Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no i wczoraj szczerze byłam zaskoczona, pisałam już że schudłam 3 kg poniżej wagi od której zaczynałam ciążę i mimo iż wpierdal.... jak głodomór to jak sie zważyłam- po 2 tyg wizycie u rodziców gdzie jedzą tłusto- okazało się że już mam 4,5 kg mniej niż przed ciążą. Niby fajnie, ale teraz to dopiero mi sie rozstępy porobiły na brzuchu!!! A włosy wypadają jak cholera. Wam też?

Podoba mi się że tak schudłam- to fakt, bo 5 na wadze z przodu widziałam z 6 lat temu i ładnie wysmuklałam ale nie wiem czy wszystko w porządku bo przy takim apetycie i z moją tendecją raczej do tycia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej, dzisiaj byliśmy na bioderkach. Igorek rechotał się jak żabka za każdym razem jak pani doktor go dotknęła czy zagadała, nawet jak leżał tyłem do niej- na brzuszku to rżał jak koń- aż dostał czkawki. Normalka śmiechu warte.
Wasze dzieciaczki też tak zaczynają śmieć się w głos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joannar napisał(a):
hej, dzisiaj byliśmy na bioderkach. Igorek rechotał się jak żabka za każdym razem jak pani doktor go dotknęła czy zagadała, nawet jak leżał tyłem do niej- na brzuszku to rżał jak koń- aż dostał czkawki. Normalka śmiechu warte.
Wasze dzieciaczki też tak zaczynają śmieć się w głos?


mojemu sie czasem udaje ale jeszcze chyba nie swiadomie, swiadome sa puki co usmiechy bez głosu 🙂 i gaworzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hubi juz od jakiegos czasu się chichra głośno. Super to jest 🙂 Czasem to nie wiadomo z czego 😉

Co do masy... to sie nie wypowiem bo mi się baterie w wadze wyczerpały 🙃 ale mam wrażenie, że nic nie schudłam od porodu. Na prawdę! No i sie pilnuję już z jedzeniem. Zaczynam mysleć o ćwiczeniach może.. Póki co wieczorami jeżdżę na rowerze z Bartkiem. Przyjemne to i relaksujące chyba bardziej niż odchudzające 😉 Kurde, Hubert tak rośnie na moim mleku - mogłoby sie wydawac, że wysysa ze mnie wszystko a tu dupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asik rower super sprawa jeszcze Ci przy tym poleci że ho ho. Ostatnio moja szwagierka przesiadła się z samochodu na rower, codziennie jeździ do pracy w sumie prawie 30 km. Efekt? w 2 m-ce 8 kg sie ulotniło!
Aż się sama zastanawiam nad kupnem rowerku bo nawet mój ojciec rozgladal się ostatnio za rowerami dla siebie i mamuśki, aż mi łyso że ja nie mam do tej pory roweru gdzie na osiedlu mamy dużo ścieżek rowerowych. No na pocieszenie nadrabiam w chodzeniu. No piechur ze mnie za to rewelacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,po porządkach w apteczce zobaczyłam,że mam jedno,nietknięte opakowanie Cerazette.Oczywiście z ważną datą.Ja już nie karmię,więc jest mi niepotrzebne.Jeśli jesteście zainteresowane to kontakt priv 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kochane ale sie stracha najdałam dzis po kapieli dawałam małemu wit. D i ta kapsułka wycisneła mi sie z reki i wpadła mu do buzi szybko wsadzilam palca i podniosłam go do pionu udało sie kapsułke wyciagnąć, ale chyba podrapałam go w buzi paznokciem bo plakał bardzo ale strachu sie najadłam ze hej od jutra daja ta witamine łyzeczka bo nie wiem co by było jakby połknął tą kapsułke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emi-rose napisał(a):
hej Kochane ale sie stracha najdałam dzis po kapieli dawałam małemu wit. D i ta kapsułka wycisneła mi sie z reki i wpadła mu do buzi szybko wsadzilam palca i podniosłam go do pionu udało sie kapsułke wyciagnąć, ale chyba podrapałam go w buzi paznokciem bo plakał bardzo ale strachu sie najadłam ze hej od jutra daja ta witamine łyzeczka bo nie wiem co by było jakby połknął tą kapsułke.


O jaa... no to rzeczywiście stres. Mały na pewno wystraszył się i dlatego płakał. uważać trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emi-rose napisał(a):
hej Kochane ale sie stracha najdałam dzis po kapieli dawałam małemu wit. D i ta kapsułka wycisneła mi sie z reki i wpadła mu do buzi szybko wsadzilam palca i podniosłam go do pionu udało sie kapsułke wyciagnąć, ale chyba podrapałam go w buzi paznokciem bo plakał bardzo ale strachu sie najadłam ze hej od jutra daja ta witamine łyzeczka bo nie wiem co by było jakby połknął tą kapsułke.

mnie się też tak raz przytrafiło a raczej córce bo głupia jej pozwoliłam raz jeden, Już wycisnęła i na końcu jej się wypsnęła kapsułka. Wpadła mu na szczęście nie do gardełka tylko tak z boczku języczka, przekręciłam go na ten sam boczek a wtedy się uśmiechał i szybko wyjęłam bo leżała z brzega. Wystraszyłam się ale najb. to Mania, chociaż nawet na nią nie krzyknęłam ale już sobie zdaje sprawę z tego co się stało.
Niestety wypadki zdarzają się, najważniejsze by tak się organizować by do nich w miarę nie dopuszczać.
Emi kochana głęboki oddech, ważne że Wiktorowi nic się nie stało!!!!! Zobacz nawet mnie starszej i doświadczonej prukwie to się przytrafiło- na pocieszenie- i to przez głupotę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudasia napisał(a):
Tynka90 napisał(a):
Dziewczyny,po porządkach w apteczce zobaczyłam,że mam jedno,nietknięte opakowanie Cerazette.Oczywiście z ważną datą.Ja już nie karmię,więc jest mi niepotrzebne.Jeśli jesteście zainteresowane to kontakt priv 😉


A co to Cerazette?? 😉


to tabletki antykoncepcyjne dla Mam karmiących 😉 Myślalam,ze któraś z Was je bierze.

Widzę,że dyskutujecie o witaminie D. Też miałam przeboje z tymi kapsułkami, nie raz musiałam ją wyciągać dziecku z gardła 😞 Z własnego doświadczenia polecam witaminę w kropelkach do tego taką malutką strzykawkę (bez igły ofc 😉 ) i tak podawać dziecku. Na łyżeczce często zostaje resztka dawki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem jestem 😁

planuje wrócić do pracy od listopada 🙂 szkoda roboty bo dobrze płatna a wsumie nic cieżkiego nie robię 🙂 dyrektorka mówi tak a pani od listopada 2013 tak? a ja mówie no nie tego roku a ta zaczęła się smiac i mówi może w przyszłym to by było realne wiec zapewne marne szanse na złobek ale mamy kumpel to kierownik osiedla wiec moze coś załatwi a przynajmniej się postara 😜

Asiu spóznione życzenka dla Hubercika Klocuszka :*
ja we wtorek i środę musiałam go dokarmić niestety nie dało się inaczej wypił mojego odciągniętego 190 i potem zaczął marudzić brzuszek go na bank nie bolał może dziąsełka bo posmarowałam i spokój ale marudny był szukał cyca więc zrobiłam mu modyfikowane 90 i wypił z tego 80 wiec zjadł 270... po czym zasnąl i spał ponad 11h wiec zapewne był głodny 😜

ja biorę cerazette ale mam na pół roku spokój 😉


co do wagi to Adaś też ma ponad 7 a w gondole już nie wchodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozmiar rozmiarowi nie równy ale generalnie my tez oscylujemy wokół 74 (jak zmierzyłam Huberta po ciele to miał 75cm więc by się zgadzało). Teraz wysyłam męża do Tesco po body na 9-12 mies dla 3-miesięcznego dziecka 🙂
Emi, nadal planujesz w gondoli całą zimę przetrwać? My chyba na urlop w połowie sierpnia pojedziemy już ze spacerówką bo już nawet śmiesznie Hubi w tej gondoli wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...