Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
🙂 tak Was czytam..
ja robiłam 3 testy co 3-4 dni wszystkie negatywne i dopiero 4 i 5 wyszedł pozytywnie. najgorsze było to ze 3 co mi wyszedł negatywnie a juz był mały w brzuszku robiłam przed zdjeciem rtg na płuca.. a w ciazy sie nie powinno, i jjak sie dowiedzielismy ze jednak byłam w ciazy to strasznie sie martwilismy o nasze ziarenko 🙂

Rosi super wiadomosc! ale ja bym posła jeszcze na kontrole do lekarza,
Ania tylko zazdroscic koncertu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Chyba naprawdę kupię ten 2, bo nie uśmiecha mi się na zasrany śpiworek wydawać jeszcze 😠
A nie dam sobie ręki uciąć że Jaś będzie jeździł 😁

Znowu mam mojego ULUBIONEGO gościa.
Wytłumaczcie mi jak można wpieprzyć się do domu w butach jak widzi, że tańczę ze szmatą i zmywam podłogę?!
'' Tosia nie będę zdejmować butów, bo u Was zawsze tak brudno od tego psa''
Od jej butów jest najwięcej syfu.
Się zagotowałam.
I już nie jestem Perfekcyjną Panią Domu, ktoś zepsuł moją robotę................ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jest nowa teoria czemu Jaś jest nerwowy (według niej jest nerwowy), a według mnie marudny, bo pierdoli mu nad głową 😠
Otóż.
Jaś siedzi w huśtawce a 2 metry od niego jest źródło niedobrych dla mózgu fali czyli LAPTOP!
Tak więc źródłem Waszych wszystkich bóli i złych humorów są komputery, radzę je powyłączać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ja jestem zwolennikiem oszczędzania i też wybrałabym podobnie jak Agatka ten drugi. One rzeczywiście wiele się nie różnią.
Wiecie, a nam mój tato bardzo chciał kupić wózek dla Jasia a ja tylko wybierałam. Wiedziałam że za bardzo nie ma jednak na to kasy i kupiliśmy ostatecznie za niecałe 1300 zł wózek i spacerówkę i z gondoli-wózka jestem bardzo bardzo zadowolona, jest leciutki, fajnie sie go prowadzi, ma wszystko co potrzeba. Mam nadzieję ze jak wyjmiemy gondolę a przełożymy spacerówkę to będzie równie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
A i jest nowa teoria czemu Jaś jest nerwowy (według niej jest nerwowy), a według mnie marudny, bo pierdoli mu nad głową 😠
Otóż.
Jaś siedzi w huśtawce a 2 metry od niego jest źródło niedobrych dla mózgu fali czyli LAPTOP!
Tak więc źródłem Waszych wszystkich bóli i złych humorów są komputery, radzę je powyłączać!

Cierpliwości! Albo i nie, może jakbyś się kiedyś tak konkretnie wściekła (taka mini furia) to by odpuściła...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
A i jest nowa teoria czemu Jaś jest nerwowy (według niej jest nerwowy), a według mnie marudny, bo pierdoli mu nad głową 😠
Otóż.
Jaś siedzi w huśtawce a 2 metry od niego jest źródło niedobrych dla mózgu fali czyli LAPTOP!
Tak więc źródłem Waszych wszystkich bóli i złych humorów są komputery, radzę je powyłączać!


Tosia ja będe to samo przeżywała od jutra do soboty. Teściowa będzie się nad nim znęcała. Boże mam nadzieję że wytrzymam...i Jaś też. Ale na pewno jak będzie płakał będa teksty "co cie Jasiu boli, na pewno coś cie boli, daj mu Ilonka jakieś lekarstwo bo coś go boli, bo inaczej by nie płakał" Już ja mu dam lekarstwo - izolatkę od niej 😠 😠
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, żebym jej nie zabiła patelnią i nie poszła siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Nieeeeee
Ona jest chillout 24/7.

Idą idą misie, śmieją im się pysie.
BIEDNY Jaś 😞


A ja czytam co Ty tak śpiewasz w pierwszym momencie 😁 😁
A u nas jest : Kociu kociu łapci, pojedziemy do babci, babcia da nam mączki na jutro na pączki" - a mnie kurwica łapie.
Oj biedne te dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tekst na wejściu jak zobaczyła, że J sam siedzi.
''O nie Misiu, Tosia Cię zostawiła samego? Oh ta niedobra Tosia!"

Janie wybacz, byłam TYLKO siku 😁
Bo ja jestem Tosia, nie mama 🙂 Ale to już chyba wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Bo ja jestem Tosia, moja mama jest mamą, a ona jest babcią! 😠
Dobrze, że mój tata podziela moje zdanie.
Są z moją mamą 20 lat po ślubie, a ona nadal mówi do mojego ojca dzień dobry 😁 😁 😁


Padłam 😁 😁

Tosia ale chyba Twoja mama nie chce żeby Jaś mówił do niej w przyszłości "mama" tylko babcia, prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak się wkurzę to powiem mu, że to wiedźma i nie będziemy do niej chodzić 😁

O kurna znowu
idą idą misie, śmieją im się pysie, tralala lalala lalala lalala

Dostanę zaraz jebca 😠

Aaaaa! nie wiem czy wiecie, ale każde kolejne pokolenie kocha się bardziej 😁 Ciekawe co na to moja mama.
A mój tata to skomentował: w takim razie jej nikt nie kocha?!
hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja test zrobiłam jakos pod koniec pazdziernika ale ostatni okres miałam 15.09 wiec to był najwyzszy czas, test wyszedł negatywny, nie powtarzałam go tylko zrugałam sie za głupią nadzieje skoro i tak mielismy orzeczenie o bezpłodnosci to co ja sobie wogóle myslałam, zła byłam wtedy na siebie.. a póxniej 3.11 kontrolna wizyta u gina, usg, zdziwienie lekarza i prosba o zrobienie testu z krwi, wyniki odebrałam w piątek 4.11 🙂 nie musze dodawac ze był pozytywny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...