Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka...

dawno nie zaglądałam ale miałam sporo spraw na głowie... wczoraj casły dzień w trasie z dzieckiem... przedwczoraj też cos powyspasAŁO I TAK NIE BYŁO JAK ZAGLĄDNĄĆ...

Fajnie mam bo tort na chrzest upiecze mi szwagierka taki wiece dekoracyjny piękny 🙂 ciadstA UPIECZE MI MAMA a ja z teściową posiłki 🙂

po raz pierwszy od jakis 3tyg moja dzidzia śpi w południe w łóżeczku 🤪 🙂 a ja mam dwie wolne rece 🙂

dziewczyny fajnie Wam dzieciaczki dają spać ja też nie narzekam chociaż dzisiaj budziłą się częściej niż zwykle ale to zapewne dlatego ze wczoraj jak poszliśmy na mszę na 18 to ona już spała i do 21 spała to w nocy już jej się tak nie chciało 🙂 ale pobudka o 1, 5, 8, 11 i teraz poszła spać 🙂

Dzisiaj znowu do babci na urodziny i mam nadzieję że tak jak wczoraj u jednej babci tak dzisiaj też będzie spać cały czas 🙃

Kinia ale masz siłacza 🤪 moja to ledwo ledwo podnosi głowę ale to pewnie dlatego ze nie ćwiczę tego z nią... ☺️ 🤢 🤔

idę się w ykąpać póki mała śpi 🙂bo jak wstanei to pewnie mi cycki odgryzie 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka ja się ukryłam 😁

Włosy farbowałam w ciąży i mówili mi, że pod wplywem innych hormonów to po porodzie wychodzą różne kolory hahaha 🙂 Tylko średnio w to wierzę 🙂
My po spacerze z Johnem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my po kapieli i maly dopiero usnal is ei juz kreci
:/ a s[al duzo w dzien az go obudzilam bo spal 4 godz a lekarka kazala go bodzic po3
dzis sa mojego meza urodziny i imieniny babci wiec oni w salonie imprezuja a ja z malym w pokoiku siedze 😞 ale nie zostawie go samego bo mu sie czasem uelwa i miomo ze mamnianieelektr to sie boje jest jeszce malutki.

krostki nadal ma na nozkach zobacze prze weekend co to bedzie nie ma wiecej wiec uff..
a na brodce ma takie jakby potowki
zagladne jutro papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie 🙂

a ja chyba muszę przejść na ścisłą diete bo kupki dalej brak a zaparcia pomimo podawania sab simplex są i Mała sie męczy strasznie i płacze a ja z nią bo już nie wiem co mam robić.. 😞 niby dużo rzeczy jem ale nie wprowadzałam ostatnio nic nowego.. już sama nie wiem... 😞

a u nas dziś znowu deszczowo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie dochodzi już do tego ze Kornelka tak strasznie płacze że nie jest w stanie chwycić piersi bo tak sie pręży i stęka i płacze i jest głodna i szuka cyca ale równocześnie sie zwija bo ją brzuszek boli i wtedy sie jeszcze bardziej denerwuje i jeszcze gorzej jej chwycić i jest jeszcze bardziej głodna i takie błędne koło.. muszę z nią chodzić, skakać, kołysać i w przerwach między płaczem wciskać cyca, possie 15 sek i znowu płacz więc znowu kołysanie i chodzenie i tak ją karmie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyna z sierpniówek pierwsza to stosowała i ona daje po 12kropki do KAŻDEGO posiłku i Damianek od początku nie ma problemów z brzuszkiem i kolkami. Ja podawałam po 6 kropli do każdego posiłku, ale po wczoraj odstawiłam skoro i tak się tak prężył przy ich przyjmowaniu.
Mój dokładnie tak samo się zachowywał, plus do tego że nie mógł złapać oddechu z płaczu 😞
Pomagało tylko tulenie i chodzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie 🙂 jak tam nocka minela?
Dziewczyny wspolczoje wam tych problemow z kupka ja mialam tylko raz taki problem dobrze, ze bylam u mamy Bo bym sie zaplakala... A tak to jak widze, ze mala kupke robi i steka to tylko przyciagam jej kolana do brzuszka i zaraz walnie kupe na pol plecow.

Moja wczoraj przed snem pojadla 12min i padla ze Niemoglam jej obudzic tak zasnela. To sprobowalam Sobie odciagnac mleko Bo ostatnio robilam na poczatku jakac jak mialam Jeszcze sutki obolale :/ to dzis rano musialam sama mojego spiocha budzic Bo myslalam ze mi cyce rozerwie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh biedne te nasze Dzieciaczki.. 😞
Ja właśnie też już sie poddalam i chciałam je odstawić skoro i tak nie pomagają ale spróbuje w takim razie jeszcze przez parę dni tylko przed każdym posiłkiem bedę jej dawać i + do tego zupełnie wyeliminuję nabiał i zobaczymy..
A jak Miłoszkowy brzuszek? już lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny witam w klubie moj tez sie prezy i prezy cycy jeszcze bieze ale za to nie moze spac bo chyba ciagle go boli 😞usnie na pare minut i zaraz krzyk ja tez podaje krople ale Lefax podobno nowszej generacji niz ss ale jak teraz doczytalam to nie sa tak silne jak ss ja podaje 2-3 razy dziennie nie wiem czy mozna przed kazdym posilkiem 🤢bo wydaje mi sie to za duzo mam jeszcze takie tabletki od poloznej i one dzialaja cuda ale nie moge ich dlugo stosowac tydzien i tydzien przerwy 😮 😮
wydawalo mi sie ze wczoraj jem najbezpieczniejszy posilek bo rosol a sie okazalao ze moje dziecko caly dzien cierpi, bo nic nowego nie jadlam, produkty mleczne juz wyeliminowalam tak wiec moja dieta tez uboga nie wiem skad mam jeszcze mleko, a ciekawa ijestem ile tego mleka mam. A mam pytanie podajecie maluszka 2 piersi odrazu, bo ja nie wiem niby puszcza jedna i mi sie wydaje ze jest najedzony a dzis po paru minutach dalam mu jeszsze druga i tez jadl.sama juz nie wiem.Buziaki dla bolacych brzuszkow.
Agatka a twoja corka to marzenie tak spac....maze o tym 🙂pozdrawiam
co do farbowania wlosow ja farbowalam w ciazy i po porodzie nic sie nie stalo kolor taki jak zawsze 🙂tak wiec mamuski mozecie sie robic na bostwo 🙂bo to pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

U nas spanie w dalszym ciągu do dupy, pobudki co niecałe 3 godziny a nad ranem to już co chwilę 😞
Poza tym chyba kończę swoją przygodę z karmieniem piersią, bo od wczoraj nie mam prawie mleka 😞 Nie wiem co się stało, że tak z dnia na dzień, cycki o połowę mniejsze a Staś nawet dobrze sutka złapać nie może bo takie flakowate te cycki 😞 mąż wczoraj na wieczór pojechał do apteki po Bebilon Pepti, na szczęście babka sprzedała mu bez recepty ale co z tego, jak Stachu nie chce go pić, dławi się nim i ma odruch wymiotny, nie wiem czy to przez smoczek w butelce czy smak mleka mu nie pasuje 😞 ciągle jest głodny, ciągle go przystawiam do cycka ale nawet nie słychać żeby przełykał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...