Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ojej MOnika strasznie Ci współczuję takiej sytuacji, wyobrażam sobie jakie rozczarowanie czujesz 😞 Buziak na pocieszenie chociaż wiem, że marne. Wierzę, że dojdziecie do porozumienia.

Czarnylok u okulisty oczywiście strasznie ale przynajmniej mi udało się nie płakać, ale Zojka zryczała się strasznie więc na drugie oczko się nie zgodziłam ( ale oba oczka miała już badane dwa razy +usg też obu i tylko w jednym jest zmiana) a że kontrola ponowna za 2-3 m-ce to wtedy zbada też to zdrowe jak coś. Bo tak strasznie płakała, że bałam się o jej serduszko, za dużo nerwów. Ogólnie wyszło dobrze jest widoczna recesja krwiaczka i jest biały więc krew się wchłania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha o tym przewracaniu to Zojka przewraca się z brzuszka na plecki (ale czytałam, że to bardziej są wywrotki niż przewroty) i z plecków na boczek z raz czy dwa. Tak sobie teraz myślę, że chyba z amało okazji jej do tego daje, muszę się poprawić.

Jeśli chodzi o chrzest i chrzestnych to mam trochę inne zdanie. Uważam, że to jest funkcja tylko i wyłącznie religijna więc moim zdaniem osoba niepraktykująca nie wchodzi w grę nie mówiąc już o niewierzącej. Ja podchodzę do tego tak, że chrzestny ma być osobą, która w razie gdy nas zabraknie wychowałaby moje dziecko w naszej wierze, bo chrzczę je dlatego, że chcę by było chrześcijaninem. Tak samo było ze ślubem kościelnym, dla mnie to nie była tylko impreza ani tylko papierek, dla mnie to było jedno z nakważniejszych wydarzeń w życiu i bardzo to przeżywałam, mam na myśli przysięgę małżeńska złożoną przed Bogiem.
NIe myślcie tylko, że którąkolwiek z Was oceniam! Bo nigdy w życiu nie śmiałabym tego robić. Różnie się w życiu układa, wiem o tym i różne są światopoglądy. Chciałam Wam tylko powiedzieć jak ja do tego podchodze 🙂
Ale elaborat... ☺️ sorrki


Monika a Oli cudowny!
Czarnylok a MIłoszek rzeczywiście szczuplutki ale moja Zojka też dopiero zaczyna nabierać "kształtów" a już niby do 6kg dobija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłoszek i Oli 😘 Całuję Was w małe syrki 😘 😘
Rosi, super że oczko już idzie ku dobremu 🙂 Oby następna kontrola przyniosła krwiaczek wyleczony do końca 😘
Dziewczyny, a co do facetów to ja powiem krótko....ROZMOWA 🙂 U mnie jej zabrakło, a raczej okazji do rozmowy więc jest jak jest, dlatego ja z racji swojego bycia singielką to może nie będę się doktoryzować, bo nie wiem jak to jest wychowywać dziecko z facetem 😞
Ale pamiętajcie, na brzuszku już to pisałam 🙂
SZANUJ FACETA SWEGO, BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny moj synus dostal kolek niestety ;( a dostal je dlatego ze je duzo i nie przyswaja mojego mleka musze od 19 do 6 rano podawac mu sztuczne musze ze swojej diety wykluczyc produkty mleczne i jeszcze maly ma bardzo wrazliwa skore wiec musi byc kapany w specjalnych srodkach jest bardzo dlugi i w ciagu 3 tygodni przybral prawie 1 kg... powinin wazyc 4 200 a wazy prawie 4 800 nie mam na nic czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laseczki wstawię kilka fociek Kajuśki i lecę Was doczytać bo trochę tego jest 🤪

tytaj z seri DO BOJU będę wrzeszczeć zaraz
[IMG]http://i46.tinypic.com/2n7r15f.jpg[/IMG]

ze niby ANIOŁEK 😁
[IMG]http://i46.tinypic.com/2mg18gj.jpg[/IMG]

husiu huś
[IMG]http://i46.tinypic.com/30upy53.jpg[/IMG]

KAROLA moja Kajcia taką miała buźkę i pomógł Nam rumianek (przemywanie codziennie 2 razy) i smarowanie bepanthenem
[IMG]http://i46.tinypic.com/312eq6o.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja to obraca się tylko z boczku na plecki a tak to nie ale pewnie dlatego ze na brzuszku szybko się denerwuje i raczej nie lubi leżeć chyba ze brzuszkiem do mojego brzusza...

Czarnylok dodaj mnie do znajomych 🙂

Rosi super że u Zojki poprawa a co do chrzestnych i wairy to każdy ma sowje zdanie i myślę ze tutaj to jak w polityce... nie ma co dyskutować poprostu o gustach się nie dyskutuje 🙂

a mój dzieć to by cał czas spal przy mnie lub na mnie... łóżeczko w dzień est beeeeee ale mamy cyce i brzuch są cacy no iłóżko rodziców też super 🙂

Dzisiajmieliśmy wycieczkę z dzieckiem po ZUSie, US i Mopsie... ale już prawie wszystkie dokumenty do rodzinnego skompletowane i w końcu za becikowe się wzięłam i załatwilismy 🙂

Nasza Kajcia tak ładnie strzela uśmiechami na przewijaku ze ho ho 🙂 do głośnika się uśmiecha 😁

Monikas Oli cudowny przystojniak z niego nieżly!!! nie jedno serce złamie 🙂

Kinia no te Jaśki naprawdę coś w sobie mają w końcu moja królewna z jednym jest "zaręczona" 😁 😁

Karola jak buxka Stasia?

Kasia ale Twoja Emi ma włosów naprawdę duzo 🤪 🤪 🤪

kurde spać mi się nie chce bo z małą zrobiłam sobie dżemkę popołudniu... jutro pewne znowu do 13 w łóżku będę z nią leżeć ehhhh... jak mi da oczywiście bo zazwyczaj daje 😜 dzisiaj do 11 z nią spałam 🙂

idę pooglądać powieki od wewnątrz 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza?? 🤪 Kasia, to masz córę łaskawą, ja już dzień zaczęłam, bo mojatwierdzi, że na świecie jest za dużo ciekawych rzeczy żeby spać 🙂 i bardzo pilnuje żebym ja też je wszystkie od samego rana oglądała 😉 😉

dziewczyny! A te jabłka zkompotu naprawdę działają!! 🤪 🤪 Jak tylko trochę ich zjem to od razu rano jest pełen pamp 🙂 Bo Zojka też zaczęła co 2-3 dni robić tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza?? 🤪 Kasia, to masz córę łaskawą, ja już dzień zaczęłam, bo mojatwierdzi, że na świecie jest za dużo ciekawych rzeczy żeby spać 🙂 i bardzo pilnuje żebym ja też je wszystkie od samego rana oglądała 😉 😉

dziewczyny! A te jabłka zkompotu naprawdę działają!! 🤪 🤪 Jak tylko trochę ich zjem to od razu rano jest pełen pamp 🙂 Bo Zojka też zaczęła co 2-3 dni robić tylko.

A Kajcia Bomba! Superaśny jest rampers z kwiatkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak!! Kasia masz rację, mamy najcudowniejsze dzieciaczki 🙂

Mój Klusek oczywiście został wychwalony, bo 2 noce pod rząd zasypiał po 22, cyc 3,5 i do 8 spał. Picie cycka zajmowało mu około 10 minut więc nocka boska 😁
To dziś przeszedł samego siebie, znowu się rozregulował 😠
Usnął o 22 po 4 godzinach siedzenia, uśmiechania, bujania na huśtawce, piszczenia zabawkami, kurde wszystko próbowałam. Tak obudził się na cycka o 24, obsrakolił 3 pampy, zasnął po 1, wstał o 3 i tu zaczął się hardcore, bo wogóle śpiący nie był, a ja usypiałam na stojąco 😠 Zasnął o 5, a wstał o 6 40 😠 😠 😠 😠 😠 Nocka do dupy, dopiero go uśpiłam 🥴
Kajusia jest śliczna!!!! Jakie ma ciemne oczy 🙂 🙂 🙂 a mój dalej takie z jakimi się urodził, nic mu się kolor nie zmienia 😁
Planujemy spacer, adrenalinka jest 😁
Babcia dziś przychodzi robić pierogi. To taka zasrana robota z tego, że ja jej muszę ciasto zrobić całe, BO ONA NIE MA SIŁY 😠 W dupie, że zakwasy na rękach od noszenia Jaśka pół dnia, to jeszcze mam cały obiad zrobić, bo co to za filozofia nawpychać farszu do środka i polepić. Ale jestem wściekła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny to ja Wam powiem, jak nie macie co robić, bo na pewno z niemowlaczkiem to za dużo się nie narobicie to zapraszam na wspólne robienie pierogów 😁 także, ja się ciągle nudzę, bo za dużo do roboty nie mam to porobię ciasto, a so. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia masz przeboje z Babcia 😮 na szczęście przy niemowlaku nie ma dużo roboty także luz bluz przynajmniej bedziesz miała zajęcie a może zaoferuj że i zupe ugotujesz i ciasto upieczesz bo tak sie nudzisz 😮 😁 😁

Rosi a na Kornelkę nic nie dziala.. 😞 jem te jabłka dniami i nocami, już za przeproszeniem żygam nimi a Kornelka tylko bączury puszcza, pręży sie przy tym strasznie, wybudza sie ze snu z płaczem, popuszcza bąki i zasypia dalej, marudzi a kupy jak nie było tak nie ma znowu od 3dni.. 😞

Kinia wszystkiego najlepszego dla miesięcznego Jasia od dwumiesięcznej Kornelki 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, moje dziecko tez wczoraj dalo mi popalicz od 6 do 15.00 mialam go na rekach i drzemka tylko u mamusi na brzuszku bo lozeczko to beee, normalnie mialam dosyc az mi sie wyc chcialo a co do chlopow to moj tez nie lepszy niby pomaga ale jak tylko okazja to sie zabiera i wychodzi np, wczoraj bylam caly dzien z dzieckiem i wreszcie popoludniu usna to sie umylam i zalatwilam w koncu to on po pracy na podworko i piwo pije a jak maly wsal to udawal ze nie slyszy ze placze przeciez ja jestem w domu a jak go zawolalam to z morda ze wolam go ja psa...pewnie wszyscy slyszeli i komentarze poszly to sie na mnie odegral, 10 min nam poswiecil na kapiel i dalej poszedl na dwor bo pizze przywiezli i tak mi tez mijaja dzionki.
Co do buzki kasia a mialas masc czy zel bo ja mam masc i nie wiem czy moge to smarowac, bo buzka u mojego filipka straszna napczatku myslalm ze to potowki i troche krochmalem smarowalam i teraz ma taka czerwona skorupe i widze ze mu sie to troche roznosi sam juz nie wiem a jak na zlos unas lekarz na urlopie.
Rosi super ze u Zojki juz wszystko dobrze i odpukac niech juz tak zostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...