

Emma przesypia już nocki - cudnie 🙂 oby to się nie zmieniło!!

Dudasia jesteś jeszcze? gdzie byliście na wakacjach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pollyanna napisał(a):
hej
witam sie i ja w końcu po urlopie!
z tel jakoś nie mogłam się zalogować!

u nas też non stop piątki w buzi i wycie jak smok wypadnie

Emi pytanie do Ciebie - butelkowej mamy - ile Twój Wiktorek wypija na raz?? jak je ? bo u nas mniej niż piszą na opakowaniu :/

paniętam że Dlmce już jak miała 3 mce dawałam marchewkę itd i żyje 😜 ale ona mlek w ogóle niepiła więc musiałam...

Emma przesypia już nocki - cudnie 🙂 oby to się nie zmieniło!!

Dudasia jesteś jeszcze? gdzie byliście na wakacjach?


Hej 🙂 mój wypija na raz 120-130 i je tak co 3 godziny, na noc daje mu 150 i spi 6 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za życzenia 🙂
ja właśnie drinkuję 🤪 - zaleta butelkowej mamy 🙂

Emi ja już się kąpałam w jeziorze w zeszłym tyg (po cc) a rodziłam 18maja
nasza Emka na basen pójdzie od września ale nauczona doświadczeniem mam dla niej piankę (Domka baaaardzo marzła w basenie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa zapomniałąm Wam pisać - wg wyników z kału moja Emka ma...... gronkowca złocistego!! 🤢 ale pediatra mówi że to niemożliwe! bo ona zupełnie zdrowa jest!!!! jutro idziemy jeszcze raz kupę zbadać w innym lab. + bad krwi na tsh przez to że brałam hormony tarczycy w ciąży

Tysia nie przejmuj się - z tego co widzę na FB to młody piękny i zdrowo rośnie a mały katarek nic nie przeszkodzi - my też średnio co 2gi dzień odciągamy meeeega zielone gile z nosa ale nawet się tym nie przejmuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poza tym oswaja sie moj brzdac z pozycja na brzuszku i wreszcie niezle ta glowke podnosi, bo roznie to z tym u niego bywalo. No nie zeby szalenstwo ale malymi kroczkami....
Ale zeby nie bylo idealnie to cos mi moj grzeczny chlopec zaczal poplakiwac, co jest dziwnym dzwiekiem dla moich uszu 😉 nawet przy cycu sie niecierpliwi jak musi zassac chwile by mu wiecej lecialo.
A jak go odkladamy z raczek to czasem wlacza mu sie sygnal dzwiekowy- na szczescie kilku sekundowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję za życzenia 🙂
dla naszej maleńkiej Ani też buziaczki przesyłam!

Justyna nie zazdroszczę - może da się gdzieś starszego upchnąć w żłobku choć na parę godzin żebyś mogła w miarę odpocząć. A dokarmianie - jak dla mnie - mega wygodne dla mamy bo nie jest uwiązana do dziecka 🙂

Tysia jak tam Adaś?

ja dziś na mega kacu (dziwne bo wypiłam raptem 3 lampki wina!) z Emką do lekarza na pobranie krwi - byłam z niej dumna bo nawet nie płakała 🙂 tylko na mnie pielęgniarka jakoś dziwnie patrzyła - musiałam wyglądać na "wczorajszą" ech....

Emka zaczęła wypijać więcej mleka ale nadal nie tyle ile na opakowaniu a;e jak piszecie że u was tak samo to luz - do tego widze że przybiera więc ok 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
Asia nie wiem co sie dzieje, ale ostatni moze i mam troche wiecej nerwów. No nic wczoraj juz nie musiałam dokarmiac wiec moze sie unormuje. A co do tego dokarmiania to nie mam az takiego z tym problemu bo Adasiowi bez rożnicy z czego pije obrzartuszek. Przedwczoraj wydoił cyca i jeszcze 80ml z butli.
Pollyanna niestety nie stac mnie na złobek bo tu ceny sa kosmiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...