Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a jednak jestem jeszcze 😁

Ilka Kornelia też sie wyspała w dzień więc zobaczymy jak nocka będzie wyglądała- na razie śpi.. ciii, żeby nie zapeszyć 😜 🙂

Kasiala tak pytałam bo ja już sie nie załapałam 😞 bo pojechałam dopiero po 19 i już nie było 3 a że nie chciałam z pustymi rękami wracać to.. kupiłam 2 🤔 😁 my właśnie od dziś miałyśmy na 3 przechodzić bo 2 sie już skończyły no ale w takim razie jeszcze chwilę na tych 2 pojedziemy tzn premiumy bo te zwykłe activy to już od jakiegoś tygodnia za małe..

Ania a u nas wszystkie były na promocji 😮 po 63,99 były te większe tzn 90szt chyba a te 72 szt po 39,99.. szkoda że nie mieszkamy odwrotnie bo ja właśnie 3 chciałam kupić a nie było a Ty byś sie u mnie na 2 po promocji załapała 😁

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj nie nie nie, my nie śpimy od 5.30 🙂
Dzisiaj byłyśmy u lekarza i zaliczyłyśmy w końcu pierwsze szczepienie 🙂
trochę niespodziewanie, bo nie myślałam że się dzisiaj będziemy szczepic, trochę płaczu było,
ale króciutko 🙂 teraz tylko obserwuję czy nic więcej się nie dzieje
No i ważymy już 5 kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo my też nie śpimy ale od 9 🙂

Kasiala ja byłam na bratysławskiej bo tam najbliżej a do pozostałych musiałabym sie pół krakowa tarabanić więc sobie daruje może jeszcze zrobią taką promocję to sie nast razem wcześniej wybiorę 🙂 aha no i nie wiem czy pisałam ale oczywiście w pozostałych rozmiarach to całe półki wypchane tylko złośliwie 3 brakło 😠
no rzeczywiście jakiś trójkowy dzień wczoraj miałam 🤪 😁

a tak apropos to oglądacie może serial Dexter? (tam był też taki morderca- trójkowy 😁 ) jest zarąbisty polecam dla kogoś kto lubi hmm... co to jest? kryminał? sensacja? thriller? chyba wszystkiego po trochu 😜 🙂

Ania brawa dla Kamilki że już taka duża no i dobrze że macie już szczepienie za sobą 🙂 a kazała Wam pediatra dalej brać żelazo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado żelazo mamy dalej brac i w połowie listopada znowu badania powtórzyc,
rozmawiałam ze znajomymi którzy wcześniaka mają i im dobra lekarka powiedziała że żelazo do roku czasu podawac, bo dobrze wpływa na rozwój intelektualny 🙂
No i żeby moja córa zaczęła znowu główkę dźwigac mam ją na desce do prasowania kłaśc przed telewizorem 😁

A w realu od 25.10 będą activy i premiumy za 39,95 😁 to może jeszcze uda nam się kupic te rozmiary które chcemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasior zwariował, wstaje w nocy o chorych porach 😠 U koleżanki sprawował się supcio. 🙂
Ale ja mądra mama zaryzykowałam i zjadłam zupę grzybową (jak mogłam być taka głupia!) no i wczoraj krzyki, bąki i tak w kółko 😞
Padam................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już zaczynam się godzic z tym, że Kamilka to chyba będzie w nocy wstawac,
bo już fajnie spała 5 godzin po kąpaniu, a od jakiegoś czasu maks 3 godziny po kąpaniu i później pobudka co 2 godziny.
Tosia całuski dla Jasia, mam nadzieję że dzisiaj już mu lepiej.

A ja sobie zaszalałam, bo coś mi dzisiaj zimno i podniosłam temperaturę na piecu
i teraz mamy z Kamilką 24 stopnie 🤪 normalnie lato 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

Tosi a faktycznie zazalalas 😁 ja sie nie odwaze uzpy grzybowej,
ja dzi dzw do rejestracji bo jutro szczepienia i co?? znow slsze dzien wczesniej nie rejestrujemy 🤪 🤪 😠 😠 wkurwieie i mowie otstatnio jakos sie dalo ona bo byal pani na skardze hehe ja na to ale kierownik mowil ze wszyscy moga ni eylko ja a ja z dzieciem nie bede od 6 rano w kolejkach stac...i mnie zrejestrowala a ile sie nagadala bo slyszalam france jedne!!!

zmyka m bo maly sie juz obudzil zimo u nas 8st ale na spacerek pojdziemy kolo 12/13 to lece teraz pomoc mmamie w obiedzie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarnylok napisał(a):
Hey dziewczyny 🙂

Aniu_p a poniżej jakiej wartości musi być Chemoglobina by zacząć podawać żelazo? Bo u nas 3tyg temu było 10,4 ale nikt mi nic nie powiedział 😞 za to żelazo w surowicy miał 111.

U nas była taka sytuacja, że mała urodziła się z anemią, anemizowała się już jak była w brzuszku, a to przez to że razem z mężem mamy konflikt w zakresie grup głównych.
W szpitalu lekarka powiedziała mi że nie ma właściwie normy dla niemowlęcia, bo na pewnym etapie niemowlaka to i 9 hemoglobiny nie jest złe.
U nas oprócz hemoglobiny jeszcze inne wyniki z morfologii wskazywały anemię. Najlepiej zapytac lekarza. Karmisz piersią? Jak u Ciebie wygląda morfologia, hemoglobina? Bo to też może miec wpływ.
Myślę że 10,4 to nie jest źle, ale najlepiej lekarza spytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...