Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no właśnie, a w moim jest woda na 1 miejscu 😠 😠 😠 a Mama mówiła ze kupowała w aptece i super wyspecjalizowana pani farmaceutka sie zapierała że to na mróz dla dzieci i bez wody jest 😠 😠 a Mamie sie spieszyło i nie sprawdziła składu no bo skoro jej tak baba, która powinna sie na tym znać, powiedziała to ok 😠 ehh będę musiała wrócić do oliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstałyśmy o 11.30 🙂
Monkado do tego niewyspania to chyba się przyzwyczaiłam 🙂
a i tak mam to wszystko na własne życzenie, bo ze mnie zawsze był nocny marek,
późno chodziłam spac, czasami w nocy też siedziałam a później rano odsypiałam, oczywiście w weekendy bo w tygodniu to praca i wiecznie niewyspana byłam 🙂
U nas piękna pogoda na dworze, słoneczko świeci
a my musimy odpuścic spacerek

Ula to dopiero zimny chów, bez kombinezonika, no wiesz 😁

My na spacery zakładamy kombinezon oczywiście 😁 rajtki, spodnie dresowe, body na długi i bluzę, ale to tyle dlatego że często na rączkach się nosimy, a w wózku kocyk.
a w domu śpi w pajacu + koc gruby
w dzień rajtki body na długi, i sukienka, albo tunika, albo spodnie i skarpetki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka pewnie jakoś 3 od końca bo Ani nie widziałam i Domi też 😜

aaa Ania była o szczepieniu mowa przecież to chyba przedostatnia 😜

My właśnie uspaliśmy Kajkę nocka za nami nie taka wspaniała jak ostatnio ale też z nami Kajka nei spała i pobudki o 01:15 i do 2 zasypianie potem jakoś koło 5-6 rano i o 09:30 ni znowu śpi 🙂
a My zaraz do Pizzy Hut jedziemy 🤪 🤪 🤪 ☺️ w koncu się obżrem jak świnia moją ulubioną pizzą ☺️ 😁 😁 😁
mój M wpadł w trans układania kostki rubika i teraz układa ją na czas i wkurza mnie to bo jest taka rozklekotana i hałasuje i Kajka się przebudza 😠 nawet do kibla ją zabiera i zamiast 2 minuty siedzi pół godziny 😁 😁 😁

Ja do pracy chciałą bym wrócić od września ale czy to się uda... zależy czy mój śłubny poszuka pracy jak nie to ja wracam a on tu z Wami będzie siedział 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 a tak serio to w pracy mam dostęp do neta to zawsze mogę z Wami popisać do czasu aż mnie szefuncio nie złapie 😜

Kaja ma problemy z wyparciem takie plastelonowej kupy a w dodatku przegapiłam że zerobiła kupkę i się lekko odparzyła 😠 😞 ale na szczęscie skórka jej nie zeszła tylkomały bąbelek wyskoczył 🥴

oki idme się ubrać i jazda na pizzę

Monkado "opalaj" Kornelkę bo to duzo wit D!!!

Ania ja bym się nie przejmowała zbytnio wagą popatrz jaka Ty drobna jesteś tak jak Monkado też drobna to po kim Kornelka i Kamilka mają być pyzate i pucate?

a co do Rubikowej to dla mnie ząbiak ona ma tak wyłupiaste oczy do tego zeba i zresztą kazdą kość na wierzchu no przepaskudna jest bleeeeeeeee w ogóle chyba z anoreksją i bulimią się zmaga bo jak można być tak chudym to jest porażka!!!

Dobra idę na tą pizzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam taki krem http://www.doz.pl/apteka/p46475-Sanosan_krem_ochronny_na_kazda_pogode_z_oliwka_proteinami_50ml i tam też jest woda :/ nie zauważyłam :/ ale już mi go nie dużo zostało na szczęście
i też mi go farmaceutka polecała więc nie przyszło mi do glowy wcześniej żeby sprawdzać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I tak Was czytam a ja niedobra matka córce kremu do buźki nie kupiłam

Wiecie co ja dzisiaj wymyśliłam? Lekarka przed szczepieniem mówi że trzeba 200 zł zapłacic, a ja bez pieniędzy bo sobie wymyśliłam że 200 zł to 3 dawki kosztują 😞
No i się zrobiły nieprzewidziane wydatki, przynajmniej dla mnie nieprzewidziane 😞

Kasia dzięki 😘 ale ja drobna? chyba muszę więcej swoich zdjęc wrzucic, przecież ja 59 kg ważę i to teraz bo normalnie to ponad 60. A ostatnio mierzyłam swoje bioderka i z moich 105 zostało mi 96 cm 😮 Czy ktoś widział mój tyłek? 🙂

Rosi teraz sobie przypomniałam. Zapomniałam te spodnie zmierzyc, ale w sobotę będę znowu w galerii to przymierzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sebuś dziękuje wszystkim ciociom 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

My ważymy 6280g 🙂 i mierzymy 63,5cm.
Mały popłakał zaraz po ukłuciu a potem zabawił sie grzechotką 🙂 Kurcze tak zdrozały te szczepionki! nie byłam przygotowana, dobrze ze gosciu w recepcji pozwolił mi doniesc kaske po szczepieniu.. w pazdzierniku płaciłąm za 6w1 i pneumo 503 zł a dziś 560 zł!! szok.

No i doktor powiedział ze to co ma na buzi to od dotykania np. naszych ubrań, twarzy w kremie.. a to co ma pod kolankami to wyglada skazowo i dał nam masc.. tylko ze masc robiona i musze po 15tej znow dymac do apteki.. no chyba ze sobie jutro podejde...
a mozemy tez juz miesko wprowadzac powiedział zebysmy dawali
kroliki, golebie i indyka. ze to najlepsze mieso.
a pytam co z cielecinka bo juz kupilam sloiczek - mowi zeby nie dawac ze to kiepskie mieso.
no to tyle 🙂
my spacer zaliczylismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja daje gdzies od tygodnia mojemu zupki i deserki,dzis bedzie mial dynie,ziemniaka,marchew zmiksowane z maselkiem a gdzies za tydzien mam dostac krolika od sąsiada to bede gotowac juz na wywarze mięsnym.córce najpierw gotowalam na gołebiu a potem dlugo na króliku z tym ze z tego gołebia jest strasznie malo mięska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka na równe 5 miesięcy ważyła 6380g przy 66,5 cm długości i nam nic doktorka nie mówiła, chyba sie już przyzwyczaiła do tego że po ostatnim centylu lecimy 😁

Ilka ja nie kojarzę tu Marty 🤨

Dzięki Kasia 😘 ale chuda to ja też nie jestem chociaż specjalnie dużo nie waże (48kg) a w biodrach mam 85cm ale to i tak więcej niż przed ciążą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gołębie? 😮 Brzmi strasznie 🙂 a skąd wziąc gołębia? Jakaś niedouczona jestem 🙂
My dzisiaj pierwszą marcheweczkę będziemy jadły tylko czekamy z tym wydarzeniem aż tatuś z pracy wróci 🙂 ktoś musi fotkę zrobic 🙂
Mnie dzisiaj pediatra też mówiła żeby do wywaru z warzyw masełka dawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...