Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mulant napisał(a):
niesia1233 napisał(a):
Witam mamcie! Podczytuje was ale nie mam czasu sama pisać 😞 Zwracam sie do Was o rade i pomoc. Moja Ala w poniedziałek zrobiła 10 kupek w ciągu dnia z przewagą o suchej konsystencji. Dodam że zwykle robi max. 3. We wtorek zrobiła jedną wieczorem i tyle. W środe nic, a dziś już do tej pory 5 🥴 Troche mnie to martwi i nie wiem czy mam z tym iść do lekarza czy jeszcze poobserwować.. Dodam że mała karmiona jest mlekiem modyfikowanym i nie ma innych niepokojących objawów. Czy któraś z Was miała podobny problem?
Buziaki dla wszystkich maluszków 😘

lepiej popatrz w buziuchne ja tak samo miałam 3 miechy i 2 zeby więc kto wie 🙂


o tym nie pomyślałam 🤪 dzięki za rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 🙂

Kasia weż no pożycz mi tego męża żeby mojemu co przetłumaczył o dopieszczaniu kobiet 🙂

Nesia dobrze ze skontaktowałaś się z pediatrą przynajmniej spokoja jesteś 🙂

rozmawaiłąm wczoraj z Tosią na gg u niej OK a Jasiul jest mega zadowolony z chusty 🙂

zaraz dopisze bo Kajcia właśnie się obudziła po 3h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a kajcia wczoraj po szczepieniu w nocy ok ale popołudniu była strasznie maruda...

dzisiaj z nią przespacerowałam chyba z 5 jak nie więcej kilometrów i cały czas spała wróciłam do domu i nadal spała to ją na balkon dałam i pospała jeszcze 40 minutek 🙂

mi męzul smaży naleśniki bo coś ostatnimi czasy mam na nie mega ochotę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczymy jestem w koncu sorkkki wczoraj juz bylo pozno maly sie rozbudzil wiec usnal mi dopiero po 22 dzis caly dzien zaganiany i troche stresow i tak zeszlo.
Oli juz nie wymiotuje pediatra powiedziala ze to pewnie worus bo dziadostwo w powietrzu dostal laccid , nie ma zadnej wydzielinki w nosku nie potrzebnie mu spikalamdo noska wode morska(taka lekarka madra w przychodzni- szok!) bo powiedziala nam ze maly ma nie wyksztalcony miesien krtani pokazala cwiczenia mam go podciagac z lezaco za raczki do gory- nie wiedzialam ze takmoge 🤪 bylam w szoku a on sie cieszy jak neiw iem bo sie moze podniesc 😁 to ma pomoc na krtan i na zoladek bo m usie nie domyka dlatego ulewa. kazala mu wieszac zabawke posrodku zeby sie na srodek raczki nauczyl wysiagac dala nam tez taka papke z bebiko przeciw ulewaniu musze mu podawac przed kazdym karmieniem tylko problem w tym ze on tego nie chce ale bede probowac,poza tym ja dostalam sok z dziurawca do picia zeby Oli lepiej trawil i tu pojawaisie pytanie dzis Oli nie chce jesc cyca krzyczy jakby go ze skory obdzierali ☺️ i nie wiem czy to mlekosmak zmienilo przez tego dziurawca czy tapapka go zapycha i nie chce jesc , tzn niby lapie je i zaraz plcz niby chce a pluje i krzyczy w niebogolosy...
i znow problem... juz niemam sil dzis sie jeszce z mama poklocilam i poryczalam sie a Oli razem ze mna biedaczek,ale juz jest ok
poza tym mamy podlozyc cos pod 2 nogi lozeczka od str glowy zeby mial rownie pochyla i sadzac go np w lezaczkuboto ma tez po czesci zapobiedz ulewaniu.
no i na brzszku nusi wiecej lezec a to straszna kara dla niego uff jak ja sie dzis nameczylam zeby chwilke polezal.

tak wogole to bardzo mila i konkretna pani doktor duzo wiedzy ma,jestem bardzo zadowolona ze poslzismy do niej, powiedziala mi ze jak robi 1/2 kupy dziennie to dlatego ze wchlania moje mleko czyli super.
Oli wazy 5700 wiec ma ladna wage.

ale teraz opo tychjego placzach juz mam glupie mysli ze nie jestem dobra matka bo nie wiem jak mu pomoc ,gdzie ten instynkt?? nibysie wie co dziecku jest a ja jestem glupia..... 😞 nie mam pojecia co moze byc przyczyna placzu a najciekawsze jest to ze jak go odstawilam od piersi i prestal plakac to sie usmiechal do nas wlozeczku Anioleczek. od jutra nie pije tego dziurawca i zobaczymy jak dalej bedzie taki placz to odstawiam ta papke moze mu nie sluzy.
oj boze ja nie mam sil jestem zalamana jescze chyba hormony mi szaleje bo jem od 2 tyg tabl anty cerazzet(czyu cezaret jakos tak) i zaczelam plamic a mialam nei miec okresu przy nich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ostatnie dni się nie odzywam bo jestem w kiepskiej formie.
Ciągle boli mnie głowa i jestem śpiąca, poza tym mam jakiś kryzys bo byle co wyprowadza mnie z równowagi, nie mam nawet siły dziećmi się zajmować, ale wyjścia nie mam bo mąż ciągle w pracy albo odsypia. Na szczęście dziś zacząl wolne więc odpocznę ciutkę.
Jutro ze Stasiem idziemy na szczepienie, ciekawa jestem ile waży.
Poza tym Franka też bierzemy i przy okazji zapytamy o te jego zaparcia,zmieniliśmy przychodnię i liczę, że w tej pracuje jakiś bardziej kompetentny pediatra niż w poprzedniej.

ilka dużo zdrówka dla Jasia 😘
Kasia ale mąż Ci zrobił niespodziankę, normalnie takiego to ze świecą szukać!!
O rany co tam jeszcze pisałyście...? Nie pamiętam, wybaczcie ale łeb mi zaraz rozsadzi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiala napisał(a):
no a kajcia wczoraj po szczepieniu w nocy ok ale popołudniu była strasznie maruda...

dzisiaj z nią przespacerowałam chyba z 5 jak nie więcej kilometrów i cały czas spała wróciłam do domu i nadal spała to ją na balkon dałam i pospała jeszcze 40 minutek 🙂

mi męzul smaży naleśniki bo coś ostatnimi czasy mam na nie mega ochotę 😜

a moze na brzuszki wrocisz jeszce ?? 😁 taki zarcik dalymi do myslenia na;esniki haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
Kasiala napisał(a):
no a kajcia wczoraj po szczepieniu w nocy ok ale popołudniu była strasznie maruda...

dzisiaj z nią przespacerowałam chyba z 5 jak nie więcej kilometrów i cały czas spała wróciłam do domu i nadal spała to ją na balkon dałam i pospała jeszcze 40 minutek 🙂

mi męzul smaży naleśniki bo coś ostatnimi czasy mam na nie mega ochotę 😜

a moze na brzuszki wrocisz jeszce ?? 😁 taki zarcik dalymi do myslenia na;esniki haha

o tym samym pomyślałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia mąż rzeczywiście super 🙂

Monika ja też miałam problemy z tym ulewaniem i też dawałam nutriton pisałam tu o tym, jak byłam w szpitalu to mi lekarka kazała to kupić ale ZOjka tych glutów wcale jeść nie chciała a poza tym to dla mnie było zbyt uciążliwe dawać jej przed każdym karmieniem, a jak raz dałam a drugi nie to mi tak ulewała, że szok samą wodą taką. Odpuściłam i pogodziłam się, że moje dziecko jest "wesołym ulewaczem" jak to mi pani doktor w przychodni powiedziała 🙂 Pocieszę Cię, że już nie długo, Zoja już prawie nie ulewa, raz-dwa dziennie jej poleci, czasem to tylko taka jakby ślina długa tylko. Z tym łóżeczkiem też tak miałam ale potem mała zaczęła spać na brzuszku TYLKO i to przez ponad miesiąc więc wyciągnęłam maskotki spod materaca 😉 Bo siedział tam biały miś i Prosiaczek 🙂

Już nie pamiętam co tam jeszcze pisałyście.

U nas po szczepieniu cały dzień było super ( a ja już się w czopki zaopatrzyłam 😉 )dopiero wieczorem było marudzenie i podwyższona temp teraz małą śpi ale jak jej zmierzyłam temp to w uchu ma 37, na czole 37,5 a na skroni 38,2 😮 ale stwierdziłam, że w szpitalu też mierzyli zawsze w uchu i tego się będę trzymać, za godzinę jej zmierzę jeszcze raz i jak urośnie to dam czopa. Dobra idę kończyć sprzątanie łazienki i trochę nas spakować bo nad morze jutro 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi wlasnie w tym problem ze przed kazdym karmieniem ciezk ojest z papka bo maly krzyczy jak glodny jest 🙂 ale powiedz mi czy byla bardziej syta?? bo moj moze przez to nie chcial cyca bo spi od godz po 19 jak anioleka jakby byl glodny to by plakal.

ja tez sie zastanawiam nad ta papka zobaczymy co bedzie jutro. sciagac mleka ne moge ciagle bo niemam go az tyle Oli sobie uciagnie ale laktator nie bardzo
ok dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj nie nie kochane Rosi i Monikas na brzuszek wrócę ale jeszcze nie teraz 😜 NIe wyobrażam sobie teraz być w ciazy... co z Kacią w tedy jak bym leżeć musiała np? Nie nosić koniec z karmieniem? Nie, nie i jeszcze raz nie 🙂

Ilka zdróweczka dla Jasieńka 🙂 My dziś pierwszy spacer w kombinezonie i powiem ze Kajcia też nei bardzo zadowolona z tego powodu...

Agatka mi też za okresem nie tęskno 😜

Karola to pewnie przez pogodę masz taki nastrój i bóle głowy... kciucze żeby szybko przeszło!!!

Rosi a moja Kajcia po szczepieniu temp. ok ale rozdrażniona bardzo była... a Ty jej 2 dawkę juz dałaś? Zazdroszczę wyjazdu 🙂 jak dobrze pamiętam to Jastrzębia Góra tak?

Dziewczyny nie teskno Wam za brzuszkiem? ja jak Kajcię nie raz położe na swojej piersi to ją głaskam po pleckach i w teddy przypomina mi się czas ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza???
Już 9 a Wy jeszcze śpicie? 😉

Ech, też bym pospała ale idę z Jaśkiem do lekarza na 11. Wczoraj wieczór mielismy masakre, tak się dał przez ten katar jakby go ze skóry obdzierali. Chyba 2 godziny go usypialiśmy, już oczy miał takie zmęczone ale darł się dalej 😞
W nocy spał w miarę dobrze, od rana znowu się smarka, pokasłuje i idę bo boję się żeby na zatoki mu ni poszło albo oskrzela..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DRUGA 😁
u nas nocka jak zwykle dwie pobudki na cycusia o 1 i o 5, a później jeszcze o 7 i wstała o 8 🙂
Wczoraj wieczorem masakra, w ogóle nie chciała spac, po kąpieli poszła spac o 23.30 chyba bo zostawiłam ją z mężem i poszłam spac, jeśc już nie chciała, leżec w łóżeczku też nie tylko na rączkach z nią chodzic, no ale wcale się nie dziwię skoro dwa ostatnie dni była teściowa u nas i dla niej zajmowanie się dzieckiem to noszenie na rękach 😞
Ja jak jestem z małą sama to na rękach mam ją tylko przy karmieniu a tak to sobie inne zajęcia znajdujemy.
Czemu moje dziecko robi kupę zawsze PO zmianie pieluszki, normalnie na złośc mi robi 🙂
A i wiecie pieluchy dady testowałyśmy, no i małej pasują 🙂 ale mamie nie 😁
jak dla mnie to w ogóle nie wchłaniają, i jak tylko kupy jest więcej to zawsze chce nam z pieluszki uciec
Tak więc my mamusie wracamy do pampersa 😁 tylko teraz kupimy activy 🙂

Muszę Was w końcu poczytac trochę wstecz, bo już z netem chyba jest ok
a przynajmniej dzisiaj bo nie wieje 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...