Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
wcześniej nie pisałam bo padłam a mała dała mi się przespac godzinkę siedząc sobie z tatusiem 🙂
a później spacerek 🙂
U lekarza w zasadzie szczegółów się nie dowiedziałam, tzn. usg nie zrobił bo dopiero skierowanie dostałam (byłam na nfz), ale powiedział że często takie małe dzieciaczki do nich trafiają, że tak się może zdarzyc i żeby traktowac dziecko jak zupełnie zdrowe skoro nie gorączkuje, siusia normalnie itd.
tak więc usg 21.09 a wizyta następna 3.10.
No i tyle się dzisiaj wywiedziałam
Jutro odbieramy wyniki z krwi, ale jestem ciekawa

A spacerek dzisiaj zrobiliśmy konkretny: 8 km wokół jeziora, zaliczone karmienie na trawce nad brzegiem a teraz uwaga moje dziecko usnęło od razu po kąpieli i karmieniu,
normalnie to siedzimy jeszcze parę godzin przy cycusiu 🙂

Zmykam, trzeba wykorzystac ten czas, chociaż pewnie i tak się obudzi 🙂
kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj Oli po kapieli i szaleje w lozeczku a na cycu to chyba 40 min siedzial ciekawe przez ile jadl 20? haha 😁
oszusta wypluwa(smoczek) i jakos mu nie do spania.
ja musze lievrka czesciejna brzuszku klasc bo chyba za malo lezy ale jak on siew scieka jak jest na brzuszku to tyle!!

a dziewczyny na co ten krochmal stosowalyscie i jak go robilyscie jesli mozna??
Mojego malego wysypalo taka kaszka na nozkach tylko (narazie) nie wiem wczoraj zjadlam tylko pare frytek i loda wloskiego albo tak mysle od paru dni ne mialam oliwki z hippa i stosowalam z johnsona moze ona go uczulila..... nie mam pojecia. Oli ma na brodce takie pre krosteczek jak potowki i pomyslalam ze moze ten krochmal mu pomoze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Tosia ja mialam ZZO i bardzo sobie chwale nie wiem jak bym bez tego wytrzymala a tak ostatnie godziny uplynely mi naprawde spoko prawie nic nie czujesz tylko takie parcie jka bys siku chciala 🙂 🙂nastepny porod tylko z ZZO 😉 😉 😉
Monika raczej mysle zo go ta oliwka uczulila a nie te pare frytek 😉a przepis na krochmal jest taki ja robie 2 lyzki stolowe krochmalu rozmieszam z zimna woda i do tego wrzatek wymieszac razem i dodac do wody do kapielija robie tego krochmalu moze z 0,5 litra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MOnika ja też słyszałam, że zjohnsona uczulają.

Ja wczoraj zaliczyłam karmienie nad rzeczką, zastawiona wzkiem 😉 i uwaga, uwaga, w bocznym wejściu kościoła 🤪
Mój bąk już śpi i ja też idę się kąpać i spać, chociaż tatusia jeszcze nie ma 😞

Kinia a Jasio extra sportowiec 🙂 Moja Zojka też tak podnosiła wysoko główkę jak byłyśmy w szpitalu czyli jak miała ok 1,5m-ca a teraz zapuściłam się z ćwiczeniami i już tak pięknie nie unosi. Także bardzo ważne są codzienne ćwiczenia.

Ania trzymam kciuki za krew jutro, daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

My też dzisiaj mieliśmy szczepienie, i to dwójki chłopaków! Staś płakał bidulek, szkoda mi go było. A na wieczór dzisiaj tak się darł,że nie szło go uspokoić, nie wiem co mu się działo bo brzuszek miał miękki. Po kąpieli zasnął i śpi nadal a ja też się kładę bo boję się że w nocy dostanie gorączki po szczepieniu, a najgorsze że jestem sama bo mąż poszedł właśnie do pracy.
Aha mój wielkolud waży już 5600!!!

Wczoraj na wieczór się poryczałam, bo Stachna dostał znowu takich samych krostek na karku,ramionach,szyi i troszkę na buzi jak miał poprzednio. Dzisiaj na szczepieniu zapytałam o to lekarza a ta z tekstem że to nadal ŁZS iże mam mu jeszcze tym płynem ze sterydami smarować, chyba ją pogrzało!!! Pojechałam do dermatologa, obejrzała małego i powiedziała że to nie jest żadne ŁZS tylko zwykłe potówki i krostki które dziecko w okresie wczesnego niemowlęctwa ma prawo dostawać, tym bardziej jeśli ma cerę tłustą, ale to do roku znika, i że już broń Boże nie używać na tak małym dziecku sterydów!! Więc odetchnęłam z ulgą 😁 😁 😁 Swoją drogą zajebista ta pani doktor z przychodni 🥴 Niestety musiałam teraz drugi raz do niej pójść bo nasza lekarka na urlopie jest jeszcze.

Domi wiesz co, mi lekarz powiedział, że alergia pokarmowa ujawnia się dopiero po 3 m-cu życia. Tzn dopiero wtedy daje objawy w formie zmian na skórze. Ale nie wiem czy rzeczywiście ma rację...

Kinia faktycznie z tego Twojego synka mega siłacz 🤪 🤪 🤪 aż się wierzyć nie chce 😁

Dobra uciekam spaciulkać, bo pewnie niedługo pobudka na amciu amciu.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey 🙂
Musi przybierać żeby nadgonić troszkę 🙂
ja już tu byłam po szóstej ale nie odzywałam się bo pomyślałybyście że stuknięta że tak wcześnie 🙃
Na szczęście już wszystkie dzieciaczki są, w końcu ileż można rodzić, jak ja zaczęłam 03.07. tak ostatnia była 29.08. dwa miesiące wystarczą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czrmylok super, że juz po szczepieniu to juz trochę bezpieczniej.
Karola no to dopeiro wieśći! 🤪 NIc tylko się cieszyć, że to zwykłe niemowlęce wysypki. MOja Zojka też ma na szyi pełno krostek jak jest ciepło a tak to czyściutka, i też mi lekarka powiedziała, żeby się nie martwić bo to tak już jest z dziećmi.

Dziewczyny moje dziecko chyba miało wczoraj dość marudzenia mamy, że jest niewyspana i jak wczoraj poszła spać o 21.00 to wstała o 5 rano 🤪 8h ciągłego snu! O 6 wzięłam ją do siebie do łóżka i spała jeszcze prawie do 9! 🤪 🤪 jestem extra wyspana dziś.

Jadę zaraz z mała do rodziców więc zajrzę wieczorem dopeiro. Miłęgo i spokojnego dnia.

Aha Karola Zojka po szczepieniach poszła spać a od 2 po południu do samego wieczora był ryk jakich mało, pomogła chusta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na szczęście obyło się bez powikłań typu gorączka, a że był 2x kuty to wieczorem był markotny to ponosiłam w nosidełku to się uspokoił 🙂

Rosi ja bym panikowała jakby Miłosz tak długo spał 🤔 Ale fajnie że Zojeczka dała mamie się wyspać 😉

Tosia może Jasiowi czułości brakuje i chce być przy mamie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...