Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mixi, ja poszukam szelek. i jesli bedziesz zainteresowana to ci je wysle, bo dla mnie to kiepski wynalazek.
Ewentualnie dla dzieciakow, co potrafia chodzic, zby nie uciekaly, jako rodzaj "smyczki".
Jezeli maja byc jako stabilizator przy nauce chodzenia, to dla mnie porazka.

My rozwazamy czu we wtorek nad morze nie jechac ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Dzisiaj idziemy na drugą dawkę pneumokoków i oczywiście standardowo ważenie.
Jejku jak ja bym pojechała nad morze 😆
Na razie jednak się nie wybieramy musimy przecierpieć te upały nad naszymi jeziorami ,a trochę ich mamy.
W niedziele mieliśmy iść na baseny ,ale dostałam okres i pewnie teraz przez dwa tygodnie będę niedysponowana. 😞 😞
Ale za to pojedziemy nad jezioro.No chyba ,że jakimś cudem przestanę cieknąc. 😜 😜
Z tymi szelkami to na razie poczekam ,zastanawiam się tylko jakie butki jej kupić bo te co miała to już nie wciśnie bo za małe .Wczoraj koło fontanny w parku chodziła w skarpetkach białych 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie z Września 2012 🙂


Jestem Młodą Mamą 🙂 Urodziłam Kubusia 18 września .
Napisze co nieco o Nas :P

Kubuś jak się urodził 3,610 i mierzył 57 cm . Poród trwał 25 godzin
od 3 dni odstawiam Kubusia od piersi ..
Teraz waży 9.800 i ma 84 cm póki co ma 7 ząbków 4 u góry 3 na dole ale już idzie kolejny dolny . Kubuś raczkuje , je wszystko co mu dam je obiadek z Nami sma sobie trzyma ziemniaczki 🙂 uwielbia andruty 😁 .

To by było chyba na Tyle 🙂
mogę się do Was przyłączyć ?:P
Napiszcie mi Wy coś o Sobie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Patinka 🙂 fajnie, ze do nas dołączyłaś 🙂 a o nas wszystkich dużo by pisać 🙂 z czasem się wkręcisz w nasze klimaty i poznasz nasze maluszki, które, tak jak Twój słodki Kubuś, robią postępy i rosną jak na drożdżach 🙂 służymy Ci również dobrą radą, gdy będziesz jej potrzebowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Pati...to Kubuś się urodził w tym samym dniu co Izia 🙂
Jeśli chodzi o karmienie piersią to ja karmię jeszcze rano i wieczór, ale Iza to bardziej chce się przytulić niż coś zjeść.
Myślę, że jak chcesz odstawić Kubusia, to po prostu zmniejsz częstotliwość karmień i dawaj mu jak już jest pojedzony, żeby nie ściągał Ci za dużo.

Sandroos...a gdzie dokładnie się wybierasz ? Może gdzieś niedaleko mnie ? 🙂

Mixi ....dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy Patinke no i oczywiście Kubusia też 😘


Sandra jaka prace masz ,pochwal się ?
Ale Ci zazdroszczę tego wypadu nad morze 😉
A my już po szczepieniu ,matko jak to moje dziecię się drze 😲 😲
Chyba ją w całym Szczecinie słyszeli . 😁 😁
Wystarczyło wejść do lekarki do gabinetu i już był ryk.
Waży już 9730 czyli przez miesiąc kilogram przybrała ,lekarka pytała czym ją karmię 😁 😁
Jeżeli chodzi o wit.D to do października mamy się wstrzymać i możemy podawać jednego danonka dziennie .
Cieszę się bardzo bo Wiki je uwielbia. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmicie piersią czy mm ?;> 🙂
Jedna mi odpisała już dziewczyna a reszta ? 😜

A no na pewno się wkręcę.

Ja póki co pracy nie szukam .. bo zbytnio nie mam z Kim Małego zostawić .. a do żłobka jakoś zbytnio nie jestem przekonana póki co może mi minie . Co do podejścia . zresztą do kilka dni temu karmiłam . Więc wiecie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja karmię piersią cały czas i na razie nie chcę przestawać .
Odpowiada mi to ,że gdziekolwiek nie jestem to ciepłe mleczko jest ze mną ,a wiadomo zbliżają się wyjazdy wakacyjne.
Moja Wiktoria też już ma zęby ,aż 8 sztuk.
I od paru dni chodzi sama ,wszędzie jej pełno.
Mam też starszą córkę ,która ma 11 lat.
Siedzę w domu obecnie na wychowawczym ,aż 3 lata.

A teraz taki spokój na forum bo ciepło sie zrobiło i dziewczyny na spacerkach no i w pracy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos A gdzie to sie wybieracie na ten urlop ? 😉
My z Małym byliśmy tylko w Brennej na weekendzie Majowym 😁 ze znajomymi i Kubusiem tylko My z naszych znajomych mamy dziecko . Ale problemu nie było 🙂 każdy się Nim zajmował he .
A teraz to też gdzieś pojedziemy tylko na weekend albo góry albo morze 🙂 się zobaczy
A napiszcie mi jakie macie wózki ? 😉 spacerówki takie lekkie czy ciężkie ? . Bo Ja posiadam jeszcze tą dużą bo wózek miałam 3w1 teraz mamy spacerówkę ale to gówno takie ciężkie ;/ ... A że mieszkam na 3 piętrze .. to albo Mąż mi znosi albo czasem Sama . Bo na noc zbytnio nie zostawię bo by ukradli ale w ciągu dnia nie ma problemu . :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patinka moja Ula chodzi do zlobka od 2 miesiecy i i ja i ona jestesmy bardzo zadowolone z tego faktu 😁 mi pokarm zanikl sam jak Ulci zaczely zęby wychodzic, tzn nie chciala ssac i przystawialam ja coraz rzadziej, na dodatek brodawki zaczely mi pekac, krew sie lala - cos strasznego...ale i tak sie ciesze, ze 7 miesiecy karmilam 🙂 teraz moja córa jest antymlekowa i antybutelkowa - jedyne co pije w tym momencie to kakao na mm, nawet juz kaszek nie chce, za to chlebek zajada 😁 poki co ma dopiero 2 zęby, ale chyba nastepne ida, bo cos tam dzis wymacalam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Patinka.
Ja od początku karmie MM. Tymek ma juz 8 zebow, raczkuje jak szlaony, co raz bardziej i odwazniej sam staje gdziekolwiek i probuje iść. Wszedzie go pełno, jest bardzo zywotny az nadto, pod koniec dni wysiadam, jest bardzo absorbujacy. Ja juz zmienilam wozek na początku maja na samą spacerowke-petite star zia.

Mam pytanie, macie sposob, zeby przekonać tego mojego szkraba do jakiego kolwiek niekapka? Mam juz kilkaa, a ze wszystkich robi sobie gryzaka, a pić nie chce. Myslalam, ze kupie mu taki ze slomka, ale kiedys probowalam mu ze zwykłego kubka, ze slomka dac pic, to nie bardzo wiedział co z tą slomka robić 🤢
Więc szkoda mi juz kolejny kupować do kolekcji w szafce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...