Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Rosi wydaje mi sie że nie męczy się mała przy jedzeniu, jedynie jak uleje noskiem a nie wszystko ściągnę to ciężko jej jeśc bo nosek zatkany
Monkado wiesz jak jest, waga w domu to ważę 🙂 i jak do tej pory to przybierała na wadze

A teraz mi moje dziecko usnęło na brzuchu a jak ją odkładam do łóżeczka to się budzi 🙂 i znowu chce jeśc 🙂

miłej i przespanej nocki życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka...

MOja królewna teraz dopiero zasnęła i to sama po 5 minutowym płacz0 bo obcinałam męża w łazience i nie słyszałąm a co 5 minut wychodziłam do niej 😜 a dodam ze męża obcinam od 20:30 bo gwiazda zandsęła i się obudziła i ani widziao się jej spać...

Pytałyscie o spacery... ja staram się codziennie ale tak mi się nie chce... czasem to ją na balkon daje do spania... teściowa ją tam buja potem mała zasypia moskitiera na gondole i śpi ze 2h 🤪 😁

Ale mamy słodkości kochane malusie... ale te nasze dzieciaczki rosną 🙂 kochane wszystkie ale Kasia Twoja to jak azjatka wygląda 🙂

Rosi supcoi że ZOjcia zdrowa 🙂 oby już tak do końca zostało 🙂
Czaryloczku życzę aby Miłoszkowi juz nie robili zadnych bolesnych badań bo to okrusicństwo ja pamiętam jak Kaci w spzitalu 2doby po urodzeniu pobierali krew z głowy na badania przesiewowe to rycząłam razem z nią i musiałam wyjść z gabinetu bo nie dałąm rady no straszne to jak te nasze kruszynki cierpią przy tych badaniach...

Co do szczepień to my chyba pojdziemy tym tokiem za darmo tyle ze kupimy szczepionkę na tężec, krztusiec i błonicę i połączymy ją z Hipem bo można i w tedy też będą tylko 2 wkłucia a cena to 50 zł a nie 140.

Zapomniałąm Wam się pochwalić ze od jakiegoś tygodnia moja ksieżniczka strzela Nam uśmieszki co rpawda tylko na przewijaku ewentualnie rano w łóżku Naszym ale to takie słodkie jutro wstawię zdjecie jej bezzębnego szczerego uśmiechu do głośnika 😁

Dziewczyny Wasze maluszki już obracją się z plećów na brzuszek i na odwrót bo moja to ledwo głowę utrzymuje 😮

u Nas dziisaj pierwszy raz od długiegoooooooo czasu spacer nie był na syrenie 🤪 🤪 🤪 nie spała ale sobie gugała i ciumkała dydka i rozglądała a później zasnęła na 20 minut 🤪 🙃 szok 🙂

My chrzciny już załątwione goście zaproszeni 🙂 tylko na imprezę czekać 🙂 Dziewcyzny planujecie alkohol na chrzcinach bo ja powiedziałąm ze wódka ale w małej ilości i wino ma być.

w ogóle chrzestną będzi emoja siostra ktyóra w teori kościoła być chrzestną nie może bo zyje w konkubinacie i do tego mają nieśłubne dziecko ale księdzu o tym nie poeidziałam :P bo dla mnie to tylko formalność a wiem ze jako matka chrzestna sprawdzi się w 100% bo co lepiej wiząść np kogoś kto ma slub ale pije, kradnie, znęca się nad rodziną ale ma słub koścelny? dla mnie bezsens ale nie wiele brakło i wygadała bym się księdzu 😜 a po za tym ktoś kto jest w zwiazku małżeńskim np za 2 lata weźmie rozwód i co w tedy?

jutro mamy trochę załatwiania bo za to bezikowe się bierzemy i do mopsu trochę tych papieró u Nas trzeba ehhh.... a za tydień idę badać podwozie ale na czuja widzę ze ąłdnie się zrosło tylko przy odbycie mi trochę skóa zwisa ehhh.... ale krocze nie cuzję nawet pod palcem ze szyte było... no i wygląda spoko tylko mam prażenie ze wejśćie do pochwy jest jakieś większe niż wcześniej 😮 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala Kornelce juz zdarzyło sie obrócic z plecków na brzuszek ale nie wiem jak bo zawsze robiła to w nocy 😮 z brzuszka na plecy nie kojarze, chyba nie, chociaz ostro kombinuje 😁
co do Chrzestnych to chyba powoli sie to zmienia, przynajmniej w niektórych Kosciołach, ze niekoniecznie trzeba byc wierzacym i praktykujacym zeby byc chrzestnym - w czasie Chrztu Rodzice i Chrzestni deklaruja ze wychowaja dziecko w wierze katolickiej a niekoniecznie sami przy tym musza byc wierzacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...ostatnia 😁 Ania moje dziecko tez by tylko na mnie spalo nie powiem bardzo to mile ale i meczace bo nie moge z nim ciagle tak spac, nawet w nocy sie budzi jak go odkladam juz nie do lozeczka ale mojego lozka bo moj filip tate juz dawno z lozka wygonil 😮 😮nie wiem dlaczego on nie chce spac w lozeczku...u nas pierwszy spacerek przed poludniem super wczoraj ale popoludniowy to krzyk krzyk krzyk rezultat dziecko na rekach wozek pchany pod gorke...ale szkoda mi go bylo bo mial bol brzuszka i tak go meczylo 2 godz.milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedziec? niedość, że nieślubne to jeszcze bez ojca przyjdę 🤨
Wiecie co? mam metodę, bo mój też się budził jak go odkładałam i teraz robię tak, że kładę go dosłownie w powietrzu i od razu jak zabieram rękę to kładę mu jako podpórkę zwiniętą kołdrę, jeszcze się nie kapnął, narazie działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie

Ja wczoraj napoiłam Małego do pełna, ubrałam i wyszliśmy na dwór. Przez 20min wodził oczami, a potem zasnął na godzinkę 🙃 Ale obudził Go motor 😠 Więc wrócił na rączkach do domu 😉
Wczoraj męczyłam Go od dziewiętnastej, karmiłam,nosiłam, wykąpałam, nakarmiłam i usnął o 22. Zaczął się wiercić przed drugą, to ja automatycznie po niego i butla, a ten robi dzióbka i nie chce pić 😮 I śpi na rękach, ponosiłam Go chwilę, dosłownie wsadziłam mu sutka do buzi i jak poczuł mleko to tak pił bez przerwy 7min i zasnął, odłożyłam Go myśląc że się obudzi a ten śpi w najlepsze 😁 A potem już się obudził o szóstej. Normalnie pozytywny szok 😉
A co do zasypiania w łóżeczku to mój od początku był uczony tam spać i zasypia sam do tej pory 🙂. Tylko nie chciał mi spać na pleckach, to zrobiłam Mu "korytko" z koca i jak odkładam Go po jedzonku to tylko się pokręci by się ułożyć i jest oki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
hej dziewczyny,nie ma co dzieciaczki cudowne i rosna jak na drozdzach, Monika jak tak ogladam zdjecia Olivera to jest bardzo podony do mojego filipka 🙂przynajmniej prodke maja taka sama 😉 😉my jak co wieczor walczylismy z bolem brzuszka i juz nie wiem czy to od tego co jem czy poprostu ma kolki.mojego filipa myje co dziennie w krochmalu i na piersiach juz widze roznice ale policzki nadal takie wysypane 😞 😞chyba zauroczyli mi to dzieco taki byl sliczniutki ta teraz jak biedrona w kropezki 😮przespanej nocki zycze

haha to super :

moze go brzuszek boli bo niie trawi laktozy jak moj Oli ?? ja juz prawie nic nie jem a i tak sie zwija czasem na pierdki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My wyspani do 7 z jedną pobudką na cycusia 🙃 🙂 🙂

Monkado Kornelka do zacałowania 😘

Monikas Oli przystojniacha!! 🙂

Tosia no Nasze Jaśki to wyrosną chyba na strongmanów 😁 😁

Kasiala a ja nie mogę być chrzestną bo mam tylko ślub cywilny... 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia Jasiulek śliczny! 😘
Myśle że to tak jak Kasia pisała zależy od proboszcza, moja koleżanka jest rozwódką i ma nowego gościa z którym żyje w konkubinacie i w jakimś tam Kościele na proboszczu nie robiło to wrażenia i mogła być Chrzestną 🙂

A u nas dzień koszmarek 😮 🤢 od rana (7.30) Mała dopiero teraz zasnęła, ciekawe na jak długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...