Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 😉 Starszy znów mnie do szału doprowadza od 5 rano!
Mixi najlepiej weź Wikunię do sklepu, załóż jej butki i puść po sklepie zobaczyć czy będzie dała rady chodzić. Lusi założyłam kilka dni temu takie bo mam używane żeby koło domu miała coś na nóżkach i zupełnie sobie w nich nie radziła. Nogi krzywiła, potykała się... jeszcze czas na twarde butki. Choć znaleźć miękkie dla maluszków jest ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZIEN DOBRY...pogoda do dupki, pada, pada i pada...do tego zimno...zdecydowanie wolę narzekać na upały 😉
Ulcia spala od 18.30 do 5 😁 no wiec od 5 nie spię...

Nie dostalismy póki co z M wspolnie urlopu, wiec nici z wyjazdu nad morze, pozostanie mi tylko samotny wyjazd z Ulą do dziadkow, a pozniej M sam bedzie z nia tydzien w domku...tak czy inaczej Ula bedzie miala dwa tygodnie wolne od złoba 🙂 no ale juz na dlugi sierpniowy weekend musimy jechac powdychac jodu - nie odpuszcze...co do podwyzki to sie ciagle zastanawiaja - chamy jedne...no nic nie dadza, to jakosc pracy znow spadnie 😜 brak mi motywacji... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha Karolka to z brakiem motywacji dobre 😁 moj M mial straszny problem urlopem. :/ i ten jeszcze z tekstem zeby nie pyskowal bo jak bedzie chamski(szef) to karze mu w polowie urlopu wracac w sensie ze mu zawiesi wypoczynek. 😁 a M do niego ze wtedy sie zwolni bo druga prace ma pewna u mojego ojca. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane
Kurcze mój Krzyś budzi się coraz częściej w noc zamiast mniej:/
My właśnie mamy problem z urodzinkami małego.
Po pierwsze chciałam robić w połączeniu z synkiem siotry w weekend 7-8 wrzesnia. Ale teściowie już dawno wykupili sobie wczasy i mają focha że przyjedziemy jak ich nie ma.
Po drugie mój M nie ma już urlopu, więc każe mi zrezygnować z innego wyjazdu zaplanowanego 😞
nie wiem co zrobic, a bardzo chciałam z synkiem siostry wspólne urodzinki.
Zrobić słodkie w domu, a grilla w ogrodzie. Już mnóstwo wybrałam akcesoriów w internecie do kupienia, wszystko w kolorystyce niebieskiej. A teraz się okaże że nic nie wypali 😞
Doti dzięki, wiem że to pomyłka
Deira a wy smoczkujecie się jeszcze? bo u nas z dnia na dzień mały odżucił smoka i tyle 😉 szkoda że z cycem tak nie zrobi 😉
latka dzięki że naraziłaś mnie na koszty 😁 ta pościel jest super 😁 chyba króliczka zamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha małe pójda spac a my impra do rana 😁 😜
niestety nic nie mamy jeszcze na oku, dzis bede szukac i dzwonic 🙂 jakos na Dziwnów mam ochote, bo nigdy nie bylam, tylko przejazdem. Moi rodzice tam co roku jeżdżą i mowia ze jest fajnie, spokojnie no i plaza podobno fajna 🙂patrzylam na szybko ceny i juz od 30 zł za os mozna cos sensownego znaleźć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Lusia właśnie strzela fochy na podłodze... Obraziła się na klocki bo z auta wypadły 😁 😁 😁
Kupiłam jej ten kubeczek lovi 360* i od razu złapała o co chodzi 😉 fajny jest bo nic się nie wylewa a dziecko uczy się pić jak ze szklanki. Jedyny minus to cena.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ile dałaś za ten kubek ?
Właśnie czytałam opinie i są dość dobre.
Moja dopiero co załapała z niekapka jak pic .
Boże powinna już iść spać ,jest marudna ,ale znowu broni się jak lwica.
Z robiłam ogórki małosolne . 🙂
Ja z tą małą zwariuje cały czas siedzi w kuchni i kombinuje gdzie się można do czegoś dobrać ,chyba będę musiała drzwi wstawić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi dałam 32zł... dla mnie to dużo za dużo jak za kubeczek do picia. Ale prawda taka że nic nie wycieka, nie kapie... a znaleźć niekapek z dziubkiem który nie kapie i nie ma za dużo ustrojostwa do wymycia jest ciężko.
Zamiast drzwi to może bramkę?

Tak w ogóle to byłam w komisie zobaczyć na pchacze i mi babka powiedziała 85zł (!) za pchacz używany, bez żadnych stymulujących elementów. Jedyne co to miał jakąś melodyjkę...a za 100zł to ja nowy kupię wypasiony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi mój też jest mistrzem bronienia się przed snem 😁 masakra, zmeczony, przerwaca się, ryczy, a nie zaśnie...
doti jeśli faktycznie nie kapie, to cena nie najgorsza. Poszukam mojemu na allegro. Z doidy cup świetnie mu idzie picie, tylko właśnie wylewa jak pije sam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boże w końcu zasnęła ,myślałam ,ze ja uduszę za wściekłości 😜
Ryczy dwie godziny ,padnie w sekundę , śpi 30 minut i gdzie tu logika.
O bramka to już coś .
No ten kubeczek drogi ,my mamy z TT niekapka.
Doti oszalała ta baba z komisu ,dokładnie za 100 to już nowy kupisz.
A my z naszego już zdjęliśmy te gumowe opaski z kół i zasuwa ,aż miło. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się dziewczynki rozpisałyście 🤪 widać ze pogoda kiepska 😜

Kurcze zazdroszczę wam tych wyjazdów wakacyjnych a my w tym roku taką lipę mamy. M w ogóle urlopu nie dostanie a ja tydzień w lipcu i tydzień na koniec sierpnia no i raczej nigdzie nie pojedziemy 😞

Mixi powinnaś się cieszyć że starsza taka ambitna i odpowiedzialna 🙂 tylko patrzeć jak Wiki Ci tak powie:-)
Latka ja się zachwyciłam tą pościelą z małpką 🙃 a z tymi ząbkami to naprawdę chyba goni waszych maluchów w końcu. A jeśli chodzi o osobne spanie, to Ola od urodzenia śpi sama u siebie w pokoju i jak kiedyś była chora i spał ze mną to ja nietomna chodziłam na drugi dzień 😮
Natalia Majeczka naprawdę super się rozwija możesz być z niej dumna że jest taką silną dziewczynką mimo tylu przeciwności losu 😘
Sandra miłego wypoczynku ty to jesteś odważna kobietka nawet deszcz i chmury Ci nie straszne 😁
Doti dopiero co każda planowała chrzciny i się bała jak maleństwo to zniesie w kościele a teraz już roczek planujemy szok jak ten czas leci 🙃 a wzruszyła mnie ta kartka z urodzinami i miałam pisać że Tatiankę trzeba dopisać ale widzę ze Natalia już pisała 😜

A moje dziecko jak przyszłam z pracy to cały czas śpi aż niepodobne do niej. Chyba ta pogoda i siedzenie w domu tak na nią działa... Kurcze Ola cały czas strajkuje na kaszkę 😞 😞 nie wiem czy przez zęby... w ogóle deserków kupnych ( mam pół skrzynki zapasów) nie chce bo chyba konsystencja jej nie odpowiada, za to owoce w całości chętnie wcina. A na kolację od kilku dni dostaje chlebek i wcina jak szalona. Wczoraj dostała póltora skibki z masłem i żółtkiem, to tylko w kółko pokazywała że mam jej to podać do buźki tak wcinała 😁 no i popiła to 60 ml mleczka i do rana wytrzymała...

W ogóle Ola coraz częściej chce wszystko brać do rączek z jedzenia tak jakby sama chciała jeść i łyżeczkę chce też trzymać i wkłada sobie do buźki więc myślę że jak będę miała urlop to spróbuję jej serwować obiadki typu brokuł, kawałki ziemniaczka mięska żeby sobie sama mogła brać z talerz i wkładać do buźki może jest gotowa wejść na kolejny etap chociaż nie wiem czy moja pralka to przetrzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...