Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Chciałąm Wam jeszcze pwoeidzieć ze jak wracałąm ze psaceru z dziećmi (mężem też) to p[od naszym blokiem wypadłoi psklę sroki z gniazda i mówię do mojego ze trzeba mu pomoć w sumie to nie wiele mu mozna pomóc bo na drzewo nie weję ale wzięłam go z chodnika i przeniosłam pod drzewko i tak mi się płakać zachciało łzy same wesżły mi do oczu bo to pisklę popatrzylo na mnei jak na mamę dosłownie jak Kajcia nie raz jak płacze i oczmi mówi "proszę pomóz mi" jak wróciłąm do domu to się popłakałam i móię do M ze mam wyrzuty ze mu bardziej nie pomogłam a mój mnie opip[erzył ze w ogóle podniosłam, i czy dokłądnie ręce umyłam... a ja teraz mam łzy w oczach na myśl ze pewnie jakieś kociaki go zjaedzą 😞

i jeszcze pozalę się na meża ze nie wychodzi z Nami na spacery muszę go prosić a sam nigdy nie był i powiedział ze nie bezie chbodził sam... 😠 bo jak jesteśmy na spacerze to tylko w tedy on coś moze w spokoju porobić (czyt. pograć na kompie) a ja móie a ja kiedy mam sobię np paznokcie wypiłować albo porądki porobć? a u Was jak ze spacerami chodzą faeci sami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Kasia, też mam włączoną syrenę na spacerach, czasem to tak wrzeszczy, bo nawet tego płaczem nazwać nie można, że mam ochotę zapaść się pod ziemię jak ludzie idący przede mną się odwracają. Jakbym mu jakąś krzywdę robiła 😠 A tak wogóle to myślałam, że ten wózek to będzie super, extra, a mnie zaczyna wkurwiać. 😠 Amortyzacja mega słaba i Jaśka mi normalnie po całym wózku rzuca, do tego ciężki jak cholera. bleeeeeeeeeeeeeeeee. chcę już lekką spacerówkę na następne lato, w dupie z tym X-Landerem, sprzedam go za rok. 😠
ja nie narzekam na wózek 😜 fakt ciężki jak diabli i arortyzatorów nie ma Jedo 4FYN miał mega amorki ale to też minus wózka... u mnie w sumie by się przydały bo mała lubi być mega bujana 😜 on uwielbbia gózaste i nierówne tereny kostka rukowa jest ok w tedy się nawet uspokaja a najlepiej po trawie i jak są dziury 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja sie jeszcze z moim nie przytulalam mysle ze mam jeszcze czas i przezto ze mnie nacinali mam jakiegos strasa ze bedzie bolic albo cos itd glupie mysli. ja do gina w piatek ide.
moj na spacer sam nie pojdzie zawsze go musze prosic jak o wszystko..
kasiu wspolczoje relacji z mezem, ale tak jak pisalas oni nimaja tego instyktu maciezynskuego i tylko pattza sie na siebie :/


a ja wykapalam mala a ze sie kapiemy razem w duzej wanie bo tak mi wygodnuej to dzisiaj mialyscie kapiel w kupie tyle co wzielam mals do siebue to mi kupe walnela haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
padam na twarz 😞 nic mi się nie chce i jakiegoś doła złapałam
tylko jak na moją małą patrzę to mi dobrze i najlepiej z nikim bym się nią nie dzieliła
też tak macie? ja normalnie jestem zazdrosna jak jest z kimś dłużej a nie przy mnie
a z drugiej strony jak już w końcu uśnie to się cieszę bo mogę coś porobic, przynajmniej przez te kilkanaście minut, bo tyle sypia moje dziecię w dzień
w nocy nadal norma pobudki co 2 godziny

Temat teściowej aktualny widzę i babcie doszły. Tosia trzeba by może zwrócic babci uwagę, może się obrazi i przestanie przychodzic
U nas wczoraj była teściowa i jeździła z małą w wózku na podwórku, a Kamilka darła się że ją w domu słyszałam. W ogóle od 3 wieczorów to nie wiem co jej jest. Je po 3 godziny najlepiej, rzuca się przy tym jakby ją coś bolało, przy czym kupki robi, brzuszek miękki a ona taka niespokojna.
Jak ją przystawię do drugiej piersi to się uspokaja i nie jest to bynajmniej brak pokarmu w tej którą przed chwilą jadła, bo mleczko leci. Nie wiem może jej ciężko cięgnąc a z tej drugiej nie musi aż tyle wysiłku wkładac.
Jutro mamy kolejną turę gości, a ja już siły nie mam do tych odwiedzin. Te są przynajmniej zapowiedziane. Uwielbiam wręcz jak przyjeżdża ktoś dzwoniąc chwilę przed tym.
Raz przyjechał brat męża o 20 z prezentem dla małej bo akurat kupili. Mała marudna, ja ledwo na oczy widziałam a oni do 22 siedzieli.
Co do teściowej to ja już sama nie wiem. Wczoraj wieczorem była u nas jak mała akurat tak płakała, nie muszę chyba pisac jakie teksty leciały. A więc: nie mam mleka, albo mam mało wartościowe, ale na pewno to coś ją boli, bo nie wiadomo co jadłam.
A ja nic nie jem, bo nie mam na to czasu. Obecnie mam 5 kg mniej niż przed ciążą.

Mała usnęła w łóżeczku to mogę do Was napisac, tylko że coś słyszę że się już wierci 😞
Nie wiem nawet czy to co napisałam ma jakiś sens 😞

U nas mąż pomaga, przynajmniej jak wróci z pracy, to weźmie małą (pod warunkiem że jest spokojna) wtedy mogę się w końcu wykąpac, jak karmię to bez słowa podaje co chcę,
gotuje obiady, bo ja nie jestem w stanie jak z małą jestem sama i na spacerki z nami popołudniu chodzi.
Nie przewija i nie przebiera 🙂 no i nie kąpie, ale może jak mała będzie większa i sztywniejsza to mnie w tym wyręczy, bo na razie to się po prostu boi 🙂

Tosia ja się bardzo cieszę, że nie kupiliśmy w końcu wózka 3 w 1, mam x-landera pożyczonego i też niego wyzywam, bo taki ciężki i zero amortyzatorów, tylko że moja mała to akurat zasypia na największych wertepach, a jak jest prosto to muszę zjeżdżac na trawę, żeby nie płakała.

Ok kończę zanudzanie 🙂 ciekawe jaka mnie nocka czeka 🙂
na pewno wstawanie co 2 godziny, oby to były krótkie jedzonka, bo zeszłej nocy znowu tak ulewała, że 2 godziny musiałyśmy się usypiac

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojoj zaraz Was poczytam (zbliża sie pora karmienia 😜) a teraz szybciutko napiszę poki Mała śpi
otóż Kornelka chyba tak zachwycona była tą kupką że jak padła o 20.30 to za chiny ludowe nie mogłam jej dobudzić o 23 na karmienie, rozbierałam poklepywałam szturchałam i nic 😮 więc jej darowałam i myśle no nic będzie sie mi budziła kilka razy w nocy, a ona obudziła sie standardowo o 3 zjadla 15 min i śpi do tej pory 🤪 🤪 🤪 🤪
dobra idęją budzić bo boje sie że z głodu padnie a i chciałam iść na spacer z nią przed 10 bo później to już gorąc straszny..
miłego dnia dzieweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
hej 🙂
boze dziewczyny ale mam zmartwienie, Antos ma chyba krzywa główke, nie wiem czy to sie wyrówna, Boże. M mi zwrócił uwage, i rzeczywiście widać jak cholera 😞 😞

Ula spokojnie, może to kwestia tego że mały leży za często na tej stronie,
trzeba pilnowac żeby na różnych boczkach spał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle to witajcie mamusie 🙂 jak nocka minęła?
dzisiaj mała spała więcej niż 2 godziny, jakieś 2,5 😁
teraz nie biorę jej na kanapę do karmienia, tylko kładę do łóżka i karmię na leżąco
i dzisiaj od 1.30 do 2.30 przespałyśmy razem, mała pojadła i poszła spac przy cycku,
a ja razem z nią, muszę uważac bo mogłam ją przygnieśc, chyba jednak muszę wstawac bo zasypiam w łóżku
Teraz śpi od 8, a ja próbuję szybko sprzątac w domu, bo goscie dzisiaj będą

zmykam, miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka Kornelka dziekuje i odwzajemnia 🙂

Tosia widze ze Babcia skutecznie zastepuje Ci tesciowa 😠 moze ja przepros i powiedz ze karmisz i chcesz byc sam na sam z Jasiem albo poprostu ze jestes zmeczona i nie masz sily na odwiedziny..

Kasiala 😜
my sie juz przytulalismy ale ja jestem po cc wiec nie miałam takich obaw jak Agatka
u nas podobnie- dawniej mała spała jak zabita na spacerach teraz wyje jak syrena 😮 wiec tak jak Tosia- dzieciak w jednej rece, wózek w drugiej i jadza 😁
miłej imprezki dzisiaj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia wiem co czujesz. Mój to ma pieciozlotowki od trzech godzin 😮 Jak sardynka nie pomoże to już nie wiem- NaraZie leży spokojnie. Ją dzisiaj poraz pierwszy dałam herbatek- tzn wmusilam :p bo słyszałam że na Brzuszek pomaga. i rzeczywiście, młody wypił 20ml i zapaskudzil cztery pampersy pod rząd ładną kupa:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio wymiękłam i dałam 😞 A Miłoszek na cycu? Dlatego ja się bałam dawać 😞 Ale w upaly wydaje mi się, że pić mu się chciało... Bo ciągle dobierał się do cycka i wypluwał, może wypił to mleko 1 fazy czy coś takiego 😁 W każdym razie srakał dalej niż widziałam 😁
Fajna jest herbatka Hippa z melisą taka uspokajająca dla dzidziolów, ale niestety po 4 mcu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak na cycu jest, ale ostatnio czasem ściągam i daje Mu z butelki żeby więcej wypijał-bo to kruszyna i trzeba podtuczyć 😜 Z tego co wiem to dużo mamuś daje herbatki w takie upały prócz cyca, a Młody dzisiaj wszystko wypluwał co w buźce miał, smoka, butle z mlekiem, butle z herbatką, cyca. Na koniec płożyliśmy się i na spokojnie drzemał pijąc cyca, ale po pięciu minutach i tak się obudził. Ale widać że bardziej spokojny bo i bączki puszcza bez dużego wysiłku. Rzeczywiście melisa im się przyda nie długo 😜
Na chwilę obecną śpi już kwadrans-sukces 🙃
Czy Waszym maluszkom też bulgoce w brzuszku?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka...
moja też cały czas na cycu by wisiała ale oszukuje ją albo herbatką albo wodą przegotowaną i pomaga :P a kup[a po herbatce jak tralalala

Czarnylok bulgocze i nie raz s lyszę jak przez jelita przechodzi 😜

Ja właśnie wysprzątałąm na picuś glancuś pokój aż błyszczy 🤪 🙃 😎 ale upociłam się przy tym jak stara 😮 i mały ssak juz się dopomina że chce do baru mlecznego 😁 ale tata jeszcze przebierze pampka bo napaskudzone...

w końcu się ochłodziło ale u nas to jak nie urok to sraczka jak były upały to teraz jest mega wietrzysko 😠 ale wezmę małą na chwilę na spacer. Zjadłą bym coś niezdrowego np pizze 😮 no taką mam ochotę że heja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a jakie herbatki podajecie (rodzaj / firma) ze Wasze Dzieci tak po nich ładnie srakają? bo ja daje z hippa ułatwiajaca trawienie ale u nas ciezko z kupami.. wczoraj była pierwsza od poniedziałku i miałam nadzieje ze juz ruszyło na dobre ale od wczoraj znowu nic i boje sie ze bedziee powtórka a mała sie meczy przy bąkach.. 😞

Czarnylok a Kornelce jak bulgocze! 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala też bym chciała mieć tyle czasu żeby posprzątać na błysk 😮
Ja że pracowałam w pizzerii to w ciąży pizze jadłam prawie codziennie 🙃 A po porodzie zjadłam dopiero dwa czy trzy razy.Zresztą to tylko ciasto drożdżowe-które nam wolno, sos pomidorowy-bez pomidorów, ser i dodatki 😉
Monkado ja wczoraj kupiłam Hipp'a z kopru i udało mi się napoić tylko podstępem zabierając na chwilę butlę z mlekiem a dając herbatkę-to jak się skapnął to zaczął język wywalać i się krzywić 😜

To fajnie, bo już myślałam że ma taaakie wzdęcia że mu tam wszystko chodzi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
ale popisałyście od wczoraj dużo 🙂
mała śpi wię mam chwilę żeby poczytać, chłopcy bawia się z dziadkiem, mąż w pracy

ja czasami podaję małej herbatkę z kopru włoskiego, dalej nie mogę jej przekonać do smoczka, ciągle by tylko leżała na rączkach i cały czas marudzi i płacze( nic nie mogę zrobić 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a tez podaje mojemu herbatke z kopru ale jakos nie widze kupki 😞
moj maly sie prezy nawet na cycu iczesto placze podczas 😞 i kropelki cudow nie zdzialaly od pani doktor ide w pon do kontroli tojej powiem zaczal purkac i tyle a teraz juz nie purka a jak mu pojdzie to sie drze jakby go bolalo 😞(

i kupka tylko dzis rano byla i cisza narazie
a jak podajecie herbatke ciepla czy temp pokojowa ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...