Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ania jak to nie chce...wypluwa czy sie dlawi, albo ma odruch wymitny?bo jak tylko wypluwa to przytrzymaj go troche az zobaczysz ze ssie i wted mozesz puscic, moj tez nie bieze smoka caly czys jak jest glodny to go smokiem nie oszukam ale jak placze bo go boli brzuszek albo jets marudny to smoczek jest wybawieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
domi81 napisał(a):
Ania jak to nie chce...wypluwa czy sie dlawi, albo ma odruch wymitny?bo jak tylko wypluwa to przytrzymaj go troche az zobaczysz ze ssie i wted mozesz puscic, moj tez nie bieze smoka caly czys jak jest glodny to go smokiem nie oszukam ale jak placze bo go boli brzuszek albo jets marudny to smoczek jest wybawieniem 🙂

Kilka razy udało jej się zaciągnąc 🙂 i jak usnęła to wypluwai jest ok.
A teraz od kilku dni podgryza, a jak przytrzymam jej to się dławi
Cały czas przy piersi chce byc a jak zabiorę jej bo przysypia to oczy jak pięc złoty i ryk 😞
i tak dzisiaj od 9 wisi na cycku a wcześniej pojadła po obudzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszyscy mówią nie trzeba dopajac to nic nie daję, ale może to jest jakieś rozwiązanie.
Ale czy później normalnie pierś chce i tak samo często dzieci jedzą, bo u mnie non stop zastyoje się robią, np teraz w lewej piersi się zaczyna 😞
nie chciałabym żeby herbatka zaburzyła i tak już rozwaloną u mnie laktację 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ściągaj mleko i dawaj butelkę. Mój jak był w szpitalu po urodzeniu to pierś miał w buzi dopiero dziewiątego dnia a tak to na sztucznym z butli, a teraz je ładnie z tego i tego 😉

Mój bardzo lubi tego z Nuk'a. To może zanurz smoka w czymś mokrym-woda przegotowana bądź Twoje mleko by poczuła że jest mokry i włóż do buźki i lekko wyciągnij i tak parę razy, może za którymś razem Go chwyci 😜
A ja mojemu daje codziennie parę ml herbatkę z kopru i ładnie mu bączki i kupa-3,4 razy dziennie idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witamy sie i my 🙂

Tosia Ty to masz babcie takue pierogi to srac przeciez to ty je robisz a nie ona :/ za taka pierogi to ja dziekuje . a z jaskiem wspoloczoje przygarnelabymm go na nkc zebyc mogla sie wyspac, bo moja to straszny spioch zasnela o 23 i pospala do prawie 7 wstala ma cycka po jadla 10 min. pomachala pogadala i kupe walnela, pieluche zmienilam cyca pociagla i poszla dalej spac.,
i tak mam w dzien w dzien dopiero.jak ojciec z pracy wraca to sie budzi i tak do wieczora 🙂

a te nasze dzieviaczki to naprawde sliczne i takie do zacalowania 🙂

ania jak bylam chora to dawalam malej mleko z butli bo niemialam sily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania moja Perełka te z nie chce smoka (próbowałam w chwili słabości 😉 ) i w sumie to teraz się cieszę bo nie bedzie problemu z odzwyczajaniem. Śpi sama, nawet usypia, właśnie mi zasnęła praktycznie w połowie rozmowy 😉 chyba temat ją znużył 😉 i dodam, że nie na rękach tylko sobie leży na kanapie obok mnie 🙂

Ja zamierzam karmić jak najdłużej, tzn. nie 5 lat 🙂 ale do roku jak będę siedzieć z nią w domu to chciałabym zachować takie z jedno karmienie na przykład przed snem, żeby jak najwięcej tych przeciwciał jej przekazać. No chyba, że sama zrezygnuje wcześniej bo tak też się zdarza, że dzieci same decydują, że już koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My po takiej sobie nocce, pobudki co 2h 🥴 Ale nawet jakoś mam energię 😁

Czarnylok wysłałam Ci zaproszenie, chciałabym zobaczyć Miłoszka 🙂

Rosi bardzo się cieszę że oko Zojeczki coraz lepiej 😘

Monikas współczuję sytuacji z Mężem.. jedyne co mogę poradzić to już Dziewczyny pisały ROZMOWA i tyle.
A Oli przesłodki! 😘

Kasiala Kajcia cudna dziewczynka!!! 😘

Tosia nie pomyliłaś terminów, bardzo dziękujemy 😘 😘 Oklask po limicie 🙂
A Babcia przeszła samą siebie z tymi pierogami 😮

Monkado dziękujemy i ślemy buziaki na 2mce Kornelki! 🙂 😘 😘 Oklask dla Was 🙂

Domi świetne fotki Filipka!!! 🙂

Ania witaj w klubie, mój Jasiu też antysmoczkowy 🤢

Agatka ja chcę karmić ile będzie się dało ale nie dłużej niż 10-12mcy. Nikosia karmiłam 9mcy i uważam że w sam raz 😜

Kasia dziękujemy za życzenia, oklask 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...