Skocz do zawartości

MAJÓWECZKI 2012 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 835
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O, Ania się odezwała 🙂 Dziewuchy zdrowe?
Tysia to faktycznie musi być chudzielec. Wszystko jej przez cycki ucieka 😉 U mnie mleka jak na lekarstwo. U mnie zero nadmiarów mleka przez co może ta waga jakaś stabilna niestety.
Mąż się pakuje na pogrzeb. Ja trochę będę sama z dziećmi i niby mamy pojechać na wakacje w poniedziałek. Najgorsze, że mamy też wesele tydzień po pogrzebie no i za bardzo się nie pobawimy a to wesele mojej najbliższej przyjaciółki.
Mogę Was zaniedbać w najbliższym czasie, moje drogie, ale mam nadzieję, że forum przetrwa to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do gabinetu 🙂 to fizjoterapeutą jestem. Aktualnie nie pracuję ale już myślę jakby tu zacząć na nowo przyjmować pacjentów.

Ania, a zabrałaś w końcu Domkę na wycieczkę samolotem? 🙂 Testowałaś OLT? 😜 Daj znać czy się udało. No i jak tam chrapanie i zdrowie Domki, nic nie wróciło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam! wczoraj latałam na mieście i po znajomych, bo załatwiałam sprawy do chrztu i nie zagladałam tutaj, a tu takie buty... mhm

Asia współczuję z powodu śmierci dziadka. Mam nadzieję, że mimo to wypad na wieś się uda i wesele będzie wesołe.
Patrz jedni sie rodzą, inni umierają- u nas też jak Mania miała sie ur to chwilę przed tym zmarł dziadek męża a teraz jak Igor przyszedł na świat to w czerwcu umarła moja babcia.

A Ty lalko fizjoterapeutką jesteś! - no proszę 😁 a zajmujesz się fizjoterapią dziecięcą czy dorosłych, czy ogólnie? Mania biega jakby chodziarstwo uprawiała, czyli przy okazji wolno. Powinnam ją jeszcze na rehabilitację zapisać? Czy sie sama "wyrobi"? bo wiele wspólnie jakoś nadrobiłyśmy (np. kucanie!!!! 😮 czy chodzenie na palcach- bo naprawdę tych rzeczy nie robiła przed operacją). A i z tą giętkością stóp trochę... sztywno ale mimo tego jest tzw "człowiekiem gumą". Chyba warto? Chyba retoryczne to pytanie 😁
Maryla miała stopy końsko-szpotawe.

jaki rodzaj ćwiczeń Ty byś zaleciła? (HAHAHA 😁 przez internet... bez komentarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dudasia napisał(a):
Ania, a zabrałaś w końcu Domkę na wycieczkę samolotem? 🙂 Testowałaś OLT? 😜


Ha ha a ja sobie ze 2 tyg przed tą aferą z OLT zaplanowałam (na szczęście tylko przejrzałam rozkłady) podróż na następną wizytę kontrolą Manii do Poznania właśnie z OLT. To byśmy se polatali 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):

Asia to Ty chudzielec jesteś 😜 ja mam teraz 51 i też słodyczy nie odmawiam ;/ przy moim wzroscie 175 to trochę dziwnie wyglądam 😜

Tysia Ty wstaw swoje zdj bo normalka 175 i 51 kg? Już nawet ja przy swoim 167 jak schudłam kiedyś do 50,5 kg to miałam krwotoki z nosa a wcale się nie odchudzałam tylko prowadziłam aktywny tryb życia- wtedy. Jak Ty "działasz", dobrze sie czujesz?
Jesteś smukła czy wychudzona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czym się kochane zajmujecie? Bo może można się u was czymś konkretnym poradzić?

Bo ja to niestety nie na bieżąco z czym kolwiek. Pracuję w Orange od 2004 (niby jako ekspert biznesu ale trzeba wiadomo trzymać przy tym rękę na pulsie). Do pracy tej się jednak już chyba nie wybiorę później. Zaczęłam tam pracować ze względu na super dochody ale teraz...
Jestem po fizyce, ekonomii a moja pasja to rysunek i matematyka. No i co? Wszystko pomieszałam i czuję się teraz jakbym nie wiedziała co chcę robić. Najchętniej to bym chyba teraz uczyła matmy w szkole (bo wiadomo wakacje, ferie a tu dwójka dzieci w domu) ale szkołę kończyłam tyle lat temu, że ... nie wiem, teraz ta młodzież no i nie jestem pewna czy na pewno tego chcę.
Normalka kryzys 30-to paro latki! 🤨

Na razie mam o kim myśleć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki!

Tysia super macie pogodę!!

Joannaar ja chyba też mam coś ala kryzys 30latki! niby zajmuj się HR-em i bardzo to lubię ale.. jakoś na razie nie wyobrażam sobie powrotu do pełnoetatowej pracy....nie wiem co ze sobą począć po macierzyńskim..

Dudasia nie wiem czemu ale zawsze myślałam że jesteś urzędniczką bo pisałaś kiedyś że nie chcesz wracać do starej pracy.. hehe

justyna-malutka - jak mąż? jak Ty dajesz radę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie!
Tysia widziałam Twoje zdjęcia na fb. Boże Ty to super laska po ciąży jesteś. Ja w bikini chyba już nie wyjde;/ Mój mega wielki brzuch nie chce sie skurczyć, a waga nadal stoi w miejscu 😞
Co do męża to tak sobie. Ciagle jest na zwolnieniu i bedzie jeszcze do poniedziałku. Nadal ma stan podgorączkowy, a w piatek idzie sie zapisac na kolejne badania krwi po diecie wątrobowej by wykluczyć wzw. Jeszcze ciągle łapie doły ze schudł, bo jak na kulturystę przystało 3-4 kg w dół to porażka. No nic mam nadzieje że wróci do pracy i do treningu a wtedy i ja bede spokojniejsza. A ja jakoś sobie rade daje. Nie mam wyjścia. Mąż w domu to sam sobie robi jedzonko wiec jest git. Pewnie bedzie mi dziwnie jak wróci do pracy.
Dudasia to ja zamawiam masaż u Ciebie 🙂 Bo mój kregosłup nadwyrężony do granic możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
Ja też chciałam was akurat pytać o rozszerzanie diety 😁
no właśnie Tysia Twoja położna potwierdza (bo coś słyszałam), że zmieniły się tabele żywieniowe dla niemowląt sprzed 5 lat. To co i żołądki maluchów też?? 😮 Przy karmieniu piersią można było wtedy dietę rozszerzać po 6 m-cu, a po 4 m-cu przy karmieniu mieszanym (to mój przypadek) i sztucznym.
Ja słyszałam, że teraz niby po 4m-cu te na cycu ale w szczegóły nie wchodziłam.
Ha ha Justyna, mój Iguś też po "chrzcie pokarmowym a'la lizanie owoców" i to z m-c temu. Tak sie patrzył jak zajadam brzoskwinię, że mu dałam possać- myślałam że ją wciągnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też zacznę od warzyw. Justyna mąż kulturysta? To Cie kobieto pewnie na rękach nosi (nosił 😉 ) , no jak zdrowy.


Lecę spać- jutro wreszcie rodzice wracają z urlopu, szarlotka gotowa, sosik też, kotleciki z rana na patelnię.
No i muszę jeszcze znaleźć świecącą syrenkę barbie w tej O-ce i zaliczyć jutro z 5 godz placu zabaw- idziemy na rekord! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...